Početna stranica Početna stranica > Vrt - Forum o vrtovima > Moj vrt u slikama
  Aktivne teme Aktivne teme RSS Feed - Slavujev vrt
  Pomoć Pomoć  Pretraga foruma   Događanja   Registracija Registracija  Prijava Prijava


Slavujev vrt

 Odgovori Odgovori Stranica  <1 6061626364 282>
Korisnik
Poruka
 Ocjena: Ocjena teme: 5 Glasova, Približno 5,00  Tema Pretraga Tema Pretraga  Opcije teme Opcije teme
SlavujVk View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar
Najljepši vrt - Ljeto 2013

Pridružen: 13 Studeni 2012
Lokacija: Slavonija
Status: Offline
Bodovi: 5466
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje SlavujVk Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 28 Lipanj 2013 u 14:38


Fizostegija




Cvijetni pupovi fratarskog papra


Prvi cvjetići ceratostigme


Lysimachia "clethroides"


Gute,pozdrav!


Monarda fistulosa




Žuti jarmen po suncu


I navečer



Na vrh
Sponzorirani linkovi


Na vrh
Leona31 View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar

Pridružen: 23 Prosinac 2012
Status: Offline
Bodovi: 3106
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Leona31 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 28 Lipanj 2013 u 23:33
Kava slikaaaaa,mislim na poslednju...kakav mir..usnulost...vecernja tisina.... u mislima protkana pesmom zrikavaca.pogled na nebo...uh Slavuju,prelepo...


Nije isto covek u pustinji
i pustinja u coveku
Na vrh
SlavujVk View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar
Najljepši vrt - Ljeto 2013

Pridružen: 13 Studeni 2012
Lokacija: Slavonija
Status: Offline
Bodovi: 5466
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje SlavujVk Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 29 Lipanj 2013 u 07:45
Leona hvala.

Žuti jarmen dugo cvjeta i svaki dan u predvečerje spusti svoje latice a u jutro ih opet podigne.
Zašto, voljela bih znati.
Na vrh
Leona31 View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar

Pridružen: 23 Prosinac 2012
Status: Offline
Bodovi: 3106
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Leona31 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 30 Lipanj 2013 u 06:55
SlavujVK,ma ovo je super, dodje ti dva u jednom,po danu jedna po podne druga forma cveta,u svakom slucaju stvarno je lepo a ja i volim najvise zuto i plavo cvece..Wink
Nije isto covek u pustinji
i pustinja u coveku
Na vrh
Karli View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar
2. Najljepši vrt - Zima 2013/14

Pridružen: 22 Lipanj 2013
Lokacija: Gospić
Status: Offline
Bodovi: 1352
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Karli Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 30 Lipanj 2013 u 10:36
Obožavam žuto cvijeće. Žuto. Prekrasno. Clap
Na vrh
niho View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 08 Siječanj 2009
Status: Offline
Bodovi: 9297
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje niho Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 30 Lipanj 2013 u 12:24
Winkprekrasno
** Svaki miris novog cvijeta uljepša mi dan.**
Na vrh
blue sky View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar

Pridružen: 19 Svibanj 2011
Status: Offline
Bodovi: 3013
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje blue sky Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 30 Lipanj 2013 u 23:03
zamislim se što reći i dalje neznam predivno,predivno...filmić također-smile64 baš ti je sve predivno
Na vrh
milica7 View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 20 Listopad 2010
Lokacija: Slavonija
Status: Offline
Bodovi: 10300
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje milica7 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 01 Srpanj 2013 u 07:54
Prijavljujem šetnjicu.....Uživala sam.....
Sretni su ljudi kojima i mali cvijetak čini veselje....
Na vrh
SlavujVk View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar
Najljepši vrt - Ljeto 2013

Pridružen: 13 Studeni 2012
Lokacija: Slavonija
Status: Offline
Bodovi: 5466
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje SlavujVk Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 01 Srpanj 2013 u 21:52
Originalno poslano od člana Leona31 Leona31 napisao:

