Početna stranica Početna stranica > Vrt - Forum o vrtovima > Moj vrt u slikama
  Aktivne teme Aktivne teme RSS Feed - Cvijeće oko i ispred kuće.....
  Pomoć Pomoć  Pretraga foruma   Događanja   Registracija Registracija  Prijava Prijava


Cvijeće oko i ispred kuće.....

 Odgovori Odgovori Stranica  <1 6162636465 226>
Korisnik
Poruka
niho View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 08 Siječanj 2009
Status: Offline
Bodovi: 9297
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje niho Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 29 Kolovoz 2009 u 21:19
Ma jesi bolan smiješna -natijerala sam mm da ide na balkon da vidi da nije pobrkao u cvijetovima -i samo mi smiješno postoji i da se zamijeni zato sam malo čekala. Ali i ja sam dik je postavio sliku isto rekla što i ti ali baš ima čudni balegonija a one se sve nalaze između olijandera-. Ma tebi velikasmile79---------bar si me dobro nasmijala.i zbunila
** Svaki miris novog cvijeta uljepša mi dan.**
Na vrh
Sponzorirani linkovi


Na vrh
marijankica View Drop Down
Već proklijao
Već proklijao
Avatar

Pridružen: 24 Ožujak 2009
Status: Offline
Bodovi: 152
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje marijankica Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 29 Kolovoz 2009 u 23:33
lijepo šarenilo
Na vrh
niho View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 08 Siječanj 2009
Status: Offline
Bodovi: 9297
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje niho Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 30 Kolovoz 2009 u 11:34
Marijankice -hvala ti najljepšasmile78
** Svaki miris novog cvijeta uljepša mi dan.**
Na vrh
niho View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 08 Siječanj 2009
Status: Offline
Bodovi: 9297
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje niho Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 30 Kolovoz 2009 u 11:36
Originalno poslano od člana Štefica Štefica napisao:

[/IMG]


Čuj,meni ti ipak ovo jako liči na oleandera .

 EJJJJJJJJJJJ pa ovo baš i jeste olijanderEmbarrassedEmbarrassedEmbarrassedEmbarrassedEmbarrassed--sramote
** Svaki miris novog cvijeta uljepša mi dan.**
Na vrh
bromelija View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar
No.3 Najljepše orhideje2014

Pridružen: 09 Svibanj 2009
Lokacija: .
Status: Offline
Bodovi: 3292
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje bromelija Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 30 Kolovoz 2009 u 12:44
pa neka je takvog bih i ja rado udomila smile78
Na vrh
Flavia View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar

Pridružen: 15 Veljača 2009
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 3344
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Flavia Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 30 Kolovoz 2009 u 13:19
Niho super ti je cvječeko, a i ovaj rozi oleander je divan smile120....ja sad čekam da se, daj bože, zakorijene moji pelceri duplih oleandera koje sam donijela ljetos sa raznih dijelova Dalmacije.....smile72
Na vrh
Štefica View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar

Pridružen: 19 Srpanj 2008
Status: Offline
Bodovi: 1800
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Štefica Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 30 Kolovoz 2009 u 14:14
Ma,vidiš sad ,draga Niho ,kako ti je oleander postao popularan ,mogla bi ti njemu uzeti pelcerčiće pa zakorijeniti jer nas ima puno kojima se sviđa .


Na vrh
niho View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 08 Siječanj 2009
Status: Offline
Bodovi: 9297
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje niho Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 30 Kolovoz 2009 u 17:55
smile99   Pa evo i cvijeta od kale i jedne vrste impatinosa....

.
** Svaki miris novog cvijeta uljepša mi dan.**
Na vrh
niho View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 08 Siječanj 2009
Status: Offline
Bodovi: 9297
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje niho Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 30 Kolovoz 2009 u 18:03
smile99    I dva impatinasa..
.
** Svaki miris novog cvijeta uljepša mi dan.**
Na vrh
niho View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 08 Siječanj 2009
Status: Offline
Bodovi: 9297
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje niho Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 30 Kolovoz 2009 u 19:58
smile78   I samo da malo ove ljepote podijelim sa vama..



** Svaki miris novog cvijeta uljepša mi dan.**
Na vrh
niho View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 08 Siječanj 2009
Status: Offline
Bodovi: 9297
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje niho Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 30 Kolovoz 2009 u 20:00
smile169   I ove........

.
** Svaki miris novog cvijeta uljepša mi dan.**
Na vrh
niho View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 08 Siječanj 2009
Status: Offline
Bodovi: 9297
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje niho Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 30 Kolovoz 2009 u 20:19
Originalno poslano od člana Štefica Štefica napisao:

Ma,vidiš sad ,draga Niho ,kako ti je oleander postao popularan ,mogla bi ti njemu uzeti pelcerčiće pa zakorijeniti jer nas ima puno kojima se sviđa .


