Početna stranica Početna stranica > Hobistika - Forum za hobi > Decoupage tehnika – salvetna tehnika > Decoupage galerija radova
  Aktivne teme Aktivne teme RSS Feed - mare-nostrum početak
  Pomoć Pomoć  Pretraga foruma   Događanja   Registracija Registracija  Prijava Prijava


mare-nostrum početak

 Odgovori Odgovori Stranica  <1 6061626364 100>
Korisnik
Poruka
baka View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 14 Rujan 2008
Status: Offline
Bodovi: 14388
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje baka Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 10 Veljača 2010 u 08:52
smile39Pa mislim da je ovo najrječitiji komentar.Sve sam već valjda drugo rekla!ClapClapClap 
Na vrh
Sponzorirani linkovi


Na vrh
Dorina View Drop Down
Mladi grm
Mladi grm
Avatar

Pridružen: 30 Rujan 2009
Status: Offline
Bodovi: 834
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Dorina Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 10 Veljača 2010 u 09:07
Ti si mare jednostavno majstorica od kutija. Prekrasne su smile120smile58smile141
Na vrh
Triša View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar
ZLATNI DONATOR

Pridružen: 04 Siječanj 2008
Lokacija: Rijeka
Status: Offline
Bodovi: 19699
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Triša Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 10 Veljača 2010 u 09:26
Ja jednostavno ne mogu ništa izdvojiti, jer je sve predivno. Bravo draga prava si majstorica. Daleko si dogurala od "početka".
RIJEKA

"NEVERA S KVARNERA" odabrala "otok"
Na vrh
mare-nostrum View Drop Down
Trajnica
Trajnica
Avatar

Pridružen: 05 Rujan 2009
Status: Offline
Bodovi: 2829
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje mare-nostrum Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 10 Veljača 2010 u 09:57
drage moje tete,djevojčice,curke,prijateljice..........baš ste me raznježile i uljepšale mi ovo jutro svojim komentarima........sinoć me je preužasno bolila glava i morala sam u izolaciju a vi ste sve vrijedno dolazile kod mene .......nisam sinoć bila dobra domaćica.......toliko gosti a ja spavamLOL
draga izzy,smrcko,file,sanjam,sasha,rosa,slavica,anđelka,kami,baka,dorina i triša  smile79smile79
sasha baš si me nasmijala ......ali fakat kad malo bolje pogledam liči na lijes...
kami naše oko sokolovo pusa za uočavanje puzlaste tkanine
eto šta reći na kraju,pada m na pamet ona poznata narodnaWink...svakoga dana u svakom pogledu sve više napredujem.....zahvaljujuću svima vama smile72
Na vrh
maslina55 View Drop Down
Mladi grm
Mladi grm
Avatar

Pridružen: 11 Lipanj 2009
Status: Offline
Bodovi: 971
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje maslina55 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 10 Veljača 2010 u 10:16
Daj mare,mojim te , miči ovu riječ početak iz naslova svoje galerije i stavi recimo riječ vrhunac,sve si nas pre.....rasla
Na vrh
mare-nostrum View Drop Down
Trajnica
Trajnica
Avatar

Pridružen: 05 Rujan 2009
Status: Offline
Bodovi: 2829
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje mare-nostrum Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 10 Veljača 2010 u 10:33
oooo maslina......vrhunac?.......pa ne ide to kod mene tako brzoWink......LOL
Na vrh
Tija View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru


Pridružen: 04 Prosinac 2008
Lokacija: nooooo
Status: Offline
Bodovi: 6510
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Tija Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 10 Veljača 2010 u 10:40
Ej, kutije su mi fenomenalne, samo imam jedan problem. Koju nominirati idući tjedan?
Na vrh
mare-nostrum View Drop Down
Trajnica
Trajnica
Avatar

Pridružen: 05 Rujan 2009
Status: Offline
Bodovi: 2829
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje mare-nostrum Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 10 Veljača 2010 u 10:54
tija smile78..........mislim da još nije vrijeme za nominacijeWink
Na vrh
Tija View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru


Pridružen: 04 Prosinac 2008
Lokacija: nooooo
Status: Offline
Bodovi: 6510
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Tija Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 10 Veljača 2010 u 10:56
mislila sam reči idući mjesec, žurba....
Na vrh
Biljana 59 View Drop Down
Mladi grm
Mladi grm
Avatar

Pridružen: 08 Veljača 2010
Status: Offline
Bodovi: 922
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Biljana 59 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 10 Veljača 2010 u 12:28
  Super su ti radovi, drago mi je sto cemo se upoznati i razmenjivati iskustva Clap
Na vrh
mare-nostrum View Drop Down
Trajnica
Trajnica
Avatar

