Početna stranica Početna stranica > Vrt - Forum o vrtovima > Moj vrt > Moj povrtnjak
  Aktivne teme Aktivne teme RSS Feed - wiz povrtnjak u malom
  Pomoć Pomoć  Pretraga foruma   Događanja   Registracija Registracija  Prijava Prijava


wiz povrtnjak u malom

 Odgovori Odgovori Stranica  <1 5960616263 68>
Korisnik
Poruka
 Ocjena: Ocjena teme: 1 Glasova, Približno 5,00  Tema Pretraga Tema Pretraga  Opcije teme Opcije teme
jadranka4 View Drop Down
Pustio korijenje
Pustio korijenje
Avatar

Pridružen: 25 Lipanj 2009
Status: Offline
Bodovi: 437
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje jadranka4 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 27 Kolovoz 2013 u 21:46
Čini se da su se novi držači za dajzeke dobro pokazali. Ne mogu se odlučiti koji mi je ljepši, a tek količine!!! Svaki put me ponovo oduševljavaš svojim vrtom!
Wiz možeš li reći kako si zadovoljna s novim držačima ili je još rano?!
Na vrh
Sponzorirani linkovi


Na vrh
wizardica View Drop Down
Trajnica
Trajnica
Avatar

Pridružen: 21 Ožujak 2011
Lokacija: od vamo...tamo
Status: Offline
Bodovi: 2140
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje wizardica Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 28 Kolovoz 2013 u 00:27

jadranka4..stvar je vrhunska..samim time što nema vezanja..drže se sa jedne i druge strane špage..samo ih jednom tjedno malo usmijeriš ako izađu izvan i to je to..na godinu idu još neke dorade..vidjetim češ...hvala na lijepim riječima za moje dajzekesmile79

Lažna prijateljica: Zlo koje vam tapše po ramenu
Na vrh
jagoda View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 15 Veljača 2009
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 5241
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje jagoda Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 29 Kolovoz 2013 u 02:39
Prvi sam put u tvom povrtnjaku Wiz...Šteta da već ranije nisam bila, jer bi puno toga lijepoga vidjela i naučila..Sve sam prelistala  oduševila sam se...Prekrasan ti je povrtnjak, posebno me oduševljavaju tolike sorte rajčica i paprika. Do nedavno nisam ni znala da ima vše od desetak vrsta...Ja se povrćem bavim tek 2 godine, dok sa cvjećem puno duže. Ove sam godine posadila 10 vrsta i jako sam ponosna da sam to uspjela uzgojiti od sjemena do ploda...Sad kad kod tebe vidim tolike prekrasne sorte, dođe mi da proširim asortiman i povećam broj vrsta..To su velika iskušenja za nas  koji smo veliki zaljubljenici u biljke i prirodu...Od sada pa nadalje češće ću navraćati u tvoj povrtnjakWinkWink
sutra je novi dan
Na vrh
jadranka4 View Drop Down
Pustio korijenje
Pustio korijenje
Avatar

Pridružen: 25 Lipanj 2009
Status: Offline
Bodovi: 437
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje jadranka4 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 29 Kolovoz 2013 u 19:12
Hvala na informaciji, pokušat ću na godinu. Ovo...jednom tjedno... me zanima, jer sam još uvijek radeća pa je vrtek na redu tek u dane vikenda.Nisu ti samo dajzeki supač, sve je, one zamamne voćke. U vrtu nemam baš voćki, nikla mi je neka breskva i prošlog ljeta sam ju cijepila ( prijateljica me poučila) i primio se kalem.Sad čekam da naraste. Posadila sam prošle godine jabuke balerinke i imaju svaka po plod. Možda si čula za tu vrstu - narastu do metar i pol, nemaju krošnju nego tjeraju i rode uz deblo. Lijepo izgledaju kao "živica".
Veliki pozdrav tebi draga Wiz od koje sam dobila nekoliko vrijednih vrst sjemenki ( zna se dajzeka)smile84
Na vrh
wizardica View Drop Down
Trajnica
Trajnica
Avatar

Pridružen: 21 Ožujak 2011
Lokacija: od vamo...tamo
Status: Offline
Bodovi: 2140
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje wizardica Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 30 Kolovoz 2013 u 23:52
Hello Images
 
....jagoda--drago mi je da ti se dopao moj sada jadni vrtek...inače uvijek bogat plodovima...navrati ti samo kad god želiš...treba mi netko dok me nema da mi čuva ovo malo što mi je preostalo od suše...heheheh...inaće ima nekoliko tisuća sorti rajčica..ja znam 1000 ili možda nešto više...divan je sport  baviti se povtrnjakom il cvjetnjkom...Slika i video hosting by TinyPic
...jadranka4...pa di si ti meni...od zadnjeg susreta...ko u zemlju propala, a imala sam još nešto za tebe...u stvari...još imam...ćeka te...hehheh..voljela bih vdjeti tu jabuku(sliku)  baš me zanima...
nemam više tvoj br..moba..ostao broj u starom mobu..kojeg višenemam..:)..evo tebi cvetekAnimation Image
Lažna prijateljica: Zlo koje vam tapše po ramenu
Na vrh
wizardica View Drop Down
Trajnica
Trajnica
Avatar

