Početna stranica Početna stranica > Vrt - Forum o vrtovima > Moj vrt u slikama
  Aktivne teme Aktivne teme RSS Feed - OTOK- moj vrt
  Pomoć Pomoć  Pretraga foruma   Događanja   Registracija Registracija  Prijava Prijava


OTOK- moj vrt

 Odgovori Odgovori Stranica  <1 5859606162 374>
Korisnik
Poruka
 Ocjena: Ocjena teme: 1 Glasova, Približno 5,00  Tema Pretraga Tema Pretraga  Opcije teme Opcije teme
niho View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 08 Siječanj 2009
Status: Offline
Bodovi: 9297
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje niho Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 22 Kolovoz 2009 u 20:08
Uhhhhhhhhhhh forum me zeza pa sad ti opet moram ponovo pisati -sijeme je za tebe rezervisanoWink
** Svaki miris novog cvijeta uljepša mi dan.**
Na vrh
Sponzorirani linkovi


Na vrh
niho View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 08 Siječanj 2009
Status: Offline
Bodovi: 9297
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje niho Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 22 Kolovoz 2009 u 20:09
WinkWinkWinkWinkLOL----------I de mi molim te reci šta je ovo na ovoj slici -koje je to cvijeće veliko ispred kuće Embarrassed-to treba tražiti
** Svaki miris novog cvijeta uljepša mi dan.**
Na vrh
OTOK View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar
Kreator Cvijet.info enciklopedije

Pridružen: 26 Rujan 2008
Status: Offline
Bodovi: 13777
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje OTOK Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 22 Kolovoz 2009 u 20:31
Na četvrtoj slici - ovo sivo je helychrisum petiolare, neki ga zovu silver,
vrlo lijepa biljčica u ljeti cvate žućkastim cvjetićima.

Mnogi to sade u cvjetne posude u kombinaciji s ostalim cvijećem. Ja ga imam na više mjesta u vrtu jer mi opstane preko zime pa su narasli veliki grmovi, vrlo skromnih zahtjeva
Na vrh
niho View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 08 Siječanj 2009
Status: Offline
Bodovi: 9297
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje niho Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 22 Kolovoz 2009 u 20:44
Pa može li se on kako prepoloviti moja otok -šteta da ga imaš toliko -može ti propasti a ja bi ga dobro čuvalaEmbarrassed
** Svaki miris novog cvijeta uljepša mi dan.**
Na vrh
Štefica View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar

Pridružen: 19 Srpanj 2008
Status: Offline
Bodovi: 1800
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Štefica Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 22 Kolovoz 2009 u 20:55
Sve najbolje za cvijetni guru,stvarno imaš svega lijepog i ,kao što baka veli,sve lijepo raspoređeno.
A ona bungenvilija i palma su me skoro srušile sa stolice .
Na vrh
kat.rea View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 06 Studeni 2008
Status: Offline
Bodovi: 5433
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje kat.rea Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 22 Kolovoz 2009 u 21:35
Da slika sa bugicom i cikasicom je smile120.
Na vrh
OTOK View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar
Kreator Cvijet.info enciklopedije

Pridružen: 26 Rujan 2008
Status: Offline
Bodovi: 13777
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje OTOK Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 22 Kolovoz 2009 u 22:55
Evo  jedne slike velikog helychrisuma dok cvate




A ovo mi je definitivno godina za cikasice, evo još dvije koje su bacile listiće







Na vrh
niho View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 08 Siječanj 2009
Status: Offline
Bodovi: 9297
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje niho Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 22 Kolovoz 2009 u 23:00
Ti samo nji slikaj a meni one još nisu stigle očito ono auto sine nema više goriva pa sad ga neko šlepa-----i otu mi ostavi može proćismile58
** Svaki miris novog cvijeta uljepša mi dan.**
Na vrh
Lantana View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 31 Listopad 2008
Lokacija: Bol
Status: Offline
Bodovi: 6857
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Lantana Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 22 Kolovoz 2009 u 23:25
Otok ma pravi si cvjetni guru, ovaj silver i meni lijepo raste, ako se dosta raširi posadit ću ga malo pored suhozida da pada prema dolje, baš mi se sviđa ovako kao na ovoj tvoj slici koju je Korijenko odabrala. Clap
život je more
Na vrh
proljeće View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 29 Veljača 2008
Status: Offline
Bodovi: 7005
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje proljeće Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 24 Kolovoz 2009 u 13:24
Otok, evo opet sam nešto novoga naučila kod tebe!!!
 
Ovaj "silver" si i meni poslala i odomaćio se on kao da je oduvijek na mojoj terasi....
Na vrh
OTOK View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar
Kreator Cvijet.info enciklopedije

Pridružen: 26 Rujan 2008
Status: Offline
Bodovi: 13777
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje OTOK Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 24 Kolovoz 2009 u 13:24
Nekako mislim da se ništa novo ne događa u vrtu, ali nije baš tako



datura će ponovno cvasti



a gdje su sjemenke? mislila sam da ih nema, ali sakrile su se ispod grana







jedan suncokret koji nije žut





procvala i bijela lantana





evo i solidaga







uzela sam grančicu oleandera u sedmom mjesecu, pustila je žile u vodi, posadila  - i on odlučio cvjetati još ove godine
 




gailardie u vrtu su mi nikakve, ali zato ova u šljunku gdje parkiram auto ....





prolistao batat





gazanije su se malo pritajile, ali kreću ponovno


Na vrh
Triša View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar
ZLATNI DONATOR

