Početna stranica Početna stranica > Vrt - Forum o vrtovima > Moj vrt u slikama
  Aktivne teme Aktivne teme RSS Feed - Hoya - moje dvorište
  Pomoć Pomoć  Pretraga foruma   Događanja   Registracija Registracija  Prijava Prijava


Hoya - moje dvorište

 Odgovori Odgovori Stranica  <1 5960616263 272>
Korisnik
Poruka
hoya View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 26 Rujan 2008
Lokacija: rijeka
Status: Offline
Bodovi: 6573
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje hoya Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 17 Srpanj 2009 u 15:37
Šalji sina - imam kćer!
Prijateljstvo nije velika stvar,nego milion malih stvari. E. HABERT
Na vrh
Sponzorirani linkovi


Na vrh
Triša View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar
ZLATNI DONATOR

Pridružen: 04 Siječanj 2008
Lokacija: Rijeka
Status: Offline
Bodovi: 19699
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Triša Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 17 Srpanj 2009 u 22:34
Neće niko nikoga slati pusti dijete na miru  moj sin ima 17  pa molim lijepo. Ja sutra dolazim i nosim fotić ----------NIHOsmile156
RIJEKA

"NEVERA S KVARNERA" odabrala "otok"
Na vrh
Triša View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar
ZLATNI DONATOR

Pridružen: 04 Siječanj 2008
Lokacija: Rijeka
Status: Offline
Bodovi: 19699
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Triša Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 17 Srpanj 2009 u 22:59
Eto ti ga na, nisam se sekundu makla već se ova gura umjesto mene.
Danas plivala, bućkala se, vozila se na luftmadracu, u barku nije htjela ni pod razno, ronjala, bez maske i peraja i evo preživila i neda nam spavat.
RIJEKA

"NEVERA S KVARNERA" odabrala "otok"
Na vrh
niho View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 08 Siječanj 2009
Status: Offline
Bodovi: 9297
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje niho Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 23 Srpanj 2009 u 16:30
Auuuuuuu što ova Triša mulja ja ni blizu vodesmile96 samo kad se treba slikati ja skočim i biježim ko luda . Ti Hoja stvarno nećeš onu ljepotu od cvijeća da staviš onda ću ja-imam ja šta da postavim a ti svoju smile52-nosi gdje hoćeš na kupanje
** Svaki miris novog cvijeta uljepša mi dan.**
Na vrh
niho View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 08 Siječanj 2009
Status: Offline
Bodovi: 9297
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje niho Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 23 Srpanj 2009 u 20:47
smile99
  ------          Ipak evo nekoliko sličica koje sam uslikala kad sam boravila nedavno u Hoynom domu i uživla u ljepoti...



--I idemo dalje biće još imam ja lijepih snimaka Hoynog cvića.
** Svaki miris novog cvijeta uljepša mi dan.**
Na vrh
niho View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 08 Siječanj 2009
Status: Offline
Bodovi: 9297
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje niho Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 23 Srpanj 2009 u 21:12
Wink Wink LOLLOLLOLLOL
Wink----A da nebih zaboravila ovaj veliki grm lavande toliko me je opčinio da sam ga par puta slikala nekako miriše svježinom i ljepotom vidite i sami....

 
 smile180
 
** Svaki miris novog cvijeta uljepša mi dan.**
Na vrh
Tija View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru


Pridružen: 04 Prosinac 2008
Lokacija: nooooo
Status: Offline
Bodovi: 6510
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Tija Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 23 Srpanj 2009 u 21:14
Originalno poslano od člana Anaida Anaida napisao:

Tija - šalji svog fotografa na honorarni rad Hoyi!!
 
mogu i ja doći s njime, ja zbilja malo trošim???
Na vrh
hoya View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 26 Rujan 2008
Lokacija: rijeka
Status: Offline
Bodovi: 6573
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje hoya Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 23 Srpanj 2009 u 21:37
Ma može, Tija, samo da još netko kao niho slika moj vrt - toliko ste me zarazile da ne funkcionirma bez fotića!
Prijateljstvo nije velika stvar,nego milion malih stvari. E. HABERT
Na vrh
Tija View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru


