Početna stranica Početna stranica > Vrt - Forum o vrtovima > Moj vrt u slikama
  Aktivne teme Aktivne teme RSS Feed - Anđelkin vrt
  Pomoć Pomoć  Pretraga foruma   Događanja   Registracija Registracija  Prijava Prijava


Anđelkin vrt

 Odgovori Odgovori Stranica  <1 5960616263 114>
Korisnik
Poruka
 Ocjena: Ocjena teme: 2 Glasova, Približno 4,00  Tema Pretraga Tema Pretraga  Opcije teme Opcije teme
Leona31 View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar

Pridružen: 23 Prosinac 2012
Status: Offline
Bodovi: 3106
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Leona31 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 08 Ožujak 2013 u 19:16
Svratim cesto ali se ne javim,samo pohvalesmile99
Na vrh
Sponzorirani linkovi


Na vrh
Lantana View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 31 Listopad 2008
Lokacija: Bol
Status: Offline
Bodovi: 6857
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Lantana Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 08 Ožujak 2013 u 19:55
Bome bit će posla. Bravo vridnice Clap
život je more
Na vrh
aralija View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 19 Svibanj 2012
Status: Offline
Bodovi: 7070
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje aralija Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 08 Ožujak 2013 u 20:11
Ljube, vidim da si svoja i na svom, posla ko u priči i baš mi je drago što te ni južina ne spriječava , samo mi nije jasno kako kopaš, pa mokro je da se ni s bagerom ne može u zemlju.LOL
Mogli bismo postojati i bez njihove ljepote, ali bi vrijednost našeg života bila neizmjerno umanjena
Na vrh
Retriver Sara View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 06 Lipanj 2009
Lokacija: Zagreb
Status: Offline
Bodovi: 8979
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Retriver Sara Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 08 Ožujak 2013 u 20:44
...pa zar si već posadila sve ruže draga moja!
...ja volim brege zelene, na njima kleti drvene, ja volim Zagorje moje, najlepše na svijetu...

zagreb
Na vrh
anđelkad View Drop Down
Trajnica
Trajnica
Avatar

Pridružen: 04 Veljača 2012
Status: Offline
Bodovi: 2719
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje anđelkad Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 08 Ožujak 2013 u 21:23
Originalno poslano od člana Leona31 Leona31 napisao:

Svratim cesto ali se ne javim,samo pohvalesmile99
,

Samo navrati i javi se bez straha Wink i hvala ti
Na vrh
anđelkad View Drop Down
Trajnica
Trajnica
Avatar

Pridružen: 04 Veljača 2012
Status: Offline
Bodovi: 2719
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje anđelkad Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 08 Ožujak 2013 u 21:25
Originalno poslano od člana Lantana Lantana napisao:

Bome bit će posla. Bravo vridnice Clap


Ali slatko posla smile78
Na vrh
anđelkad View Drop Down
Trajnica
Trajnica
Avatar

Pridružen: 04 Veljača 2012
Status: Offline
Bodovi: 2719
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje anđelkad Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 08 Ožujak 2013 u 21:30
Originalno poslano od člana aralija aralija napisao:

Ljube, vidim da si svoja i na svom, posla ko u priči i baš mi je drago što te ni južina ne spriječava , samo mi nije jasno kako kopaš, pa mokro je da se ni s bagerom ne može u zemlju.LOL


Ej ljube... a jesi se piturala? Ako jesi brzo minjaj boju!! Pa ko sad kopa ??? I to bagerom!! Bagerom ???smile96smile96 Misto je pripremljeno još na jesen i sad se samo upiknu u zemlju!!!
Na vrh
anđelkad View Drop Down
Trajnica
Trajnica
Avatar

Pridružen: 04 Veljača 2012
Status: Offline
Bodovi: 2719
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje anđelkad Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 08 Ožujak 2013 u 21:36
Originalno poslano od člana Retriver Sara Retriver Sara napisao:

...pa zar si već posadila sve ruže draga moja!


 Narvno da jesam, draga moja Sara kad su ruže u pitanju malo je toga što me može zaustaviti!
 Cili dan sam pjevušila(sva srića pa nikog nije bilo u blizini da čuje) mada nisam glazbeno nadarena!
Na vrh
dadinica View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 24 Travanj 2012
Lokacija: Baranja
Status: Offline
Bodovi: 5177
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje dadinica Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 08 Ožujak 2013 u 21:47
Baš volim što su ruže stigle! Mogu si samo misliti koliko si bila sretna.
A kolika će sreća tek biti kad procvjetaju!!!
Pozdravi iz Baranje!
Na vrh
rosa2 View Drop Down
Trajnica
Trajnica
Avatar

