Početna stranica Početna stranica > Vrt - Forum o vrtovima > Moj vrt u slikama
  Aktivne teme Aktivne teme RSS Feed - Hercegovački vrt
  Pomoć Pomoć  Pretraga foruma   Događanja   Registracija Registracija  Prijava Prijava


Hercegovački vrt

 Odgovori Odgovori Stranica  <1 6061626364 76>
Korisnik
Poruka
 Ocjena: Ocjena teme: 1 Glasova, Približno 5,00  Tema Pretraga Tema Pretraga  Opcije teme Opcije teme
Mari,5510 View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 30 Srpanj 2009
Lokacija: Hrvatska
Status: Offline
Bodovi: 12480
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Mari,5510 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 14 Ožujak 2013 u 08:47
Originalno poslano od člana Lantana Lantana napisao:

Pa i nema baš kamenja, sve se lijepo zeleni i cvjeta Clap. Nemoj zaboraviti slikati forziciju, još malo i ona će procvjetati. Što će biti u kamenjaru cvijeće ili sukulenti?

i ja čekam forzicijuBig%20smile
Na vrh
Sponzorirani linkovi


Na vrh
Free View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 18 Travanj 2010
Lokacija: Međimurje
Status: Offline
Bodovi: 5914
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Free Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 14 Ožujak 2013 u 09:36
Originalno poslano od člana tikvić tikvić napisao:

 Finale će kad ti dođeš !!Dobro da si vidjela, tako da znaš šta čekam!!
Osica će pripremit još kamenja, a ti ono što se u kamenjar sadi!!!
 smile96smile96smile96
Šalim se draga, čisto ne znam što mi je danas, daj Bože da mi izađe na dobro!!!!



Samo nemoj reči da si se šalila kada raspakiram kofer sa biljčicama !! Samo ostani takva kakva jesi a ja ću se znati nositi s time kakva si bila taj danEmbarrassed !! I daj Bože da ti izađe na dobro ovo kaj te zabrinjava !! A na brdo Ukazanja krečemo zajedno !LOL
Međimurje - Marijin cvetjak med dve vode



Na vrh
ajama View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 30 Siječanj 2012
Lokacija: slavonija,
Status: Offline
Bodovi: 5957
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje ajama Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 21 Ožujak 2013 u 15:17
tikvić trebaš li možda koju prikolicu plodne slavonske zemlje.trebat će kad se free raspakira.
pomolite se za sve nas bolesne
-poslije igre i kralj i pijun idu u istu kutiju-
Na vrh
aralija View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 19 Svibanj 2012
Status: Offline
Bodovi: 7070
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje aralija Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 21 Ožujak 2013 u 19:30
Tikvić da da malo kamenja donesemo iz dalmatinskih plaža, tamo ih ima i na "buže" za sukulentiće a ovi slavonci nek donesu plodnu crnicu što ti mi u Dalmaciji nemožemo ponuditi jer kod nas zemlju nosimo u šaci što ti naši stari kažu" sami kamen dite , nigdi zemlje, e da mi je zemlju Slavonije preselit u našu Dalmaciju di bi nam bio kraj pored ove rajske klime"Wink 
Mogli bismo postojati i bez njihove ljepote, ali bi vrijednost našeg života bila neizmjerno umanjena
Na vrh
Camellia View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 23 Siječanj 2012
Lokacija: Dugo selo
Status: Offline
Bodovi: 6620
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Camellia Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 21 Ožujak 2013 u 19:34
Prekrasan kamenjar za početak.Nadam se da će i biljke uskoro naći svoje mjesto u njemu.
Na vrh
ajama View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 30 Siječanj 2012
Lokacija: slavonija,
Status: Offline
Bodovi: 5957
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje ajama Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 21 Ožujak 2013 u 19:41
vidiš kako se netko pobrinuo za sve netko ima nešto...
-poslije igre i kralj i pijun idu u istu kutiju-
Na vrh
Fany54 View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar

Pridružen: 30 Lipanj 2010
Status: Offline
Bodovi: 2946
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Fany54 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 21 Ožujak 2013 u 20:23
vidim ovdje neke novine biće ovo prelijep kamenjar ne sumnjam u tebe draga moja  očekujem slike kada procvjetaju biljkesmile78
Na vrh
tikvić View Drop Down
Trajnica
Trajnica
Avatar

Pridružen: 08 Travanj 2010
Status: Offline
Bodovi: 2349
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje tikvić Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 21 Ožujak 2013 u 21:18
Drage moje cvijetne prijateljice baš ste me pozitivno iznenadile . Nisam očekivala da će te biti tako darežljive i ponudit mi kompletan materijal za kamenjar. Htjela, ne htijela, morat ću se sada ponovo prihvatit posla i napravit puuuno veći kamenjar .
Da li uopće možete zamislit tu kombinaciju, dalmatinski kamen, slavonska zemlja i međimursko-varaždinsko cvijeće u hercegovačkom vrtu    .Ne može falit!!!!

