Početna stranica Početna stranica > Vrt - Forum o vrtovima > Moj vrt u slikama
  Aktivne teme Aktivne teme RSS Feed - Moji vrtovi, moj okoliš
  Pomoć Pomoć  Pretraga foruma   Događanja   Registracija Registracija  Prijava Prijava


Moji vrtovi, moj okoliš

 Odgovori Odgovori Stranica  <1 6162636465 90>
Korisnik
Poruka
 Ocjena: Ocjena teme: 1 Glasova, Približno 5,00  Tema Pretraga Tema Pretraga  Opcije teme Opcije teme
milica7 View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 20 Listopad 2010
Lokacija: Slavonija
Status: Offline
Bodovi: 10300
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje milica7 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 29 Travanj 2012 u 23:42
Miro, žao mi je što si opet bila na meti lopova ....neće imati sreće s tom ukradenom biljkom....Sram ih bilo..... Osušit će im se.....smile85
Sretni su ljudi kojima i mali cvijetak čini veselje....
Na vrh
Sponzorirani linkovi


Na vrh
moon View Drop Down
administrator
administrator
Avatar

Pridružen: 06 Listopad 2010
Lokacija: Kvarner,Croatia
Status: Offline
Bodovi: 10501
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje moon Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 29 Travanj 2012 u 23:44
Za ne povjerovati.....
Na vrh
Ksan View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar

Pridružen: 29 Siječanj 2012
Lokacija: Baranja
Status: Offline
Bodovi: 1303
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Ksan Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 30 Travanj 2012 u 01:29
Prijala mi je šetnja tvojim lijepim vrtovima, doći ću opet smile78
''Nema ljepše nade od one što je nikla iz tuge i nema ljepših snova od onih što ih rađa bol.'' - IVAN CANKAR
Na vrh
Silvy View Drop Down
Trajnica
Trajnica
Avatar

Pridružen: 28 Kolovoz 2011
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 2406
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Silvy Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 30 Travanj 2012 u 01:51
Draga Miro,
žao mi je za bijelu lagostremiju, ljudi su baš čudni Angry.
Lijepa vijest je to što ćeš napokon skinuti gips za par dana.
A i komposter mi se sviđa.
Ti stvarno nikad nemaš mira, uvijek, pa i sa rukom u gipsu ti stigneš obići oba vrta.
Želim ti od Heart sve najbolje.
Na vrh
Free View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 18 Travanj 2010
Lokacija: Međimurje
Status: Offline
Bodovi: 5914
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Free Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 01 Svibanj 2012 u 16:04

Sutra ti držim fige, konačno je došlo vrijeme skidanja gipsa a za fizikalnu terapiju ti predlažem malo fotkanja i stavljanja sličica !!smile78
Međimurje - Marijin cvetjak med dve vode



Na vrh
Mira K View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar
ZLATNI DONATOR

Pridružen: 16 Rujan 2009
Lokacija: Rijeka
Status: Offline
Bodovi: 5574
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Mira K Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 01 Svibanj 2012 u 22:06
Originalno poslano od člana Free Free napisao:


Sutra ti držim fige, konačno je došlo vrijeme skidanja gipsa a za fizikalnu terapiju ti predlažem malo fotkanja i stavljanja sličica !!smile78
 
Svakako, čekam samo da kažu da je vrijeme za terapijuTongue
Hvala draga što si me se sjetilaHeart
 
anabistrica znaš da ću pratiti... hvala na savjetu.
 
milica7 zaista može biti sram ljude koji tako nešto rade ali sve manje je onih koji imaju morala, na žalost.
 
moon danas je sve moguće i za povjerovati, došl je neko čudno vrijeme.
 
Ksan, hvala na posjeti, sada ću i ja malo više šetati vrtovima da se divim vašim biljkama. Uživat ću u svakom, ponaosob.
 
Silvy hvala ti na lijepim riječima, ma ne mogu samo biti u kući, srećom to su prolazne "nezgode".


