Početna stranica Početna stranica > Vrt - Forum o vrtovima > Moj vrt u slikama
  Aktivne teme Aktivne teme RSS Feed - Naše dvorište
  Pomoć Pomoć  Pretraga foruma   Događanja   Registracija Registracija  Prijava Prijava


Naše dvorište

 Odgovori Odgovori Stranica  <1 6364656667 140>
Korisnik
Poruka
Cimicifuga View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar
Najljepši vrt 2017

Pridružen: 11 Studeni 2009
Lokacija: Velika Gorica
Status: Offline
Bodovi: 5167
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Cimicifuga Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 30 Siječanj 2010 u 01:39
E, kod tebe sam se nagledala svakakvih lijepih i dobro njegovanih biljčica. Zbilja imaš zavidnu zbirku. A vidi se da i TM tome doprinosi.
 
Na vrh
Sponzorirani linkovi


Na vrh
baka View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 14 Rujan 2008
Status: Offline
Bodovi: 14388
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje baka Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 30 Siječanj 2010 u 08:13
Kat.rea, reci ti njima da čovjek s bolesnom kičmom mora biti uredan, jer se ne može "bacati" na neka velika pospremanja!WinkLOL
 
A moj ti je savjet da kad dobiješ na lotu promijeniš namještaj. Kupi bijelo. Niš se ne vidi. Vjeruj, ni trun prašine!LOL
 
Šalu na stranu: kalanhoa je prekrasna, al' se vidi  i doista kvalitetan fotić. Cvjetovi su jasni i krasni.
A žuta ruža je predivna!ClapClap 
Na vrh
kat.rea View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 06 Studeni 2008
Status: Offline
Bodovi: 5433
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje kat.rea Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 08 Veljača 2010 u 20:09
Cimi počašćena sam tvojim posjetom i drago mi je kada me pohvali osoba kao ti koja zna puno o cvijeću. Moja želja je stvoriti vrt od trajnica, lukovica i ljetnica koje se same zasijavaju i do sada sam to samo djelomično uspjela. Što se sobnoga cvijeća tiče, imam ga dosta, iako, kao vjerojatno i kod svih, nešto uspijem, a nešto ne sačuvati po zimi.
Bako što se pospremanja tiče, čini mi se da je jučer bilo o tome u brbljaonici LOL, kada mogu onda sve vidim i čistim i glancam, a kada ne mogu, onda tek kada treba na lopatu nagrnuti, a uz moje muške i Reu to je često Embarrassed. Ali odavno sam se prestala sekirati zbog toga......
Evo nove ljubimice
ciklama-%20lat.%20cycllamen%20persicum
Do sada još nikada nisam uspjela ciklamu sačuvati za drugu godinu, uvijek mi je propala, a gdje griješim neznam......
Na vrh
Triša View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar
ZLATNI DONATOR

Pridružen: 04 Siječanj 2008
Lokacija: Rijeka
Status: Offline
Bodovi: 19699
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Triša Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 08 Veljača 2010 u 20:58
Prekrasna je. Niti meni to nije uspjelo, ali sada sam neke posadila direktno u vrt, pa ćemo vidjeti.
RIJEKA

"NEVERA S KVARNERA" odabrala "otok"
Na vrh
niho View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 08 Siječanj 2009
Status: Offline
Bodovi: 9297
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje niho Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 08 Veljača 2010 u 22:11
Ma baš je prekrasna a što je baš čudno ja je nisam nikad ni imala-a jako lijepa biljkasmile99
** Svaki miris novog cvijeta uljepša mi dan.**
Na vrh
Lantana View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 31 Listopad 2008
Lokacija: Bol
Status: Offline
Bodovi: 6857
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Lantana Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 08 Veljača 2010 u 22:52
Kat.rea ružica je prekrasna, a slika je za 5, dobar fotoparat. Clap
život je more
Na vrh
smrcko View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar
Najljepši ljubimac u vrtu 2018

Pridružen: 17 Lipanj 2008
Lokacija: Teška planina
Status: Offline
Bodovi: 18305
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje smrcko Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 09 Veljača 2010 u 15:32
smiley1953.gifPuna kuća cvijeća, prekrasnoClap
Žuta ruža prava rasplesana ljepotica.
Nadam se da je bananica dobroSmile


Na vrh
Lora View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar

Pridružen: 21 Lipanj 2009
Status: Offline
Bodovi: 4104
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Lora Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 09 Veljača 2010 u 16:32
wooow, kakva ljepoticaClap

Rijeka

Prijatelji su kao dragulji, samo pravi traju vječn
Na vrh
hoya View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 26 Rujan 2008
Lokacija: rijeka
Status: Offline
Bodovi: 6573
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje hoya Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 09 Veljača 2010 u 17:10
Bravo za žutu ružu i još jednom za TM.
Na vrh
kat.rea View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 06 Studeni 2008
Status: Offline
Bodovi: 5433
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje kat.rea Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 09 Veljača 2010 u 20:04
Drage moje Triša, Niho, Lantana, Šmrcko, Lora i Hoya, zahvaljujem na posjeti i pohvalama. U ovim zimskim danima, kada nas snijeg stalno ponovno "iznenađuje" svaki cvjetak koji cvjeta i unosi malo boje i vedrine u kuću me posebno veseli, a vjerujem i vas. Zato svaki takav cvijet odmah dobiva status " princeze" WinkLOL, ali sva tri moja nova cvijeta su dosta zahtjevna što se temperature tiče ili bolje rečeno ne vole baš visoke temperature DB, a ako ih stavim negdje drugdje onda ih neću niti ja vidjeti Confused, znači "promašena investicija".
Lantana, fotić je stvarno dobar, još dok ja svladam sve njegove mogućnosti i opcije......
Šmrcko, banana je zapakirana, nisam ju niti pogledala već 2 mjeseca, a eno danas sa njenog krovića vise ledenice.
Hoya, ti gledaš u staklenu kuglu ili......? Za ciklamu nisam ni napisala da ju je kupio MM, a ti veliš bravo za TM Big%20smile.
Na vrh
OTOK View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar
Kreator Cvijet.info enciklopedije