Pridružen: 29 Srpanj 2009
Status: Offline
Bodovi: 2168
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje rosa2 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 09 Ožujak 2013 u 09:30
prekrasno je kod tebe al najviše su mi se svidjela polja krizantema još od škole nisam vidjela ih toliko različitih na jednom mjestu svi pretežno uzgajaju par vrsta jer im je preskupo puno ih kupovati
cvijet za cvijet=buket
Na vrh
aralija View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 19 Svibanj 2012
Status: Offline
Bodovi: 7070
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje aralija Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 09 Ožujak 2013 u 19:11
Ljube nisam još plavuša, samo sam stavila pramenove pa i oni mi izgleda poremetili možđanesmile96
Mogli bismo postojati i bez njihove ljepote, ali bi vrijednost našeg života bila neizmjerno umanjena
Na vrh
gute Fee View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar
ZLATNI DONATOR

Pridružen: 23 Lipanj 2010
Lokacija: tu i tam
Status: Offline
Bodovi: 7699
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje gute Fee Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 09 Ožujak 2013 u 23:11
Dugo nisam setala po vrtovima mojih cvijetnih prijateljica pa eto pokusavam to nadoknaditi ! Ti , draga , nemas samo zeleni palcic nego i cijelu ruku ! Sve ti je super ! Predivno !   Clap
Na vrh
anđelkad View Drop Down
Trajnica
Trajnica
Avatar

Pridružen: 04 Veljača 2012
Status: Offline
Bodovi: 2719
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje anđelkad Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 10 Ožujak 2013 u 20:34
Originalno poslano od člana dadinica dadinica napisao:

Baš volim što su ruže stigle! Mogu si samo misliti koliko si bila sretna.
A kolika će sreća tek biti kad procvjetaju!!!

Hvala ti draga...e a kad procvitaju i to ću dilit sa vama
Na vrh
anđelkad View Drop Down
Trajnica
Trajnica
Avatar

Pridružen: 04 Veljača 2012
Status: Offline
Bodovi: 2719
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje anđelkad Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 10 Ožujak 2013 u 20:37
Originalno poslano od člana rosa2 rosa2 napisao:

prekrasno je kod tebe al najviše su mi se svidjela polja krizantema još od škole nisam vidjela ih toliko različitih na jednom mjestu svi pretežno uzgajaju par vrsta jer im je preskupo puno ih kupovati


Rosa hvala ti ali daleko je to od tvoji polja ruža! I da u pravu si za krizanteme skupe su ko sveto ulje!
Na vrh
anđelkad View Drop Down
Trajnica
Trajnica
Avatar

Pridružen: 04 Veljača 2012
Status: Offline
Bodovi: 2719
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje anđelkad Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 10 Ožujak 2013 u 20:38
Originalno poslano od člana aralija aralija napisao:

Ljube nisam još plavuša, samo sam stavila pramenove pa i oni mi izgleda poremetili možđanesmile96

Ljube...vraćaj se u normalu....."pod odma"
Na vrh
Glikica View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 31 Svibanj 2012
Status: Offline
Bodovi: 6512
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Glikica Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 10 Ožujak 2013 u 20:42
hej smile219
...i kad poželiš se ravnice, dođi u Vinkovce...
Na vrh
anđelkad View Drop Down
Trajnica
Trajnica
Avatar

Pridružen: 04 Veljača 2012
Status: Offline
Bodovi: 2719
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje anđelkad Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 10 Ožujak 2013 u 20:43
Originalno poslano od člana gute Fee gute Fee napisao:

Dugo nisam setala po vrtovima mojih cvijetnih prijateljica pa eto pokusavam to nadoknaditi ! Ti , draga , nemas samo zeleni palcic nego i cijelu ruku ! Sve ti je super ! Predivno !   Clap


Gute Fee dobro došla kod mene i hvala ti na komplimentima ali ja još mislim da je to početnička srića. Dobro.. u krizantemama recimo da je i nešto iskustva ali u ostalom je više sriće nego znanja!
Na vrh
anđelkad View Drop Down
Trajnica
Trajnica
Avatar

Pridružen: 04 Veljača 2012
Status: Offline
Bodovi: 2719
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje anđelkad Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 10 Ožujak 2013 u 20:44
Originalno poslano od člana Glikica Glikica napisao:

hej smile219


I tebi jedan hejsmile219 u ravnicu !!!!
Na vrh
anđelkad View Drop Down
Trajnica
Trajnica
Avatar

Pridružen: 04 Veljača 2012
Status: Offline
Bodovi: 2719
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje anđelkad Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 13 Ožujak 2013 u 17:36


Uploaded with ImageShack.us  ovaj zaslužuje sve pohvale,cilu zimu ima po jedan cvitić
Na vrh
anđelkad View Drop Down
Trajnica
Trajnica
Avatar

Pridružen: 04 Veljača 2012
Status: Offline
Bodovi: 2719
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje anđelkad Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 13 Ožujak 2013 u 17:39


Uploaded with ImageShack.us
Na vrh
 Odgovori Odgovori Stranica  <1 5960616263 114>
  Prosljedi temu   

Pređi na drugi forum Forumska ovlaštenja View Drop Down

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.15
Copyright ©2001-2013 Web Wiz Ltd.

Stranica je generirana u 0,296 sekundi.