Pridružen: 21 Ožujak 2011
Lokacija: od vamo...tamo
Status: Offline
Bodovi: 2140
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje wizardica Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 03 Rujan 2013 u 14:38
evo da se nakratko javim...stavim još koju sličicu pa dalje za bizzom...
 
 
jabuke su abnormalno rodne...kruške i smokve isto...napravila sam već 30 tegli marmelada i pekmeza...
 20 flaša sirupa...15 tegli kompota a kraj se ne nazire..baš sam sretna bez obzira kaj neću moći sve preraditi i iskoristiti...
 
          kupine i aronija..mljaaacSmile 
 
( nije iz mog vrta)   (češnjak je iz mog vrta:)) 
 
pobrano sad za vikend dvoje tačke lješnjaka...još za toliko treba obrati..  odmah i očišćeni i konzumirani...
 
        
 
 
 
Lažna prijateljica: Zlo koje vam tapše po ramenu
Na vrh
wizardica View Drop Down
Trajnica
Trajnica
Avatar

Pridružen: 21 Ožujak 2011
Lokacija: od vamo...tamo
Status: Offline
Bodovi: 2140
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje wizardica Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 03 Rujan 2013 u 14:51
evo još malo dajzeka;)
 
  orange-1  rajski okus i aroma...opet on meni ide na vrt iduću sezonu..  
 
  ovom prefinom malcu moram saznati ime...jako fini...aromatičan... 
 
  ozarovski
domači         v   alter kommunist       dalmatiner   debarao  dacia(rumunjska rajčica)
 
         ox heart  black cherry
 
Lacković žuta cherry  
 
          
 
 
evo..za sada toloko...ima još..al ja sam u žurbi...pozdrav dragim posjetiteljima mog malog vrtekaWink
 
 
 
Lažna prijateljica: Zlo koje vam tapše po ramenu
Na vrh
monstera View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 24 Kolovoz 2011
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 11895
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje monstera Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 03 Rujan 2013 u 14:57
 Jooooooj draga , ja ne smijem ništa komentirati jer ću se izgubiti ovdje, ovo je raj za oči !......smile227smile227smile84 Mogu tek zamisliti koliko si posla imala.....smile39smile39


Zemlja nije ni moja, ni tvoja, posuđena je svima nama, da dođemo, da se tu sretnemo i odemo bez povratka.
Na vrh
wizardica View Drop Down
Trajnica
Trajnica
Avatar

Pridružen: 21 Ožujak 2011
Lokacija: od vamo...tamo
Status: Offline
Bodovi: 2140
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje wizardica Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 03 Rujan 2013 u 15:08
...nebuš se izgubila...tu je moja pesica...bu te čuvala...heheee..
a posla još iiiiima i iiimmmaaa...a ja ti sad begam...tamo mi nešto na štednjaku......pppsssst...da nitko ne ćuje šššššš(13 litara gustog vočnog miješanog soka)....nemoj nikom reći...oksmile171
Lažna prijateljica: Zlo koje vam tapše po ramenu
Na vrh
monstera View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 24 Kolovoz 2011
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 11895
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje monstera Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 03 Rujan 2013 u 15:25

    OK, nikome ni riječi !        LOLLOL







Zemlja nije ni moja, ni tvoja, posuđena je svima nama, da dođemo, da se tu sretnemo i odemo bez povratka.
Na vrh
jadranka4 View Drop Down
Pustio korijenje
Pustio korijenje
Avatar

Pridružen: 25 Lipanj 2009
Status: Offline
Bodovi: 437
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje jadranka4 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 03 Rujan 2013 u 21:57
Ja sam bez riječi, ne znam kako bi izrazila svoje divljenje. Ma toliko svega i sve ljepše od ljepšeg!smile120Sad me sram staviti sliku jabučice nakon ovolikog obilja! Wiz da li smijem staviti tu kod tebe sliku jabuke balerinke ako mi uspije, jučer sam pokušala pa ne ide. Rijetko to radim i ne ide mi. Pozdrav tebi, tvome vrtu i pesici.
Na vrh
Pustolovka View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar

Pridružen: 05 Srpanj 2010
Lokacija: Bosna i Hercego
Status: Offline
Bodovi: 3162
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Pustolovka Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 03 Rujan 2013 u 22:02
Meni najdrazi vrt na forumu,zna se i zbog cega,dajzeci hehehe Tongue
Trud je uzaludan, ako se priroda protivi.