Pridružen: 05 Rujan 2009
Status: Offline
Bodovi: 2829
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje mare-nostrum Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 10 Veljača 2010 u 13:01
biljana evo da ti ovdje poželim dobrodošlicu i veselim se zajedničkom druženju i znjenjivanju iskustavaSmile
draga prila tebe sam izostavila......mea culpa........a baš sam tvoj komentar kako je zgodno sve to napraviti bez igle i konca  zapazila......ozbiljno ću prionuti izradi jednog malog tutorijala o raznom mogućnostima i vrstama oblaganja kutija........i s iglom i bez igle.......hoću,časna pionirska.....Wink
Na vrh
proljeće View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 29 Veljača 2008
Status: Offline
Bodovi: 7005
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje proljeće Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 10 Veljača 2010 u 13:07
Mare, mare, ove kutije su ti zaaaaakon!!!
 
Ti si nam napravila "korak dalje" u kompletnom uređenju koje izgleda zaista savršeno!!!!
 
A objašnjenje ću morati pročitati poslije, jer sada sam čitala " sa jednim okom" što bi mi izzy spočitala LOL
 
U svakom slučaju oooodlično!!!
Na vrh
kaća43 View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar

Pridružen: 26 Lipanj 2008
Status: Offline
Bodovi: 3004
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje kaća43 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 10 Veljača 2010 u 13:55
mare oci su mi ostale na tvojim kutijicama,toliko su mi lipesmile120
Na vrh
Felina View Drop Down
Mladi grm
Mladi grm
Avatar

Pridružen: 16 Ožujak 2009
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 534
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Felina Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 10 Veljača 2010 u 16:40
Tija svejedno ima pravo. Moderatori bi ovakvima talentima trebali dopustiti samo jedan rad u mjesecu. Previše zbrke će nastati u nominiranju Tvojih radova. Može samo jedna mala primjedba. Pobojaj šarkice i bravicu još nekoliko puta s srebrnom bojom jer ne fotografiji izbija zlatna boja.
Na vrh
mare-nostrum View Drop Down
Trajnica
Trajnica
Avatar

Pridružen: 05 Rujan 2009
Status: Offline
Bodovi: 2829
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje mare-nostrum Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 10 Veljača 2010 u 16:54
proljeće,kaća,felina smile79
imaš pravo felina,malo mi se pogulila boja dok sam stavljala šarafiće........a oni nisu bili obojani jer sam se bojala da ih neću moći ušarafiti.......a morala sam slikati i natakaritii slike jučer........sad sam to riješila,vidjet ćešSmile
Na vrh
anđelka View Drop Down
Trajnica
Trajnica
Avatar

Pridružen: 03 Prosinac 2008
Status: Offline
Bodovi: 2526
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje anđelka Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 10 Veljača 2010 u 17:56
imaš li možda viška jedan šarafić?smile101ja sam jedan svoj izgubila i nema ga, pa nema! Sad sam ponovo gledala tvoje kutijice i stvarno ovaj 3d je zakon za ove kutijice sa udubljenjem. Baš dobiješ osjećaj kao da je slika u vodi ili da si gore stavila staklo! Super još jednom!
ANĐELKA
Na vrh
mare-nostrum View Drop Down
Trajnica
Trajnica
Avatar

Pridružen: 05 Rujan 2009
Status: Offline
Bodovi: 2829
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje mare-nostrum Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 10 Veljača 2010 u 18:22
anđelka iskreno baš bi se ja sjetila da 3d koristim da nisam vidjela na tvojoj kutijici kako to dobro izgeda......Thumbs%20Up
nemam viška šarafić,pazim ih ko oko u glavi ali na jednoj kutiji mi isto fali jedam......nestao i nema ga
Na vrh
Jurica View Drop Down
Već proklijao
Već proklijao
Avatar

Pridružen: 16 Prosinac 2009
Status: Offline
Bodovi: 234
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Jurica Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 11 Veljača 2010 u 08:04
Malo me nema i onda imam posjet izložbi...jako mi se sviđa sve!!!Vidimo se danas draga!
Na vrh
hamara View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar

Pridružen: 25 Veljača 2009
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 3204
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje hamara Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 11 Veljača 2010 u 12:37
super Clap ali što da se ja mučim i učim kad imam tebe Tongue
Na vrh
mare-nostrum View Drop Down
Trajnica
Trajnica
Avatar

Pridružen: 05 Rujan 2009
Status: Offline
Bodovi: 2829
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje mare-nostrum Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 11 Veljača 2010 u 15:01
draga jurica i hamara pusasmile79.......vidimo se danas
 
Na vrh
 Odgovori Odgovori Stranica  <1 6061626364 100>
  Prosljedi temu   

Pređi na drugi forum Forumska ovlaštenja View Drop Down

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.15
Copyright ©2001-2013 Web Wiz Ltd.

Stranica je generirana u 0,375 sekundi.