Početna stranica Početna stranica > Hobistika - Forum za hobi > Decoupage tehnika – salvetna tehnika > Decoupage galerija radova
  Aktivne teme Aktivne teme RSS Feed - mumicin decoupage
  Pomoć Pomoć  Pretraga foruma   Događanja   Registracija Registracija  Prijava Prijava


mumicin decoupage

 Odgovori Odgovori Stranica  <1 45678 29>
Korisnik
Poruka
mumica View Drop Down
Mladi grm
Mladi grm
Avatar

Pridružen: 02 Listopad 2009
Status: Offline
Bodovi: 897
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje mumica Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 08 Siječanj 2010 u 20:27
Na vrh
Sponzorirani linkovi


Na vrh
mumica View Drop Down
Mladi grm
Mladi grm
Avatar

Pridružen: 02 Listopad 2009
Status: Offline
Bodovi: 897
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje mumica Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 08 Siječanj 2010 u 20:30
Na vrh
mumica View Drop Down
Mladi grm
Mladi grm
Avatar

Pridružen: 02 Listopad 2009
Status: Offline
Bodovi: 897
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje mumica Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 08 Siječanj 2010 u 20:31
evo i moje prve dvije kutije, molim komentare i pomoć Thumbs%20Down
Na vrh
rose View Drop Down
*Moderator Foruma
*Moderator Foruma
Avatar
Moderatorica

Pridružen: 16 Listopad 2008
Status: Offline
Bodovi: 5598
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje rose Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 08 Siječanj 2010 u 20:36
kutijice su odlične,koje odlično raspucavanje!crna je jako zanimljiva,tamna podloga a svjetli motiv
Na vrh
mumica View Drop Down
Mladi grm
Mladi grm
Avatar

Pridružen: 02 Listopad 2009
Status: Offline
Bodovi: 897
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje mumica Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 09 Siječanj 2010 u 10:28
na tamnu podlogu sam prvo zaljepila bijeli dio salvete i kada se osušio premazala sam ga bijelom bojojm i zatim naljepila motiv a srebrenom konturom sam prekrila rubove da se ne vidi bijela boja, to mi je prvi rad na tamnoj podlozi pa bi možda mogao biti i bolji
Na vrh
Primavera View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar

Pridružen: 07 Lipanj 2009
Status: Offline
Bodovi: 1915
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Primavera Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 09 Siječanj 2010 u 11:33
 
Snowboarding%202 ....uffff, evo me konačno i u tvojoj galeriji draga Mumice...sve sam podrobno pregledala i nauživala se lijepih radova...jako mi se dopadaju sve tvoje zimske pločice, prekrasan, prekrasan stari stolac kojeg si savršeno uredila... a što tek reći na divotu od klavirskog stolca pred kojim čovjek ostane bez daha, naročito nakon tvog objašnjenja o broju godina koje pamti Bow%20Down....ističem i meni jako lijepu bijelu dasku koju si u pomalo japanskoj stilu vrlo lijepo uredila samo s grančicom ruže, pa zgodne kuhače, neobične i već zaboravljene motive salveta na onoj boci, te posebno na ćupu, i tako redom sve do posljednjih radova, od kojih mi je prva kutijica preeeeeedivna... jako mi je drago da si nam se pridružila i nadam se da ćemo se još dugo imati prilike diviti tvojim radovima Valentine%20I%20love%20you%20sign
moja adresa u globalnom selu: http://www.primaveraidea.com
Na vrh
mumica View Drop Down
Mladi grm
Mladi grm
Avatar

Pridružen: 02 Listopad 2009
Status: Offline
Bodovi: 897
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje mumica Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 09 Siječanj 2010 u 12:43
draga Primavera hvala ti na divnim komentarima i željama ali, vjeruj mi, moji radovi su prema tvojima zanemarivi, ti si zakonsmile79 
Na vrh
anđelka View Drop Down
Trajnica
Trajnica
Avatar

Pridružen: 03 Prosinac 2008
Status: Offline
Bodovi: 2526
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje anđelka Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 10 Siječanj 2010 u 15:07
kak ja nisam vidla ove kutije smile42! Super su!
ANĐELKA
Na vrh
anastazija View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar

Pridružen: 15 Ožujak 2009
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 1422
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje anastazija Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 10 Siječanj 2010 u 17:39
sad sam pregledala tvoju galeriju od početka i ne mogu vjerovati da se nigdje nisam oglasila. a gledala sam tvoje radove već više puta i bit će da si me totalno ostavila bez teksta kad nisam uspjela ni jednom reći kako su ti radovi prekrasni. posebno su mi zapele za oko one stolice, odlične su.
Na vrh
mumica View Drop Down
Mladi grm
Mladi grm
Avatar

