Početna stranica Početna stranica > Vrt - Forum o vrtovima > Moj vrt u slikama
  Aktivne teme Aktivne teme RSS Feed - moje dvorišče
  Pomoć Pomoć  Pretraga foruma   Događanja   Registracija Registracija  Prijava Prijava


moje dvorišče

 Odgovori Odgovori Stranica  <1 5859606162 89>
Korisnik
Poruka
shasha View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 25 Ožujak 2007
Status: Offline
Bodovi: 11064
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje shasha Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 07 Kolovoz 2009 u 21:58
Hvala,Otok i Niho.
Evo malo novih slikica,neke već viđene,ko begonije recimo i neke koje još nisam slikala,ko duhan i frajlice jer se sakrivaju preko dana.
 
Budući sam danas imala,kod mame,berbu paradajza,da ne ispadne da ga doma nemam...Samonikli malecki šeri
 
 
i tikvice koje me nećak nagovorio da ih berem u vinogradu
 
 
 a ovu sam ja nosila,poprilično je velika.Nemam poima kakva je no veli mama(a znamo da mame sve znaju) da je fina za pečenje
 
 
 
 
 
 
Na vrh
Sponzorirani linkovi


Na vrh
shasha View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 25 Ožujak 2007
Status: Offline
Bodovi: 11064
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje shasha Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 07 Kolovoz 2009 u 22:02
Ok,dosta toga,ajmo na cvijeće.
Od ove godine imam lantane,Velikodušnošću naše Lantane sam prve dvije zasadila a kako su se ove godine i rasadnici sjetili nabaviti ih i to po pristupačnim cijenama,sad ih imam poprilično.
Evo nekih boja
 
 
 
 
 
Na vrh
bromelija View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar
No.3 Najljepše orhideje2014

Pridružen: 09 Svibanj 2009
Lokacija: .
Status: Offline
Bodovi: 3292
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje bromelija Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 07 Kolovoz 2009 u 22:08
smile93prekrasne su lantane- samo da znaš imam i ja 4 tvoje, pustile su žile sada se nadam da će procvijetati još ove god. jer kad vidim ove boje kod

 tebe postajem nestrpljiva
Na vrh
shasha View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 25 Ožujak 2007
Status: Offline
Bodovi: 11064
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje shasha Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 07 Kolovoz 2009 u 22:11
klasika kod mene,opet begonije.Ova je sa veeeelikim cvijetom
 
 
 
a ova je sa nekim,ajmo reć normalnim
 
 
I naravno,ništ bez fuksija.Samo jedna
 
 
Zovem je"brome",prekrasna mi je
Bromelijasmile78
 
 
kad smo kod lončanica,imam od neki dan i ovu novu koprivicu
Tejoooosmile78
 
 
ovo je rasadnik kalistemona.Odkad sam ih prorijedila,lijepo rastu
 
Na vrh
shasha View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 25 Ožujak 2007
Status: Offline
Bodovi: 11064
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje shasha Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 07 Kolovoz 2009 u 22:15
I malo "Silvekinog okeca"
 
 
 
Šefini buce
 
 
gailargia
 
 
Ulovila sam i ove"mrakače"
 
 
duhanček mi zamiriši cijelu terasu
 
 
i rozi
 
 
i jedna rožica za kraj
 
Na vrh
shasha View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 25 Ožujak 2007
Status: Offline
Bodovi: 11064
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje shasha Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 07 Kolovoz 2009 u 22:17
Brome,kad imaš toliko srpljenja čekati cvijet,poslat ću ti sjeme lantaneLOL
Na vrh
rose View Drop Down
*Moderator Foruma
*Moderator Foruma
Avatar
Moderatorica

Pridružen: 16 Listopad 2008
Status: Offline
Bodovi: 5598
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje rose Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 07 Kolovoz 2009 u 22:37
da sad krenem sa pohvalama neznam odakle bi prije krenula jer je sve predivno smile72
Na vrh
Athena View Drop Down
Pustio korijenje
Pustio korijenje
Avatar

Pridružen: 11 Travanj 2009
Status: Offline
Bodovi: 283
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Athena Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 07 Kolovoz 2009 u 23:40
Mogu samo reći WOW!
Na vrh
baka View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 14 Rujan 2008
Status: Offline
Bodovi: 14388
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje baka Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 08 Kolovoz 2009 u 08:05
smile227smile227I tako još puno puta.Na sve!
Inače ne žicam biljke jer kod mene obzirom na okružje lovora baš cvijeće u zemlji i ne može opstati. Vidim moj ricinus i od  drugih na pr.
Ali, tebe ću užicati ako bude kakva prilika po nekome, grančicu ovog prekrasnog hibiskusa!Big%20smile Samo napiši veliko "za baku" da ga tko ne drmne putem!WinkLOLLOL
Sad imam dva malecka. Jedan je bijeli a vjerujem i drugi, ali ovaj tvoj je predivna boja! Da, i pitanje: je l' vrtni? Jer za kućni nemam nažalost mjesta. Jedino da iselim MM!LOL
Na vrh
Horti View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar

Pridružen: 22 Studeni 2008
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 1187
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Horti Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 08 Kolovoz 2009 u 08:30
Kakve lantane smile39!
Sve ti je super, stvarno si zelenprstić. Ne bi me iznenadilo da koji dan staviš sliku kakvog kamenčića koji se "okitio prvim cvjetekom" LOL...
Na vrh
hoya View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 26 Rujan 2008
Lokacija: rijeka
Status: Offline
Bodovi: 6573
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje hoya Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 08 Kolovoz 2009 u 09:06
Kao i uvijek raj za oči. Ali, shasha tvoje lantane !!!
Predivne boje, lijepe slike. Već zamišljam kakve će ti biti slijedeće godine!
Prijateljstvo nije velika stvar,nego milion malih stvari. E. HABERT
Na vrh
Željka23 View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar

Pridružen: 07 Travanj 2009
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 1567
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Željka23 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 08 Kolovoz 2009 u 09:52

smile227koliko ljepote na jednome mjestu ...lantane ,duhan,begonije ,fuksije...

