Početna stranica Početna stranica > Vrt - Forum o vrtovima > Moj vrt u slikama
  Aktivne teme Aktivne teme RSS Feed - Moje vrtne biljke
  Pomoć Pomoć  Pretraga foruma   Događanja   Registracija Registracija  Prijava Prijava


Moje vrtne biljke

 Odgovori Odgovori Stranica  <1 6465666768 73>
Korisnik
Poruka
 Ocjena: Ocjena teme: 2 Glasova, Približno 3,00  Tema Pretraga Tema Pretraga  Opcije teme Opcije teme
zribal View Drop Down
Mladi grm
Mladi grm
Avatar

Pridružen: 29 Listopad 2011
Lokacija: tu blizu Vas
Status: Offline
Bodovi: 822
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje zribal Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 04 Svibanj 2012 u 20:55
Alisa, pa ovo još nigdje nisam vidjela. Šteta što nam nisi ovu ljepotu slikala, a možda i jesi, iz udaljnosti da se vidi cijeli vrt. Svaka ti čast preljijepo je sve, osobito tulipani. Vidim prelijepa bijela srdašca. Ja sam ove godine uspjela nabaviti roze jer ih je željela moja curica. Rekli su da ovih dana očekuju i bijele pa ću ih kupiti, baš su krasni.
Tko ne voli cvita ne voli ni svita.
Na vrh
Sponzorirani linkovi


Na vrh
Ksan View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar

Pridružen: 29 Siječanj 2012
Lokacija: Baranja
Status: Offline
Bodovi: 1303
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Ksan Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 06 Svibanj 2012 u 01:20
Prekrasan vrt. Imaš puno prekrasnog cvijeća a ovi tulipani smile84
''Nema ljepše nade od one što je nikla iz tuge i nema ljepših snova od onih što ih rađa bol.'' - IVAN CANKAR
Na vrh
magnolia View Drop Down
Pustio korijenje
Pustio korijenje
Avatar

Pridružen: 18 Svibanj 2010
Lokacija: mostar
Status: Offline
Bodovi: 426
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje magnolia Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 16 Svibanj 2012 u 20:53
smile120
Na vrh
alisa View Drop Down
Trajnica
Trajnica
Avatar

Pridružen: 07 Prosinac 2007
Lokacija: Sarajevo
Status: Offline
Bodovi: 2545
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje alisa Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 13 Lipanj 2012 u 11:21
Hvala svim mojim posjetiocima u vrtu,što obilaze moje biljčice!!Evo,poslije duge,teške i hladne zime napokon i kod mene krenulo sa cvjetanjem kako treba..Za početak makovi sijani od sjemena koje sam dobila od mak..Morala sam slikati jer su mi izgledali kao munijaturni bonsai..To je slikano prije nego sam ih pikarala u zasebne saksijice..Kada pogledam ovu sliku,u glavu mi dođu stihovi koje sam nekada davno pročitala..
''Jeste li ikada istinski pogledali
biljku koju imate kod kuće?
jeste li dopustili tom poznatom,
ali i tajanstvenom biću koje nazivamo biljkom
da vas poduči svojim tajnama?
Jeste li zamijetili koliko je duboko smirena?
Da je okružena poljem tišine?
Onog trenutka kad postanete svjesni tišine i mira
koji zrače iz nje, ta biljka vam postaje učiteljem.''




Jupiiiiiiiiiii
Na vrh
alisa View Drop Down
Trajnica
Trajnica
Avatar

Pridružen: 07 Prosinac 2007
Lokacija: Sarajevo
Status: Offline
Bodovi: 2545
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje alisa Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 13 Lipanj 2012 u 11:24
Sada malo mojih božura,onih koji su se suprostavili zimi i snijegu pa su ipak cvjetali..
















aliumi  su vec prosli

ovi jos cvjetaju




Jupiiiiiiiiiii
Na vrh
alisa View Drop Down
Trajnica
Trajnica
Avatar

Pridružen: 07 Prosinac 2007
Lokacija: Sarajevo
Status: Offline
Bodovi: 2545
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje alisa Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 13 Lipanj 2012 u 11:31
Suzanica

sama sam joj napravila "korpu"

amarilisi

arabis



pakujci tek cvjetaju,neki..




jedan mali "buketic"

ivančice(poklon drage moje prijateljice)