Pridružen: 02 Listopad 2009
Status: Offline
Bodovi: 897
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje mumica Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 10 Siječanj 2010 u 17:58
trudim se, trudim se, al u mom malom mjestu se bas i ne može kupiti materijala za radit, staklenih tanjura ni za lijek, cvjetara isto tako, to je mana malih sredina, dovijam se kako znam i umijem, jedino lak za raspucavanje naručim a sve ostalo čista improvizacija; boja za beton i drvofix
Na vrh
piramidal View Drop Down
Pustio korijenje
Pustio korijenje
Avatar

Pridružen: 29 Listopad 2009
Status: Offline
Bodovi: 287
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje piramidal Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 11 Siječanj 2010 u 15:22
Super su ti kutijice,sviđa mi se crna podloga.
Na vrh
Dorina View Drop Down
Mladi grm
Mladi grm
Avatar

Pridružen: 30 Rujan 2009
Status: Offline
Bodovi: 834
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Dorina Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 11 Siječanj 2010 u 16:13
Super kutijice i meni se sviđa crna Wink
Na vrh
mumica View Drop Down
Mladi grm
Mladi grm
Avatar

Pridružen: 02 Listopad 2009
Status: Offline
Bodovi: 897
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje mumica Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 16 Siječanj 2010 u 11:20
evo me opet nakon male pauze sa slikama na oblutcima od breze
Na vrh
mumica View Drop Down
Mladi grm
Mladi grm
Avatar

Pridružen: 02 Listopad 2009
Status: Offline
Bodovi: 897
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje mumica Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 16 Siječanj 2010 u 11:25
i stalak za noževe
 
Na vrh
kami View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm


Pridružen: 23 Rujan 2009
Status: Offline
Bodovi: 1033
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje kami Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 16 Siječanj 2010 u 11:38
Oblutci od breze? Mrak, mrak, mrak, volim kad se iskoriste neki komadi drva za decoupagiranje...
Stalak je odlično ispao, vrlo decentno raspucavanje, baš zgodno da su kriške voća uz noževe ;)
Na vrh
mnataša1 View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar

Pridružen: 02 Svibanj 2009
Status: Offline
Bodovi: 1427
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje mnataša1 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 16 Siječanj 2010 u 11:39
krekl ti baš dobro ide...oduševili su me ovi iskorišteni oblutci drveta...jako volim recikliranje... hhahah
Djeca su rođena sa krilima, a učitelji im pomažu poletjeti.
Na vrh
mumica View Drop Down
Mladi grm
Mladi grm
Avatar

Pridružen: 02 Listopad 2009
Status: Offline
Bodovi: 897
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje mumica Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 16 Siječanj 2010 u 12:56
hvala vam drage moje curkeEmbarrassed, samo kad bi mogla nabaviti više materijala u ovoj zabiti, da li možda ima kakav nadomjestak za lak za raspucavanje?
pitala sam kod nas za akrilni bezbojni lak na bazi vode za završne radove, a trgovci se čude, nikad čuli da postoji bezbojni lak na bazi vode smile181
Na vrh
kami View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm


Pridružen: 23 Rujan 2009
Status: Offline
Bodovi: 1033
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje kami Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 16 Siječanj 2010 u 13:02
ignoriraj čuđenja u boje&lakovi i sličnim dućanima, samo ti ispituj ili gledaj deklaracije po proizvodima sama...
meni su rekli da su svi oni Ren-co auto-lakovi akrilni (pa tako i bezbojni zaštitni), a negdje drugdje će te čudno gledati kad im veliš "trebam akrilni sprej/lak"...
I uvjeravali su me da mi je Pattexov drvofix skup pa sam im rekla da je ono što inače kupujem duplo skuplje...
Isto tako postoje akrilne boje za beton, fasade i drvo, samo ne daj da te obeshrabre...
Još nisam čula za zamjenski lak za raspucavanje, mislim da ćeš to ipak morati naručiti iz nekog hobby shopa (osim ako netko ne otkrije neko čudo...)
Na vrh
piramidal View Drop Down
Pustio korijenje
Pustio korijenje
Avatar

Pridružen: 29 Listopad 2009
Status: Offline
Bodovi: 287
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje piramidal Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 16 Siječanj 2010 u 14:11
Slikice su jako lijepo ispale,mislim da je breza jako zahvalno drvo za naše mackanje.
I ti si zrihtala stalak...i ja sam svojSmile

I meni ti je problem nabavit materijal,ali možeš i naručiti preko interneta.
Na vrh
mare-nostrum View Drop Down
Trajnica
Trajnica
Avatar

Pridružen: 05 Rujan 2009
Status: Offline
Bodovi: 2829
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje mare-nostrum Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 16 Siječanj 2010 u 16:13
zgodna ideja s brezovim drvetom.......stalak je odličan.......i jako ti lijepo ide raspucavanjesmile71
Na vrh
 Odgovori Odgovori Stranica  <1 45678 29>
  Prosljedi temu   

Pređi na drugi forum Forumska ovlaštenja View Drop Down

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.15
Copyright ©2001-2013 Web Wiz Ltd.

Stranica je generirana u 0,219 sekundi.