Početna stranica Početna stranica > Hobistika - Forum za hobi > Decoupage tehnika – salvetna tehnika > Decoupage galerija radova
  Aktivne teme Aktivne teme RSS Feed - Sanja 1734 - moji radovi
  Pomoć Pomoć  Pretraga foruma   Događanja   Registracija Registracija  Prijava Prijava


Sanja 1734 - moji radovi

 Odgovori Odgovori Stranica  <1 45678 9>
Korisnik
Poruka
tatjanabajcic View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar

Pridružen: 06 Svibanj 2009
Status: Offline
Bodovi: 3874
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje tatjanabajcic Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 16 Travanj 2011 u 08:35
Mare mislim da je Sanja iz Šibenika.Iako je početnik ima dobre radove.
Na vrh
Sponzorirani linkovi


Na vrh
jani View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar

Pridružen: 21 Veljača 2011
Status: Offline
Bodovi: 1559
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje jani Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 17 Travanj 2011 u 01:10
Sanja - bravo za tacne i bravo za uspješnu prodaju! smile141
Na vrh
nena80 View Drop Down
Novo sjeme
Novo sjeme


Pridružen: 15 Travanj 2011
Status: Offline
Bodovi: 17
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje nena80 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 17 Travanj 2011 u 12:58
radovi su ti super...ja se kanim da krenem,trenutno sam u fazi nabavljanja materijala i razmisljanka na cemu prvo da probam...imas li neki savet?
Na vrh
valliSa View Drop Down
Mladi grm
Mladi grm
Avatar

Pridružen: 19 Rujan 2009
Status: Offline
Bodovi: 719
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje valliSa Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 17 Travanj 2011 u 15:01
prekrasne tacne smile89
Na vrh
tatjanabajcic View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar

Pridružen: 06 Svibanj 2009
Status: Offline
Bodovi: 3874
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje tatjanabajcic Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 17 Travanj 2011 u 15:07
Prvo probaj da vidiš kako ide,
Na vrh
nena80 View Drop Down
Novo sjeme
Novo sjeme


Pridružen: 15 Travanj 2011
Status: Offline
Bodovi: 17
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje nena80 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 17 Travanj 2011 u 21:53
narucila materijal...definitivno krecemmmmmmmmmmm...jako sam uzbudjena
Na vrh
nena80 View Drop Down
Novo sjeme
Novo sjeme


Pridružen: 15 Travanj 2011
Status: Offline
Bodovi: 17
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje nena80 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 17 Travanj 2011 u 21:55
jedno pitanjce...sta koristite umesto akrilnih boja,meni nesto skupe i da lak za zavrsnicu...koji...pozdrav....nadam se da ce za par dana i neki moj rad osvanuti na stranicama foruma
Na vrh
sanja 1734 View Drop Down
Pustio korijenje
Pustio korijenje
Avatar

Pridružen: 02 Ožujak 2011
Status: Offline
Bodovi: 302
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje sanja 1734 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 18 Travanj 2011 u 08:21
Prvo ako nisi nikad radila probaj na listu papira zalipiti neki cvijetić ili bilo šta. Znaš da za ljepljenje triba početi od sredine prema krajevima i ne jako pritiskati da ne bi salvetu rasparala (i naravno samo gornji sloj salvete se lipi). Zatim probaj neku manju kutijicu pa ćeš viditi kako ide, moraš započeti, a kad započneš teško ćeš stati, zarazno je.
Umjesto onih skupih akrilnih uzmi fasadnu boju i nemoj je mišati sa vodom nego onakva kakva je, možeš ju jedino tonirati u neki drugi ton, a to možeš i sa temperama. Prelakirati možeš i najjednostavnije je sa bezbojnim lakom u spreju za aute. Sve to u boje i lakovi. I sada samo mašta i dobra volja, naprid nena80 i dobrodošla.smile198
Na vrh
jani View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar

Pridružen: 21 Veljača 2011
Status: Offline
Bodovi: 1559
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje jani Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 18 Travanj 2011 u 08:38
Nena80 - i ja ti želim dobrodošlicusmile99 - sada ovdje a nadam se da ćeš ubrzo otvoriti i svoju galeriju da uživamo i u tvojim radovima!
 
I ja sam relativno nova ovdje ali već imam neka iskustva pa ću ti ja savjetovati ponešto. Sanja - ovo i tebi savjetujem: umjesto tempere za toniranje ja koristim DIPI pigmente (oni su koncentrirani i manje ih treba dodati od tempere a ispadne u konačnici puno jeftinije, oni su cca 11 kuna), a kao završni lak sam kupila po savjetu  Mime35 - Chromos Svjetlost, Lužani Aqualux bezbojni lak (u većim centrima, tipa Getro, Baumax ih ima - a našla sam i u manjim kemobojama - i koštaju cca 55-60 kuna 0,7l). Nema mirisa i jako, jako je izdašan! Lak u spreju je dosta skup a i znaju radovi požutiti od njih!
 
