Početna stranica Početna stranica > Vrt - Forum o vrtovima > Moj vrt u slikama
  Aktivne teme Aktivne teme RSS Feed - vrt i okovrt:)
  Pomoć Pomoć  Pretraga foruma   Događanja   Registracija Registracija  Prijava Prijava


vrt i okovrt:)

 Odgovori Odgovori Stranica  <1 45678 20>
Korisnik
Poruka
kikach View Drop Down
Mladi grm
Mladi grm
Avatar

Pridružen: 19 Lipanj 2011
Status: Offline
Bodovi: 497
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje kikach Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 11 Ožujak 2012 u 18:01
zao mi je sto nema vise slika cvijeca, ali bit ce zasadila sam svasta nesto i posijala pa se nadam da ce za koji mjesec bit slikica..
trebalo bi biti ljiljana, gladiola, frezija, kala, dicentri, pakujca,dalija..joooj jedva cekam da krenuTongue
 
a ovaj vikend sam se u bauhausu pocastila sa tri clematisa i sundevillom/mandevillom/dipladeniom
 
 
 
i bijeli, njegovu sliku nemam, nadam se da ce kad procvjetaju cvijet odgovarat proizvodu:)
 
 
inace je boja intenzivno crvena, nije ju fotic dobro uhvatio:/
 
i ovaj anthurium je mama dobila za rođendan
 
Na vrh
Sponzorirani linkovi


Na vrh
Klimatis View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar

Pridružen: 20 Rujan 2010
Status: Offline
Bodovi: 1360
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Klimatis Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 11 Ožujak 2012 u 18:45
Znači dobili su clematise? Super izbor, još neka montana..

A tek sukulenti i kaktusi, napasli smo očiSmileSmileSmile
Neka se sve zeleni
Na vrh
kikach View Drop Down
Mladi grm
Mladi grm
Avatar

Pridružen: 19 Lipanj 2011
Status: Offline
Bodovi: 497
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje kikach Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 11 Ožujak 2012 u 18:53
Klimatis, tek sam nedavno pocela proucavati vase postove na temi clematisa..ucim se polako..
ima ih, po 30kn su.. i uz ova dva bili su jos svijetlo rozi, plavi i bijeli, ali bez imena, samo slika:)
 
hvala ti sto si me posjetila:)
Na vrh
natalija View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 15 Prosinac 2007
Lokacija: zadar
Status: Offline
Bodovi: 5452
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje natalija Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 11 Ožujak 2012 u 18:59
kikach koje kradote i divote u tebe, oči su mi ispale smile94
Na vrh
maris40 View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar
ZLATNI DONATOR

Pridružen: 21 Studeni 2011
Status: Offline
Bodovi: 3958
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje maris40 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 11 Ožujak 2012 u 19:02
Kikach,prekrasan vrt,koliko cvijeća,kaktusa,ma prekrasno.A fotografije-savršene.
Na vrh
Mari,5510 View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 30 Srpanj 2009
Lokacija: Hrvatska
Status: Offline
Bodovi: 12480
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Mari,5510 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 11 Ožujak 2012 u 19:26
prekrasne biljke imašClap posebno me se dojmila crasula koja cvate rozaThumbs%20Up
čuvarkuće su snažne
Na vrh
moon View Drop Down
administrator
administrator
Avatar

Pridružen: 06 Listopad 2010
Lokacija: Kvarner,Croatia
Status: Offline
Bodovi: 10501
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje moon Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 11 Ožujak 2012 u 19:34
woow...lijep izbor cvijeća, kad procvjeta bit će to prava cvjetna fešta
Na vrh
kamenjar View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar

Pridružen: 10 Svibanj 2011
Lokacija: Vir
Status: Offline
Bodovi: 3340
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje kamenjar Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 11 Ožujak 2012 u 19:37
iako poznam svaki cvjetić,ipak kad vidim slike ,ovako sam smile71volim tvoj vrt,volim kavicu na tvojoj terasi,jako bas jako mi falite ti ,mama i mala slatka čupavcica 
pas je jedino živo biće koje te voli više od samoga sebe ...



Vir
Na vrh
Tea View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar

Pridružen: 20 Prosinac 2010
Lokacija: Zagreb
Status: Offline
Bodovi: 3658
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Tea Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 11 Ožujak 2012 u 19:40
kikachsmile141  svaka čast,kod tebe je predivno smile120 Sukulenti su ti posebni.Jedva čekam nastavak,baš sam oduševljena fotkama smile78
Hodaj pokraj mene i samo budi moj prijatelj
Na vrh
kikach View Drop Down
Mladi grm
Mladi grm
Avatar

Pridružen: 19 Lipanj 2011
Status: Offline
Bodovi: 497
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje kikach Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 11 Ožujak 2012 u 20:18
natalija, maris40, Mari5510, moon, kamenjar i Tea hvala vam puno! bas mi je drago da ste me posjetilesmile79
Na vrh
mali kaktus View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar
DONATOR

