Početna stranica Početna stranica > Hobistika - Forum za hobi > Decoupage tehnika – salvetna tehnika > Decoupage galerija radova
  Aktivne teme Aktivne teme RSS Feed - mare-nostrum početak
  Pomoć Pomoć  Pretraga foruma   Događanja   Registracija Registracija  Prijava Prijava


mare-nostrum početak

 Odgovori Odgovori Stranica  <1 6162636465 100>
Korisnik
Poruka
Felina View Drop Down
Mladi grm
Mladi grm
Avatar

Pridružen: 16 Ožujak 2009
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 534
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Felina Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 11 Veljača 2010 u 17:39
Nisam mogla da Ti se ne javim i kažem važnu vijest. Prvi put smo na istoj stranici!!! smile198 Nadam se da ćemo se i češće gledati.
Uživaj u kavici!smile142
Na vrh
Sponzorirani linkovi


Na vrh
Primavera View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar

Pridružen: 07 Lipanj 2009
Status: Offline
Bodovi: 1915
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Primavera Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 11 Veljača 2010 u 21:19
Wooow!!Wooow!!...ajme Mare draga izbečila sam oči od ovih tvojih kutijica... pa stvarno će biti nemoguće nominirati, kad samo u tvojoj galeriji ima ovoliko ljepote.... sve su prelijepe, svaka je drukčija i nosi poruku, posebno je interesantna ona sa zelenom kamejom, ali kako preskočiti bojama štepanu kutijicu s đurđicama ili onu prekrasnu, fenomenalnu smedju sa savršenim lookom i iznutra, pa romantičnu crtež-ružicu koja "pliva u vodi"... doista, dobro reče Jurica... prava izložba... svaka ti čast majstorice
 
...i s malim zakašnjenjem moje najbolje želje tvom muškom vodenjaku ....baš sam se nasmijala tvom komentaru... i ja sam se u veljači kreveljila, samo 9 godina prije tebe na 15-og...
moja adresa u globalnom selu: http://www.primaveraidea.com
Na vrh
anastazija View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar

Pridružen: 15 Ožujak 2009
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 1422
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje anastazija Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 11 Veljača 2010 u 21:32
joj mare..... ajde ti lijepo kad dođeš u moje krajeve, nađemo se u birtiji, popijemo koju pa ću ti onda reći šta mislim o tvojim kutijama... sad stvarno nisam u stanju artikulirati, ovakve stvari nam pokažeš i očekuješ da nešto suvislo kažem.... smile69
  
Na vrh
mare-nostrum View Drop Down
Trajnica
Trajnica
Avatar

Pridružen: 05 Rujan 2009
Status: Offline
Bodovi: 2829
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje mare-nostrum Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 11 Veljača 2010 u 21:55
draga primavera opet si me raznježila svojim komentarom........ženo ti me baš znaš obradovatismile79
anastazija tri puta sam ćitala tvoj post i ne mog vjerovati da si stvarno napisala da si ostala bez teksta......LOLLOL......ti?.........hvala ti draga
smile79
felina očito se uhodavamo ....ili si ti malo aktivnija u zadnje vrijemaSmile
Na vrh
more View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar

Pridružen: 20 Ožujak 2009
Status: Offline
Bodovi: 1118
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje more Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 11 Veljača 2010 u 22:22

Joj kad sam vidila nove radove smile39 Savršeno! Nikako da prestanem gledat kutije. smile89smile79

Na vrh
rosa2 View Drop Down
Trajnica
Trajnica
Avatar

Pridružen: 29 Srpanj 2009
Status: Offline
Bodovi: 2168
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje rosa2 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 11 Veljača 2010 u 23:44
evo i mene nakon malo duzeg vremena u tvojoj galeriji i sta drugo reci nego da sam ostala bez teksta ,radovi su fascinantni.Tanjure da ni ne spominjem ,a onda jos ona kutija sa đurđicama pa kad se sjetis jos i njihova mirisa joooooooj .Bravo zeno stvarno si majstor.
cvijet za cvijet=buket
Na vrh
proljeće View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 29 Veljača 2008
Status: Offline
Bodovi: 7005
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje proljeće Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 12 Veljača 2010 u 09:30
Originalno poslano od člana anastazija anastazija napisao:

joj mare..... ajde ti lijepo kad dođeš u moje krajeve, nađemo se u birtiji, popijemo koju pa ću ti onda reći šta mislim o tvojim kutijama... sad stvarno nisam u stanju artikulirati, ovakve stvari nam pokažeš i očekuješ da nešto suvislo kažem.... smile69
  
 
 
