Početna stranica Početna stranica > Vrt - Forum o vrtovima > Moj vrt u slikama
  Aktivne teme Aktivne teme RSS Feed - Morsko-cvjetni ugođaj
  Pomoć Pomoć  Pretraga foruma   Događanja   Registracija Registracija  Prijava Prijava


Morsko-cvjetni ugođaj

 Odgovori Odgovori Stranica  <1 5960616263 370>
Korisnik
Poruka
 Ocjena: Ocjena teme: 1 Glasova, Približno 5,00  Tema Pretraga Tema Pretraga  Opcije teme Opcije teme
Duda-Lave View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar

Pridružen: 27 Srpanj 2008
Status: Offline
Bodovi: 3007
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Duda-Lave Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 26 Svibanj 2009 u 14:18
prekrasno...
Na vrh
Sponzorirani linkovi


Na vrh
proljeće View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 29 Veljača 2008
Status: Offline
Bodovi: 7005
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje proljeće Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 26 Svibanj 2009 u 14:41
Evo Lantana kod mene je treća- sreća...
Već sam navraćala ali nisi ništa bila stavila...
 
Koliko puta godišnje ti gnojiš svoje ruže???
Ove izgledaju skoro pa nestvarno lijepo...
 
Na vrh
rose View Drop Down
*Moderator Foruma
*Moderator Foruma
Avatar
Moderatorica

Pridružen: 16 Listopad 2008
Status: Offline
Bodovi: 5598
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje rose Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 26 Svibanj 2009 u 16:57
lantana sve je prekrasno,sve u punom cvatu,kod mene vise nista ne cvjeta a ako i cvjeta uvene za dan-dva
Na vrh
seni View Drop Down
Mladi grm
Mladi grm
Avatar

Pridružen: 25 Ožujak 2008
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 626
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje seni Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 26 Svibanj 2009 u 17:27
Lantana, kod tebe je uvijek sve prekrasno. Moje se ruže od vrućine nisu mogle ni skroz otvoriti, sunce bi ih spržilo. Već sam neke morala porezati. Ove tvoje izgledaju super. smile55
Na vrh
hana View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar

Pridružen: 05 Srpanj 2007
Status: Offline
Bodovi: 4007
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje hana Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 26 Svibanj 2009 u 17:51
jako lijepo, a i plumbago ti već cvate! Meni je tvoja lonicera na žalost propala
Na vrh
dzomba View Drop Down
Trajnica
Trajnica
Avatar

Pridružen: 16 Kolovoz 2008
Lokacija: .
Status: Offline
Bodovi: 2454
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje dzomba Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 26 Svibanj 2009 u 21:36
Sve lijepo...lijepo...Tongue..i ja sam konacno nabavila Plumbago i bas lijepo cvate Embarrassed...veliki zagrljaj mojoj dragoj Lantani Tongue...!!!
Ako Se Desi Da Jednog Dana

Nestanu Sva Stabla

Covjeku Ce Preostati

Samo Njegovo Genealosko

Stablo Da Nad Njim Place..
Na vrh
Lantana View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 31 Listopad 2008
Lokacija: Bol
Status: Offline
Bodovi: 6857
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Lantana Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 26 Svibanj 2009 u 21:53
Flavia, cikas su moje ljubimice, imam ih još od kada sam bila podstanar, držala sam ih na balkonu, onda znaš koliko ih volim.

Hvala Tija na pozdravu, sada je pravi varaždinac, sve priča kajkavski, a meni je to tako simpatično.

Duda-love Wink

Proljeće, MM samo u rano proljeće pospe neko umjetno gnojivo za travu, a onda i ruže dobiju, a ostalo sve same, ove crvene su prepune cvjetova i dugo traju, a bijela ima manje cvjetova i najlješe su dok su u pupovima, penjačica se tek ove godine pošteno rascvjetala.

Rose i kod mene je jako vruće i već se vidi da biljke jedva preživljavaju, a svaki dan zaljevam, danas se hortenzija cijela objesila, ali s njom nemem sreće.

Seni ove slike su od subote i već do danas je velika razlika, i jasam danas primjetila da ihdoslovno prži, ali najavili su malo zahlađenje.

Hana oba su procvjetala, pogodila sam im mjesto, jedan će biti penjačica ispodonog zida, a drugi grmić u donji vrt.
život je more
Na vrh
Lantana View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 31 Listopad 2008
Lokacija: Bol
Status: Offline
Bodovi: 6857
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Lantana Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 26 Svibanj 2009 u 21:56
Originalno poslano od člana dzomba dzomba napisao:

Sve lijepo...lijepo...Tongue..i ja sam konacno nabavila Plumbago i bas lijepo cvate Embarrassed...veliki zagrljaj mojoj dragoj Lantani Tongue...!!!