Pridružen: 10 Ožujak 2010
Lokacija: Međimurje
Status: Offline
Bodovi: 9133
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje mali kaktus Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 11 Ožujak 2012 u 20:24
Neznam zašto sam još jednom danas došla na tvoju temu,a kad tamo imam šta vidjeti,još puno lijepih kaktusa i sukulenta,a vidim sad da si i dobro trgovala.Onaj aeonium s prve slike bi mogao mijenjati boju na suncu
Nigder lepše kak je vu Međimurju
kam se zglednem ružice mi cvetaju.
Na vrh
kikach View Drop Down
Mladi grm
Mladi grm
Avatar

Pridružen: 19 Lipanj 2011
Status: Offline
Bodovi: 497
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje kikach Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 11 Ožujak 2012 u 20:56

nadam se da hoce, prekrasni su mi, a do ovog sam imala samo crnca:)

hvala sto si mi jos jednom dosla:)
Na vrh
Retriver Sara View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 06 Lipanj 2009
Lokacija: Zagreb
Status: Offline
Bodovi: 8979
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Retriver Sara Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 12 Ožujak 2012 u 10:16
Kikach, draga, kupila i zaista predivne biljke, sigurna sam da će ti lijepo napredovatiSmile.
A tvoja zbirka kaktusa i sukulenata je fascinanta. Kaktus kojeg si smjestila u rupu u kamenu, kažeš prezimio bez problema bure i oluje sa nijegom?
Sukulenti su me očarali, imaš sve očaravajuće primjerkeClap.
Lijepi pozdravSmile
...ja volim brege zelene, na njima kleti drvene, ja volim Zagorje moje, najlepše na svijetu...

zagreb
Na vrh
lorica10 View Drop Down
Mladi grm
Mladi grm
Avatar

Pridružen: 21 Svibanj 2011
Status: Offline
Bodovi: 740
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje lorica10 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 14 Ožujak 2012 u 08:16
smile57 za kolekcija kaktusa
Ruka koja daje uvijek je iznad one koja prima.

Na vrh
enrikova nona View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 06 Prosinac 2010
Lokacija: Slavonija
Status: Offline
Bodovi: 6269
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje enrikova nona Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 14 Ožujak 2012 u 10:26
prekrasno jednom rječju da ne nabrajam pojedinačno smile64
<ako nekom das ribu nahranit ces ga jednom, ako ga naucis loviti ribu nahranit ces ga zauvijek> narodna
Na vrh
kikach View Drop Down
Mladi grm
Mladi grm
Avatar

Pridružen: 19 Lipanj 2011
Status: Offline
Bodovi: 497
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje kikach Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 14 Ožujak 2012 u 15:26
lorica - hvala tiSmile falila si na kavi u pon!
enrikova nona - hvala ti sto si me posjetilaTongue
 
 
bila sam danas na zg placu dolcu i upecala kod bakica super stvari
 
engleska pelargonija s bas velikim cvjetovima
 
 
cjevasta cuvarkuca
 
 
i pakujac (za ovog sam bas jaaako jako sretna)
 
   
Na vrh
Tea View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar

Pridružen: 20 Prosinac 2010
Lokacija: Zagreb
Status: Offline
Bodovi: 3658
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Tea Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 14 Ožujak 2012 u 15:40
Cjevastog čuvarkuću prvi put vidim u životuThumbs%20UpBaš je zanimljivClapZa pakujac mi je jasno zašto si sretna.Jako je ljep i krasan bojasmile169
Hodaj pokraj mene i samo budi moj prijatelj
Na vrh
kikach View Drop Down
Mladi grm
Mladi grm
Avatar

Pridružen: 19 Lipanj 2011
Status: Offline
Bodovi: 497
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje kikach Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 14 Ožujak 2012 u 21:04
hvala ti tea. taj sam si pakujac bas jako htjela, a skroz slucajno naletila na njega. kad se tako nesto dogodi jos vise razveseliSmile
Na vrh
kamenjar View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar

Pridružen: 10 Svibanj 2011
Lokacija: Vir
Status: Offline
Bodovi: 3340
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje kamenjar Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 14 Ožujak 2012 u 21:10
cvjevasta čuvarkuća smile71predivna je ,enegleska pelagonija je superrrrr a pakujac ,nemam riječi..preliep ulov si imala danas..kad budes imala vremen aslikaj moju dipladeniju..nemogu je docekat LOL
pas je jedino živo biće koje te voli više od samoga sebe ...



Vir
Na vrh
Cvijetomanijak View Drop Down
Mladi grm
Mladi grm
Avatar
*moderator - povrća

Pridružen: 31 Svibanj 2011
Status: Offline
Bodovi: 496
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Cvijetomanijak Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 16 Ožujak 2012 u 10:38
Prosetala sam Virskim vrtom ,i odusevljena sam ....pogotovo su me kaktusi i sukulenti odusevili ...Predivno je ...
Velika gorica
Na vrh
 Odgovori Odgovori Stranica  <1 45678 20>
  Prosljedi temu   

Pređi na drugi forum Forumska ovlaštenja View Drop Down

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.15
Copyright ©2001-2013 Web Wiz Ltd.

Stranica je generirana u 0,188 sekundi.