Mirisni karanfilici

Jupiiiiiiiiiii
Na vrh
alisa View Drop Down
Trajnica
Trajnica
Avatar

Pridružen: 07 Prosinac 2007
Lokacija: Sarajevo
Status: Offline
Bodovi: 2545
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje alisa Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 13 Lipanj 2012 u 12:59
Clematis "presidnet"

clematis pillu

platicodon

heucera

Bijela srca-dicentra spectabilis alba,još cvjeta

turski karanfil

orijentalni mak

digitalisi sijani prosle godine

neka nepoznata biljčica

centhrantus ruber

neven

Jupiiiiiiiiiii
Na vrh
alisa View Drop Down
Trajnica
Trajnica
Avatar

Pridružen: 07 Prosinac 2007
Lokacija: Sarajevo
Status: Offline
Bodovi: 2545
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje alisa Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 13 Lipanj 2012 u 13:05
Žuti hibi stigao kao poklon od prijateljice

ovaj rozi-juno,poklon od mm za godišnjicu braka




i ovaj bijeli phal isto..i ovaj phal takođe


divokozijak

oxalisi

aster alpinus

lonciera zuta

ogromna je i prepuna cvjetova,ipak prijeti joj šišanje na nulu :D




cvjetovi pajasmina

malo pokislih biljčica





Jupiiiiiiiiiii
Na vrh
kamenjar View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar

Pridružen: 10 Svibanj 2011
Lokacija: Vir
Status: Offline
Bodovi: 3340
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje kamenjar Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 13 Lipanj 2012 u 13:29
bas si lijepo sredila suzanu,sa čim si joj napravila obruč? cvjetica ko u priči kod tebe,svaki psoeban na svoj način...jos mi reci jeli tebi tropski hibiskusi budu u kući,bome ja više neznaam šta bi s njima,izgleda i najmanji dašak vjetra da im smeta.....a u kuću da ih unesem nemaju svjetlosti ..
pas je jedino živo biće koje te voli više od samoga sebe ...



Vir
Na vrh
tikvić View Drop Down
Trajnica
Trajnica
Avatar

Pridružen: 08 Travanj 2010
Status: Offline
Bodovi: 2349
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje tikvić Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 13 Lipanj 2012 u 13:34
 Bez obzira na dugu i hladnu zimu cvijeće ti je preljepo, a posebno crnooka suzana, ona je stvarno čarobna.smile71
Nepoznata biljka je poveratić, dvogodišnja biljka koja se sama zasijava.smile79
Na vrh
alisa View Drop Down
Trajnica
Trajnica
Avatar

Pridružen: 07 Prosinac 2007
Lokacija: Sarajevo
Status: Offline
Bodovi: 2545
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje alisa Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 13 Lipanj 2012 u 16:03
Kamenjar,obuč sam napravila od obične šipke drvene,tj. grane.To je grana višnje koju je snijeg polomio i ja napravila penjalicu za suzanu..
Što se hibija tiče,ja ove držim u kući stalno,ali nisam ti neki expert za njih :D
Tikvic draga hvala ti na pojesti,ta biljčica možda i jeste stigla od tebe prosle godine?Baš je lijepa..Podsjeća na starinsko cvijeće,a ja takvo volim..
Imam još puno slika,al nikako da stignem da sve postavim.Ruže su tek krenule ..Evo još dvije sličice mog adeniuma sa cvjetovima...To je jako drag poklon,od meni jako bitne osobeSmile
adenium anouk



Jupiiiiiiiiiii
Na vrh
dadinica View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 24 Travanj 2012
Lokacija: Baranja
Status: Offline
Bodovi: 5177
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje dadinica Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 13 Lipanj 2012 u 23:28
Lijepo cvijeće, sve odreda, ali bijeli božur
Na vrh
makk View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar

Pridružen: 26 Siječanj 2010
Status: Offline
Bodovi: 1162
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje makk Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 13 Lipanj 2012 u 23:41
Poslije ovih slika je tesko povjerovati da je kod tebe ne tako davno bila snjezna mecava.
Prelijepo cvijece
     (")
    (\|/)
   __L_
   \___/http://cvjetnaoaza.blogspot.com
Na vrh
alisa View Drop Down
Trajnica
Trajnica
Avatar

