Početna stranica Početna stranica > Vrt - Forum o vrtovima > Moj vrt u slikama
  Aktivne teme Aktivne teme RSS Feed - Moj medvjeđi vrt
  Pomoć Pomoć  Pretraga foruma   Događanja   Registracija Registracija  Prijava Prijava


Moj medvjeđi vrt

 Odgovori Odgovori Stranica  <1 45678 83>
Korisnik
Poruka
kontesaa View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 15 Listopad 2007
Lokacija: Zagorje
Status: Offline
Bodovi: 6195
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje kontesaa Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 10 Svibanj 2010 u 21:44
medo, držim fige da brzo ozdraviš i da još brže možemo guštati u sličicama tvog grunta Thumbs%20Up
Čuda se događaju samo onima koji u njih vjeruju :)

Zagorski bregi
Na vrh
Sponzorirani linkovi


Na vrh
misty-da View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar

Pridružen: 02 Ožujak 2010
Status: Offline
Bodovi: 3544
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje misty-da Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 12 Svibanj 2010 u 08:22
Kiša ne dopušta odlazak u vrt pa sam došla samo provjeriti je li Srećko naučio baratati s motikom? smile182
Na vrh
proljeće View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 29 Veljača 2008
Status: Offline
Bodovi: 7005
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje proljeće Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 12 Svibanj 2010 u 09:11
Medo, evo i ja sam se oduševila tvojim gruntom, tvojim vrtom i tvojim tekstovima.
Mislim da si dobio još jednu "sljedbenicu".Smile 
Tema ti je kompletna, osim slika odlično je popraćena tekstovima koji su iznimno zanimljivi.
 
I ja živim u Zg ali u dijelu gdje imam puno zelenila, ali sam odrasla također na asfaltu. Želim reći, da me zadnjih par godina također vuče da se okušam u poljoprivredi, iako me to prije nije uopće zanimalo. Ove godine ću prvi puta imati svoju rajčicu za sada još u velikim kantama, ali će biti moja.Smile
 
Još jednom sve pohvale za tvoju temu. Čekamo nastavak...
 
Brz oporavak ti želim.
Na vrh
Medvjed34 View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar

Pridružen: 13 Travanj 2010
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 1640
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Medvjed34 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 12 Svibanj 2010 u 21:23
Evo mene, prizdravio, ali danas sam odlučio posjetit dragu mi prijateljicu, koja mi je auto natovarila sa toliko biljaka da sad imam kaj radit dva tri dana... Nije da mi je žao, hehehehe...
Misty Srele nije naučil niš z motikom, probao sam, ali ne popušta. Mislim da će trebat malo više truda, al nikad se ne zna.
Proljeće, hvala ti na pohvalama, drago mi je da ti se sviđa moj vrt, a nadam se da ćeš i ti jednoga dana imati svoj grunt i na njemu uzgajati mnoštvo biljaka.
Još jednom svima hvala i za želje za oporavkom, sada je već puno bolje, iako ketonali još uvijek kolaju mojim venama...
Živi svaki dan kao da ti je prvi
Na vrh
dada28 View Drop Down
Trajnica
Trajnica
Avatar

Pridružen: 06 Lipanj 2007
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 2265
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje dada28 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 12 Svibanj 2010 u 23:00
Danas sam prvi puta prošetala tvojim posjedom i baš mi se svidjelo. I ja sam, baš kao i ti, uvjerena da će tvoj vrt jednoga dana biti čista uživancija...vrijeme brzo prolazi i taj dan će jako brzo doći. Samo naprijed!
Sometimes you want to go where everybody knows your name and they're always glad you came..
Na vrh
hamara View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar

Pridružen: 25 Veljača 2009
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 3204
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje hamara Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 12 Svibanj 2010 u 23:42
evo... počela na početku i stigla do kraja... i jedva čekam nastavak!
Na vrh
Medvjed34 View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar

Pridružen: 13 Travanj 2010
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 1640
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Medvjed34 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 13 Svibanj 2010 u 17:21
dada, hvala na šetnji i pohvalama. nadam se da će biti još i bolja u nekom sljedećem navraćanju...
hamara, kaj se nastavka tiče, u glavi je dosta toga, ali ovo me ne-vrijeme drži u kući... koliko nam god puno značila ta kišica, sad bih ja malo van, radit nekaj!!!
Pa onda ovako, ako ovo čita netko tko ima kredita kod Velikog Šefa, nek mu predloži da pada ujutro dok sam ja na poslu, a popodne fino nek nam zasja sunčeko hehehe
Živi svaki dan kao da ti je prvi
Na vrh
Inox View Drop Down
Mladi grm
Mladi grm


Pridružen: 13 Prosinac 2009
Lokacija: VG
Status: Offline
Bodovi: 538
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Inox Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 14 Svibanj 2010 u 21:54
Kako sam samo u prolazu, bit ću kratak (to mi uglavnom baš ne uspijeva). Ovaj ću put reći samo: Svaka čast Medo, moje poštovanje u svim aspektima. Ovo što Ti živiš, ovo što radiš (stvaraš), ovo što promišljaš…to je to! ClapNe, ne, treba mi više vremena za Tebe, jer Ti to zaslužuješ. Kad uhvatim više vremena i sve detaljno razgledam, javim se opet. Do tada, tom dječaku u sebi dozvoli svo nesputano igranje i ne ograničavaj ga ni u čemu. Jedino što mu nemoj dozvoliti je odrastanje, a u prirodi će Ti to biti lakše postići nego da si ostao u gradu.....ali vidim, Ti si to na vrijeme shvatio i zato si sada tu.
LP

Samo je misao apsolutno slobodna, sve su ostale slobode manje ili više ograničene.
Na vrh
Medvjed34 View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar

Pridružen: 13 Travanj 2010
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 1640
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Medvjed34 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 15 Svibanj 2010 u 06:29
Hvala Inox!
Živi svaki dan kao da ti je prvi
Na vrh
minimode View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar

Pridružen: 23 Siječanj 2009
Status: Offline
Bodovi: 1418
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje minimode Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 15 Svibanj 2010 u 11:17
Želim ti dobar dan, prošetala sam tvojim vrtom od kraja prema početku, nisam se mogla stopirati i to najviše na onom djelu gdje opisuješ nastanak svog novog doma; od ideje do konačne realizacije, stvarno sam oduševljena, za takvo što treba imati stvarno puno volje i nadasve ustrajnosti.  
Tvoj vrt polako raste i ne sumnjam da će izgledati bajkovito!
Od sada ću i ja navraćati tu da vidim ima li kakvih idejnih "novitadi"...TongueThumbs%20Up
Lijep pozdrav!
 
«Ljudi se doživljavaju previše ozbiljno. To je nasljedni grijeh. Da su se pećinski ljudi više smijali, vjerovatno bi svjetska povijest drugačije izgledala.»
O. Wilde
Na vrh
niho View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 08 Siječanj 2009
Status: Offline
Bodovi: 9297
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje niho Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 15 Svibanj 2010 u 11:51
Evo i ja baš prvi put sam navratila kod tebe -i hej baš sam uživala ------------smile213-i vidim da če biti još uživanja .svaka čast
** Svaki miris novog cvijeta uljepša mi dan.**
Na vrh
Medvjed34 View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar

Pridružen: 13 Travanj 2010
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 1640
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Medvjed34 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 15 Svibanj 2010 u 11:57
Hvala na posjeti i pohvalama
Biti će mi radost ugostiti vas u svojem vrtu.
Danas je, kao i većini vas, kišovito pa mogu samo gledati kroz prozor i čekati da se vrijeme promijeni. Kako sam pročitao u jednom od dnevnih glasila, ovakvo nam vrijeme prognostičari proriču do sljedećeg četvrtka