 
Mare, da li ti u njene krajeve možda ideš preko Zagreba???LOLLOLLOLLOLLOL
 
I ovdje ima jaaaako puno birtija, pa eto....mislim da ne čekaš sama na peronu i tako...LOLLOLLOL
Na vrh
Mari,5510 View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 30 Srpanj 2009
Lokacija: Hrvatska
Status: Offline
Bodovi: 12480
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Mari,5510 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 12 Veljača 2010 u 09:38
Na vrh
mima051 View Drop Down
Pustio korijenje
Pustio korijenje
Avatar

Pridružen: 20 Siječanj 2010
Status: Offline
Bodovi: 325
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje mima051 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 12 Veljača 2010 u 10:15
Mare ,tako mi je žao za jučer tako sam se veselila.Valjda je ovo sve za mene malo previše pa me uvatilo nešto što nije pristojno da dame o tome pričaju .čujemo se i vidimo svo vrijeme ovoga svijeta je još ispred nas.Tvoje su kutijice prekrasne svaka ljepša od prethodne jutros sam ih na miru pogledala.Morat ću se bolje organizirati,ovo sve oduzima dosta vremena.Sada se moram posvetiti svojoj kako ona kaže  staroj majci jer kaže da sam ju skroz zanemarila...
Na vrh
anastazija View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar

Pridružen: 15 Ožujak 2009
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 1422
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje anastazija Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 12 Veljača 2010 u 17:58
Originalno poslano od člana proljeće proljeće napisao:

Originalno poslano od člana anastazija anastazija napisao:

joj mare..... ajde ti lijepo kad dođeš u moje krajeve, nađemo se u birtiji, popijemo koju pa ću ti onda reći šta mislim o tvojim kutijama... sad stvarno nisam u stanju artikulirati, ovakve stvari nam pokažeš i očekuješ da nešto suvislo kažem.... smile69
  
 
 
 
Mare, da li ti u njene krajeve možda ideš preko Zagreba???LOLLOLLOLLOLLOL
 
I ovdje ima jaaaako puno birtija, pa eto....mislim da ne čekaš sama na peronu i tako...LOLLOLLOL


proljeće, ja mislim da bi bilo najbolje da i ti s njom dođeš... eto da žena ne putuje sama... znaš, ima svakakvih manijaka pa bi bile sigurnije zajedno...
Na vrh
nada-m View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar

Pridružen: 01 Travanj 2009
Status: Offline
Bodovi: 1087
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje nada-m Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 12 Veljača 2010 u 18:03
Bravo majstorice savršenih kutija , naročito mi se sviđa kako je sve uredno i pedantno (nemogu se sjetiti primjerenije hrvatske riječi)izvedeno, naročito unutrašnjost
Na vrh
mare-nostrum View Drop Down
Trajnica
Trajnica
Avatar

Pridružen: 05 Rujan 2009
Status: Offline
Bodovi: 2829
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje mare-nostrum Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 12 Veljača 2010 u 23:01

more,rosa2,proljeće,mari,mima,nada hvala vam drage moje na svim lijepim riječima i pozitivnoj energiji koju ostavljate u mojoj galerijismile79

Na vrh
mare-nostrum View Drop Down
Trajnica
Trajnica
Avatar

Pridružen: 05 Rujan 2009
Status: Offline
Bodovi: 2829
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje mare-nostrum Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 12 Veljača 2010 u 23:03
Originalno poslano od člana anastazija anastazija napisao:

Originalno poslano od člana proljeće proljeće napisao:

Originalno poslano od člana anastazija anastazija napisao:

joj mare..... ajde ti lijepo kad dođeš u moje krajeve, nađemo se u birtiji, popijemo koju pa ću ti onda reći šta mislim o tvojim kutijama... sad stvarno nisam u stanju artikulirati, ovakve stvari nam pokažeš i očekuješ da nešto suvislo kažem.... smile69
  
 
 
 
Mare, da li ti u njene krajeve možda ideš preko Zagreba???LOLLOLLOLLOLLOL
 
I ovdje ima jaaaako puno birtija, pa eto....mislim da ne čekaš sama na peronu i tako...LOLLOLLOL


proljeće, ja mislim da bi bilo najbolje da i ti s njom dođeš... eto da žena ne putuje sama... znaš, ima svakakvih manijaka pa bi bile sigurnije zajedno...
 
 vidiš ti proljeće kako se anastazija brine za nasLOLLOL.....sve dogovorenoWink......moramo štititi jedna drugu......
Na vrh
Lantana View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 31 Listopad 2008
Lokacija: Bol
Status: Offline
Bodovi: 6857
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Lantana Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 12 Veljača 2010 u 23:12
Mare, Mare pa ti si stvarno majstorica Clap, prekrasne u obje kutije, teško bi se odlučila koja je ljepša, možda ona drvena...
život je more
Na vrh
Biljana 59 View Drop Down
Mladi grm
Mladi grm
Avatar

