Početna stranica Početna stranica > Hobistika - Forum za hobi > Decoupage tehnika – salvetna tehnika > Decoupage galerija radova
  Aktivne teme Aktivne teme RSS Feed - kaca-moja salvetna..
  Pomoć Pomoć  Pretraga foruma   Događanja   Registracija Registracija  Prijava Prijava


kaca-moja salvetna..

 Odgovori Odgovori Stranica  <1 5859606162 80>
Korisnik
Poruka
maslina55 View Drop Down
Mladi grm
Mladi grm
Avatar

Pridružen: 11 Lipanj 2009
Status: Offline
Bodovi: 971
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje maslina55 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 09 Prosinac 2009 u 11:08
"hvala maslini na ovoj jedinstvenoj salveti  smile78,ja također ne volim plavu boju,ali kad sam dobila ovu salveticu odusevila me.."
 
 
 
 
...evo me nakon dužeg vremena,počinjem od tebe komentirati galerije ,naravno da mi je ta tvoja tacna nenad.....mašivaWink!
...i naravno da sam ti salvetu poslala namjerno znajući da ćeš s njom napraviti čudo-u prave rukesmile58,bravo majstorice!!!
I kutijice su prekrasne...ali sad ti je već stvarno pala prašina... 
Na vrh
Sponzorirani linkovi


Na vrh
vanja View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar

Pridružen: 19 Svibanj 2008
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 4968
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje vanja Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 09 Prosinac 2009 u 12:01
Kačo briši poruke pun ti je pp
Na vrh
Cimicifuga View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar
Najljepši vrt 2017

Pridružen: 11 Studeni 2009
Lokacija: Velika Gorica
Status: Offline
Bodovi: 5167
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Cimicifuga Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 09 Prosinac 2009 u 12:13
Lijepe stvari radiš! 
Na vrh
KARMEN View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar

Pridružen: 24 Travanj 2009
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 1443
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje KARMEN Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 09 Prosinac 2009 u 12:44
Prekrasne kutijice Kaćo
Na vrh
kaća43 View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar

Pridružen: 26 Lipanj 2008
Status: Offline
Bodovi: 3004
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje kaća43 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 13 Prosinac 2009 u 13:10
hej drage moje,evo da i ja malo skinem prasinu,a bome i paucina se vec pocela skupljatLOL,sa moje galerije..
maslina,cimicifuga,karmen,drage moje puno,puno vam hvala na komentarima,imate veliku pusu od menesmile79smile79smile79
evo malo radova:






























smile79smile72
Na vrh
maslacak7 View Drop Down
*Moderator Foruma
*Moderator Foruma
Avatar
DONATOR

Pridružen: 03 Ožujak 2009
Lokacija: Betina
Status: Offline
Bodovi: 2828
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje maslacak7 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 13 Prosinac 2009 u 13:45
koji fantasticni radovi...kad cu ja tako znatiUnhappy...cim sam vidjela frisko iz pecnice odmah sam pojurila vidjeti tu...fantasticno.....smile94
Na vrh
Primavera View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar

Pridružen: 07 Lipanj 2009
Status: Offline
Bodovi: 1915
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Primavera Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 13 Prosinac 2009 u 13:49
Faint Shocked ....uvijek sam znala da se ispod paučine kriju prave dragocjenosti....Kaćo draga, fe-no-me-nal-ni radovi....svi redom...bilo bi nepravedno bilo što izdvojiti jer nema rada kojeg ne bi poželjela imati....možda jedino suncokreti iskaču, ali to je samo zbog topline motiva koji isijava iz ovih prekrasnih uporabnih predmeta... inače, i zimski motivi su ti preeeeeeeedobri....svaka čast majstorice You%20Are%20The%20WomanYou%20Are%20The%20WomanYou%20Are%20The%20Woman
moja adresa u globalnom selu: http://www.primaveraidea.com
Na vrh
kaća43 View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar

Pridružen: 26 Lipanj 2008
Status: Offline
Bodovi: 3004
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje kaća43 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 13 Prosinac 2009 u 13:50
Originalno poslano od člana maslacak7 maslacak7 napisao:

koji fantasticni radovi...kad cu ja tako znatiUnhappy...cim sam vidjela frisko iz pecnice odmah sam pojurila vidjeti tu...fantasticno.....smile94

hvala maslacku,najljepsa hvalasmile79..kako kadLOL,pa uskoro, kako si krenula,vrlo skoroThumbs%20Up
Na vrh
kaća43 View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar

Pridružen: 26 Lipanj 2008
Status: Offline
Bodovi: 3004
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje kaća43 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 13 Prosinac 2009 u 13:54
primavera svojim osebujnim komentarima me svaki put ostavis bez tekstaEmbarrassed,hvala ti od srcasmile79
bez lazne skromnostiEmbarrassed,mislim da su suncokreti do sada najbolji moji radovi,jako,jako sam zadovoljnaEmbarrassed
Na vrh
kami View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm


Pridružen: 23 Rujan 2009
Status: Offline
Bodovi: 1033
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje kami Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 13 Prosinac 2009 u 13:58
kaća43, ja sam sva razdragana jer su ti na radovima dvije meni najdraže zimsko-idilične salvetice (prva i treća) i odmah se osjećam ko da sam u povratku u budućnost, jer ne znam jer me bacaju u prošlost i snježna razdoblja ili u ono kako će izgledati na mojim radovima... smile65
Šablonica sa zvončekima je odlično izvedena s tom zeleno-zlatnom nijansom i snijeg mi se dopada...
A vidi snješka kako se grli, predivno...
Na vrh
anđelka View Drop Down
Trajnica
Trajnica
Avatar

Pridružen: 03 Prosinac 2008
Status: Offline
Bodovi: 2526
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje anđelka Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 13 Prosinac 2009 u 14:00
prekrasni, prekokrasni radovi svi odreda, ali suncokreti su nešto posebno......fenomenalni!
ANĐELKA
Na vrh
Mikica74 View Drop Down
Upravo klijam
Upravo klijam


Pridružen: 31 Listopad 2009
Status: Offline
Bodovi: 143
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Mikica74 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 13 Prosinac 2009 u 16:29
divni radovi.volim da vidim isti motiv radjen u paru na dva razlicita predmeta.prelepo si uradila sve.kutijce su naravno najlepse....
Na vrh
smrcko View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar
Najljepši ljubimac u vrtu 2018

Pridružen: 17 Lipanj 2008
Lokacija: Teška planina
Status: Offline
Bodovi: 18305
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje smrcko Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 13 Prosinac 2009 u 18:00
smile227koja ljepota. Prekrasni radovi, puno  lijepih i različitih tema si obradila.
Na vrh
KARMEN View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar

Pridružen: 24 Travanj 2009
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 1443
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje KARMEN Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 13 Prosinac 2009 u 18:48
oduševljena sam ali ne i iznenađena..... odavno si se dokazala kao velemajstorica i to sada samo potvrđuješ....prekrasni, prekrasni radovi iz tvoje radionice Kaćo....
Na vrh
prila View Drop Down
Mladi grm
Mladi grm
Avatar

Pridružen: 24 Listopad 2009
Status: Offline
Bodovi: 551
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje prila Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 13 Prosinac 2009 u 18:49
predivni radovi.odlične fotografije,a suncokreti su stvarno klasa za sebesmile76.fantastično napravljenosmile58
Na vrh
file View Drop Down
Mladi grm
Mladi grm
Avatar

Pridružen: 29 Rujan 2009
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 668
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje file Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 13 Prosinac 2009 u 19:42
 smile103hipnotizirana sam ovim radovima,nema te nema pa onda smile227koji radovi s tim da su i meni suncokreti na prvom mjestu ali po meni ruku pod ruku s njima ide i prva tacna
Na vrh
kaća43 View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar

Pridružen: 26 Lipanj 2008
Status: Offline
Bodovi: 3004
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje kaća43 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 13 Prosinac 2009 u 19:59
drage moje rastopiste Embarrassed me svojim prekrasnim komentarima,hvala vam najljepsasmile79smile79smile77
prila za fotografije nisam ja zasluznaWink,nego auto fix,dosta cura ga koristi,pa reko zasto ne bi i jaLOL..za one koji ne znaju sto je to neka na photobucketu odu na opciju edit,tu se nalazi auto fix..smile79

Na vrh
Felina View Drop Down
Mladi grm
Mladi grm
Avatar

Pridružen: 16 Ožujak 2009
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 534
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Felina Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 13 Prosinac 2009 u 20:03
Prepredivni radovi ali ovi suncokreti su velevelemajstorki rad. Svaka čast! Nadam se da ćemo češće uživati u ovakvim ljepotama.smile141
Na vrh
TaTjana43 View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar

Pridružen: 12 Ožujak 2009
Status: Offline
Bodovi: 1520
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje TaTjana43 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 13 Prosinac 2009 u 20:05
draga moja, u ove hladne dane ,puno znače toplina tvojih ruku i radova.


Na vrh
kaća43 View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar

Pridružen: 26 Lipanj 2008
Status: Offline
Bodovi: 3004
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje kaća43 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 13 Prosinac 2009 u 20:28
felina i tanja,drage moje hvala na lijepim rijecimasmile79smile72
na suncokretima sam koristila blending gel(hvala gogs,ona me opskrbila tom dragocijenom tekucinomThumbs%20UpHeart),toplo ga preporucam..sjajna stvarcica za pittorico,dobiju se tako fine,tople nijanseThumbs%20Up..ja sam na kraju jos preko svega presla lagano bijelom,i s njom uspijela stopit sve nijanse u jednu cijelinu..
Na vrh
 Odgovori Odgovori Stranica  <1 5859606162 80>
  Prosljedi temu   

Pređi na drugi forum Forumska ovlaštenja View Drop Down

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.15
Copyright ©2001-2013 Web Wiz Ltd.

Stranica je generirana u 0,297 sekundi.