Početna stranica Početna stranica > Vrt - Forum o vrtovima > Moj vrt u slikama
  Aktivne teme Aktivne teme RSS Feed - Moj novi dom
  Pomoć Pomoć  Pretraga foruma   Događanja   Registracija Registracija  Prijava Prijava


Moj novi dom

 Odgovori Odgovori Stranica  <1 5960616263 151>
Korisnik
Poruka
misty-da View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar

Pridružen: 02 Ožujak 2010
Status: Offline
Bodovi: 3544
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje misty-da Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 24 Listopad 2010 u 14:50
Crvene ciklame dobile su društvo, nježno rozastih Smile
 
 
 
Time is something you can never get back..
Na vrh
Sponzorirani linkovi


Na vrh
misty-da View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar

Pridružen: 02 Ožujak 2010
Status: Offline
Bodovi: 3544
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje misty-da Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 24 Listopad 2010 u 14:56
Ovaj grmić u kamenjaru je dugo bio samo lišće, nisam znala da će cvjetati, a upravo dok se toliko cvijeća suši on najbujnije cvjeta.
 
Ovako je počeo:
 
 
a onda je postao zbilja raskošan! Još mu ne znam ime, ali mu se divim svaki dan!
 
 
 
 
 
Time is something you can never get back..
Na vrh
misty-da View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar

Pridružen: 02 Ožujak 2010
Status: Offline
Bodovi: 3544
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje misty-da Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 24 Listopad 2010 u 15:01
Kadifice traju već jako dugo, jednako raskošne! Mislim da ću iduće proljeće zasijati cijelu jednu lijehu ovim veselim cvijećem kojemu ni jesen ne smeta! LOL
 
 
 
možda će uskoro i ove mediteranske orhideje pokazati svoju ljepotu?
 
Time is something you can never get back..
Na vrh
misty-da View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar

Pridružen: 02 Ožujak 2010
Status: Offline
Bodovi: 3544
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje misty-da Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 24 Listopad 2010 u 15:07
Iako su proljetne ruže sigurno najljepše, ova me "oborila s nogu" baš sad u jesen! Prelijepa, nježna jesenska ruža, u proljeće nije ni cvjetala, ovo je njen prvi cvijet!
 

 
Time is something you can never get back..
Na vrh
Cimicifuga View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar
Najljepši vrt 2017

Pridružen: 11 Studeni 2009
Lokacija: Velika Gorica
Status: Offline
Bodovi: 5167
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Cimicifuga Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 24 Listopad 2010 u 15:29
No, konačno si se pojavila i postavila par fotki. Jabuka si imala jako puno - da li si ih kako iskoristila?

Na vrh
misty-da View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar

Pridružen: 02 Ožujak 2010
Status: Offline
Bodovi: 3544
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje misty-da Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 24 Listopad 2010 u 15:32
Originalno poslano od člana Cimicifuga Cimicifuga napisao:

No, konačno si se pojavila i postavila par fotki. Jabuka si imala jako puno - da li si ih kako iskoristila?

Slabo Cimi, moj sin ih ne voli, ja pojedem svaki dan jednu - dvije, ogromne su ne mogu više Confused
Malo su u njima uživale i moje gošće iz Splita, ali toliko ih je da bi mi češće posjete sigurno dobro došle LOL
Time is something you can never get back..
Na vrh
Cimicifuga View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar
Najljepši vrt 2017

Pridružen: 11 Studeni 2009
Lokacija: Velika Gorica
Status: Offline
Bodovi: 5167
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Cimicifuga Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 24 Listopad 2010 u 15:34
Ovo je jesenski zvjezdan - Aster

Originalno poslano od člana misty-da misty-da napisao:

 
 

 
Na vrh
Cimicifuga View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar
Najljepši vrt 2017

Pridružen: 11 Studeni 2009
Lokacija: Velika Gorica
Status: Offline
Bodovi: 5167
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Cimicifuga Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 24 Listopad 2010 u 15:40
Osim da jabuke držiš u kašetama i koristiš u svježem stanju (što često ne traje dugo jer počinju trunuti), možeš si od jabuka napraviti vrlo zdrav jabučni sok, jabučni ocat (vrlo zdrav i kao svakodnevni napitak - razblažen), naribane jabuke se mogu u zamrzivaču držati za pripremu kolača, a također ih možeš narezati na tanke ploške i osušiti.
Na vrh
misty-da View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar

Pridružen: 02 Ožujak 2010
Status: Offline
Bodovi: 3544
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje misty-da Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 24 Listopad 2010 u 16:13
Originalno poslano od člana Cimicifuga Cimicifuga napisao:

Osim da jabuke držiš u kašetama i koristiš u svježem stanju (što često ne traje dugo jer počinju trunuti), možeš si od jabuka napraviti vrlo zdrav jabučni sok, jabučni ocat (vrlo zdrav i kao svakodnevni napitak - razblažen), naribane jabuke se mogu u zamrzivaču držati za pripremu kolača, a također ih možeš narezati na tanke ploške i osušiti.
Prošle godine sam pravila jabučni ocat, posljednja flaša još traje a nikakav drugi ocat nisam kupovala Wink
Nadala sam se da će me netko osloboditi viška jabuka, ali ove dane ću svakako naribati i zamrznuti dio za pite Smile
Time is something you can never get back..
Na vrh
smrcko View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar
Najljepši ljubimac u vrtu 2018

Pridružen: 17 Lipanj 2008
Lokacija: Teška planina
Status: Offline
Bodovi: 18305
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje smrcko Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 24 Listopad 2010 u 17:23
Predivno cvijećeClap i koliko jabukaaaasmile39
Koja je to sorta jabuke , ako znaš?
Ne nasljeđujemo Zemlju od naših predaka, posuđujemo je od naše djece.
Na vrh
OTOK View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar
Kreator Cvijet.info enciklopedije