SlavujVK,ma ovo je super, dodje ti dva u jednom,po danu jedna po podne druga forma cveta,u svakom slucaju stvarno je lepo a ja i volim najvise zuto i plavo cvece..Wink
Leona, draga, hvala ti.
žuti jarmen mi je poseban zbog načina na koji ide "spavati"
većina cvjetova na večer zatvara svoje latice a ova prelijepa biljka ih spušta, i tako dan za danom.
koje boje cvijeća najviše volim, to još nisam odlučila jer je svaka posebna i na svoj način prelijepa .
Na vrh
sunceeee View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar

Pridružen: 22 Kolovoz 2010
Lokacija: Hrv. zagorje
Status: Offline
Bodovi: 1634
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje sunceeee Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 01 Srpanj 2013 u 22:14
smile39
Nemoj da te život inpresionira, inpresioniraj ti njega!   Život je san - učini ga stvarnim! (Majka Tereza)
Na vrh
Andina View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar
Najljepši vrt pod kišom 2014

Pridružen: 31 Srpanj 2011
Lokacija: Zagreb
Status: Offline
Bodovi: 3306
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Andina Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 01 Srpanj 2013 u 22:24
Stvarno je posebna biljka taj jarmen! Moram ponoviti svoje divljenje - vrt ti je stvarno prekrasan! ClapPored sveg ostalog, oduševila me rascvjetana fizostegija i cijela ona kombinacija biljaka na prvoj slici ove stranice. Ono lila u prednjem planu - je li to jorgovančić (Hesperis matronalis)? Ako jest, napiši, molim te, koju riječ o njemu. Dobila sam sjeme pa da vidim isplati li se sijati. Hvala unaprijed!
“Cvijeće su riječi koje čak i malo dijete može razumjeti”.
Artur C. Coxe (američki svećenik i pjesnik)
Na vrh
Camellia View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 23 Siječanj 2012
Lokacija: Dugo selo
Status: Offline
Bodovi: 6620
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Camellia Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 01 Srpanj 2013 u 22:28
Vrt ti je kao i uvijek,prekrasan.Ovaj put si me oduševila sa buketima na sušenju i lavandom.
Na vrh
SlavujVk View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar
Najljepši vrt - Ljeto 2013

Pridružen: 13 Studeni 2012
Lokacija: Slavonija
Status: Offline
Bodovi: 5466
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje SlavujVk Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 01 Srpanj 2013 u 22:44
Originalno poslano od člana Karli Karli napisao:

Obožavam žuto cvijeće. Žuto. Prekrasno. Clap
žuto cvijeće simbolizira sunce, svjetlost.
žutom bojom cvijeća darujete veliku količinu energije, ono predstavlja novi početak, sreću i prijateljstvo.
Stručkom žutog cvijeća ćete otjerati ružne oblake.
Ako želite od nekoga izmamiti široki osmjeh, poklonite mi žutu ružu, žuti ljiljan koji nosi poruku "hodam po oblacima",žutu orhideju osobi koja vam je jako važna u životu.
I na kraju ove žute priče-poklonite najsretniji cvijet na svijetu koji ima oblik sunca, poklonite suncokret !
Onome kome ga darujete, darovati ćete svoju odanost i poželjeti dugovječnost!
Na vrh
SlavujVk View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar
Najljepši vrt - Ljeto 2013

Pridružen: 13 Studeni 2012
Lokacija: Slavonija
Status: Offline
Bodovi: 5466
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje SlavujVk Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 01 Srpanj 2013 u 22:48
Originalno poslano od člana niho niho napisao:

Winkprekrasno

niho, hvala ti!
Na vrh
SlavujVk View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar
Najljepši vrt - Ljeto 2013

Pridružen: 13 Studeni 2012
Lokacija: Slavonija
Status: Offline
Bodovi: 5466
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje SlavujVk Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 01 Srpanj 2013 u 22:51
Originalno poslano od člana blue sky blue sky napisao:

zamislim se što reći i dalje neznam predivno,predivno...filmić također-smile64 baš ti je sve predivno
draga blu
Na vrh
SlavujVk View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar
Najljepši vrt - Ljeto 2013

