Početna stranica Početna stranica > Vrt - Forum o vrtovima > Moj vrt u slikama
  Aktivne teme Aktivne teme RSS Feed - Cvijeće i ostale biljke u mom dvorištu
  Pomoć Pomoć  Pretraga foruma   Događanja   Registracija Registracija  Prijava Prijava


Cvijeće i ostale biljke u mom dvorištu

 Odgovori Odgovori Stranica  <1 45678 159>
Korisnik
Poruka
jagoda View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 15 Veljača 2009
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 5241
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje jagoda Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 15 Svibanj 2009 u 03:17
sutra je novi dan
Na vrh
Sponzorirani linkovi


Na vrh
jagoda View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 15 Veljača 2009
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 5241
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje jagoda Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 15 Svibanj 2009 u 03:19
krenuo je i kalistemon-četkavac
sutra je novi dan
Na vrh
jagoda View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 15 Veljača 2009
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 5241
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje jagoda Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 15 Svibanj 2009 u 03:22
Na kraju nježno roza ruža...
sutra je novi dan
Na vrh
zagorka View Drop Down
Mladi grm
Mladi grm
Avatar

Pridružen: 12 Siječanj 2009
Status: Offline
Bodovi: 688
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje zagorka Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 15 Svibanj 2009 u 08:23
te ruže, pa ti ostići, amarilis; ma neznam što bi izdvojila, prelijepo je sve! kala mi je zakon, moju je tuča osakatila, sad ću u tvojoj uživati Tongue
Na vrh
SLAVONKA View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar

Pridružen: 13 Listopad 2008
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 1489
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje SLAVONKA Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 15 Svibanj 2009 u 08:30
Wow koliko lijepoga cvjeća imaš.Donji balkon je baš lijep onako natrpan,amarilis za 10 a kala je prekrasna,moja bjela još ne cvjeta.
čovjek uči dok je živ
Na vrh
Lantana View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 31 Listopad 2008
Lokacija: Bol
Status: Offline
Bodovi: 6857
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Lantana Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 15 Svibanj 2009 u 09:37
Jagoda cvijeće je prekrasno, ali fotogafije su smile120
život je more
Na vrh
baka View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 14 Rujan 2008
Status: Offline
Bodovi: 14388
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje baka Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 15 Svibanj 2009 u 18:27
Kako mi je promaknuo tvoj vrt, ne znam. Kamelije sam posjećivala, ali ovo, sam sad ugledala prvi put.
Možeš li ti uopće hodati po vrtu i terasi od silnog cvijeća?WinkLOL
Malo šale, ali doista imaš krasnog cvijeća .Kalistemon.... Moj je rahitičanConfused i nikad nema takav prekrasan cvijet kao tvoj!Thumbs%20Up
Na vrh
josipa View Drop Down
Mladi grm
Mladi grm
Avatar

Pridružen: 13 Prosinac 2008
Lokacija: Bosnia Hercegovina
Status: Offline
Bodovi: 992
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje josipa Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 15 Svibanj 2009 u 18:37
Mašala, kakvo cvijeće,............ruže i kalistemon lotus sve je super
Na vrh
hana View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar

Pridružen: 05 Srpanj 2007
Status: Offline
Bodovi: 4007
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje hana Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 15 Svibanj 2009 u 18:56
predivna je kalmia, ja nigdje naletiti na nju. baš je posebna
Na vrh
hoya View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 26 Rujan 2008
Lokacija: rijeka
Status: Offline
Bodovi: 6573
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje hoya Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 15 Svibanj 2009 u 20:27
Jagodica bobica - kad ti ideš spavati!
Ja sam mislila da ti imaš kamelije i - gotovo..., a ono: malo bogatstvo i sve posebni primjerci!
Prijateljstvo nije velika stvar,nego milion malih stvari. E. HABERT
Na vrh
jagoda View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 15 Veljača 2009
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 5241
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje jagoda Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 16 Svibanj 2009 u 02:14
[QUOTE=zagorka]te ruže, pa ti ostići, amarilis; ma neznam što bi izdvojila, prelijepo je sve! kala mi je zakon, moju je tuča osakatila, sad ću u tvojoj uživati Tongue
[QUOTE]
Hvala za pohvale,Zagorka žao mi je zbog tvoje kale,ali oporaviti će se.Ova kala je od moje pok mame i ima puno godina i uvijek puno cvijetova.Volim ih odnijeti njoj na groblje da ima nešto svoje....smile85
sutra je novi dan
Na vrh
jagoda View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 15 Veljača 2009
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 5241
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje jagoda Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 16 Svibanj 2009 u 02:26
Originalno poslano od člana SLAVONKA SLAVONKA napisao:

