Početna stranica Početna stranica > Vrt - Forum o vrtovima > Moj vrt u slikama
  Aktivne teme Aktivne teme RSS Feed - Moje cvece-moja ljubav
  Pomoć Pomoć  Pretraga foruma   Događanja   Registracija Registracija  Prijava Prijava


Moje cvece-moja ljubav

 Odgovori Odgovori Stranica  <1 45678 126>
Korisnik
Poruka
 Ocjena: Ocjena teme: 3 Glasova, Približno 3,00  Tema Pretraga Tema Pretraga  Opcije teme Opcije teme
Betty Boop View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar

Pridružen: 24 Prosinac 2012
Lokacija: Srbija
Status: Offline
Bodovi: 1660
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Betty Boop Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 27 Prosinac 2012 u 17:58
Ovako i ja izgledam posle pregledanja tvojih sličica.Prelepe biljke pune cvetova...divnih boja i oblika.Nadam se da će neke godine i moj vrt biti prepun cveća kao tvoj
Na vrh
Sponzorirani linkovi


Na vrh
Camellia View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 23 Siječanj 2012
Lokacija: Dugo selo
Status: Offline
Bodovi: 6620
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Camellia Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 27 Prosinac 2012 u 18:04
Leona slike su ti prekrasne.Imaš puno jako lijepog cvijeća,ruže, božur,hibiskuse i da ne nabrajam sve.Sležem se sa aralijom jer si i meni uljepšala ove zimske dane.Drago mi je da si se pridružila ovom cvjetnom društvu.
Na vrh
sarajka View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar

Pridružen: 28 Siječanj 2010
Status: Offline
Bodovi: 3644
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje sarajka Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 27 Prosinac 2012 u 18:17
stavi bugice ovdje,ne mogu da trčkaram tamo vamo po temama,a ja sam ti mlada biljčica u odnosu na naše starije cvjetoljupce sa forumaam moje cjeke ovako izgledaju naspram tvojihsmile85
Na vrh
Leona31 View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar

Pridružen: 23 Prosinac 2012
Status: Offline
Bodovi: 3106
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Leona31 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 27 Prosinac 2012 u 19:11
Aralija,Beti,Cameliaveliko hvala,vec me je po malo stid,jer gde god sam usla u neciji vrt odusevljenju nema kraja,to je stoga sto ovo volimo,i sto je sve prekrasno,zaista to mislim,bez izuzetaka.smile79

Sarajka evo stavicu ali htela sam po malo svaki dan ali ti si bas nestrpljiva...zato ja gledam tvoje orhideje svakoga danasmile69
Na vrh
Leona31 View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar

Pridružen: 23 Prosinac 2012
Status: Offline
Bodovi: 3106
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Leona31 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 27 Prosinac 2012 u 19:30
Malo Bugenvilea





Na vrh
Leona31 View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar

Pridružen: 23 Prosinac 2012
Status: Offline
Bodovi: 3106
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Leona31 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 27 Prosinac 2012 u 19:39






Na vrh
Leona31 View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar

Pridružen: 23 Prosinac 2012
Status: Offline
Bodovi: 3106
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Leona31 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 27 Prosinac 2012 u 19:41







Na vrh
Leona31 View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar

Pridružen: 23 Prosinac 2012
Status: Offline
Bodovi: 3106
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Leona31 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 27 Prosinac 2012 u 19:54









Na vrh
Leona31 View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar

Pridružen: 23 Prosinac 2012
Status: Offline
Bodovi: 3106
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Leona31 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 27 Prosinac 2012 u 19:59
Samo da zapocnem Abutilone...nastavak sledi..







Na vrh
Leona31 View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar

Pridružen: 23 Prosinac 2012
Status: Offline
Bodovi: 3106
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Leona31 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 27 Prosinac 2012 u 20:01
.................







Na vrh
Leona31 View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar

Pridružen: 23 Prosinac 2012
Status: Offline
Bodovi: 3106
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Leona31 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 27 Prosinac 2012 u 20:04
.............