Pridružen: 04 Prosinac 2008
Lokacija: nooooo
Status: Offline
Bodovi: 6510
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Tija Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 23 Srpanj 2009 u 21:52
je , što ti misliš da moj slika ko Niho? Jedna eventualno dvije fotke (i to ako dobije dozvolu od gazdarice da smije slikati, a za objavu si ipak ti zadužena) i to ti je sve, a ostalo tebi za osobni album? Ima tih slatkih stvarčica u tom fotografiranju, a i kao u vrtlarstvu postoji neki bonton kako se ponašati u tuđem vrtu, tako postoji i bonton u fotografiranju. Znaš da sam se nagledala krasnih vrtova uživo i imali smo fotoaparat u autu i mom dragom nije palo napamet ga vaditi, jer se bojao gazde uvrijediti, a kamoli da bi on slike nekud stavio a da ne pita. A čuj ima to svojih caka. Kako bi bilo da netko bez mog znanja objavi slike moje spavaće sobe na netu? Vrt je to isto, privatna imovina, gdje ti ne bi smjelo pasti napamet ubrati cvijet ili ga uzeti van sam. U tuđem vrtu si samo gost tako se i treba ponašati. Tako da nemaš straha s nama dvoje.
Na vrh
hoya View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 26 Rujan 2008
Lokacija: rijeka
Status: Offline
Bodovi: 6573
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje hoya Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 23 Srpanj 2009 u 22:22
A, joj, da vidiš što mi se večeras desilo.
Baš si mi naletila svojim kometarom.
MM i ja ispred Plodina. Prolazi jedan mladi par i djevojka samo što ne uđe u trgovinu, stane i vrati se.
Kaže ona: "Pa gledam neka poznata faca. Tek kad sam prošla skužila sam da je sa foruma!"
Mene pozna, a njega nkada do sada nije vidjela u živo. Da nije vidjela njega nebi se ni zaustavila.
 
Stvarno mislim da ću ubuduće obratiti pažnju na to. Slikati biljku da, ali ukućane više - jock! 
 
 
 
Prijateljstvo nije velika stvar,nego milion malih stvari. E. HABERT
Na vrh
Triša View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar
ZLATNI DONATOR

Pridružen: 04 Siječanj 2008
Lokacija: Rijeka
Status: Offline
Bodovi: 19699
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Triša Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 23 Srpanj 2009 u 22:25
Hoja evo tvojih ruku djelo, tako sam sretna svi su se primili, ima ih hrpa, još samo da se oboje u crveno i mljac


RIJEKA

"NEVERA S KVARNERA" odabrala "otok"
Na vrh
hoya View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 26 Rujan 2008
Lokacija: rijeka
Status: Offline
Bodovi: 6573
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje hoya Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 23 Srpanj 2009 u 22:32
WOW, a moji jadni, u hladu, ni sjena tvojima.
Neka, naučila sam na Poljoprivrednoj emisiji da ih je dovoljno zrele prepoloviti i cijele umetnuti u zemlju. I klijanaca koliko želiš!
Za dogodine dobra škola.
Prijateljstvo nije velika stvar,nego milion malih stvari. E. HABERT
Na vrh
smrcko View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar
Najljepši ljubimac u vrtu 2018

Pridružen: 17 Lipanj 2008
Lokacija: Teška planina
Status: Offline
Bodovi: 18305
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje smrcko Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 23 Srpanj 2009 u 22:36
Slikaj sa mojim aparatom pa si prebaci na komp slike.Samo moram paziti da ne zaviriš u moje nezgodne slikeLOLLOL

Ni meni se ne dopada slikane sa svih strana. Sad svi vide donji dio, što sam maksimalno izbjegavala, totalno sam razgolićena. A MM muž je ljut za stavljanje slika i za broj postova. Nisi baš morala pred njim reći onosmile223.
Više ga ne dovodim.

Moja bungi ni pupa nemaConfused, a tvoja je baš ljepoticaClap
Ne nasljeđujemo Zemlju od naših predaka, posuđujemo je od naše djece.
Na vrh
hoya View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 26 Rujan 2008
Lokacija: rijeka
Status: Offline
Bodovi: 6573
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje hoya Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 23 Srpanj 2009 u 22:43
Joj, šmrcko oprosti. Vidjela sam da sam napravila sr..., ali je bilo kasno. Žao mi je!
Slobodno ga vodi - omaklo mi je ovaj puta, neće više majke mi!smile58.
Kako je MM večeras reagirao - bilo bi mi lakše da me ispsovao. Leden i nijem.
Valjda misli šta da radim sa ovom budalom od žene. Kako je rješiti ove ovisnosti.
Ovo me podsjetilo na pušenje. Ja pušim, a njemu roba smrdi po nikotinu!
 
Moja je bungi jedne godine bila bez cvijeta. Skleroza je učinila svoje - znala sam zašto, moram se sjetiti.
 
Prijateljstvo nije velika stvar,nego milion malih stvari. E. HABERT
Na vrh
smrcko View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar
Najljepši ljubimac u vrtu 2018

Pridružen: 17 Lipanj 2008
Lokacija: Teška planina
Status: Offline
Bodovi: 18305
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje smrcko Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 23 Srpanj 2009 u 22:56
Ma da izvini , a meni nogice lelujale kad me odigao od poda za vratić.

Ali nedam se ja , nije mi bake Luce uzalud bila baka i dobio je MM ovako

Čuj taktika sa muškim. Ponekad se odkloni od kompa i nasmiješi, daj obećavajući znak da će biti štogod.

Gledaj obavezno ima li na tv kakav sport, evo moj lipo gleda utakmicu i povremeno ko iz bunila kaže " Idi peri suđe lignje smrde".
Ja mu odgovaram " Smrdiš i ti pa što" .Lažem miriše ko ruža, ali se branim.

Ako je zagustilo, pusti sve pomiluj ga i proći će ga.