Pridružen: 26 Rujan 2008
Status: Offline
Bodovi: 13777
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje OTOK Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 24 Listopad 2010 u 17:35
Napokon si se pojavila pa još sa novim slikama. Kadifice su i meni jako lijepe, zahvalne i dugo traju.
Na vrh
Retriver Sara View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 06 Lipanj 2009
Lokacija: Zagreb
Status: Offline
Bodovi: 8979
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Retriver Sara Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 24 Listopad 2010 u 18:18
veselim se što si se konačno vratila!
lijepi pozdrav
Na vrh
baka View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 14 Rujan 2008
Status: Offline
Bodovi: 14388
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje baka Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 24 Listopad 2010 u 18:32
Samo da te pozdravim. Ja sam pitala na kavi je l' netko zna što je s tobom.Dobrodošla natrag
.
Imaš još  lijepog cvijeća , koje je odolilo vremenskim nepogodama.
Ciklame su ti krasne. A bome je Cimi dala dobre savjete za one silne jabuke!
Na vrh
mali kaktus View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar
DONATOR

Pridružen: 10 Ožujak 2010
Lokacija: Međimurje
Status: Offline
Bodovi: 9133
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje mali kaktus Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 24 Listopad 2010 u 18:49

Misti,pa ti si se vratila,kako je to lijepoClapsad ćeš se opet družiti s nama.

Ciklame su ti prelijepe,i ja ih jako volim,kadifice su zahvalno cvijeće,i zanš kaj,pojedi jednu jabuku za meneWink
Na vrh
Anaida View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 22 Travanj 2007
Lokacija: Hr
Status: Offline
Bodovi: 7297
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Anaida Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 24 Listopad 2010 u 19:21
Dobro došla natrag i uživamo zajedno u kasnoj jeseni te u zimskim prizorima!
"Više nego iz tvojih usana neka govori ljubav iz nježnosti tvojih ruku, iz srdačnosti tvojega smiješka i iz pažnje tvojega srca."
P.Bosmans
Na vrh
moon View Drop Down
administrator
administrator
Avatar

Pridružen: 06 Listopad 2010
Lokacija: Kvarner,Croatia
Status: Offline
Bodovi: 10501
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje moon Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 24 Listopad 2010 u 19:44

U par dana evo pregledala sam kompletno vrt od početka do kraja, jako je lijep, a vidim da i samu tebe još uvijek uspije iznenaditi cvijet poneke biljčice, poput ovog raskošnog astera.

Na vrh
Smail View Drop Down
Trajnica
Trajnica
Avatar

Pridružen: 24 Kolovoz 2010
Lokacija: Dugo Selo
Status: Offline
Bodovi: 2345
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Smail Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 24 Listopad 2010 u 19:53
Draga misty-da dugo te nije bilo, ovo što zi pokazala je lijepo, crvene ciklame su predivne i one roze ali su tako uobičajene da su mi ipek crvene favorit, kadifice se još uvjek dobro drže nije im kiša naškodila, jabuke kao u priči bit će kolača ove zime,
Zadržite samo vesele prijatelje.
Na vrh
Lora View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar

Pridružen: 21 Lipanj 2009
Status: Offline
Bodovi: 4104
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Lora Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 24 Listopad 2010 u 19:55
Pitala sam se pa gdje si. I evo vratil si se sa krasnim sličicama s tvojim lijepim biljčicama

Jabuke njam, njam....

Rijeka

Prijatelji su kao dragulji, samo pravi traju vječn
Na vrh
misty-da View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar

Pridružen: 02 Ožujak 2010
Status: Offline
Bodovi: 3544
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje misty-da Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 25 Listopad 2010 u 06:23
smrcko možda ću pogriješiti sortu, barem za te crvene, a zelene su zlatni delišes (mislim), obe vrste imaju vrlo krupne i sočne plodove!
 
Otok, R.Sara i vi ste meni zbilja nedostajale!
 
bako, mali kaktus, Anaida i moj vrt je malo "patio" (osim pokvarenog kompa i sama sam dugo bila bolesna) ali se srećom i sam snalazio Wink
 
Smail uistinu su prelijepe i još traju te ciklame! Kadifice su i za mene pravo otkriće! A kolača će biti, već sam počela učiti razvlačiti tijesto za štrudlu LOL
 
moon toliko me ispunio moj (prvi!) vrt da mi ni moje more više ne fali! Hvala ti na pohvalama, trudim se i griješim kao i svaki početnik, ali cvijeće zna vratiti svaku pažnju!
 
Lora i ja kažem za jabuke njam, njam, ali toliko ih je da će mnoge propasti Unhappy da mi barem netko navrati s košaricom Tongue
Time is something you can never get back..
Na vrh
misty-da View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar

Pridružen: 02 Ožujak 2010
Status: Offline
Bodovi: 3544
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje misty-da Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 25 Listopad 2010 u 06:29
Nakon dugog "kućnog pritvora" u subotu sam napravila izlet u Viroviticu. Ne mogu si oprostiti da nisam uzela više boja od ove prelijepe calanhoe! Od svake boje bilo je po nekoliko nijansi, možda uspijem nagovoriti sina da opet odemo?
Sada ova nježno žuta pravi društvo još uvijek cvjetajućim ciklamama Smile
 
 
 
svakako zaslužuje i solo poziranje, prelijepa jeee! Smile
 
Time is something you can never get back..
Na vrh
 Odgovori Odgovori Stranica  <1 5960616263 151>
  Prosljedi temu   

Pređi na drugi forum Forumska ovlaštenja View Drop Down

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.15
Copyright ©2001-2013 Web Wiz Ltd.

Stranica je generirana u 0,281 sekundi.