Pridružen: 13 Studeni 2012
Lokacija: Slavonija
Status: Offline
Bodovi: 5466
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje SlavujVk Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 01 Srpanj 2013 u 22:57
Originalno poslano od člana milica7 milica7 napisao:

Prijavljujem šetnjicu.....Uživala sam.....
hvala ti milce, drago mi je.
Na vrh
SlavujVk View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar
Najljepši vrt - Ljeto 2013

Pridružen: 13 Studeni 2012
Lokacija: Slavonija
Status: Offline
Bodovi: 5466
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje SlavujVk Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 01 Srpanj 2013 u 22:58
sunceee, jako mi je drago da si tu!
Na vrh
SlavujVk View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar
Najljepši vrt - Ljeto 2013

Pridružen: 13 Studeni 2012
Lokacija: Slavonija
Status: Offline
Bodovi: 5466
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (1) Hvala(1)   Citiranje SlavujVk Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 01 Srpanj 2013 u 23:13
Originalno poslano od člana Andina Andina napisao:

Stvarno je posebna biljka taj jarmen! Moram ponoviti svoje divljenje - vrt ti je stvarno prekrasan! ClapPored sveg ostalog, oduševila me rascvjetana fizostegija i cijela ona kombinacija biljaka na prvoj slici ove stranice. Ono lila u prednjem planu - je li to jorgovančić (Hesperis matronalis)? Ako jest, napiši, molim te, koju riječ o njemu. Dobila sam sjeme pa da vidim isplati li se sijati. Hvala unaprijed!
Andina, hvala!
Fizostegija mi je jako draga jer je jednostavna, nezahtjevna i dugo cvjeta.
Sada čekam cvjetiće od ružičaste koja je puno niža i kasnije procvjeta.

Ono lila nije jorgovančić.
Ti lila lebdeći cvjetići su verbena bonariensis, biljka koja ima jako malo listova i ispod koje mogu rasti druge biljke.
Njezini cvjetovi lebde iznad vrta od kraja proljeća do prvih mrazeva a oko nje uvijek ima mnoštvo leptira, pčela iostalih kukaca.

Na vrh
SlavujVk View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar
Najljepši vrt - Ljeto 2013

Pridružen: 13 Studeni 2012
Lokacija: Slavonija
Status: Offline
Bodovi: 5466
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje SlavujVk Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 01 Srpanj 2013 u 23:24
Originalno poslano od člana Camellia Camellia napisao:

Vrt ti je kao i uvijek,prekrasan.Ovaj put si me oduševila sa buketima na sušenju i lavandom.
hvala ti draga Camellia.
cvijeće sušim svake godine i uživam u tim buketićima.
jednom je netko komentirao da suho cvijeće djeluje sjetno .
meni je ono zaustavljeni djelić ljeta i zimi me podsjeti na vrt koji je u to vrijeme bio pun života i mirisa.

Lavandu sam ove godine kasno ubrala i ne mogu je ostaviti u snopićima jer jako opada.
zato ju skupljam u vrećice i od njezinih cvjetića ću praviti jastučiće.
Na vrh
tikvić View Drop Down
Trajnica
Trajnica
Avatar

Pridružen: 08 Travanj 2010
Status: Offline
Bodovi: 2349
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje tikvić Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 02 Srpanj 2013 u 07:35
Kad su cvijetale proljetnice ,mislila sam, da tvoj vrt ne može obući ljepše ruho, sad vidim da nisam bila u pravu!!!
Na vrh
 Odgovori Odgovori Stranica  <1 6061626364 282>
  Prosljedi temu   

Pređi na drugi forum Forumska ovlaštenja View Drop Down

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.15
Copyright ©2001-2013 Web Wiz Ltd.

Stranica je generirana u 0,297 sekundi.