Wow koliko lijepoga cvjeća imaš.Donji balkon je baš lijep onako natrpan,amarilis za 10 a kala je prekrasna,moja bjela još ne cvjeta.
Slavonka hvala za pohvale,imam stvarno puno različitog cvijeća i uvijek kad naletim na nešto novo,obavezno kupim...Amarilis ima dosta godina i uvijek je lijep,a isto tako i kala....To mi je nasljeđe od pok mame,zato mi je i draže....SmileSmileWinkWink
sutra je novi dan
Na vrh
jagoda View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 15 Veljača 2009
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 5241
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje jagoda Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 16 Svibanj 2009 u 02:45
Originalno poslano od člana baka baka napisao:

Kako mi je promaknuo tvoj vrt, ne znam. Kamelije sam posjećivala, ali ovo, sam sad ugledala prvi put.
Možeš li ti uopće hodati po vrtu i terasi od silnog cvijeća?WinkLOL
Malo šale, ali doista imaš krasnog cvijeća .Kalistemon.... Moj je rahitičanConfused i nikad nema takav prekrasan cvijet kao tvoj!Thumbs%20Up
Bako postavila si pravo pitanje,da li mogu hodati po vrtu i terasi od silnog cvijeća.Moram priznati da je prava gužva,ali ja volim biti u gužvi....Volim uvijek kupiti nešto novo i tako mi se nagomila puno toga.Kalistemon mi je lijepo počeo cvijetati i ima prekrasne četke...Kamelije sada stvaraju nove listove i pupove za iduću godinu,kako bi nas opet obradovale svojom ljepotom.Na kraju hvala za pohvale...SmileSmileSmileSmile
sutra je novi dan
Na vrh
jagoda View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 15 Veljača 2009
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 5241
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje jagoda Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 16 Svibanj 2009 u 03:10
Originalno poslano od člana hoya hoya napisao:

Jagodica bobica - kad ti ideš spavati!
Ja sam mislila da ti imaš kamelije i - gotovo..., a ono: malo bogatstvo i sve posebni primjerci!
Hoya ja sam noćni tip odnosno noćna ptica i nikad ne idem spavati prije dva,a ulovi me i četiri....Ne dižem se prije devet, osim po ljeti ranije zbog jutarnjeg kupanja ili branja gljiva...Ja ti osim kamelija imam dosta kako ti kažeš posebnih primjeraka cvijeća.Volim imati različite i posebne biljke,to mi je uvijek izazov...smile193
sutra je novi dan
Na vrh
jagoda View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 15 Veljača 2009
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 5241
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje jagoda Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 16 Svibanj 2009 u 03:18
Da završim sa odgovorima i zahvalama.HANA,LANTANA i JOSIPA hvala na komplimentima i drago mi je da posjećujete moju stranicu,koju ću stalno dopunjavati sa novim slikama.....smile160
sutra je novi dan
Na vrh
jagoda View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 15 Veljača 2009
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 5241
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje jagoda Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 16 Svibanj 2009 u 04:01
Evo i novih slika hortenzija..
sutra je novi dan
Na vrh
jagoda View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 15 Veljača 2009
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 5241
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje jagoda Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 16 Svibanj 2009 u 04:05
Novo sa Flore,ne znam ime...
sutra je novi dan
Na vrh
jagoda View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 15 Veljača 2009
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 5241
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje jagoda Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 16 Svibanj 2009 u 04:08
Gazanije sa Flore..
sutra je novi dan
Na vrh
jagoda View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 15 Veljača 2009
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 5241
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje jagoda Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 16 Svibanj 2009 u 04:12
Mirišljivi jasmin..
sutra je novi dan
Na vrh
jagoda View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 15 Veljača 2009
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 5241
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje jagoda Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 16 Svibanj 2009 u 04:19
plavi zvončić(ne znam pravi naziv)...
sutra je novi dan
Na vrh
 Odgovori Odgovori Stranica  <1 45678 159>
  Prosljedi temu   

Pređi na drugi forum Forumska ovlaštenja View Drop Down

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.15
Copyright ©2001-2013 Web Wiz Ltd.

Stranica je generirana u 0,281 sekundi.