Obavezno kad dolazi sa posla ugasim komp , tako ni nezna da sam cijelo jutro za kompom.

Evo mi čita što pišem, gotova utakmica. Idem prat suđe , pa nastavimWink poslije
Ne nasljeđujemo Zemlju od naših predaka, posuđujemo je od naše djece.
Na vrh
hoya View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 26 Rujan 2008
Lokacija: rijeka
Status: Offline
Bodovi: 6573
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje hoya Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 23 Srpanj 2009 u 23:02
A, jooj, isplakala sam se od smijeha. Luda si sto gradi.
 
Prijateljstvo nije velika stvar,nego milion malih stvari. E. HABERT
Na vrh
smrcko View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar
Najljepši ljubimac u vrtu 2018

Pridružen: 17 Lipanj 2008
Lokacija: Teška planina
Status: Offline
Bodovi: 18305
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje smrcko Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 24 Srpanj 2009 u 01:43


Evo me tek sada, svi spavaju. Bila sam dobra počistila sam kuću. A MM je bio dobar kupio mi jednu veliku i 2 mini lubenice

Da dovršim predhodna uputstava o navlakuši za muža.

Postavite si g- mail u njemu ćete jednostavno i pregledno dobijati poruke o temema u kojim učestvujete, bez naganjanja poruka po forumu.
Dok perem suđe meni je jedno oko na ekranu i vidim ima li zanimljiva poruka
S MM pričam i masiram mu vrat , a kužim poruke na ekran.

Bitno je naučiti obavljati par stvari, skrenuti pogled na vrijeme, da ne skonta da cijelo vrijeme bacate oko na ekran kompa.

 Ja mom snimim svaku sportsku manifestaciju i pustim kad hoću komp. Ma ko djeca na teletabisima su.

I jako su važni povremeni zaljubljeni pogledi preko ekrana kompa, tako dragom dajete posebnu pažnju. Obavezno našminkajte oči dok ste za kompom, jer zaljubljeni pogled obješenih kapaka i nije zanimljiv.

Ovome ni jedan mužić ne može odoljeti.Wink

Kao Žuži sam, majko milasmile157 I u njenom stilu ne opirite se , to je nužno zlo. Kad god uztreba sve ostavite, to je najbolje oružjeWink

Nakon toga se surfa bez problema.



Ne nasljeđujemo Zemlju od naših predaka, posuđujemo je od naše djece.
Na vrh
smrcko View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar
Najljepši ljubimac u vrtu 2018

Pridružen: 17 Lipanj 2008
Lokacija: Teška planina
Status: Offline
Bodovi: 18305
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje smrcko Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 24 Srpanj 2009 u 01:46
Originalno poslano od člana hoya hoya napisao:

WOW, a moji jadni, u hladu, ni sjena tvojima.
Neka, naučila sam na Poljoprivrednoj emisiji da ih je dovoljno zrele prepoloviti i cijele umetnuti u zemlju. I klijanaca koliko želiš!
Za dogodine dobra škola.


Za pomidor treba 12 sati sunca i mora mu se dati najosunčaniji dio vrta.

A kakve polovice, koga umetnuti? Kada , što, kako?
Ne nasljeđujemo Zemlju od naših predaka, posuđujemo je od naše djece.
Na vrh
hoya View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 26 Rujan 2008
Lokacija: rijeka
Status: Offline
Bodovi: 6573
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje hoya Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 24 Srpanj 2009 u 08:43
A, joj, šmrcko, svi me na poslu gledaju kao malo ludu. Smijem se i plačem pred monitorom.
 
Onu malu koktel rajčicu, zrelu uzmeš i prerežeš na pola. Staviš te polovice sa sjemenkama okrenutima prema gore u vazu i prekriješ zemljom. Za par dana imaš male sadnice.
Naravno - na proljeće.
Prijateljstvo nije velika stvar,nego milion malih stvari. E. HABERT
Na vrh
Triša View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar
ZLATNI DONATOR

Pridružen: 04 Siječanj 2008
Lokacija: Rijeka
Status: Offline
Bodovi: 19699
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Triša Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 24 Srpanj 2009 u 09:37
Hoya i ja sam to gledala i mislim da je super, ali školakaže da je bolje da ti stavljaš polovice u zemlju, a ja dobijem gotove sadnice - ma baš sam sretnica što si mi ih dala. Obilazim oko njih ko malo dijete i veselim se.
Smrcko potpuno se slažem s tobom - genijalno. Moj matori još ne posustaje nikako, ali umiljato janje (kako ono) dvije majke siše - to je moj moto - sve je super kad je on sretan - pa malo glume nikome nije naškodilo.
 
Hoya si čula?
RIJEKA

"NEVERA S KVARNERA" odabrala "otok"
Na vrh
 Odgovori Odgovori Stranica  <1 5960616263 272>
  Prosljedi temu   

Pređi na drugi forum Forumska ovlaštenja View Drop Down

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.15
Copyright ©2001-2013 Web Wiz Ltd.

Stranica je generirana u 0,359 sekundi.