O evo nama naše Dzo, drago mi je da si se javila, baš si nam falila,  hoće li biti brzo slikica tvojih mezimica?
život je more
Na vrh
smrcko View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar
Najljepši ljubimac u vrtu 2018

Pridružen: 17 Lipanj 2008
Lokacija: Teška planina
Status: Offline
Bodovi: 18305
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje smrcko Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 26 Svibanj 2009 u 22:07
Jako mi se sviđa kombinacija cvijetnjaka i prirodnog vrta di su makoviClap
Ne nasljeđujemo Zemlju od naših predaka, posuđujemo je od naše djece.
Na vrh
niho View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 08 Siječanj 2009
Status: Offline
Bodovi: 9297
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje niho Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 26 Svibanj 2009 u 22:34
Evo i ove šefice da se javi malo -- Loncijera obara -ja je imam na svakom ćošku kuće baš sam postavila slike -i opijena sam tim mirisom a mogu zamisliti kako i ti uživaš -i ruže su mesmile39
Na vrh
minimode View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar

Pridružen: 23 Siječanj 2009
Status: Offline
Bodovi: 1418
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje minimode Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 26 Svibanj 2009 u 22:54
Lantana, a šta drugo reći, ja ti šetam i uživam, predivno!
«Ljudi se doživljavaju previše ozbiljno. To je nasljedni grijeh. Da su se pećinski ljudi više smijali, vjerovatno bi svjetska povijest drugačije izgledala.»
O. Wilde
Na vrh
Lantana View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 31 Listopad 2008
Lokacija: Bol
Status: Offline
Bodovi: 6857
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Lantana Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 27 Svibanj 2009 u 09:16
Originalno poslano od člana smrcko smrcko napisao:

Jako mi se sviđa kombinacija cvijetnjaka i prirodnog vrta di su makoviClap


Makove je jako lijepo vidjeti, ali to je takav korov, ne možeš ga se nikako rješiti. ima jako duboki korjen.
život je more
Na vrh
Lantana View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 31 Listopad 2008
Lokacija: Bol
Status: Offline
Bodovi: 6857
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Lantana Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 27 Svibanj 2009 u 09:19
Originalno poslano od člana niho niho napisao:

Evo i ove šefice da se javi malo -- Loncijera obara -ja je imam na svakom ćošku kuće baš sam postavila slike -i opijena sam tim mirisom a mogu zamisliti kako i ti uživaš -i ruže su mesmile39


Evo opet šefice, vidjela sam ja tvoju loncieru i ruže i mislim da cijeli Sokolac miriše.
život je more
Na vrh
Lantana View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 31 Listopad 2008
Lokacija: Bol
Status: Offline
Bodovi: 6857
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Lantana Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 27 Svibanj 2009 u 09:21
Originalno poslano od člana minimode minimode napisao:

Lantana, a šta drugo reći, ja ti šetam i uživam, predivno!


Samo ti šetaj Minimode, nego ne vidim baš tvoje slike ili sam propustila ovih par dana, kako napreduje waigelia, moja se dobro drži, ali lupinusi ubila ih bura i vrućina.
život je more
Na vrh
korijenko View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 27 Kolovoz 2008
Lokacija: Hrvatska
Status: Offline
Bodovi: 6701
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje korijenko Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 27 Svibanj 2009 u 09:45
Ja isto šetam kod tebe svaki dan, mirisi na sve strane, pogled, cvijeće ......čarobno smile71
Pup do pupa,do ruže ruža, uberi što priroda ti pruža

(zgora Opatije)
Na vrh
niho View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 08 Siječanj 2009
Status: Offline
Bodovi: 9297
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje niho Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 27 Svibanj 2009 u 11:59
Kako mirišiiiiiiiiiiiiiii ------smile120
Na vrh
baka View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 14 Rujan 2008
Status: Offline
Bodovi: 14388
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje baka Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 27 Svibanj 2009 u 13:27
Lantana! A što reći! Ja samo svako toliko došetam da vidim ima li novih divota!
Maleni je sladak i lijepo da s nonom (je l' te tako zove?) ureduje po vrtu.On je najvrijedniji cvijetak u tom obilju, koje okružuje kuću!
Na vrh
Lantana View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 31 Listopad 2008
Lokacija: Bol
Status: Offline
Bodovi: 6857
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Lantana Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 27 Svibanj 2009 u 14:21
Korijenko, Niho i Baka smile79

Baka zove me nona i ja se uvijek rastopim kad me zazove nonaa.

Oviha dana smo malo slikali u makro planu pa evo malo slika.

Na najgornji vrt sredili smo oko komina









Ruže




Kamenjar






Najdonji vrt








Padina ispod vrta s pogledom na kuću










život je more
Na vrh
OTOK View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar
Kreator Cvijet.info enciklopedije

Pridružen: 26 Rujan 2008
Status: Offline
Bodovi: 13777
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje OTOK Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 27 Svibanj 2009 u 14:58
Tvoje slike bacaju me u bed, takav okoliš je moj san, nikad to neću dostići, šmrc
Na vrh
proljeće View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 29 Veljača 2008
Status: Offline
Bodovi: 7005
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje proljeće Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 27 Svibanj 2009 u 15:54
smile94
Na vrh
 Odgovori Odgovori Stranica  <1 5960616263 370>
  Prosljedi temu   

Pređi na drugi forum Forumska ovlaštenja View Drop Down

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.15
Copyright ©2001-2013 Web Wiz Ltd.

Stranica je generirana u 0,297 sekundi.