Malo sam odužila s postom ali sam vam htjela opširno dati upute...
Na vrh
sanja 1734 View Drop Down
Pustio korijenje
Pustio korijenje
Avatar

Pridružen: 02 Ožujak 2011
Status: Offline
Bodovi: 302
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje sanja 1734 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 18 Travanj 2011 u 10:08
Hvala Jani, a sada da te pitan, zašto kad radin sa fasadnom bojom umisto onom originala akrilnom ne da se šmirglom dobiti one crte kao da je staro već se samo praši. Kako ti to radiš. Hvala na savjetu za lak i pigment.
Na vrh
nena80 View Drop Down
Novo sjeme
Novo sjeme


Pridružen: 15 Travanj 2011
Status: Offline
Bodovi: 17
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje nena80 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 18 Travanj 2011 u 10:26
hvala na savetima...sutra stize materijal...jedva cekammmmmmmm
Na vrh
jani View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar

Pridružen: 21 Veljača 2011
Status: Offline
Bodovi: 1559
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje jani Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 18 Travanj 2011 u 11:16
Sanja - nisam radila do sada u chaby varijanti pa ti ne znam dati odgovor. Jedino što mi pada na pamet - jesi premazala dio koji želiš da se pobrusi svijećom? Ja sam čitala malo o tome, drugo ti ne bih znala pomoći.... pitaj to iskusnije cure, one će sigurno znati u čemu je štos! Pozz
Na vrh
maredelmare View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar

Pridružen: 22 Prosinac 2009
Status: Offline
Bodovi: 1310
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje maredelmare Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 18 Travanj 2011 u 15:22
To je onaj standardni shabby, evo link (sorry, ne znam ga zaplavit da se odmah otvori):

http://www.lumos.hr/antik.htm

Meni se nekako čini, ako si već sve obojala, pa šaraš voskom po tome, pa ako opet ideš...ili ne ideš bojom preko toga, da će opet ostati ona boja koju želiš izbrusiti.
Ako griješim, molim te obavijesti me nakon što probaš.
Ja sam se uvijek pitala kako ću potrefit na vosak ispod boje, hahahahaha-smotana,šta ćeš!:)))
Ako može iznad....eeee, to bi bilo za mene dobro-da plavuša ne nagađa
Pusti ko listak neka te mota taj ludi polet, vihor lud. Leti ko lišće što vir ga vije, za let si dušo stvorena.

Na vrh
tatjanabajcic View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar

Pridružen: 06 Svibanj 2009
Status: Offline
Bodovi: 3874
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje tatjanabajcic Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 18 Travanj 2011 u 18:24
Mare molim te pomopgni savjetima Tifani i Sanji jersu ti one iz Šiben ika, već sam ih ja uputila na tebe-.
Na vrh
maredelmare View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar

Pridružen: 22 Prosinac 2009
Status: Offline
Bodovi: 1310
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje maredelmare Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 18 Travanj 2011 u 18:36
Tatjana, nije problem nikakav, naravno.
Samo ni su ni početnici što su nekad bili-misilm, pravi početnici kao ja što sam bila. U nekim stvarima si uvijek
početnik jer se stalno pojavljuje nešto novo.
Shabby nije nova stvar, ali ja sam njega uvik odgađala- danas ću....sutra ću.... a sviđa mi se, pa ne znam zašto sam ga zapostavila.
Šibenčanke moje, Trogir vam nije daleko, a imate sajam u Trogiru od 19-21.5. Prijaviti se može do 20.4.
Ako koga zanima, javite se na pp-pošaljite vašu mail adresu, proslijedit ću vam mail s više informacija.
Naročito, ako se bavite i "raznim hobijima"-da nije samo salvetna zastupljena u vašem repertoaru.
Sanjo, ako kontaktiraš s tifany, prenesi joj, da ne idem sad ponovo njoj pisat-malo žurim
Pusti ko listak neka te mota taj ludi polet, vihor lud. Leti ko lišće što vir ga vije, za let si dušo stvorena.

Na vrh
sanja 1734 View Drop Down
Pustio korijenje
Pustio korijenje
Avatar

Pridružen: 02 Ožujak 2011
Status: Offline
Bodovi: 302
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje sanja 1734 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 19 Travanj 2011 u 08:53
Na vrh
sanja 1734 View Drop Down
Pustio korijenje
Pustio korijenje
Avatar

Pridružen: 02 Ožujak 2011
Status: Offline
Bodovi: 302
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje sanja 1734 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 19 Travanj 2011 u 08:54
Na vrh
sanja 1734 View Drop Down
Pustio korijenje
Pustio korijenje
Avatar

Pridružen: 02 Ožujak 2011
Status: Offline
Bodovi: 302
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje sanja 1734 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 19 Travanj 2011 u 08:55
Na vrh
sanja 1734 View Drop Down
Pustio korijenje
Pustio korijenje
Avatar

Pridružen: 02 Ožujak 2011
Status: Offline
Bodovi: 302
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje sanja 1734 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 19 Travanj 2011 u 08:57
Na vrh
sanja 1734 View Drop Down
Pustio korijenje
Pustio korijenje
Avatar

Pridružen: 02 Ožujak 2011
Status: Offline
Bodovi: 302
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje sanja 1734 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 19 Travanj 2011 u 08:58
Na vrh
 Odgovori Odgovori Stranica  <1 45678 9>
  Prosljedi temu   

Pređi na drugi forum Forumska ovlaštenja View Drop Down

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.15
Copyright ©2001-2013 Web Wiz Ltd.

Stranica je generirana u 0,187 sekundi.