Početna stranica Početna stranica > Hobistika - Forum za hobi > Decoupage tehnika – salvetna tehnika > Decoupage galerija radova
  Aktivne teme Aktivne teme RSS Feed - mama i njeni dečki
  Pomoć Pomoć  Pretraga foruma   Događanja   Registracija Registracija  Prijava Prijava


mama i njeni dečki

 Odgovori Odgovori Stranica  <1 456
Korisnik
Poruka
anđelka View Drop Down
Trajnica
Trajnica
Avatar

Pridružen: 03 Prosinac 2008
Status: Offline
Bodovi: 2526
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje anđelka Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 29 Srpanj 2009 u 15:56
Inače, dečki se piše sa č, a ne sa ć!!!!!! Ali kaj se može, lupila me ljetna žega smile46
ANĐELKA
Na vrh
Sponzorirani linkovi


Na vrh
piramida View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar

Pridružen: 06 Ožujak 2009
Status: Offline
Bodovi: 1060
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje piramida Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 29 Srpanj 2009 u 16:45
Jako lijepi pokloni,i pohvale dečkimasmile141
Na vrh
Mamaa View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar

Pridružen: 07 Veljača 2009
Status: Offline
Bodovi: 4461
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Mamaa Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 29 Srpanj 2009 u 19:17
hvala cureSmile...ovih dana ne stižem pratiti ništa kod vas...jedva čekam da mi se smiri gužva pa da na miru pogledam krasne stvari kod vas...
anđelka- zašto se opterećuješ pravopisom, ja samo lupam po tastaturi...bitno da se skužimoWinkWinkWink
moram vam se pohvaliti tj pohvaliti svoje dečke, naučili su sami kidati salvete i ja sam sretnaaaaSmileSmileSmileSmileSmile
Kako odgojiti dva mala bića u pristojne muškarce?
Na vrh
Primavera View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar

Pridružen: 07 Lipanj 2009
Status: Offline
Bodovi: 1915
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Primavera Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 29 Srpanj 2009 u 19:40
Bravo za mamu i njene dečke...vidi se da jabuka ne pada daleko od stabla
 
moja adresa u globalnom selu: http://www.primaveraidea.com
Na vrh
dada28 View Drop Down
Trajnica
Trajnica
Avatar

Pridružen: 06 Lipanj 2007
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 2265
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje dada28 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 29 Srpanj 2009 u 19:50
Onaj poklon za prijatelje (kafić - nogomet), odlična je ideja...a što se tiče tvojih dječaka (ne znam koliko im je godina) jedna velika pohvala za njihove vrijedne ruke...jako je dobro ispalo.
Sometimes you want to go where everybody knows your name and they're always glad you came..
Na vrh
Mamaa View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar

Pridružen: 07 Veljača 2009
Status: Offline
Bodovi: 4461
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Mamaa Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 29 Srpanj 2009 u 19:52
hvala na lijepim riječimaSmileSmileSmile
dečki imaju 4 i 5 godinaBig%20smile
Kako odgojiti dva mala bića u pristojne muškarce?
Na vrh
more View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar

Pridružen: 20 Ožujak 2009
Status: Offline
Bodovi: 1118
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje more Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 29 Srpanj 2009 u 23:33
smile141 za mamu i dečke
Na vrh
Mamaa View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar

Pridružen: 07 Veljača 2009
Status: Offline
Bodovi: 4461
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Mamaa Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 09 Kolovoz 2009 u 15:22
mama je bila žalosna šta njoj nisam ništa napravila- pa evo ovo sad krasi mamin zid:

Kako odgojiti dva mala bića u pristojne muškarce?
Na vrh
lula View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar

Pridružen: 01 Svibanj 2009
Lokacija: United States
Status: Offline
Bodovi: 1086
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje lula Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 09 Kolovoz 2009 u 16:28
Dečki su stvarno nadareni....na mamu.Smile
Na vrh
Mamaa View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar

Pridružen: 07 Veljača 2009
Status: Offline
Bodovi: 4461
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Mamaa Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 09 Kolovoz 2009 u 16:44
a ovo je nova tegla za cvijeće (susjed donesel, jer se bojao baciti u smeće da ga ne napadnemWinkLOL), malo salvetica i sad izgleda ovako:


Kako odgojiti dva mala bića u pristojne muškarce?
Na vrh
Mamaa View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar

Pridružen: 07 Veljača 2009
Status: Offline
Bodovi: 4461
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Mamaa Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 09 Kolovoz 2009 u 16:46
pripremam pomalo teglice za kaktuse Wink

Kako odgojiti dva mala bića u pristojne muškarce?
Na vrh
anđelka View Drop Down
Trajnica
Trajnica
Avatar

Pridružen: 03 Prosinac 2008
Status: Offline
Bodovi: 2526
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje anđelka Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 10 Kolovoz 2009 u 10:24
smile141
ANĐELKA
Na vrh
Primavera View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar

Pridružen: 07 Lipanj 2009
Status: Offline
Bodovi: 1915
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Primavera Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 10 Kolovoz 2009 u 11:56
Bravo za Mamu i njene dečke smile141
moja adresa u globalnom selu: http://www.primaveraidea.com
Na vrh
Ninochka View Drop Down
Pustio korijenje
Pustio korijenje
Avatar

Pridružen: 02 Rujan 2008
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 345
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Ninochka Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 10 Kolovoz 2009 u 13:11
svidjaju mi se kolazi koje radis/radite (nisam bas hvatila da li sve radite skupa ili su nesto tvoji solo radovi). uglavnom, drugacije, pomaknuto i lijepo ;) Clap
Na vrh
Mamaa View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar

Pridružen: 07 Veljača 2009
Status: Offline
Bodovi: 4461
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Mamaa Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 10 Kolovoz 2009 u 14:14
hvala vam svima...Smile
evo da pojasnim...ja sam zadužena za bojanje akrilnim i inim bojama (koje se ne skidaju baš lakoWinkLOL) i za lakiranje. U 99% slučajeva u svemu ostalom sudjelujemo zajedno- jedino kao nešto treba hitno napraviti a dečki su u vrtiću...uglavnom u sve (ali baš sve šta radim ja-rade i oni-naravno u skladu s godinamaWinkSmile) svoje aktivnosti uključujem i njih...i nema veze na nesavršenostima...bitno je da su oni (svi mi zajedno) uložili svoje srce u to..isto tako je i oko brige za cvijeće- aktivno sudjeluju- i zato sam jako ponosna na njih
evo nadam se da je malo jasnije kako nastaju naši radoviSmileSmile
Kako odgojiti dva mala bića u pristojne muškarce?
Na vrh
leonarda View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar

Pridružen: 28 Travanj 2008
Status: Offline
Bodovi: 1121
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje leonarda Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 10 Kolovoz 2009 u 15:03
smile141...kad se male i velike ruke slože...............
The best an most beautiful things in the world cannot be seen or even touched. They must be felt with the heart. by leon@rda
Na vrh
piramida View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar

Pridružen: 06 Ožujak 2009
Status: Offline
Bodovi: 1060
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje piramida Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 10 Kolovoz 2009 u 15:20
Radovi su ti super i uopće nije važno jesu savršeni ili ne.Važno je sa kim ih radiš,u ovom slučaju djecom, da se družite,zabavljate i uživate u vremenu provedenom skupa...to je najvažnije
Na vrh
anastazija View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar

Pridružen: 15 Ožujak 2009
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 1422
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje anastazija Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 10 Kolovoz 2009 u 16:06
LOLLOLLOL
super mi je kad si susjedima utjerala strah u kosti. više ljudi ne smiju ni bacati svoje "smeće" dok ne dobiju dozvolu od tebe.
a najbolje je to što iz svega toga nastaju ovako lijepe i korisne stvari i što uživaš sa svojim klincima
Na vrh
 Odgovori Odgovori Stranica  <1 456
  Prosljedi temu   

Pređi na drugi forum Forumska ovlaštenja View Drop Down

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.15
Copyright ©2001-2013 Web Wiz Ltd.

Stranica je generirana u 0,203 sekundi.