Svima smile79

 
Rijeka

Na vrh
Carol View Drop Down
Trajnica
Trajnica
Avatar
1. Najljepši vrt - Zima 2013/14

Pridružen: 14 Lipanj 2011
Lokacija: Zagorski breg
Status: Offline
Bodovi: 2208
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Carol Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 01 Svibanj 2012 u 23:37
Svakome od nas je zao kad nam "nestane" koja biljcica iz naseg vrta, ali nista cudno. Kad sam svojevremeno negdje procitala da kod ugladjenih Engleza preko noci nestane cijeli vrt, sva hortikultura, onda ovo ne treba biti cudno.
I ja imam istih iskustava, jedan vikend posadim, drugi vikend toga vise nema.
Vu plavem trnaci mi hiža stoji

od zelenih veja je videti ni..
Na vrh
Mira K View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar
ZLATNI DONATOR

Pridružen: 16 Rujan 2009
Lokacija: Rijeka
Status: Offline
Bodovi: 5574
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Mira K Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 02 Svibanj 2012 u 12:15
Carol, video nadzor je u pripremi za Krk, tamo se to mora zbog nekih gostiju jer nismo stalno tamo pa ću i biljke staviti pod nadzor.
Imat ću lijepi uvid u goste u vrtuThumbs%20Up
Rijeka

Na vrh
Free View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 18 Travanj 2010
Lokacija: Međimurje
Status: Offline
Bodovi: 5914
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Free Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 02 Svibanj 2012 u 12:40

Miro, ne samo da sam te se jučer sjetila, mislim ja na tebe stalno, i držim fige da čim prije budeš kao nova, spremna za nove radne pobjede i pothvate !!

Fotić - balkončić - judino drvce !!!  Kaj čekaš da odcvate ?? Muhlin već cvate, a kaj je s tvojim ??

Čovjek bi pomislio da umirovljenici i ljudi  na bolovanju imaju malo više slobodnog vremena !!  Ti vrapca, kaj to nije istina ?
Međimurje - Marijin cvetjak med dve vode



Na vrh
Lovro View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar

Pridružen: 18 Rujan 2010
Lokacija: Varaždin
Status: Offline
Bodovi: 4174
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Lovro Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 06 Svibanj 2012 u 20:22
Sjetimo se zdrave Mire, svagdje i svuda, uvijek vesela i spremna...a sad kad joj mi prijetimo zbog zaostataka...tek bumo sad vidli brzinu munje...Mira ništ neće propustit, sve će nadoknaditi!

Ah, ti dugoprstaši,kaj im nije grančica dosta?
Varaždin, stari moj grad!
Na vrh
blue sky View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar

Pridružen: 19 Svibanj 2011
Status: Offline
Bodovi: 3013
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje blue sky Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 06 Svibanj 2012 u 21:45
sada je Mira jedva dočekala skidanje gipsa da može oko cvijeća čeprkatiWink
Na vrh
Carol View Drop Down
Trajnica
Trajnica
Avatar
1. Najljepši vrt - Zima 2013/14

Pridružen: 14 Lipanj 2011
Lokacija: Zagorski breg
Status: Offline
Bodovi: 2208
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Carol Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 06 Svibanj 2012 u 23:37
Originalno poslano od člana Mira K Mira K napisao:

Carol, video nadzor je u pripremi za Krk, tamo se to mora zbog nekih gostiju jer nismo stalno tamo pa ću i biljke staviti pod nadzor.
Imat ću lijepi uvid u goste u vrtuThumbs%20Up
 
 
To bude jako interesantno. Ja neznam, ko jos, osim nas, smije setkati po vrtu, i jos k tome "posuditi" si koju biljcicu.smile178
Vu plavem trnaci mi hiža stoji

od zelenih veja je videti ni..
Na vrh
Mira K View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar
ZLATNI DONATOR

Pridružen: 16 Rujan 2009
Lokacija: Rijeka
Status: Offline
Bodovi: 5574
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Mira K Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 06 Lipanj 2012 u 22:00
Dragi moji, u velikom sam zaostatku, razloge znate... Prošlo je najgore, sada malo terapije pa ću biti kao nova. Sa zubima ću biti gotova tek u 7. mjesecu ali sam dobro, pomoćni služe svrsiWink
 
Obišla sam Istru i Sarajevo, bila na druženjima i još ću koliko mi to posao i vrijeme dozvole jer sezona kreće ubrzo.
 
Za sve nemile događaje u mojoj okućnici gdje živim je pomalo došao kraj: imamo svi vodomjere u stanu i postavili smo vanjski vodomjer tako da ću sada moći barem zaljevati moje preživjele biljčice. Ova zima i moja nemoć je odnesla puno lijepih biljaka pa sam i to morala preboljeti.Cry
 
Nešto je novo došlo u moje vrtove i okoliš pa počinjem sa njegom, već mogu puno toga sa rukom i veseli me to.
 
