Početna stranica Početna stranica > Hobistika - Forum za hobi > Decoupage tehnika – salvetna tehnika > Decoupage galerija radova
  Aktivne teme Aktivne teme RSS Feed - Maredelmare-galerija radova
  Pomoć Pomoć  Pretraga foruma   Događanja   Registracija Registracija  Prijava Prijava


Maredelmare-galerija radova

 Odgovori Odgovori Stranica  <1 45678 27>
Korisnik
Poruka
maredelmare View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar

Pridružen: 22 Prosinac 2009
Status: Offline
Bodovi: 1310
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje maredelmare Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 25 Veljača 2010 u 12:13
Hvala Slave na utjehi, al moj se ukus više slaže s Anđelkinim komentarom. Usput da kažem da mi je print mjestimično poskočio, bez obzira što sam ga prepeglala, tako da mislim da ću platno ubuduće, ako ga budem koristila, radije oslikat pa šta ispadne, jer po boji možeš premazivat drugu, a po poskočenom printu-ne ide:(
Nešto sam ostrugala i prebojala...al platno nije daska da se prebrusi..tako da...hm...razočarana sam...što se uostalom dalo i primjetit. A par mi se tako sviđao u tom njihovom plesu Možda da se ja nastavim držat drveta:)))) Hvala svima, kojima nisam prije zahvalila, na pohvalama za kutiju-ona i mene veseli kad je pogledam
Na vrh
Sponzorirani linkovi


Na vrh
Biljana 59 View Drop Down
Mladi grm
Mladi grm
Avatar

Pridružen: 08 Veljača 2010
Status: Offline
Bodovi: 922
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Biljana 59 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 25 Veljača 2010 u 15:27
Kutijica ti je smile93smile141
Na vrh
sanjam View Drop Down
Mladi grm
Mladi grm
Avatar

Pridružen: 18 Listopad 2008
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 510
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje sanjam Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 25 Veljača 2010 u 18:55
..potpuno mi je jasna tvoja muka...crno bijela kombinacija mi je bila odlična,... a šta misliš ako možeš napraviti novi isti print da ga staviš preko ovoga tj. samo plesače a boje okolo da ostanu, možda bi izgledalo interesantno?
Na vrh
maredelmare View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar

Pridružen: 22 Prosinac 2009
Status: Offline
Bodovi: 1310
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje maredelmare Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 25 Veljača 2010 u 22:37
Sanjam, otkrila sam da se s platna baš ne skida lako print...a šta ćeš, ovo sam već prekrižila po sistemu "prvi mačići se u vodu bacaju", jer, kao što sam rekla-ovo mi je prvi put bio da stavljam print na platno...mislim da me prošla želja za ponavljanjem..bar zasad:)
Na vrh
Izzy View Drop Down
Trajnica
Trajnica
Avatar

Pridružen: 08 Veljača 2009
Status: Offline
Bodovi: 2446
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Izzy Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 25 Veljača 2010 u 23:19
Nemoj se obeshrabriti draga - ne, ne! Nekada stvari ne izađu onako kako smo ih zamišljali, ali i to je u redu jer sve ima svoje čari! Ako si krenula spašavati platno, pokušaj ga natopiti u vodi pa dobor očetkati... Većina boje će se skinuti, a ako nešto ostane, možeš ga cijelog prefarbati bijelom bojom i spašeno platno za drugi eksperiment! smile53
 
Što se kutijice tiče, prva asocijacija mi je bila "Livada u proljeće!"... Super dočarano! Ne živciraj se oko "scenografije"iako je moje skromno iskustvo pokazalo da je najbolje slikati predmete na bijeloj podlozi, makar bio i običan papir - tada boje dolaze bolje do izražaja! I danje svijetlo - ništa drugo! smile79
Extraordinary in the mundane.
Moj blog

Na vrh
mare-nostrum View Drop Down
Trajnica
Trajnica
Avatar

Pridružen: 05 Rujan 2009
Status: Offline
Bodovi: 2829
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje mare-nostrum Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 26 Veljača 2010 u 13:13
upravo sam bila kod slavice i vidjela koliko je radova napravila dok me nije bilo .......a gle tebe!!!!..........prava eksplozija radova.....i sve jako lijepo .....sve su mi kutije lijepe ali i meni je nakako naj ova zadnja proljetna......jako dobro iskombinirani motivi  smile79(još da nije stolice u pozadiniLOL).....
Na vrh
maredelmare View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar

Pridružen: 22 Prosinac 2009
Status: Offline
Bodovi: 1310
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje maredelmare Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 26 Veljača 2010 u 16:57
A je, tu si u pravu, ja se sitim stvari kao što je stolica tek nakon što stavim sliku ovdje pa se sama iskritiziram..šta je-je, mogla bi se malo potrudit jer to i samom radu daje dodatnu finoću
Kad vidim tvoje komentare uvik snimim ono "nije znanje znanje znati već je znanje znanje dati"...la like it veri mač
Na vrh
Kiki-ko? View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 10 Veljača 2010
Status: Offline
Bodovi: 6667
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Kiki-ko? Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 26 Veljača 2010 u 19:23
Prvo,na preslatkoj kutijici mi nisu jasni oni"šavovi".Ili bar tako izgledaju.Što je to?Drugo ja bi tvoj problem riješila sa finim vodobrusnim papirom koji upotrebljavaju autolakireri.Od kad sam ga otkrila sve brusim na mokro.Nema trunka prašine.Malo brusiš ,malo s vlažnom krpom brišeš.Kad se izravna prefarbaš u bijelo i radiš ispočetka.Ali ne odma nego kad ti se u glavi složi dobra ideja. 
Da imam rep mahala bi s njim
Na vrh
kaća43 View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar

Pridružen: 26 Lipanj 2008
Status: Offline
Bodovi: 3004
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje kaća43 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 27 Veljača 2010 u 11:07
mare na prvi pogled san se zacopala u cvijetnu kutijicu,predivna je..i ja se pitan za savove,jeli to na motivu ili si ih ti dodala,odlicno izgledasmile141plesaci stvarno bolji na prvoj slici,sta je je..meni se isto desilo da mi se podigao print na ovim zadnjim kutijicama,nakon sto sam ih lakirala,i uspila san ga vratit na misto tako da san svom snagom palcem pritiskala na podlogu..pretpostavljam da mi je to uspilo zato sta san prije toga lak susila fenom i toplina je malo raskravila ljepilo ispod printasmile79
Na vrh
maredelmare View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar

Pridružen: 22 Prosinac 2009
Status: Offline
Bodovi: 1310
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje maredelmare Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 27 Veljača 2010 u 20:37
Ti šavovi su na motivu, te salvete sam nedavno kupila, a kako ja "ne" volim tratinčice, ivančice...nisam mogla izić bez njih iz dućana
Na vrh
file View Drop Down
Mladi grm
Mladi grm
Avatar

Pridružen: 29 Rujan 2009
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 668
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje file Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 01 Ožujak 2010 u 14:27
kutijica mi je mrak smile141a šta se tiče slike poznate su mi te muke a ja to onda po kratkom postupku il na brušenje ili na pranje ,djeluje mi zgodan savjet od kiki trebalo bi probati taj brusni papir
Na vrh
Dorina View Drop Down
Mladi grm
Mladi grm
Avatar

Pridružen: 30 Rujan 2009
Status: Offline
Bodovi: 834
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Dorina Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 01 Ožujak 2010 u 16:48
Kutijica je premedena, prava proljetna puna tratinčica smile120
Na vrh
maredelmare View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar

Pridružen: 22 Prosinac 2009
Status: Offline
Bodovi: 1310
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje maredelmare Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 03 Ožujak 2010 u 18:03
Uff, šta kasno palim !!!
Mare, Izzy, Sanjam, Biljana, File, Dorina....i ako sam još koga zaboravila, puno Vam hvala na pohvalama za kutiju
Na vrh
maredelmare View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar

Pridružen: 22 Prosinac 2009
Status: Offline
Bodovi: 1310
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje maredelmare Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 03 Ožujak 2010 u 20:11
Evo, onako informativno, šta bi rekli..jednom davno kad sam radila nakit od fimo mase i sitnih perlica.Ovo je nešto malo što je ostalo, koliko god sam slikala...nikako da mi boje ispadnu ko u prirodi, tako da je dosta ogrlica...da ne znam da sam ih ja radila i slikala..ne bi im boje prepoznala:( ...al, bar sam malo napredovala..ovdje se bar ne vidi naslon od stolice ni ručnik Nema smisla da za ovo otvaram novu galeriju, pa se nadam da je o.k. da ih stavim ovdje:







Na vrh
maredelmare View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar

Pridružen: 22 Prosinac 2009
Status: Offline
Bodovi: 1310
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje maredelmare Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 03 Ožujak 2010 u 20:20
Već sam prije stavila u galeriju dva tanjura koja su imala odljeve galebova ili svijetionika ns "vjenčićem" od konopa uz rub tanjura.Trebala sam ih oslikat, za ove sam izbrusila te vjenčiće, ...a mogu reć da mi je bilo došlo da isbrusim sve što je ispupčeno (galebovi,svjetionik) jer mi je dosadilo imati iste motive...došla sam u fazu da sam počela gledati koliko ih još ima za dovršit...to je kad te nešto ograničava, kao mene ti motivi. Al, evo, nekako sam taj posao obavila
:




Na vrh
anđelka View Drop Down
Trajnica
Trajnica
Avatar

Pridružen: 03 Prosinac 2008
Status: Offline
Bodovi: 2526
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje anđelka Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 03 Ožujak 2010 u 20:45
Maredelmare, zašto ne otvoriš galeriju u rubrici izrada nakita, stvarno imaš šta za pokazati, prekrasan je, a i tanjuri su super smile55
ANĐELKA
Na vrh
Slavica 08 View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar

Pridružen: 05 Siječanj 2010
Status: Offline
Bodovi: 1317
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Slavica 08 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 03 Ožujak 2010 u 21:35
a Mare moja pa ja nisam znala sa kim ja to imam posla,da sam znala ostala bi ti bar bez jedne ogrlice,a mene ludače,što sam propustila!Ne kužim jesi li ti ovo sama slikala ili su motivi sa salvete,jao povečala mi se dioptrija!Kako god dobro si to uradila,kako ti ono kažeš-sjedi pet!Clap
Na vrh
sanjam View Drop Down
Mladi grm
Mladi grm
Avatar

Pridružen: 18 Listopad 2008
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 510
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje sanjam Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 03 Ožujak 2010 u 21:41
....oooo, vidiš kako učimo, prezentacija se itekako popravlja, baš lijep nakit si napravila, a tanjuri su mi strašni, svaki isti a svaki drugačiji, bravo!!!...ako trebaš pomoć za brušenje MM to obožavaWink
Na vrh
maredelmare View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar

Pridružen: 22 Prosinac 2009
Status: Offline
Bodovi: 1310
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje maredelmare Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 03 Ožujak 2010 u 23:27
Anđelka, napravila sam puno nakita a nisam to odavno radila.Ja sam obožavala radit od fimo mase, pa ubacit koje sitnije perle između, ali guštala sam sama radit oblike.Šteta šta tada nisam bila slikala nakit jer sam imala nekih stvari da sam se i sama čudila odakle mi ideja i živci za to napravit.To je bilo nešto što se baš nije moglo naplatit, a onda je nekako i prošlo vrime od tog nakita, i počeo se nosit onaj od gotovih perli koje su autori kupovali gotove i nizali...al kad meni nije to-to. Zato sam prestala s nakitom, al kad ga gledam po galerijama ovde , povuče me želja...a vidit ćemo...žao mi je što ovo nisam baš uslikala da se vidi sve kao u prirodi, ona crvena ne liči na sebe hahahah, a ona šarena...ufff, boje nisu takve kao na slici-puno su bolje u prirodi.
Slave, ne znam šta me pitaš, al pretpostavljam da misliš na tanjure, pa 'vako:svijetionik i galebovi su ispupčeni (kao odljev od gipsa), a to je prekriveno mojim mackanjem, nema salveta..osim što sam dupina na jednom tanjuru zalipila,znači on je print, ja ga pritefterila...i nek pliva!
Sanjam, jesi vidila kako se trudim oko prezentacije...pa koliko-toliko...a čuj, nakon desetog puta magare zna i poslušat ..valjda će mi ostat u podsvijesti i za ubuduće...il da nalijepim na fotoaparat napomenu?!
Na vrh
Slavica 08 View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar

Pridružen: 05 Siječanj 2010
Status: Offline
Bodovi: 1317
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Slavica 08 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 03 Ožujak 2010 u 23:38
Što je najgore na kužim ni ja,pa neznam jesu li tanjuri kupljeni sa tim čudima ili si ti radila gipsane odljeve!
Na vrh
 Odgovori Odgovori Stranica  <1 45678 27>
  Prosljedi temu   

Pređi na drugi forum Forumska ovlaštenja View Drop Down

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.15
Copyright ©2001-2013 Web Wiz Ltd.

Stranica je generirana u 0,172 sekundi.