Pohvale i za vrt ,plodovi su super!

Na vrh
Zrinka View Drop Down
Već proklijao
Već proklijao
Avatar

Pridružen: 04 Kolovoz 2009
Status: Offline
Bodovi: 208
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Zrinka Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 08 Kolovoz 2009 u 20:07
Sasha uspjela sam pregledati većinu tvojih postova, trebao mi je gotovo cijeli dan uz spori internet  Wink

Što reći, kad već sve pršti od pohvala, osim moj veliki naklon!
Divota jedna od dvorišča, botanički vrt, nema kaj.

Mislim da je meni tvoje dvorišče poznato od prije, tj. da smo iz iste općine, pa smo si još bliže nek kaj misliš, skoro pa z biciklom po kruh kad eto do sashe Smile ; možda se i varam



Na vrh
niho View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 08 Siječanj 2009
Status: Offline
Bodovi: 9297
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje niho Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 08 Kolovoz 2009 u 20:30
Originalno poslano od člana shasha shasha napisao:

Ok,dosta toga,ajmo na cvijeće.
Od ove godine imam lantane,Velikodušnošću naše Lantane sam prve dvije zasadila a kako su se ove godine i rasadnici sjetili nabaviti ih i to po pristupačnim cijenama,sad ih imam poprilično.
Evo nekih boja
 
 
 
 
 
............... Ma svaka čast --pa predivne su . Ma nezna se koja je ljepša ili bijela ili crvena . Još kad sam u 1 mojoj knjizi pronašla da se može napraviti jedno ukrasno drvce od lantane pa gore na vrhu njeni cvijetovi ja sam se oduševila . A ti sad imaš stvarno za pozavidjeti Lantane Tongue
** Svaki miris novog cvijeta uljepša mi dan.**
Na vrh
shasha View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 25 Ožujak 2007
Status: Offline
Bodovi: 11064
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje shasha Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 08 Kolovoz 2009 u 20:32

Bako,na žalost ,sobni je hibi.Evo,Zrinke "cvjećarice"Winkpa možda ona zna koliko "minusa"može podnjeti.Možda bi,uz neku zaštitu i prezimio vani.

Vrtnog imam,rozi,bijeli i plavi,ako hoćeš koji,za tebe uvijek.Ma daj,zapelcam ti ovog narančastog,toliko mjesta ćeš naći preko zime za njega(utrampi ga kćerki preko zime)Big%20smile
Pa Zrinka,ako si toliko blizu onda ti ni na špancir nebum nosila ništaSmile
Drage moje,preslatke su i meni lantane no sve se bojim kako će prezimjeti.Tu ću trebati vašu mornalnu podršku i dobre vibracije preko zime.Ja sakupila sjeme od njih i mislim ih ipak ,prije "prezimljavanja"zapelcati nekoliko.Možda nešto ostane
smile79
Na vrh
niho View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 08 Siječanj 2009
Status: Offline
Bodovi: 9297
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje niho Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 08 Kolovoz 2009 u 20:36
Možda ću ja sad biti dosadna ali stvarno ništa ne znam o toj biljci ali namijeravam je nabaviti . Daj mi molim te reci da li one mogu tako prezimiti čitva biljka u toploj prostoriji i jeli ti sijeme uzimaš sad od isti oti cvijetova .i kad ih sadiš. Izvini ali me zanimaEmbarrassed
** Svaki miris novog cvijeta uljepša mi dan.**
Na vrh
OTOK View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar
Kreator Cvijet.info enciklopedije

Pridružen: 26 Rujan 2008
Status: Offline
Bodovi: 13777
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje OTOK Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 08 Kolovoz 2009 u 20:37
Moram i ja pohvaliti lantane, krasnih su boja, ne daj da ti poginu preko zime,
baš bi bila šteta
Na vrh
TaTjana43 View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar

Pridružen: 12 Ožujak 2009
Status: Offline
Bodovi: 1520
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje TaTjana43 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 08 Kolovoz 2009 u 20:42
zaista imaš predivno cvijeće. imaš talent i "ruku" za to. uživam u tvom cvijetnjaku.smile113
Na vrh
rose View Drop Down
*Moderator Foruma
*Moderator Foruma
Avatar
Moderatorica

Pridružen: 16 Listopad 2008
Status: Offline
Bodovi: 5598
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje rose Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 08 Kolovoz 2009 u 20:42
lantane su prekrasne,odlično shasha smile64
Na vrh
Zrinka View Drop Down
Već proklijao
Već proklijao
Avatar

Pridružen: 04 Kolovoz 2009
Status: Offline
Bodovi: 208
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Zrinka Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 08 Kolovoz 2009 u 20:45
Sobni Hibiskus ide do 10 stupnjeva, tj. sve temp. ispod 10 unosiš ga u hodnik ili neku grijanu prostoriju i to postepeno prilagođavaš toplijem

Cvjećarka, kad bi barem bila Smile
Na vrh
 Odgovori Odgovori Stranica  <1 5859606162 89>
  Prosljedi temu   

Pređi na drugi forum Forumska ovlaštenja View Drop Down

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.15
Copyright ©2001-2013 Web Wiz Ltd.

Stranica je generirana u 0,453 sekundi.