Pridružen: 04 Siječanj 2008
Lokacija: Rijeka
Status: Offline
Bodovi: 19699
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Triša Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 24 Kolovoz 2009 u 14:19
Pa nisam dugo bila kod tebe, ali nikad nije kasno. Pregledala nekoliko stranica, uočila predivnih stvari. No za neku narudžbu još ima vremena. Šepure se vidim kod tebe mnogo željene biljke, a i oleandar tebe cvate ista godine, moji tek treću četvrtu.
Pa skidam kapu TI su pravi Cvjetni guru. - kako to gordo zvuči.
RIJEKA

"NEVERA S KVARNERA" odabrala "otok"
Na vrh
Duda-Lave View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar

Pridružen: 27 Srpanj 2008
Status: Offline
Bodovi: 3007
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Duda-Lave Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 24 Kolovoz 2009 u 14:30
gazanije zelene i još sa cvetekima..krasno..moje su ko da su u pustinji a svako veče ih zalijem,imaš i bijelu lantanu Big%20smile  meni se reznice nisu primile moram ih opet nabavit.. ma sve ti je za pet ko da nisi na moru sve je zeleno
Na vrh
niho View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 08 Siječanj 2009
Status: Offline
Bodovi: 9297
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje niho Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 24 Kolovoz 2009 u 19:00
Šta bi već rekla a da nisam. Sad stvarno sam ostala bez teksta , Tvoje cvijeće ostavlje me bez komentara. Svaka ti častsmile58
** Svaki miris novog cvijeta uljepša mi dan.**
Na vrh
OTOK View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar
Kreator Cvijet.info enciklopedije

Pridružen: 26 Rujan 2008
Status: Offline
Bodovi: 13777
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje OTOK Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 24 Kolovoz 2009 u 19:04
Originalno poslano od člana Štefica Štefica napisao:

Sve najbolje za cvijetni guru,stvarno imaš svega lijepog i ,kao što baka veli,sve lijepo raspoređeno.
A ona bungenvilija i palma su me skoro srušile sa stolice .
  

Da ne bude zabune, ona bugenvileja i velika palma nisu moje, to je kuća mojih susjeda, a moj je ovaj zid sa cvijećem. Kuće malo štite od bure koja tu dosta jako puše, pa su bugenvilije posađene na toj strani, tako je i moja s druge strane kuće, a ne prema moru
Na vrh
lika1 View Drop Down
Mladi grm
Mladi grm
Avatar

Pridružen: 14 Srpanj 2008
Status: Offline
Bodovi: 844
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje lika1 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 24 Kolovoz 2009 u 19:47
E ženo moja nema veze što ono nije tvoja bugenvilija prekrasna je.Možda sam preskočila ili ti svoju nisi uslikala!??A što se tiče cikasica stvarno imaš zelenu ruku moja cikasica još uvijek stoji onako kako je kupljena sa tri lista niti se miče niti pomiče.Što im ti radiš kad su takve?
Na vrh
OTOK View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar
Kreator Cvijet.info enciklopedije

Pridružen: 26 Rujan 2008
Status: Offline
Bodovi: 13777
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje OTOK Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 24 Kolovoz 2009 u 20:17
Pozdrav Lika, dugo te nema

Slikala sam negdje i svoje bugice, malu i malo veću, ali nije tako ogromna kao ova kod susjeda.

Cikasice - čini mi se da ih je najpametnije pustiti na miru, tu i tamo zaliti.
Neznam otkad imaš cikasicu, one bace nove listove samo jadamput na godinu, tako da ako se nije ništa desilo, treba čekati iduće ljeto.
Vidim da te interesiraju, ako nisi možeš pogledati moje stranice 39, 44, 49 i 54, ima par sličica
Na vrh
hana View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar

Pridružen: 05 Srpanj 2007
Status: Offline
Bodovi: 4007
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje hana Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 25 Kolovoz 2009 u 07:49
krasno ti je cvijeće,posebno bijela lantana.... ono što si mi poslala sve raste osim limunka..... on je r.i.p. nažalost
Na vrh
OTOK View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar
Kreator Cvijet.info enciklopedije

Pridružen: 26 Rujan 2008
Status: Offline
Bodovi: 13777
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje OTOK Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 25 Kolovoz 2009 u 08:30
Znala sam za limunka, ma naći ćemo još koju grančicu
Na vrh
Mamaa View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar

Pridružen: 07 Veljača 2009
Status: Offline
Bodovi: 4461
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Mamaa Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 25 Kolovoz 2009 u 09:24
opet bila i opet ostala paf (al se ponavljam)- no kad je tako.....silver koji je toliko fantastičnih zdravih listića da nemožeš a da se ne diviš- onda onaj veliki lila grm pred kućom- i na kraju me dokusuri sa cikasicom smile71- to je moja patnja.
I sad odmah mogu pitati stručnjaka- lantana mi je poslala jednu sjemenkicu- posadila sam je u 4 mjesecu- do dana današnjeg ništa se nije dogodilo- koliko njoj treba da nikne?
Kako odgojiti dva mala bića u pristojne muškarce?
Na vrh
 Odgovori Odgovori Stranica  <1 5859606162 374>
  Prosljedi temu   

Pređi na drugi forum Forumska ovlaštenja View Drop Down

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.15
Copyright ©2001-2013 Web Wiz Ltd.

Stranica je generirana u 0,359 sekundi.