................ Ala ti mene dobro nasmija -probaćemo vidijeti ima li ikakav mladi baš ne znam ako ne bude može li ikakav drugiWink

** Svaki miris novog cvijeta uljepša mi dan.**
Na vrh
SilveK View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar

Pridružen: 16 Veljača 2008
Lokacija: .
Status: Offline
Bodovi: 4014
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje SilveK Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 30 Kolovoz 2009 u 20:37
E sad sam malo zbunjena s ove zadnje 2 slike Wacko, po prvoj bi rekla da gledam amaranthus, ali po ovoj drugoj...hm...kaj je to???Big%20smile
Na vrh
Triša View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar
ZLATNI DONATOR

Pridružen: 04 Siječanj 2008
Lokacija: Rijeka
Status: Offline
Bodovi: 19699
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Triša Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 30 Kolovoz 2009 u 21:38
Sve ti je cvijeće predivno - kraljice cvijeća, ali ovo zadnje čudo kao da je od sedefa - gukni što je to?
RIJEKA

"NEVERA S KVARNERA" odabrala "otok"
Na vrh
niho View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 08 Siječanj 2009
Status: Offline
Bodovi: 9297
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje niho Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 30 Kolovoz 2009 u 21:41
A srce moje zlatno -što me slatko nasmija -isto je Amarantus-samo je uslikan jedan mali dio njegovog-šta ja znam jeli sad ovo cvijet---sad si i mene zbunilasmile96-----------Hej jeli baš ovo cvijet........
** Svaki miris novog cvijeta uljepša mi dan.**
Na vrh
SilveK View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar

Pridružen: 16 Veljača 2008
Lokacija: .
Status: Offline
Bodovi: 4014
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje SilveK Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 30 Kolovoz 2009 u 21:46
Cvijet amaranthusa je zapravo skup stotine malih cvjetića - ako pogledaš izbliza vidjeti ćeš  kako se otvaraju naizmjence i svaki ima svoje prašnike i zasebno cvate...otud i toliko sjemenki Smile
Ova druga slika me je baš iznenadila, već sam mislila omastiti brk na nekom novom nepoznatom cvijetuLOL
Od silnog čuđenja sam ti pozabila pohvaliti oleandre...grrrr, ona slika gore smile70
Na vrh
Štefica View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar

Pridružen: 19 Srpanj 2008
Status: Offline
Bodovi: 1800
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Štefica Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 30 Kolovoz 2009 u 21:50
Originalno poslano od člana niho niho napisao:


Originalno poslano od člana Štefica Štefica napisao:

Ma,vidiš sad ,draga Niho ,kako ti je oleander postao popularan ,mogla bi ti njemu uzeti pelcerčiće pa zakorijeniti jer nas ima puno kojima se sviđa [IMG]smileys/smiley2.gif" align="middle" /> .
[IMG]smileys/emot134.gif" align="middle" />

................ Ala ti mene dobro nasmija -probaćemo vidijeti ima li ikakav mladi baš ne znam ako ne bude može li ikakav drugi[IMG]smileys/smiley2.gif" align="absmiddle" alt="Wink" />


Može bilo koji roze boje jer mi baš takav fali,samo da li ti to možeš slati a da ovi na carini ne posumnjaju na nekakvo švercanje oleandera iz susjednih zemalja da ti ne dođe pred kuču policija i počnu ti prijetiti ,a susjede na prozor i dobiju temu za trač-party,pa da vidiš sramote
.

Na vrh
niho View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 08 Siječanj 2009
Status: Offline
Bodovi: 9297
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje niho Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 30 Kolovoz 2009 u 21:58
Ma draga Štefice šta mi radiš mati ćeš njega dobiti pa makar ja otišla na robiju -šalji pp adresu smile96
** Svaki miris novog cvijeta uljepša mi dan.**
Na vrh
Štefica View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar

Pridružen: 19 Srpanj 2008
Status: Offline
Bodovi: 1800
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Štefica Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 30 Kolovoz 2009 u 22:11
E,blago meni,ti vidiš kaj je to cvijetna ljubav.
Ma,Niho si, kakvog srčeka nema na svijetu
Na vrh
kat.rea View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 06 Studeni 2008
Status: Offline
Bodovi: 5433
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje kat.rea Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 30 Kolovoz 2009 u 22:32
Originalno poslano od člana niho niho napisao:

.
.

Svašta lijepoga kod tebe, ali mene su osvojili ovi ladoleži. Jesu to tri različite boje ili su prvi i treći isti?
Na vrh
 Odgovori Odgovori Stranica  <1 6162636465 226>
  Prosljedi temu   

Pređi na drugi forum Forumska ovlaštenja View Drop Down

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.15
Copyright ©2001-2013 Web Wiz Ltd.

Stranica je generirana u 0,266 sekundi.