Na vrh
Mari,5510 View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 30 Srpanj 2009
Lokacija: Hrvatska
Status: Offline
Bodovi: 12480
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Mari,5510 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 27 Prosinac 2012 u 20:09
prekrasno cvijeće, prekrasan vrt
Na vrh
dadinica View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 24 Travanj 2012
Lokacija: Baranja
Status: Offline
Bodovi: 5177
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje dadinica Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 27 Prosinac 2012 u 22:13
E, još da odaš tajnu na kojem kraju svijeta je sva ova divota....
Pozdravi iz Baranje!
Na vrh
tačkaćica View Drop Down
Pustio korijenje
Pustio korijenje
Avatar

Pridružen: 09 Listopad 2012
Status: Offline
Bodovi: 245
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje tačkaćica Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 27 Prosinac 2012 u 22:25

Bugice su ti prekrasne za poludit. Azalea ti sada cvate? Moja se ista takva selidbom u podrum skroz posušila smile220(možda u prolječe nekim čudom ozdravi)    Aha sad sam skužila datumsmile157

Na vrh
sarajka View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar

Pridružen: 28 Siječanj 2010
Status: Offline
Bodovi: 3644
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje sarajka Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 27 Prosinac 2012 u 22:35
na kojem  god je djelu svijeta cvjeće je predivno,bujno,raskošno,ma uživanje gledat takav vrt,sve čestitke draga za takvo divno cvijećesmile113
Na vrh
Andina View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar
Najljepši vrt pod kišom 2014

Pridružen: 31 Srpanj 2011
Lokacija: Zagreb
Status: Offline
Bodovi: 3306
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Andina Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 27 Prosinac 2012 u 22:51
Jučer sam ostala zapanjena gledajući tvoje cvijeće, ali se nisam javila da ne prekinem slijed sličica (baš si ih postavljala). Zato ti sada kažem: oduševljena sam tvojim cvjetnim carstvom! Toliko bogatstvo, raznolikost ... vidi se da si prava zaljubljenica. Hvala ti što si s nama podijelila ovu ljepotu!
“Cvijeće su riječi koje čak i malo dijete može razumjeti”.
Artur C. Coxe (američki svećenik i pjesnik)
Na vrh
Leona31 View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar

Pridružen: 23 Prosinac 2012
Status: Offline
Bodovi: 3106
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Leona31 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 28 Prosinac 2012 u 07:46
Mari,sta da kazem nego pocastvovana sam vasim misljenjem,hvala na poseti smile78

Dadinice,nasmejala si me do suza,hvala tismile79
Na vrh
Leona31 View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar

Pridružen: 23 Prosinac 2012
Status: Offline
Bodovi: 3106
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Leona31 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 28 Prosinac 2012 u 07:51
Originally posted by tačkaćica

Bugice su ti prekrasne za poludit. Azalea ti sada cvate? Moja se ista takva selidbom u podrum skroz posušila smile220(možda u prolječe nekim čudom ozdravi)    Aha sad sam skužila datumsmile157



Hvala,Azaleja je sad ponovo u pupoljcima,a to sto je u podrumu ne mogu da ti kazem ili ohrabrim,ona hoce toplo i svetlo mesto umerenu vlaznost,bar se tako kod mene pokazalo i zadovoljna sam,jeste ovo je bilo cvetanjeBig%20smilesmile71
Na vrh
Leona31 View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar

Pridružen: 23 Prosinac 2012
Status: Offline
Bodovi: 3106
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Leona31 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 28 Prosinac 2012 u 07:53
Sarajka,moje hvalis,a kod tebe raj na zemlji,ko ti je pravio onu malu drvenu ogradicu u bastici,prelepo deluje,uh kako bi meni to cucnulo.smile96
Na vrh
Leona31 View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar

Pridružen: 23 Prosinac 2012
Status: Offline
Bodovi: 3106
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Leona31 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 28 Prosinac 2012 u 07:57
Originalno poslano od člana Andina Andina napisao:

Jučer sam ostala zapanjena gledajući tvoje cvijeće, ali se nisam javila da ne prekinem slijed sličica (baš si ih postavljala). Zato ti sada kažem: oduševljena sam tvojim cvjetnim carstvom! Toliko bogatstvo, raznolikost ... vidi se da si prava zaljubljenica. Hvala ti što si s nama podijelila ovu ljepotu!


Andina,mnogo si me dirnula ovim postom,jesam zaljubljenica volim svaku vrstu bilja i cveca,volim prirodu,volim ljude,i da uzvratim na ovu tvoju primedbu''hvala sto si snama podelila ovu lepotu''hvala vama sto ste me ovako srdacno prihvatili.smile79
Na vrh
 Odgovori Odgovori Stranica  <1 45678 126>
  Prosljedi temu   

Pređi na drugi forum Forumska ovlaštenja View Drop Down

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.15
Copyright ©2001-2013 Web Wiz Ltd.

Stranica je generirana u 0,297 sekundi.