Početna stranica Početna stranica > Vrt - Forum o vrtovima > Moj vrt u slikama
  Aktivne teme Aktivne teme RSS Feed - OTOK- moj vrt
  Pomoć Pomoć  Pretraga foruma   Događanja   Registracija Registracija  Prijava Prijava


OTOK- moj vrt

 Odgovori Odgovori Stranica  <1 6162636465 374>
Korisnik
Poruka
 Ocjena: Ocjena teme: 1 Glasova, Približno 5,00  Tema Pretraga Tema Pretraga  Opcije teme Opcije teme
niho View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 08 Siječanj 2009
Status: Offline
Bodovi: 9297
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje niho Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 27 Kolovoz 2009 u 22:15
smile57---Ljepota i ništa drugo
** Svaki miris novog cvijeta uljepša mi dan.**
Na vrh
Sponzorirani linkovi


Na vrh
niho View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 08 Siječanj 2009
Status: Offline
Bodovi: 9297
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje niho Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 28 Kolovoz 2009 u 09:25
Što ti nisi uslikala onu papigu. Moja je pukla i znaš kako ima u sebi neki svileni konac i na njemu sijeme i to meni sad stoji a ne znam ni kad se sadi na kraju će se otpuhati sa papirića na kojem ga držim
** Svaki miris novog cvijeta uljepša mi dan.**
Na vrh
OTOK View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar
Kreator Cvijet.info enciklopedije

Pridružen: 26 Rujan 2008
Status: Offline
Bodovi: 13777
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje OTOK Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 28 Kolovoz 2009 u 09:34
Nisam imala fotoaparat kod sebe.

Pročitala sam da se sije čim čahura pukne i mislim daneće biti problema, izgleda da se to širi kao korov i da je zapravo najzanimljivija ta papigica
Na vrh
niho View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 08 Siječanj 2009
Status: Offline
Bodovi: 9297
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje niho Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 28 Kolovoz 2009 u 09:38
Ej danas je sadim onda ako šta pusti dok lantana mi dođe da ti pošaljem -jer sam ti već posadila onu trajnicu biljku-ili bi sijeme da ti pošaljem od papige
** Svaki miris novog cvijeta uljepša mi dan.**
Na vrh
OTOK View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar
Kreator Cvijet.info enciklopedije

Pridružen: 26 Rujan 2008
Status: Offline
Bodovi: 13777
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje OTOK Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 28 Kolovoz 2009 u 09:51
Mislila sam da je slak završio cvatnju, ali nije, on zapravo ima otvoren cvijet samo ujutro pa ga ni ne primjetim, sada cvate ovaj nježan, bijeli, slikala sam ga jutros


 





moj čarobni grah lablab otišao u nebo





svaki put kad vidim ovu santolinu (bar mislim da je to santolina, sjetim se Bake - ona malo, malo, pa šiša santolinu, a ova moja nije mrdnula i ima čitav pedalj visine

 

Na vrh
OTOK View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar
Kreator Cvijet.info enciklopedije

Pridružen: 26 Rujan 2008
Status: Offline
Bodovi: 13777
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje OTOK Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 28 Kolovoz 2009 u 10:06
Originalno poslano od člana hoya hoya napisao:

Dugo nisam šetala tvojim vrtom. Čitam i gledam tvoje ljepote već pola sata i na kraju ću izgovoriti samo jednu u nizu pohvala: Predivno!
 
Bugenvilije i tvoje i susjedove i sve vaše otočke najljepši su ukras vaših gradova.
A tvoje sukulente nesmijem više gledati. Opirem se dugo, dugo, ali mi se nekako oko sve češće zaustavlja na njima.
 
I dok ste vi pričale o posjeti samo je malo nedostajalo da ti ovaj vikend ne banem na vrata.
Trebali smo ići na Silbu, ali smo odustali zbog najave kiše.



Da si mi banula na vrata, uljepšala bi mi vikend, vidjet ćeš da neće biti kiše

A sukulenti su zgodni, raznoliki, a dobro dođu kad nestane ljetno cvijeće
Na vrh
Željka23 View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar

Pridružen: 07 Travanj 2009
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 1567
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Željka23 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 28 Kolovoz 2009 u 10:07
santolina je predivna...!
Na vrh
piramida View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar

Pridružen: 06 Ožujak 2009
Status: Offline
Bodovi: 1060
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje piramida Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 28 Kolovoz 2009 u 14:42
Ovaj grah je prekrasan,stvarno ide u nebo
Na vrh
Lantana View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 31 Listopad 2008
Lokacija: Bol
Status: Offline
Bodovi: 6857
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Lantana Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 28 Kolovoz 2009 u 14:48
Ajme opet svašta kod tebe.

Što si napravila od bosiljka pesto genovese, što je to?

Bijeli slak me oduševio, ostavi ako bude koja sjemenka, tu nisam vidjela bijeli.