Pridružen: 08 Veljača 2010
Status: Offline
Bodovi: 922
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Biljana 59 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 13 Veljača 2010 u 12:36
Svaka cast, ona prva otmjena zelena kutijica, ne bi je se posramila ni jedna otmjena pariska kuca.Ostale skrinjice su ti isto prekrasne, smile141procitala sam da si napisala da ce biti 28.tecaj u rijeci, cega?
Na vrh
mare-nostrum View Drop Down
Trajnica
Trajnica
Avatar

Pridružen: 05 Rujan 2009
Status: Offline
Bodovi: 2829
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje mare-nostrum Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 13 Veljača 2010 u 13:14
draga lantana i meni je ta drvena za mrvicu draža.......radila samju za meni jako dragu osobu....Hug
biljana hvala........poslala sam ti na pp u vezi tečajaSmile
Na vrh
Slavica 08 View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar

Pridružen: 05 Siječanj 2010
Status: Offline
Bodovi: 1317
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Slavica 08 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 13 Veljača 2010 u 22:21
Kako vam zavidim!
Na vrh
proljeće View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 29 Veljača 2008
Status: Offline
Bodovi: 7005
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje proljeće Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 14 Veljača 2010 u 10:33
Originalno poslano od člana mare-nostrum mare-nostrum napisao:

Originalno poslano od člana anastazija anastazija napisao:

Originalno poslano od člana proljeće proljeće napisao:

Originalno poslano od člana anastazija anastazija napisao:

joj mare..... ajde ti lijepo kad dođeš u moje krajeve, nađemo se u birtiji, popijemo koju pa ću ti onda reći šta mislim o tvojim kutijama... sad stvarno nisam u stanju artikulirati, ovakve stvari nam pokažeš i očekuješ da nešto suvislo kažem.... smile69
  
 
 
 
Mare, da li ti u njene krajeve možda ideš preko Zagreba???LOLLOLLOLLOLLOL
 
I ovdje ima jaaaako puno birtija, pa eto....mislim da ne čekaš sama na peronu i tako...LOLLOLLOL
 
 
Mare,Mare lipa Mare....
 
Ma tko bi smio nas dirati?
Iz priloženog mi se čini da si i ti prilično visoka, a ni meni " nije mane" ja sam " malo jača", tako da je tema o napadu završena.Ali možemo diskutirati o onome da ti u putu ne bude dosadno, i da uzvratim posjetu Anastaziji.
 
Ali na to se nadovezuje i slijedeća priča, ako ćemo uzvraćati posjete onda i izzy mora ići s nama ( nas tri smo bile na kavicu u Zg), a ako i ona ide to bi već bila Slavonska turneja koja bi vjerojatno završila i u Bosni!!!LOLLOLLOL
 
Znači Anastazija, bolje ti je šuti i ne "traži vraga"LOLLOLLOL Fino si popij kavicu sa Marom i uživajte, jer ako i nas dvije dođemo...WinkWinkWink

proljeće, ja mislim da bi bilo najbolje da i ti s njom dođeš... eto da žena ne putuje sama... znaš, ima svakakvih manijaka pa bi bile sigurnije zajedno...
 
 vidiš ti proljeće kako se anastazija brine za nasLOLLOL.....sve dogovorenoWink......moramo štititi jedna drugu......
Na vrh
mima051 View Drop Down
Pustio korijenje
Pustio korijenje
Avatar

Pridružen: 20 Siječanj 2010
Status: Offline
Bodovi: 325
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje mima051 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 15 Veljača 2010 u 10:40
Draga Mare mi imamo neki jutarnji bioritam isti.Samo sam malo virnula što ima novoga,preko vikenda nisam ni palila comp.Ne želim da mi to uzme previše vremena.Super mi je što su se pojavile neke nove tete salvete interesantnije je nego uvijek jedne te iste,Ja završavam preuređivanje jedne stare komode ,stavit ću sliku u bijelom ,a vi će te ako vas bude volja sugerirati što dalje....Iako mi se čini da nisam još iskoristila sve resurse one moje omiljene cvijetne koju krojim kako hoću.Da ne pretjeram sa šarenilom.Muž mi se toliko ufurao u sve ovo,pa me ne bi čudilo da postane prvi tetak salvetakSmileSamo čekam kad ću ga ufatit da rezucka salvetice i rožiceSmile
Na vrh
mare-nostrum View Drop Down
Trajnica
Trajnica
Avatar

Pridružen: 05 Rujan 2009
Status: Offline
Bodovi: 2829
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje mare-nostrum Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 15 Veljača 2010 u 11:30
mima bravo za TM.........drži fige za prvog tetka salvetaraSmile
Na vrh
 Odgovori Odgovori Stranica  <1 6162636465 100>
  Prosljedi temu   

Pređi na drugi forum Forumska ovlaštenja View Drop Down

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.15
Copyright ©2001-2013 Web Wiz Ltd.

Stranica je generirana u 0,297 sekundi.