Početna stranica Početna stranica > Vrt - Forum o vrtovima > Moj vrt u slikama
  Aktivne teme Aktivne teme RSS Feed - Trišino dvorište
  Pomoć Pomoć  Pretraga foruma   Događanja   Registracija Registracija  Prijava Prijava


Trišino dvorište

 Odgovori Odgovori Stranica  <1 5960616263 243>
Korisnik
Poruka
Flavia View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar

Pridružen: 15 Veljača 2009
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 3344
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Flavia Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 14 Svibanj 2009 u 11:01
Triša, sretan ti ročkas (sa malim zakašnjenjem) smile166, divan ti je vrt, a naročito me se dojmila ona jarko žuta ruža (10. slika iz prvog posta na ovoj stranici), predivna je !
Na vrh
Sponzorirani linkovi


Na vrh
Lantana View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 31 Listopad 2008
Lokacija: Bol
Status: Offline
Bodovi: 6857
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Lantana Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 14 Svibanj 2009 u 11:14
Pokloni su predivni, eto sad imaš i bračkog kamena Wink
život je more
Na vrh
niho View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 08 Siječanj 2009
Status: Offline
Bodovi: 9297
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje niho Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 14 Svibanj 2009 u 11:26
Sve je cvijeće ubija ali de ti bolan BRIŠI PORUKE -trebaš mismile169
Na vrh
Mamaa View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar

Pridružen: 07 Veljača 2009
Status: Offline
Bodovi: 4461
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Mamaa Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 14 Svibanj 2009 u 13:54
Pokloni su ti prekrasniSmileSmileSmile
kakvi pokloni takva je i osoba koja ih je primilaSmile
Kako odgojiti dva mala bića u pristojne muškarce?
Na vrh
Triša View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar
ZLATNI DONATOR

Pridružen: 04 Siječanj 2008
Lokacija: Rijeka
Status: Offline
Bodovi: 19699
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Triša Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 14 Svibanj 2009 u 14:06
Originalno poslano od člana Lantana Lantana napisao:

Pokloni su predivni, eto sad imaš i bračkog kamena Wink
Je baš sam mislila na tebe kad sam to dobila jer je predivno, a teeeško.
RIJEKA

"NEVERA S KVARNERA" odabrala "otok"
Na vrh
radosnica View Drop Down
Već proklijao
Već proklijao
Avatar

Pridružen: 07 Travanj 2009
Status: Offline
Bodovi: 183
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje radosnica Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 14 Svibanj 2009 u 14:15
Kad sam ugledala temu "Trišino dvorište" preplašila sam se ...60 str. ....pa kad ću to pregledati? Ali krenula sam. Nagledala sam se mnogog cvjeća, promjena, preslagavanja, opet novog cvjeća - moram priznati da si jako dinamična osoba i veliki cvjetoljubac. I bilo mi je jako lijepo u tvom vrtu, pozvati ću se opet.
A kad sam se već ovdje javila, s malim zakašnjenjem sretan rođendansmile73
Na vrh
vanja View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar

Pridružen: 19 Svibanj 2008
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 4968
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje vanja Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 14 Svibanj 2009 u 14:43
dobra duša dobila i prekrasne poklone, neka tako i treba  Clap
Na vrh
korijenko View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 27 Kolovoz 2008
Lokacija: Hrvatska
Status: Offline
Bodovi: 6701
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje korijenko Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 14 Svibanj 2009 u 14:52
Blaženi čovek kao se je dobro spametil za kušin, to bi i mane rabilo a ne da ove grčave kolena iman pune črnjafki Wink
 
Pokloni su predivni Clap
Pup do pupa,do ruže ruža, uberi što priroda ti pruža

(zgora Opatije)
Na vrh
bromelija View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar
No.3 Najljepše orhideje2014

Pridružen: 09 Svibanj 2009
Lokacija: .
Status: Offline
Bodovi: 3292
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje bromelija Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 14 Svibanj 2009 u 15:29

hvala, prvi puta sam se javila i već mi velikodušno nudiš pelcer to govori o velićini tvoga srca, hvala......ja živim u unutrašnjosti Grubišno polje....pa ne znam dali je to druga vrsta pasiflore ili samo preživi kod tebe zbog klime jer moju običnu imam   Clap
Na vrh
rose View Drop Down
*Moderator Foruma
*Moderator Foruma
Avatar
Moderatorica

