Početna stranica Početna stranica > Vrt - Forum o vrtovima > Moj vrt u slikama
  Aktivne teme Aktivne teme RSS Feed - Moj medvjeđi vrt
  Pomoć Pomoć  Pretraga foruma   Događanja   Registracija Registracija  Prijava Prijava


Moj medvjeđi vrt

 Odgovori Odgovori Stranica  <1 6364656667 83>
Korisnik
Poruka
kontesaa View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 15 Listopad 2007
Lokacija: Zagorje
Status: Offline
Bodovi: 6195
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje kontesaa Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 20 Srpanj 2011 u 23:01
gle...Đurđa se puno mota po tvom dvorištu Wink
a mrgud je pravi frajer sa tom mrkom facom LOL jel se usudi tko uć u dvorište?LOL
rojžice ti lijepo cvatu Thumbs%20Up
Čuda se događaju samo onima koji u njih vjeruju :)

Zagorski bregi
Na vrh
Sponzorirani linkovi


Na vrh
blue sky View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar

Pridružen: 19 Svibanj 2011
Status: Offline
Bodovi: 3013
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje blue sky Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 21 Srpanj 2011 u 19:56
krasna šetnja a vidim da je to i rodama drago
Na vrh
dijana7566 View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka

DONATOR

Pridružen: 25 Veljača 2011
Lokacija: Osijek
Status: Offline
Bodovi: 3643
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje dijana7566 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 21 Srpanj 2011 u 21:06
Mrgud je fenomenalan odusevio me je
Na vrh
mimi46 View Drop Down
Pustio korijenje
Pustio korijenje
Avatar

Pridružen: 20 Veljača 2011
Lokacija: moslavina
Status: Offline
Bodovi: 386
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje mimi46 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 22 Srpanj 2011 u 10:09
..lijep prizor roda u vrtu i još si je uspio slikati da nije pobjegla..
Na vrh
Medvjed34 View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar

Pridružen: 13 Travanj 2010
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 1640
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Medvjed34 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 23 Srpanj 2011 u 07:12
Hvala svima na posjeti, pozdravljaju vas Đurđa i Mrgud. Kety, nekad napravi takvu facu da je i mene strah proć kraj njega :)
Mimi, Đurđa je stara prijateljica i već par godina dolazi tak da se već navikla na moje naslikavanje i promatranje
Živi svaki dan kao da ti je prvi
Na vrh
gospina trava View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 11 Svibanj 2010
Status: Offline
Bodovi: 5954
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje gospina trava Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 23 Srpanj 2011 u 07:24
Ahoj, ahoj, penjačica mi se peeerviše sviđa, ali mrgudića bi ti ukrala samo da znam kak do njega!
Na vrh
Medvjed34 View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar

Pridružen: 13 Travanj 2010
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 1640
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Medvjed34 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 23 Srpanj 2011 u 07:36
Evo još malo slikica iz jutros kišom opranog dvorišta...

konačno se i ova moja palmica pokrenula. ovo joj je druga godina i nikak niš...



Big mama bake Bee



Pampas za kojeg su mi cure na kavici rekle da sam ga preveć odrezal ipak ide nekam :)



Kozjokrvina ove godine kasni, ali ipak se sabrala i procvala



Ove sam godine popikal nekoliko grančica sfrkane vrbe i evo jedne od njih...



prošle sam jeseni u teglu ubacio nekoliko koštica nektarina pa se čini da će i od njih biti nešto. sljedećeg proljeća na svoje mjesto pa bumo vidli... za sad napreduju u hladovini lješnjaka



I Katalpa je ove godine konačno krenula. Posađena je prije tri godine i nikako ništa, a ova je izgleda povoljna za sve te i takve koji nikako ništa...



usporedbe radi, ovo je nepoznato drvce zasađeno u isto vrijeme kad i Katalpa, a već je preko 2 metra