Seneka
Na vrh
wizardica View Drop Down
Trajnica
Trajnica
Avatar

Pridružen: 21 Ožujak 2011
Lokacija: od vamo...tamo
Status: Offline
Bodovi: 2140
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje wizardica Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 10 Listopad 2013 u 18:12
Jadranka4, oprosti što do sada nisam vidjela tvoj post...baš mi je neugodno jer ti nisam odgovorila...slobodno stavi sliku tu kod mene...meni ne smeta, dapaće...biti će mi drago...i drago mi je da ti se sviđa moj vrtek :)
 
pustili...nemoram niš pisati...sve znaš...hehehe
 
..evo još neke od slika uroda...
  zagorski domači češnjak  Lacković žuta cherry 
  marmelada od bresaka
sokovi i pasirane breskve u medu    od kupina i aronije     breskve, kupine i jabuka sa kruškom kompot  sirup od kupina              med od maslačka i lavande
 
slike sa fotiča---vočnjak
 
 
 
slike sa moba...
 
       
 
 
Lažna prijateljica: Zlo koje vam tapše po ramenu
Na vrh
wizardica View Drop Down
Trajnica
Trajnica
Avatar

Pridružen: 21 Ožujak 2011
Lokacija: od vamo...tamo
Status: Offline
Bodovi: 2140
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje wizardica Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 10 Listopad 2013 u 18:19
               eto...za sad toliko...:)
Lažna prijateljica: Zlo koje vam tapše po ramenu
Na vrh
monstera View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 24 Kolovoz 2011
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 11895
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje monstera Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 10 Listopad 2013 u 19:46

   smile227smile227 Draga moja, koliko kod tebe raznih voćkica, ufffff, ja bi mogla samo na tome živjeti....Prekrasnih jabuka, krušaka, bresaka, svašta nešto....Ti bi mogla otvoriti voćarnu ! smile71smile76 Da si mi bliže, došla bih često od tebe kupiti prave domaće jabuke i kruške...






Zemlja nije ni moja, ni tvoja, posuđena je svima nama, da dođemo, da se tu sretnemo i odemo bez povratka.
Na vrh
wizardica View Drop Down
Trajnica
Trajnica
Avatar

Pridružen: 21 Ožujak 2011
Lokacija: od vamo...tamo
Status: Offline
Bodovi: 2140
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje wizardica Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 22 Listopad 2013 u 16:47
monsić, pa da znaš da bih mogla otvoriti vočarnu...previše sam se zaigrala sa sadnjom vočaka...nisam slutila prije 8 godina da će to biti previše...evo malo od subotnje berbe...slike skidam sa svoj FB stranice..
...nažalost, kruške mi je nevrijeme i tuča prije vikenda skroz stresla sa stabla, sa jabukama je stanje isto..
 
             
Lažna prijateljica: Zlo koje vam tapše po ramenu
Na vrh
wizardica View Drop Down
Trajnica
Trajnica
Avatar

Pridružen: 21 Ožujak 2011
Lokacija: od vamo...tamo
Status: Offline
Bodovi: 2140
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje wizardica Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 22 Listopad 2013 u 16:52
..ovo su zadnji trzaji rajčica...
 
                            
Lažna prijateljica: Zlo koje vam tapše po ramenu
Na vrh
monstera View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 24 Kolovoz 2011
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 11895
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje monstera Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 22 Listopad 2013 u 16:52
 Ajmeeeeee ženo draga, stvarno si vrijedna divljenja !smile76smile55Thumbs Up   Pa ovo je raj na zemlji !smile80smile84 Divota jedna vidjeti toliko jabuka, krušaka, povrća,  ma svečega, samo,  prava je šteta da je tuča učinila svoje....ConfusedOuchOuchOuch 

  Ali bez obzira na sve, imaš zlatne ruke ! Embarrassedsmile78smile84




Zemlja nije ni moja, ni tvoja, posuđena je svima nama, da dođemo, da se tu sretnemo i odemo bez povratka.
Na vrh
dadinica View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 24 Travanj 2012
Lokacija: Baranja
Status: Offline
Bodovi: 5177
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje dadinica Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 22 Listopad 2013 u 16:53
Joooooj, meni koja šteta što ti je nevrijeme omlatilo voće!!!!!
Eh, da sam malo bliže, rado bih ti došla pomoći oko prerade.
    Stvarno, kod tebe je pravo izobilje!
Pozdravi iz Baranje!
Na vrh
wizardica View Drop Down
Trajnica
Trajnica
Avatar

Pridružen: 21 Ožujak 2011
Lokacija: od vamo...tamo
Status: Offline
Bodovi: 2140
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje wizardica Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 28 Listopad 2013 u 00:03
...hvala monsić i dadinica    ...šteta je da je gro toga završilo u kompostu...al kaj se može...da ste mi bliže...ma nosale bi vi dvje toga na vreče...ionako nebih imala kud sve to prerađeno smjestiti...trebale bi se dogovoriti na godinu da dođete u berbu..olakšale bi mi muke ...heheheh
Lažna prijateljica: Zlo koje vam tapše po ramenu
Na vrh
 Odgovori Odgovori Stranica  <1 5960616263 68>
  Prosljedi temu   

Pređi na drugi forum Forumska ovlaštenja View Drop Down

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.15
Copyright ©2001-2013 Web Wiz Ltd.

Stranica je generirana u 0,195 sekundi.