Pridružen: 26 Rujan 2008
Status: Offline
Bodovi: 13777
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje OTOK Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 09 Veljača 2010 u 22:00
Kat.rea, pa ti si nas već naučila da ti TM zaista često kupuje cvijeće, zaista lijepo od njega, a uvijek izabere nešto prelijepo.
Na vrh
Lantana View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 31 Listopad 2008
Lokacija: Bol
Status: Offline
Bodovi: 6857
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Lantana Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 11 Veljača 2010 u 14:51
Kat.rea lijepa ciklama Clap
život je more
Na vrh
baka View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 14 Rujan 2008
Status: Offline
Bodovi: 14388
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje baka Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 11 Veljača 2010 u 15:06
Ciklama je pravi kapitalac!Thumbs%20UpClap
Na vrh
kat.rea View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 06 Studeni 2008
Status: Offline
Bodovi: 5433
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje kat.rea Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 13 Veljača 2010 u 19:30
Je ciklama je kapitalac, ali jučer sam več mislila da je gotova...... sva se objesila. Onda sam ju dobro natopila ( cca 1 sat) i pognojila, a onda sam ju ipak premjestila u radnu sobu gdje je ipak malo normalnija temperatura.
A od jučer sam vlasnica papučice
papučica%20-%20lat.%20Calceolaria
moram li reći odkuda mi? WinkBig%20smile
A ovu kliviju sam dobila od šogorice ( bratova žena) u 10. mjesecu
klivija%20-%20lat.%20Clivia%20miniata
 i onda joj je jedna lukovica bila u cvatu...... kada je ocvala odnijela sam ju u spavaću sobu "skrila " iza hibiskusa i skoro zaboravila na nju, kada dođem prije cca mjesec dana i vidim da joj izlazi cvijet. Donijela sam ju u dnevni boravak i evo cvijet joj narastao i skroz procvao.
Na vrh
Triša View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar
ZLATNI DONATOR

Pridružen: 04 Siječanj 2008
Lokacija: Rijeka
Status: Offline
Bodovi: 19699
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Triša Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 13 Veljača 2010 u 19:36
Papučica je preslatka, ali klivija - sve smo se na kavi motale oko klivija, ali su nam se činile malo preskupe - ja čekam maj i rođendan - to mi je prilika.
RIJEKA

"NEVERA S KVARNERA" odabrala "otok"
Na vrh
kat.rea View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 06 Studeni 2008
Status: Offline
Bodovi: 5433
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje kat.rea Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 13 Veljača 2010 u 20:18
Zar ti Triša nisi nijednu lukovicu klivije ugrabila u Skradniku? Znam da ih je Skitnica donio nekoliko, ali tko ih je udomio pojma nemam.
Ja sam si prošle godine kupila jednu u cvatu, a onda mi je u jesen šogorica poklonila ovu, ali mislim ( ili se to meni samo čini) da nisu skroz iste. Čekam da moja lanjska opet procvate, pa da znam jesu li iste.
Na vrh
OTOK View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar
Kreator Cvijet.info enciklopedije

Pridružen: 26 Rujan 2008
Status: Offline
Bodovi: 13777
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje OTOK Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 13 Veljača 2010 u 20:38
Opet se je iskazao (TM, na njega mislim)
Na vrh
smrcko View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar
Najljepši ljubimac u vrtu 2018

Pridružen: 17 Lipanj 2008
Lokacija: Teška planina
Status: Offline
Bodovi: 18305
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje smrcko Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 13 Veljača 2010 u 20:45
smiley1638.gifKoji lijepi cvjetovi. smiley1931.gif
Na vrh
maslacak7 View Drop Down
*Moderator Foruma
*Moderator Foruma
Avatar
DONATOR

Pridružen: 03 Ožujak 2009
Lokacija: Betina
Status: Offline
Bodovi: 2828
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje maslacak7 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 13 Veljača 2010 u 21:10
wow!!! koju ti kolekciju krasnog cvijeca imas,predivno..isuper su ti nove biljkice...stvarno ti je sve super...
Na vrh
Lora View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar

Pridružen: 21 Lipanj 2009
Status: Offline
Bodovi: 4104
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Lora Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 13 Veljača 2010 u 21:14
prekrasni cvjetovi, i zaista si sretnicaClapClap
/jesu to pokloni za Valentinovo?/
 
Papučica ili Calceolaria je predivna biljka, samo pazi da ju ne zalijevaš previše, i još nešo, ne voli grijane prostore, ev. umjereno i pazi na propuh..No možda ti to već znaš
 
MM mi ju je udesio kad sam bila odsutna u samo tri dana, prevelikim zalijevanjem
 
Cliviju, imam već godinama, sad upravo pupa i slikam svaki dan da stavim u moj vrt kad bude procvala potpuno

Rijeka

Prijatelji su kao dragulji, samo pravi traju vječn
Na vrh
 Odgovori Odgovori Stranica  <1 6364656667 140>
  Prosljedi temu   

Pređi na drugi forum Forumska ovlaštenja View Drop Down

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.15
Copyright ©2001-2013 Web Wiz Ltd.

Stranica je generirana u 0,313 sekundi.