Početna stranica Početna stranica > Vrt - Forum o vrtovima > Moj vrt u slikama
  Aktivne teme Aktivne teme RSS Feed - Moj mali cvjetnjak
  Pomoć Pomoć  Pretraga foruma   Događanja   Registracija Registracija  Prijava Prijava


Moj mali cvjetnjak

 Odgovori Odgovori Stranica  <1 456
Korisnik
Poruka
mali kaktus View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar
DONATOR

Pridružen: 10 Ožujak 2010
Lokacija: Međimurje
Status: Offline
Bodovi: 9133
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje mali kaktus Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 30 Travanj 2011 u 19:34
Daj molim te sakupi sjeme od ovog prekrasnog pakujca s kojim si osvojila nagradu.
A ruže su ti prekrasne već rascvjetane,ja se moram još malo strpiti.
Na vrh
Sponzorirani linkovi


Na vrh
IVA61 View Drop Down
Već proklijao
Već proklijao
Avatar

Pridružen: 14 Travanj 2011
Status: Offline
Bodovi: 164
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje IVA61 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 01 Svibanj 2011 u 11:34
Hvala Lantana, hvala Mali kaktus!Smile!!
Pokušat ću sakupit sjeme pakujca, ma da sam ga proljetos presadila na drugo mjesto, jer je već bio veliki grm a cjetovi viiiiisoki i smetali su mi ispod klematisa, gdje je bio, pa se sad malo "duri". Ima pupove ali mu staro lišće žuti i suši se, sredina je živa.
U svakom slućaju grm će preživjeti i razmnožit ćemo ga na bilo koji način za Mali kaktus! Pozz!
Mučan osjećaj starosti je osjećaj suvišnosti. Čovjek ne postaje suvišan jer je star, nego postaje star jer je suvišan.
Na vrh
gioiaa View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 03 Travanj 2008
Lokacija: .
Status: Offline
Bodovi: 16587
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje gioiaa Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 02 Svibanj 2011 u 11:22
IVA61 dobrodosla!uzivala sam u tvom vrtu jer je predivansmile64...smile113
Na vrh
bina View Drop Down
Već proklijao
Već proklijao
Avatar

Pridružen: 09 Lipanj 2010
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 164
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje bina Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 02 Svibanj 2011 u 15:13
Ovo je nešto prekrasno, toliko ljubavi izviruje iz svake sličice, toliko sklada i ukusa ma sve je predivno i kapa dolje za vrijedne ruke
Uz cvijeće i život je ljepši
Na vrh
gospina trava View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 11 Svibanj 2010
Status: Offline
Bodovi: 5954
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje gospina trava Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 02 Svibanj 2011 u 16:06
Originalno poslano od člana IVA61 IVA61 napisao:

[IMG">http://www.cvijet.info/images/galleries/640-480/17fc34cf-DSC05550%20C.jpg" />


OVO JE JAKO LIJEPO, JOŠ KAD BI JA ZNALA KAJ JE TO?
Na vrh
bergenia View Drop Down
Trajnica
Trajnica
Avatar
DONATOR

Pridružen: 17 Veljača 2008
Status: Offline
Bodovi: 2776
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje bergenia Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 02 Svibanj 2011 u 16:44
GS - ovo na slici su tulipani.............
Meni se ovaj vrt baš sviđa.........puno zanimljivih detalja, ali je crveni javor number 1. Wink
Na vrh
baka View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 14 Rujan 2008
Status: Offline
Bodovi: 14388
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje baka Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 02 Svibanj 2011 u 18:18
Iva smile39smile227 i još puno puta smile39smile227
P r e l i j e p o!
Na vrh
dijana7566 View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka

DONATOR

Pridružen: 25 Veljača 2011
Lokacija: Osijek
Status: Offline
Bodovi: 3643
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje dijana7566 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 05 Rujan 2012 u 22:44
Nema te jako jako dugo na ovim stranicama, a vjerujem da ti je vrt lijep kao i uvijek. Daj udjeli nam koju slikicu
Pozdrav iz Osijeka
Na vrh
 Odgovori Odgovori Stranica  <1 456
  Prosljedi temu   

Pređi na drugi forum Forumska ovlaštenja View Drop Down

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.15
Copyright ©2001-2013 Web Wiz Ltd.

Stranica je generirana u 0,203 sekundi.