Hvala vam što ste navratili a ja ću sada samo poneke slike ( one zaostale nabacati), neke su slikane ranije, neke sada...
Svima se ispričavam zbog zaostataka pošiljki, nadoknadit ću i to, popisi su tuEmbarrassed
 
 
Evo slikica
 
Bio je krasan judić  ( free dočekala si slikuWink)
 
 
 
Ukrasna jabuka
 
 
 
 keria
 
 
Napravila sam ovu košaru od forzicije, moj topiar
 
 
Crvena japanska dunja
 
 
 
moj lijepi božur
 
 
 iberis
 
 
Nemesia
 
 
 
 
 
incarvillea
 
 
 
rodić
 
 
 
phlomis fruticosa, već cvijeta
 
 
 
Orezali smo, drastično photiniu red robin i sada je krasna, poslikat ću je
 
 
 
 
 
Prvi put cvao a ime zaboravilaEmbarrassed
 
 
 
 
 
lewisia
 
 
 
Procvala je i lonicera
 
 
Paulovnia napreduje ( hvala otok)
 
 
 Dobila sam jednu malinu, višerodnu
 
 
 
 
 
 
Rijeka

Na vrh
Camellia View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 23 Siječanj 2012
Lokacija: Dugo selo
Status: Offline
Bodovi: 6620
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Camellia Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 06 Lipanj 2012 u 22:14
Ovaj judić obara s nogu,ljepši još nisam vidjela.
Na vrh
dado_84 View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar

Pridružen: 20 Srpanj 2009
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 1031
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje dado_84 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 06 Lipanj 2012 u 22:34
Bas me zanima kakva ce biti kosarica od forsitzije kad se popuni :)
Spasimo Hrvatsku kupujmo domaće!
Na vrh
Mira K View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar
ZLATNI DONATOR

Pridružen: 16 Rujan 2009
Lokacija: Rijeka
Status: Offline
Bodovi: 5574
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Mira K Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 06 Lipanj 2012 u 22:38
Dado, popunila se  i već je za dobro orezivanje, poslikat ću je. Hvala na posjeti ( moram još mojih - tvojih biljaka poslikati, lijepe su, drže seThumbs%20Up)
Hvala na posjeti Smile
 
 
Camellia, bio je zaista lijep sada je nešto obolio i svake godine tako, neznam zašto ga napadaju neke beštije, sav je nekako lepljiv.... listovi su puni nekih bijelih flekica.
Hvala što si navratilaSmile
 
Rijeka

Na vrh
Mira K View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar
ZLATNI DONATOR

Pridružen: 16 Rujan 2009
Lokacija: Rijeka
Status: Offline
Bodovi: 5574
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Mira K Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 06 Lipanj 2012 u 22:42
Klaikantus je cvao, hvala korijenkoHeart
 
Rijeka

Na vrh
Mira K View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar
ZLATNI DONATOR

Pridružen: 16 Rujan 2009
Lokacija: Rijeka
Status: Offline
Bodovi: 5574
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Mira K Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 06 Lipanj 2012 u 23:36
I ovo se lijepo razraslo
 
Monarde
 
 
Bijeli kosmos
 
 
Divna perunika, nova
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
azeleja
 
 
 
Iris
 
 
 
Malo orhideja
 
 
 
Noviteti, čuvari
 
 
 
 
 
I još ponešto novoga..
 
 
 
Samo jednu sam kupila, ne sveSmile
 
Egipatska zvijezda - Pentas lanceolata
 
 
 
 
 Za kraj moje ruže, u vazi su Smile
 
 
 
 
Rijeka

Na vrh
Carol View Drop Down
Trajnica
Trajnica
Avatar
1. Najljepši vrt - Zima 2013/14

Pridružen: 14 Lipanj 2011
Lokacija: Zagorski breg
Status: Offline
Bodovi: 2208
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Carol Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 06 Lipanj 2012 u 23:37
 
Judino drvo je stvarno bilo prekrasno, steta da se razbolilo.
Pa, jel nije to Klematis ?
 
Vu plavem trnaci mi hiža stoji

od zelenih veja je videti ni..
Na vrh
Mira K View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar
ZLATNI DONATOR

Pridružen: 16 Rujan 2009
Lokacija: Rijeka
Status: Offline
Bodovi: 5574
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Mira K Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 06 Lipanj 2012 u 23:46
Carol je, klematis je ali sam mu zaboravila imeEmbarrassed Potražit ću negdje, imam zapisano..
Hvala na posjeti dragaHeart
Rijeka

Na vrh
 Odgovori Odgovori Stranica  <1 6162636465 90>
  Prosljedi temu   

Pređi na drugi forum Forumska ovlaštenja View Drop Down

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.15
Copyright ©2001-2013 Web Wiz Ltd.

Stranica je generirana u 0,297 sekundi.