Pridružen: 16 Listopad 2008
Status: Offline
Bodovi: 5598
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje rose Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 14 Svibanj 2009 u 16:54
pokloni su odlični,sad ce vrt bit jos bogatiji,jos kad niho da katuse bit ce to sve za deset!
Na vrh
Horti View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar

Pridružen: 22 Studeni 2008
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 1187
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Horti Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 14 Svibanj 2009 u 17:43
Triša draga, opet sam na repu zbivanja ali za dobre želje nikad nije kasno ( citiram jednu dragu forumašicu ).
Želim ti dakle puno zdravlja i veselja, radosnog vrtlarenja i uživanja u već postojećoj ljepoti tvog vrta.
I nisi mi odgovorila, spremaš li se skoro prema mojim krajevima.
Na vrh
Triša View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar
ZLATNI DONATOR

Pridružen: 04 Siječanj 2008
Lokacija: Rijeka
Status: Offline
Bodovi: 19699
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Triša Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 14 Svibanj 2009 u 19:55
Originalno poslano od člana radosnica radosnica napisao:

Kad sam ugledala temu "Trišino dvorište" preplašila sam se ...60 str. ....pa kad ću to pregledati? Ali krenula sam. Nagledala sam se mnogog cvjeća, promjena, preslagavanja, opet novog cvjeća - moram priznati da si jako dinamična osoba i veliki cvjetoljubac. I bilo mi je jako lijepo u tvom vrtu, pozvati ću se opet.
A kad sam se već ovdje javila, s malim zakašnjenjem sretan rođendansmile73
 
Baš ti hvala što si se malo š"šetala" mojim minijaturnim dvorištem, natrpanim svim i svačim, ali meni je sve tako drago da se svemu veselim.
RIJEKA

"NEVERA S KVARNERA" odabrala "otok"
Na vrh
Triša View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar
ZLATNI DONATOR

Pridružen: 04 Siječanj 2008
Lokacija: Rijeka
Status: Offline
Bodovi: 19699
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Triša Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 14 Svibanj 2009 u 20:02
VANJA  uvijek dobrodošla u mom dvorištu u mojoj kući i bilo bi super da se to jednom ostvari.
 
KORIJENKO me danas počastila kratkom posjetom, naravno s cvjetnim poklončićem - to je ona naša Korijenko - dala si truda i donijela poklon za nihu.
 
BROMELIJA - nije važno koliko dugo se netko javlja, jer svi imamo puno drugih obaveza, ali ako možemo jedni drugima poslat koji pelcerić zašto ne - veselilo bi me. Moja je potpuno bijel, ako hoćeš javi se.
 
ROSE - kad ovo ljeto dođem u Split, sve ćemo na kavi pretresti, a sigurno će biti nešto za tebe iz mog dvorišta.
 
HORTI hvala na čestitkama, baš je zgodno primam čestitke sve do slijedećeg rođendana.
 
Često sam u tvom kraju, ali 40 km od tebe u vikendici, ali uvijek imam neke lude planove, ali drugi mjesec, sjedam u auto i nađemo se u tvom gradu na kavi.
 
RIJEKA

"NEVERA S KVARNERA" odabrala "otok"
Na vrh
adenium View Drop Down
Već proklijao
Već proklijao
Avatar

Pridružen: 25 Veljača 2009
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 203
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje adenium Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 14 Svibanj 2009 u 21:19
Pa kad primaš čestitke s zakašnjenjem onda od srca sretan rođendan !
Na vrh
Štefica View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar

Pridružen: 19 Srpanj 2008
Status: Offline
Bodovi: 1800
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Štefica Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 14 Svibanj 2009 u 21:32
Baš su lijepi pokloni.
Na vrh
korijenko View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 27 Kolovoz 2008
Lokacija: Hrvatska
Status: Offline
Bodovi: 6701
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje korijenko Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 14 Svibanj 2009 u 21:36
Konačno sam Trišino carstvo upoznala u živo, famozno, ma ko da sam svaki dan tamo, sve je predivno ko na slikama, ma nema čega nema, a Trišine ruže vidjeti uživo smile227
 I mala Triša nas je odmah pozdravila, slatkica mala smile95
Pup do pupa,do ruže ruža, uberi što priroda ti pruža

(zgora Opatije)
Na vrh
Triša View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar
ZLATNI DONATOR

Pridružen: 04 Siječanj 2008
Lokacija: Rijeka
Status: Offline
Bodovi: 19699
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Triša Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 14 Svibanj 2009 u 21:58
Hvala cure, nakon toliko hvale čovjek baš dobije volju slikati i stavljati slikice da ih vidite, no vikend sam u vikendici i kod Nihe, pa ću se samo javiti , a onda drugi tjedan već će nešto novo procvjetati.
 
Htjela sam neke biljke staviti na identifikaciju, ali došla mi Korijenko i sve raspoznala, sad mi se čini kao da je opet nešto novo u mom dvorištu.
 
 
smile79
RIJEKA

"NEVERA S KVARNERA" odabrala "otok"
Na vrh
smrcko View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar
Najljepši ljubimac u vrtu 2018

Pridružen: 17 Lipanj 2008
Lokacija: Teška planina
Status: Offline
Bodovi: 18305
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje smrcko Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 15 Svibanj 2009 u 00:00
E ja sam danas Triši čestitala rođendan dan poslije uživoWink

Prekrasni pokloni i dobila si istu hortenziju kao moja, crvena.
Ona ukrasni pitar je famozan, dobijem želju da zidam. A moglo bi se i to desiti  ovo ljeto. Na što me navodite, sad gledam imali gdje kakva cijev za vodovod, panjeve vrebam po šumi...
Cvijeće je prekrasnosmile99
Ne nasljeđujemo Zemlju od naših predaka, posuđujemo je od naše djece.
Na vrh
KARMEN View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar

Pridružen: 24 Travanj 2009
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 1443
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje KARMEN Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 18 Svibanj 2009 u 14:16
Triša lijepo dvorište i vrijedne ruke a ovaj brački kamen me oduševioClap
Na vrh
Triša View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar
ZLATNI DONATOR

Pridružen: 04 Siječanj 2008
Lokacija: Rijeka
Status: Offline
Bodovi: 19699
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Triša Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 18 Svibanj 2009 u 14:44
Karmen hvala ti, samo ti dođi u moje dvorište nećeš se izgubiti - maleno je.
Pa evo da mi dvorište ne padne u zaborav, niho me razveselila raznim poklonima, jest da sam po to morala u Bihać, ali vrijedilo je:
 
Sve je već posađeno, pa ovdje jedna skupna slika mojih -novih-nihinih kaktusa. Ništa picmoljci, sve primjerci vrijedni pažnje. Pojedinačno ću ih staviti u moje kaktuse i sukulente.
 
 
Jedan predivan jasmin, puzajući, kod nihe raste po ogradi, nadam se da će moj biti barem tako lijep kao i njezin. Za sada je tu ali ide u vikendicu.
 
 
Ovo pojma nemam što je - morat ću vjerovati nihi da ima krasan cvijetić
 
 
Još se tu sakrila jedna ginurica, predivne lila boje, koja je tek posađena, pa se malo objesila, slikam kad se oporavi. Ostatak cvijeća posadila sam u Skradniku, pa će slike biti tamo.
Nije bilo dosta što mi je napunila bunker biljem, već mi je i kupila jedan kaktus
 
 
Niho - prijateljicesmile79
 
 
RIJEKA

"NEVERA S KVARNERA" odabrala "otok"
Na vrh
 Odgovori Odgovori Stranica  <1 5960616263 243>
  Prosljedi temu   

Pređi na drugi forum Forumska ovlaštenja View Drop Down

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.15
Copyright ©2001-2013 Web Wiz Ltd.

Stranica je generirana u 0,313 sekundi.