Aronija ove godine dala samo nekoliko plodova, ali je makar lijepo napredovala po veličini. Vjerujem da će dogodine biti ploda




kivi je potjerao i čini mi se da ima čak i jedan cvjetak. koprive kraj njega nisam htio dirati, ak vas neko pita, to tak mora bit :)



pa jedna mala starinska breskva iz tatinog dvorišta



nakon nekoliko pokušaja, malina. nevjerojatno je kako do sada nisu željele imati posla sa mnom, ali ove godine izgleda sve nekako uspijeva...



i za kraj opet jedna odmetnica, Hortenzija koja se već dvije godine opire mojim pokušajima da je uzgojim u lijepi grm... dogodine od nje očekujem da mi nadoknadi izgubljeno za sve tri godine čekanja



evo, toliko od mene za danas. do skorog viđenja, pozdravljamo vas Mrgud, Đurđa koja je prije 10ak minuta obavila svoje i ja




Živi svaki dan kao da ti je prvi
Na vrh
Medvjed34 View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar

Pridružen: 13 Travanj 2010
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 1640
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Medvjed34 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 23 Srpanj 2011 u 07:40
Gospina travo, taj bi ti već nekak našel put do doma, pre dobro je njemu tu da bi se dal sam tak otet :)
Živi svaki dan kao da ti je prvi
Na vrh
Retriver Sara View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 06 Lipanj 2009
Lokacija: Zagreb
Status: Offline
Bodovi: 8979
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Retriver Sara Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 23 Srpanj 2011 u 10:38
baš je krasno subotnje jutro u tvojem vrtu okupanom kišom. Veseli me da nam se polako vraćaš...
Na vrh
misty-da View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar

Pridružen: 02 Ožujak 2010
Status: Offline
Bodovi: 3544
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje misty-da Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 24 Srpanj 2011 u 08:16
Đurđa i Srećko, sve zeleno i one prelijepe crvene stablašice!!! Sve je to više nego dovoljno da ti odmori tijelo i napuni dušu kad se vratiš s posla!
Osim hosta po koje bi trebao svratiti (a možda ti ih mogu donijeti kad početkom idućeg mjeseca svratim u Zg.?) mogla bih ti zapelcati koju grančicu hortenzije, imam na svojoj par prikladnih grančica za to, jesi zainteresiran? Tongue
Time is something you can never get back..
Na vrh
Triša View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar
ZLATNI DONATOR

Pridružen: 04 Siječanj 2008
Lokacija: Rijeka
Status: Offline
Bodovi: 19699
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Triša Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 24 Srpanj 2011 u 20:14
Medo, lijep je vrt, ali Mrgud je presladak, a tek Đurđa, sredila jezerce, ali uspjet ćeš ti to sanirati, moraš, jer šteta bi bila da ta ljepotica ode.
Žao mi je što nam se nisi pridružio u Skradniku.
RIJEKA

"NEVERA S KVARNERA" odabrala "otok"
Na vrh
53rijeka View Drop Down
Trajnica
Trajnica
Avatar

Pridružen: 16 Kolovoz 2009
Status: Offline
Bodovi: 2310
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje 53rijeka Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 09 Rujan 2011 u 15:59
... nadam se da ovo odsustvo je samo odmor i G.O., a nis vise zdrafstveno ....
ex rijeka53
mojblog
Na vrh
baka View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 14 Rujan 2008
Status: Offline
Bodovi: 14388
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje baka Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 09 Rujan 2011 u 18:19
I ja se nadam da je g.o.
I da ti je vrt i dalje zelen uprkos suši.
Hortenziju pusti... ona će najednom krenuti.Nekim grmovima (na pr. aukubama isto) treba i nekoliko godina. Stagniraju a onda odjednom probujaju. Bar je moje iskustvo takvo.
Na vrh
Medvjed34 View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar

Pridružen: 13 Travanj 2010
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 1640
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Medvjed34 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 19 Rujan 2011 u 20:06
Evo onoga kojeg već mnogi zovu otpisanim... Ali nije tako, svega mi :)
Proteklih sam dana bio zaokupljen radovima na kupivoni i sada je tome kraj, no radovi na kući i okućnici se nastavljaju, tako da me vrt malo zaboravlja, ali ne zaboravljam ja njega. Svakoga dana pogledam što se dešava i nije to neko veliko čudo, samo se ponekad iznenadim što biljke uspijevaju živjeti i bez mojeg uplitanja. zapravo to i nije neko čudo, ali eto...
Dakle, kupivona je gotova, ali ostaje još terasa i dio okućnic e koji ću, nadam se, srediti prije zime, a tada me se opet nećete moći riješiti :)
Evo jedna slikica, da ne bi bilo da niš ne stavljam tu pa...



I tak to... za sada od mene toliko. Naravno da se ponekad logiram, pogledam što tko radi, ali ne komentiram jer me sramota :)
Budite mi dobro, a uskoro ću vas sve iznenaditi s jednim projektom koji je sada u pripremi
Živi svaki dan kao da ti je prvi
Na vrh
OTOK View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar
Kreator Cvijet.info enciklopedije

Pridružen: 26 Rujan 2008
Status: Offline
Bodovi: 13777
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje OTOK Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 19 Rujan 2011 u 20:18
Bitno je da se ti nama javiš.

A sličica - jedna ali vrijedna.
Na vrh
mali kaktus View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar
DONATOR

Pridružen: 10 Ožujak 2010
Lokacija: Međimurje
Status: Offline
Bodovi: 9133
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje mali kaktus Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 19 Rujan 2011 u 21:37
Medo,volim iznenađenjaTongue
Nigder lepše kak je vu Međimurju
kam se zglednem ružice mi cvetaju.
Na vrh
misty-da View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar

Pridružen: 02 Ožujak 2010
Status: Offline
Bodovi: 3544
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje misty-da Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 20 Rujan 2011 u 05:23
Dragi moj Medo pa tko bi se tebe htio riješiti????? Znam da te uvijek čeka puno posla pa i novi projekti oduzimaju ti vrijeme, a vrt se nekako snalazi i sam u to sam se i ja uvjerila! Istina u tom vremenu od urednosti nema ni "u" , moj polako postaje prava džungla, ali ima i u takvome neke draži!
Nego, šapni ti meni što je to kupivona? Embarrassed
Time is something you can never get back..
Na vrh
Anastazija_ View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar
1. Najljepši vrt - Proljeće 2014

Pridružen: 09 Lipanj 2010
Lokacija: Zagreb
Status: Offline
Bodovi: 6004
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Anastazija_ Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 20 Rujan 2011 u 13:18

Misty, da ti ja odgovorim kad nije medo. To je kupaona.
Medo  smile57.
U životu nije važno koliko puta padneš , već koliko si se puta spreman dignuti.
Na vrh
lilie View Drop Down
Trajnica
Trajnica
Avatar

Pridružen: 10 Ožujak 2010
Lokacija: Belišće
Status: Offline
Bodovi: 2319
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje lilie Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 20 Rujan 2011 u 21:07
smile113
znati mnogo ne znači biti mudar
Na vrh
sunceeee View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar

Pridružen: 22 Kolovoz 2010
Lokacija: Hrv. zagorje
Status: Offline
Bodovi: 1634
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje sunceeee Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 21 Rujan 2011 u 12:27
Medo, drago mi je da si dobro! Nitko u to nije sumnjao.
 
I ja sam kao i ti zaokupljena sa svačim osim sa cvijećem ali ono ipak nekako raste i uvijek nas lijepo iznenadi....
 
Đurđa je super ali Mrgudu nema premca!
 
           smile79
Nemoj da te život inpresionira, inpresioniraj ti njega!   Život je san - učini ga stvarnim! (Majka Tereza)
Na vrh
 Odgovori Odgovori Stranica  <1 6364656667 83>
  Prosljedi temu   

Pređi na drugi forum Forumska ovlaštenja View Drop Down

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.15
Copyright ©2001-2013 Web Wiz Ltd.

Stranica je generirana u 0,281 sekundi.