Pridružen: 07 Prosinac 2007
Lokacija: Sarajevo
Status: Offline
Bodovi: 2545
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje alisa Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 14 Lipanj 2012 u 11:03
Hvala drage moje!Evo par sličica mojih ruža..
Đulbešećerka




ashram-Topalovićka




blue moon






valencia


colet romantik


Bidermajer garden-topalovicka


first lady-topalovicka

chipandelle-topalovicka




heidi klum-topalovicka

augusta luize-topalovicka




la minutte

pascali




Jupiiiiiiiiiii
Na vrh
alisa View Drop Down
Trajnica
Trajnica
Avatar

Pridružen: 07 Prosinac 2007
Lokacija: Sarajevo
Status: Offline
Bodovi: 2545
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje alisa Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 14 Lipanj 2012 u 11:10
samba




queen elizabeth

n.n


ovo je penjačica ali ime joj ne znam,nastala je iz reznice..

westerland










valencia





Toliko od mene za sad..Još puno mojih ruža sprema se za prva cvjetanja ove godine..Do tada pozdrav svima koji svrate u moju baptu..


Jupiiiiiiiiiii
Na vrh
Tea View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar

Pridružen: 20 Prosinac 2010
Lokacija: Zagreb
Status: Offline
Bodovi: 3658
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Tea Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 14 Lipanj 2012 u 11:54
Eto i meneBig%20smileKolko krasnih ružica imašClapClapClapJako mi se sviđa i onaj rozi hibi što si dobila za godišnjicu brakaHeartBravo za tvog muža,poklonček je za +10Thumbs%20Up
Hodaj pokraj mene i samo budi moj prijatelj
Na vrh
alisa View Drop Down
Trajnica
Trajnica
Avatar

Pridružen: 07 Prosinac 2007
Lokacija: Sarajevo
Status: Offline
Bodovi: 2545
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje alisa Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 14 Lipanj 2012 u 12:06
Originalno poslano od člana Tea Tea napisao:

Eto i meneBig%20smileKolko krasnih ružica imašClapClapClapJako mi se sviđa i onaj rozi hibi što si dobila za godišnjicu brakaHeartBravo za tvog muža,poklonček je za +10Thumbs%20Up

Hvala ti draga moja!I meni se hibi sviđa..Prijateljice moje me zarazile,sve malo po maloLOL
Ruže su mi među top tri,to već znaš,ljiljani ruže i tulipaniSmileLjiljani još ne cvjetajuCry
Jupiiiiiiiiiii
Na vrh
mali kaktus View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar
DONATOR

Pridružen: 10 Ožujak 2010
Lokacija: Međimurje
Status: Offline
Bodovi: 9133
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje mali kaktus Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 14 Lipanj 2012 u 12:13
Kod tebe zbog zime sve malo kasni,ali zato sad prekrsno sve cvate.Ruže su ti prekrasne,vrtno cvijeće također,a zapelo mi oko na adeniumu,bravoClap
Nigder lepše kak je vu Međimurju
kam se zglednem ružice mi cvetaju.
Na vrh
Kiki-ko? View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 10 Veljača 2010
Status: Offline
Bodovi: 6667
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Kiki-ko? Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 14 Lipanj 2012 u 12:16
Suzanu obožavam.
Da imam rep mahala bi s njim
Na vrh
Tea View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar

Pridružen: 20 Prosinac 2010
Lokacija: Zagreb
Status: Offline
Bodovi: 3658
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Tea Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 14 Lipanj 2012 u 13:42
Originalno poslano od člana alisa alisa napisao:

Originalno poslano od člana Tea Tea napisao:

Eto i meneBig%20smileKolko krasnih ružica imašClapClapClapJako mi se sviđa i onaj rozi hibi što si dobila za godišnjicu brakaHeartBravo za tvog muža,poklonček je za +10Thumbs%20Up

Hvala ti draga moja!I meni se hibi sviđa..Prijateljice moje me zarazile,sve malo po maloLOL
Ruže su mi među top tri,to već znaš,ljiljani ruže i tulipaniSmileLjiljani još ne cvjetajuCry

Vidi se i zašto.Oduzimaju dah smile39 smile39smile39prekrasne boje i kombinacijeWink
Budu i ljiljani,ne brini.Ja se tvojima jako veselimEmbarrassedKad nas ti počastiš fotkama,to je pravi vatromet ljepote.DržimThumbs%20Upda nas sve ugodno iznenade  smile78
Hodaj pokraj mene i samo budi moj prijatelj
Na vrh
 Odgovori Odgovori Stranica  <1 6465666768 73>
  Prosljedi temu   

Pređi na drugi forum Forumska ovlaštenja View Drop Down

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.15
Copyright ©2001-2013 Web Wiz Ltd.

Stranica je generirana u 0,219 sekundi.