Početna stranica Početna stranica > Vrt - Forum o vrtovima > Moj vrt u slikama
  Aktivne teme Aktivne teme RSS Feed - Bigmamma's dvorište
  Pomoć Pomoć  Pretraga foruma   Događanja   Registracija Registracija  Prijava Prijava


Bigmamma's dvorište

 Odgovori Odgovori Stranica  <1 5859606162 74>
Korisnik
Poruka
bigmamma View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar

Pridružen: 02 Studeni 2009
Lokacija: .
Status: Offline
Bodovi: 3466
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje bigmamma Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 05 Travanj 2012 u 07:58
Carol, sad zvučiš ko MM! LOL
Jučer sam bila u posjetu kod naše BB-e s njim. Kad je vidio njen vrt, samo je skomentirao: aaaa, ovo nam je cilj, da nemamo kaj kosit?
Ma savladat ću ja nju, ne brini, doći će i dan kad ću je toliko zauzdat, da ću moć sjest na nju i na sjedećki komandirat.  Samo treba malo vremena. LOL
Sarić, smile78
La donna per piccola che sia

vince il diavolo in furberia



Ivanić grad
Na vrh
Sponzorirani linkovi


Na vrh
Baka Bea View Drop Down
Trajnica
Trajnica


Pridružen: 19 Ožujak 2008
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 2451
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Baka Bea Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 05 Travanj 2012 u 08:06
Curke nisam ja protiv travnjaka, samo pitanje je: a) imaš li dovoljno  prostora b) samohodnu kosilicu, još bolje traktorsku i c) muža koji je obožava voziti LOL 
Na vrh
bigmamma View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar

Pridružen: 02 Studeni 2009
Lokacija: .
Status: Offline
Bodovi: 3466
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje bigmamma Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 05 Travanj 2012 u 08:08
a) imam
b) imam
c) moš mislit!
La donna per piccola che sia

vince il diavolo in furberia



Ivanić grad
Na vrh
lana2 View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar
DONATOR

Pridružen: 21 Ožujak 2007
Status: Offline
Bodovi: 4717
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje lana2 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 05 Travanj 2012 u 08:10
Bigi stvarno si bila vrijedna. U tvom vrtu već sve lijepo počelo rasti. Još mi je milije sve to gledati kad se sjetim da sam u svemu tome uživala na našem druženju. Tvoj opis borbe s kosilicom me nasmijao i uopće me nije bilo briga što su me moji doma čudno gledali. Sad lijepo odmaraj i uživaj.
Na vrh
bigmamma View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar

Pridružen: 02 Studeni 2009
Lokacija: .
Status: Offline
Bodovi: 3466
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje bigmamma Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 05 Travanj 2012 u 08:15
Lana, drago mi je da te moje muke po kosilici nasmijavaju, i ja se smijem, mada bi koji put rađe plakala. Al rekoše mi da je smijeh zdraviji, pa se, eto, držim toga.
Idem sad na brzinu posadit par cveteka, a drugo nek čeka da prođu blagdani.
La donna per piccola che sia

vince il diavolo in furberia



Ivanić grad
Na vrh
gospina trava View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 11 Svibanj 2010
Status: Offline
Bodovi: 5954
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje gospina trava Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 05 Travanj 2012 u 08:30
moji šeboji kilave!
Izgleda da im baš ne odgovara mjesto.Obožavam ih!
Na vrh
Anaida View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 22 Travanj 2007
Lokacija: Hr
Status: Offline
Bodovi: 7297
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Anaida Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 05 Travanj 2012 u 13:27
Bigi, bila i ja kod tebe, pročitala štorijo o samohodnoj i uživala u proljetnim fotkama! Dođem opet!
"Više nego iz tvojih usana neka govori ljubav iz nježnosti tvojih ruku, iz srdačnosti tvojega smiješka i iz pažnje tvojega srca."
P.Bosmans
Na vrh
misty-da View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar

Pridružen: 02 Ožujak 2010
Status: Offline
Bodovi: 3544
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje misty-da Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 17 Travanj 2012 u 12:06
Bigić baš si me slatko nasmijala s tom kosilicom, a razvedrile su me i prizori iz tvog (nadasve urednog!) vrta.. Uz margaritele, šeboj je ono što vrtu daje taj starinski štih, baš ga volim! A ovo tvoje "jaje na oko" je prelijepo!
 
Time is something you can never get back..
Na vrh
gioiaa View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 03 Travanj 2008
Lokacija: .
Status: Offline
Bodovi: 16587
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje gioiaa Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 17 Travanj 2012 u 12:34
Vidim da si se posteno naradilaThumbs%20Up,nova hauchera predivna je,ma vrt je pravi proljetniWink
Na vrh
bigmamma View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar

Pridružen: 02 Studeni 2009
Lokacija: .
Status: Offline
Bodovi: 3466
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje bigmamma Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 17 Travanj 2012 u 18:34
Drage posjetiteljice, šaljem vam jednu veliku smile78.
Krepah od dosade ležeći cijeli dan, pa da se malo zabavim, evo novih sličica. Ne pitajte kako sam ih slikala, s obzirom da se ni sagnut pošteno ne mogu. Još su dobro i ispale! Al barsam "ubila" pola sata slikajući, a sad ću još bar pola sata stavljajući ih, pa će mi brže proć dan.
Nadam se da ćete uživat, kao i ja.