Heba je prekrasna, i moja nije cvala ovu godinu, a vidjela sam je u cvatu takvu istu, ima prekrasne lila cvjetiće.

A taj lablab (svašta ću naučiti) je nešto vrlo interesantno.
život je more
Na vrh
Lantana View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 31 Listopad 2008
Lokacija: Bol
Status: Offline
Bodovi: 6857
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Lantana Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 28 Kolovoz 2009 u 14:50
E, zaboravila sam ti reči za santolinu, nemoj se brinuti, ova tvoja je mlada, slijedeću godinu će cvasti i vidjet ćeš koliko će narasti, jako brzo raste i treba je puno rezati da ostane grm.
život je more
Na vrh
OTOK View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar
Kreator Cvijet.info enciklopedije

Pridružen: 26 Rujan 2008
Status: Offline
Bodovi: 13777
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje OTOK Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 28 Kolovoz 2009 u 16:53
Originalno poslano od člana Lantana Lantana napisao:

Ajme opet svašta kod tebe.

Što si napravila od bosiljka pesto genovese, što je to?




To ti je onaj zeleni umak za na paštu - bosiljak, pinjole, češnjak, ribani sir i maslinovo ulje - idem kupovati gotov a bosiljak pod nosom, a i pinjola sam nabrala pa isto imam


Skupljam sjemenke od svega, bit će i od slaka i od lablaba
Na vrh
gioiaa View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 03 Travanj 2008
Lokacija: .
Status: Offline
Bodovi: 16587
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje gioiaa Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 28 Kolovoz 2009 u 20:23
slak,grah...kao i uvjek
a i dobila sam odgovar za moju santolinu,napravila je ljep grmic,al nije cvjetala,znaci cekam iducu godinu
Na vrh
niho View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 08 Siječanj 2009
Status: Offline
Bodovi: 9297
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje niho Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 29 Kolovoz 2009 u 08:41
Bože lijepote i ovoga grahasmile70
** Svaki miris novog cvijeta uljepša mi dan.**
Na vrh
Duda-Lave View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar

Pridružen: 27 Srpanj 2008
Status: Offline
Bodovi: 3007
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Duda-Lave Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 29 Kolovoz 2009 u 09:51
definitivno mi je lablab mrakač..pa gdje si posadila slak..pa moj svaki dan da 1 cvijet ili nijedan ..
Na vrh
OTOK View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar
Kreator Cvijet.info enciklopedije

Pridružen: 26 Rujan 2008
Status: Offline
Bodovi: 13777
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje OTOK Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 29 Kolovoz 2009 u 10:52
Duda, u jednom prilično velikom loncu uginuo mi je limun, ostavila sam ga onako suhog i tu posadila i slak i lablab, pa su se penjali po tim granama i nastavili po željeznoj cijevi i po špagi za sušenje robe.

(spremila sam ti lablab)
Na vrh
OTOK View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar
Kreator Cvijet.info enciklopedije

Pridružen: 26 Rujan 2008
Status: Offline
Bodovi: 13777
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje OTOK Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 29 Kolovoz 2009 u 11:05
Lagerstroemija je svoje odradila, ima tek pokoji cvjetić, čini mi se da je nekako kratko cvala, a bila je prelijepa.
Evo malo boje da razveselim ovaj pomalo tmuran dan, ovakva je bila prije par dana




 




Na vrh
hamara View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar

Pridružen: 25 Veljača 2009
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 3204
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje hamara Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 29 Kolovoz 2009 u 11:19
joj moja omiljena boja! Thumbs%20Up
Na vrh
bromelija View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar
No.3 Najljepše orhideje2014

Pridružen: 09 Svibanj 2009
Lokacija: .
Status: Offline
Bodovi: 3292
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje bromelija Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 29 Kolovoz 2009 u 11:19
smile227stvarno je prekrasna
Na vrh
shasha View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 25 Ožujak 2007
Status: Offline
Bodovi: 11064
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje shasha Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 29 Kolovoz 2009 u 20:41
lagerstroemija(ajme spetljala jezik kad sam izgovarala a ni ne znam jesam li dobro napisala)prekrasan grm,jel to spada pod grm?Iskreno,nepoznat mi je taj cvijet,barem prema tvojim slikama.
Na vrh
iris View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar

Pridružen: 18 Veljača 2008
Lokacija: .
Status: Offline
Bodovi: 4502
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje iris Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 29 Kolovoz 2009 u 20:47

divna ti je lagerstormija /smajlić koji plješće/ hehe ne rade mi smajlići

shasha može ona biti i grm i drvo

Na vrh
 Odgovori Odgovori Stranica  <1 6162636465 374>
  Prosljedi temu   

Pređi na drugi forum Forumska ovlaštenja View Drop Down

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.15
Copyright ©2001-2013 Web Wiz Ltd.

Stranica je generirana u 0,297 sekundi.