No, nadam se da im je grah krivo opal i da su se zeznuli
Živi svaki dan kao da ti je prvi
Na vrh
niho View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 08 Siječanj 2009
Status: Offline
Bodovi: 9297
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje niho Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 15 Svibanj 2010 u 11:59
smile43-kod tebe do četvrtka a kod mene znaći do subote -ali ću bar kroz prozor posmatrati svoje biljke
** Svaki miris novog cvijeta uljepša mi dan.**
Na vrh
Medvjed34 View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar

Pridružen: 13 Travanj 2010
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 1640
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Medvjed34 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 16 Svibanj 2010 u 08:33
Možda su se ipak prevarili. Za danas su rekli obilniju kišu, a kak vidim malo se smirila i ona i vjetar. ni oblaci nisu više onak crni ko jučer
Živi svaki dan kao da ti je prvi
Na vrh
misty-da View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar

Pridružen: 02 Ožujak 2010
Status: Offline
Bodovi: 3544
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje misty-da Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 16 Svibanj 2010 u 08:54
Originalno poslano od člana Medvjed34 Medvjed34 napisao:

Možda su se ipak prevarili. Za danas su rekli obilniju kišu, a kak vidim malo se smirila i ona i vjetar. ni oblaci nisu više onak crni ko jučer
Držim ti fige jer i sama jedva čekam da vidim što si isplanirao napraviti u vrtu LOL
Na vrh
Medvjed34 View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar

Pridružen: 13 Travanj 2010
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 1640
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Medvjed34 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 16 Svibanj 2010 u 09:22
hehehe, da ni ja nemrem dočekat da krenem u radove. No, već par dana razmišljam kako bih jednu misao podijelio s vama, a uvijek mi nekako promakne kad sam online... Meni se nekako čini da je zemlja ove godine nekako "plastična". Površinski sloj zemlje kao da je nečim sljepljen i odvaja se u slojevima. Baš sam isto komentirao s prijateljicom neki dan kad smo kod nje radili lom u vrtu i selili biljke u moj i ona se slaže sa mnom... Čudno mi je to sve pomalo
Živi svaki dan kao da ti je prvi
Na vrh
Triša View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar
ZLATNI DONATOR

Pridružen: 04 Siječanj 2008
Lokacija: Rijeka
Status: Offline
Bodovi: 19699
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Triša Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 16 Svibanj 2010 u 10:03
Bila sam već u tvom medvjeđem vrtu, ali evo nisam ostavila trag, pa red je da i ja pohvalim sve što sam pročitala i vidjela.smile141
RIJEKA

"NEVERA S KVARNERA" odabrala "otok"
Na vrh
Medvjed34 View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar

Pridružen: 13 Travanj 2010
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 1640
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Medvjed34 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 16 Svibanj 2010 u 10:07
Hvala Triša na posjeti i pohvalama!
Upravo sam bio malo na terasi i sliknuo svoje nove stanare kupljene jučer na sajmu u Sisku



a i ovo tužno nedjeljno prijepodne...



Živi svaki dan kao da ti je prvi
Na vrh
misty-da View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar

Pridružen: 02 Ožujak 2010
Status: Offline
Bodovi: 3544
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje misty-da Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 16 Svibanj 2010 u 10:46
Originalno poslano od člana Medvjed34 Medvjed34 napisao:

..a i ovo tužno nedjeljno prijepodne...




Ovako lijepo, raskošno i zeleno, ma nikako se ne bih složila da je tužno! Kavicu u ruke, upregni maštu, ovo je kao stvoreno za planiranje! Tongue LOL
Na vrh
lukaccc View Drop Down
Već proklijao
Već proklijao
Avatar

Pridružen: 08 Ožujak 2010
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 203
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje lukaccc Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 16 Svibanj 2010 u 11:06
misty potpisujem, ko stvoren dan( a bome i ko stvorena parcela) za planiranje.
Na vrh
 Odgovori Odgovori Stranica  <1 45678 83>
  Prosljedi temu   

Pređi na drugi forum Forumska ovlaštenja View Drop Down

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.15
Copyright ©2001-2013 Web Wiz Ltd.

Stranica je generirana u 0,266 sekundi.