Osim onih ruzinavih šeboja, procvali mi i žuti. Ni znala nisam da ih imam LOL





Armeria roza puna pupova



a bijela već procvala


La donna per piccola che sia

vince il diavolo in furberia



Ivanić grad
Na vrh
Camellia View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 23 Siječanj 2012
Lokacija: Dugo selo
Status: Offline
Bodovi: 6620
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Camellia Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 17 Travanj 2012 u 18:37
Evo i mene u tvom vrtu.Sve pohvale za žuti šeboj,moram priznati da nisam ni znala da postoji takav.
Na vrh
bigmamma View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar

Pridružen: 02 Studeni 2009
Lokacija: .
Status: Offline
Bodovi: 3466
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje bigmamma Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 17 Travanj 2012 u 18:40
Waldstainia ili zlatna jagoda





Ako se ne varam, ovo je delosperma. Dobila je neki dan od prijateljice



Abelia našeg Dade za koju sam mislila da nije preživjela zimu, a ona m iznenadila



Malo tulipana



I još malo tulipana u zagrljaju šeboja


La donna per piccola che sia

vince il diavolo in furberia



Ivanić grad
Na vrh
bigmamma View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar

Pridružen: 02 Studeni 2009
Lokacija: .
Status: Offline
Bodovi: 3466
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje bigmamma Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 17 Travanj 2012 u 18:46
Budlea menta, ja čupam i čupam, a ona se ope na pol dvorišta razbacala



Glicinija puna cvijeta





Allium purple sensation



I ginko je prezimio


La donna per piccola che sia

vince il diavolo in furberia



Ivanić grad
Na vrh
bigmamma View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar

Pridružen: 02 Studeni 2009
Lokacija: .
Status: Offline
Bodovi: 3466
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje bigmamma Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 17 Travanj 2012 u 18:50
E, sad, što je ovo, nemam pojma, al cvijetak je predivan



Ovom grmiću je još prošle godine ime i prezime prohujalo s vihorom, a ja pametna nigdje drugdje nisam zapisala kako se zov




La donna per piccola che sia

vince il diavolo in furberia



Ivanić grad
Na vrh
bigmamma View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar

Pridružen: 02 Studeni 2009
Lokacija: .
Status: Offline
Bodovi: 3466
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje bigmamma Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 17 Travanj 2012 u 18:54
Moja sjenovita "gredica", slikana s prozora



I njene heuchere...


















La donna per piccola che sia

vince il diavolo in furberia



Ivanić grad
Na vrh
Mari,5510 View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 30 Srpanj 2009
Lokacija: Hrvatska
Status: Offline
Bodovi: 12480
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Mari,5510 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 17 Travanj 2012 u 18:56
prekrasno cvijeće u tvom dvorištuThumbs%20UpClap
Na vrh
bigmamma View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar

Pridružen: 02 Studeni 2009
Lokacija: .
Status: Offline
Bodovi: 3466
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje bigmamma Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 17 Travanj 2012 u 19:03
... i hoste







Ima tu i astilbica





... i travica



I jedna biljčica od naše BB-e  koja me oduševila svojom jednostavnošću i ljepotom
Haketia epipactis


La donna per piccola che sia

vince il diavolo in furberia



Ivanić grad
Na vrh
Anastazija_ View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar
1. Najljepši vrt - Proljeće 2014

Pridružen: 09 Lipanj 2010
Lokacija: Zagreb
Status: Offline
Bodovi: 6004
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Anastazija_ Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 17 Travanj 2012 u 19:05

Prekrasno je, a za armeriu nisam ni znala da ima bijela.
Danas sam mislila na tebe kada sam gledala kako mi ona campanula glomerata opet izbija među lavandama, a tebi neće uspijevati.
Ili se možda ipak koja primila?
U životu nije važno koliko puta padneš , već koliko si se puta spreman dignuti.
Na vrh
bigmamma View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar

Pridružen: 02 Studeni 2009
Lokacija: .
Status: Offline
Bodovi: 3466
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje bigmamma Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 17 Travanj 2012 u 19:12
Iz podgaja je došao i novi geranium



Presličice se nedaju



A ni potočnicce



Iberis




Ovo je dolepršalo do mene od moje svekrve, kak se zove pojma nemam





I toliko od mene za danas.
Ima toga još, ali nisam uspjela baš sve poslikati, a neke slike su bljak ispale.
Kičma malo popustila nakon svih mogućih tableta koje sam u sebe ugurala, a ujutro ipak idem doktoru.
Pozdrav svima koji me posjećuju i veliki Hug
La donna per piccola che sia

vince il diavolo in furberia



Ivanić grad
Na vrh
bigmamma View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar

Pridružen: 02 Studeni 2009
Lokacija: .
Status: Offline
Bodovi: 3466
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje bigmamma Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 17 Travanj 2012 u 19:16
Originalno poslano od člana Camellia Camellia napisao:

Evo i mene u tvom vrtu.Sve pohvale za žuti šeboj,moram priznati da nisam ni znala da postoji takav.


Camelia, dobro došla u moj vrt!
Nisam ni ja znala da postoji, i još uvijek ne znam odakle mi, baš me iznenadio. I baš volim takva iznenađenja!
La donna per piccola che sia

vince il diavolo in furberia



Ivanić grad
Na vrh
 Odgovori Odgovori Stranica  <1 5859606162 74>
  Prosljedi temu   

Pređi na drugi forum Forumska ovlaštenja View Drop Down

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.15
Copyright ©2001-2013 Web Wiz Ltd.

Stranica je generirana u 0,188 sekundi.