Na vrh
tikvić View Drop Down
Trajnica
Trajnica
Avatar

Pridružen: 08 Travanj 2010
Status: Offline
Bodovi: 2349
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje tikvić Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 21 Ožujak 2013 u 21:39
Ajama pomolit ćemo se za sve na brdu Ukazanja!!!!
Na vrh
radoja956 View Drop Down
Već proklijao
Već proklijao


Pridružen: 17 Srpanj 2011
Status: Offline
Bodovi: 198
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje radoja956 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 21 Ožujak 2013 u 22:12
Mogu zamisliti kakvo će to druženje biti. Uživajte za sve nas koji nismo fizički prisutni, ali u mislima,svakako, jesmo.
Na vrh
blue sky View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar

Pridružen: 19 Svibanj 2011
Status: Offline
Bodovi: 3013
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje blue sky Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 21 Ožujak 2013 u 22:51
cure samo napredsmile186
Na vrh
OSica View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar

Pridružen: 30 Svibanj 2012
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 1105
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje OSica Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 22 Ožujak 2013 u 14:26
Stršna kombinacija :)))))
Na vrh
gute Fee View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar
ZLATNI DONATOR

Pridružen: 23 Lipanj 2010
Lokacija: tu i tam
Status: Offline
Bodovi: 7699
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje gute Fee Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 22 Ožujak 2013 u 23:52
Originalno poslano od člana tikvić tikvić napisao:

Drage moje cvijetne prijateljice baš ste me pozitivno iznenadile . Nisam očekivala da će te biti tako darežljive i ponudit mi kompletan materijal za kamenjar. Htjela, ne htijela, morat ću se sada ponovo prihvatit posla i napravit puuuno veći kamenjar .
Da li uopće možete zamislit tu kombinaciju, dalmatinski kamen, slavonska zemlja i međimursko-varaždinsko cvijeće u hercegovačkom vrtu    .Ne može falit!!!!



Vidis draga Tikvic , upravo to dokazuje da smo mi jedna divna cvijetna obitelj !       smile79
Na vrh
Mari,5510 View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 30 Srpanj 2009
Lokacija: Hrvatska
Status: Offline
Bodovi: 12480
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Mari,5510 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 23 Ožujak 2013 u 09:50
Originalno poslano od člana tikvić tikvić napisao:

 Ovoj slici livade jednostavno nisam mogla odolit,


Uploaded with ImageShack.us

rapsodija od šafranaClapBig%20smileClapBig%20smileClapBig%20smileBig%20smileThumbs%20UpHeart
Heart
Na vrh
OSica View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar

Pridružen: 30 Svibanj 2012
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 1105
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje OSica Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 24 Ožujak 2013 u 05:57
Stvarno je prekrasno.Ja bi radi dio preselila među voćke u Slavoniju.Pokušat ću na jesen ali nisam sigurna mogu li se ovi kupovni tako razmnožiti.
Na vrh
Free View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 18 Travanj 2010
Lokacija: Međimurje
Status: Offline
Bodovi: 5914
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Free Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 29 Ožujak 2013 u 18:04
Originalno poslano od člana tikvić tikvić napisao:

Drage moje cvijetne prijateljice baš ste me pozitivno iznenadile . Nisam očekivala da će te biti tako darežljive i ponudit mi kompletan materijal za kamenjar. Htjela, ne htijela, morat ću se sada ponovo prihvatit posla i napravit puuuno veći kamenjar .
Da li uopće možete zamislit tu kombinaciju, dalmatinski kamen, slavonska zemlja i međimursko-varaždinsko cvijeće u hercegovačkom vrtu    .Ne može falit!!!!



I međimursko kamenje u hercegovačkom kamenjaru !!!  Ili bolje reči ....vrt prijateljstva !!smile64
Međimurje - Marijin cvetjak med dve vode



Na vrh
Free View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 18 Travanj 2010
Lokacija: Međimurje
Status: Offline
Bodovi: 5914
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Free Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 31 Ožujak 2013 u 20:12


Šetam tvojim vrtićem jer tako sam najbliže mislima s tobom !! Prolazim dio po dio tvog vrta i srce mi se topi od miline !!

I, samo da se pohvalim, ova tvoja ljepotica kod mene raste i raste, svaki dan nađem par novih lislića, i baš se  cerekam milo je gledajući, dobro da me nitko ne vidi od mojih !!   

Mislim na tebe, puno..puno !!  smile79
Međimurje - Marijin cvetjak med dve vode



Na vrh
Free View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 18 Travanj 2010
Lokacija: Međimurje
Status: Offline
Bodovi: 5914
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Free Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 09 Travanj 2013 u 15:09


http://www.zaslike.com/files/6qmv6nl26fjticdiv0d.jpg

  Ovako ću da zasadim naše drvo prijateljstva, usred dvorišta, da pričaju priču o dvije prijateljice koje dijeli 7 brda i 7 dolina, al su još uvijek jedna pored druge !!
Međimurje - Marijin cvetjak med dve vode



Na vrh
tikvić View Drop Down
Trajnica
Trajnica
Avatar

Pridružen: 08 Travanj 2010
Status: Offline
Bodovi: 2349
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje tikvić Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 09 Travanj 2013 u 20:46
 Draga moja Free, to samo tebi može pasti na pamet Tongue!!!!
Moram priznati da si me raznježila do suzaCry!!!!
Na vrh
Free View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 18 Travanj 2010
Lokacija: Međimurje
Status: Offline
Bodovi: 5914
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Free Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 10 Travanj 2013 u 18:06
  


 Obriši suze, draga !! smile78 Nema za njih mjesta u našim životima !!
Međimurje - Marijin cvetjak med dve vode



Na vrh
 Odgovori Odgovori Stranica  <1 6061626364 76>
  Prosljedi temu   

Pređi na drugi forum Forumska ovlaštenja View Drop Down

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.15
Copyright ©2001-2013 Web Wiz Ltd.

Stranica je generirana u 0,233 sekundi.