Početna stranica Početna stranica > Ostale biljne vrste - Forum o biljkama > Voće
  Aktivne teme Aktivne teme RSS Feed - jagode penjačice Mont Everest
  Pomoć Pomoć  Pretraga foruma   Događanja   Registracija Registracija  Prijava Prijava


jagode penjačice Mont Everest

 Odgovori Odgovori Stranica  <1 45678 15>
Korisnik
Poruka
malena_38 View Drop Down
Novo sjeme
Novo sjeme


Pridružen: 19 Travanj 2009
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 6
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje malena_38 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 19 Travanj 2009 u 18:31
 
 

Na vrh
Sponzorirani linkovi


Na vrh
Mamaa View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar

Pridružen: 07 Veljača 2009
Status: Offline
Bodovi: 4461
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Mamaa Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 19 Travanj 2009 u 19:37
ajme koje slike---malena najbolja veličina za forum je 400x600 ili tako nekako...ovako je vrlo nepreglednoConfused
A svaka čast na jagodici..znači ove kupljene iz čakovca će biti uspješne..hvala na informacijiSmile
Sad još samo s nama podjeli iskustvo o prinosu plodova...koliko često rode i koliko plodova daju??
Kako odgojiti dva mala bića u pristojne muškarce?
Na vrh
Triša View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar
ZLATNI DONATOR

Pridružen: 04 Siječanj 2008
Lokacija: Rijeka
Status: Offline
Bodovi: 19699
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Triša Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 19 Travanj 2009 u 19:57
Jagode se penju izgleda da smo pogodili, ajd malena slike su ti prevelike, pa se dobro ne vide, molim te ponovi s veličinom 640 x 48osmile143
RIJEKA

"NEVERA S KVARNERA" odabrala "otok"
Na vrh
Garfield View Drop Down
Novo sjeme
Novo sjeme
Avatar

Pridružen: 20 Travanj 2009
Status: Offline
Bodovi: 1
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Garfield Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 20 Travanj 2009 u 16:37

Pozdrav svima.

I ja sam bio zainteresiran za jagode penjačice pa sam na kraju odustao iz jednog razloga…

Pošto nitko u našoj obitelji prije nije čuo za jagode penjačice odlučio sam nazvati svog  najboljeg susjeda, da li nešto zna o jagodama penjačicama, te mi je rekao da je najbolje da ostanem kod naših klasičnih koje nam rastu u vrtu. Rekao mi je da je sve kako oni pišu po novinama ali da te jagode nemaju ni okusa ni mirisa. Tako da sam ja iz tog razloga odustao. Možda je on probao neku drugu vrstu ali što je tu je, ako nekome uspije da ima miris i okus neka kaže pa ću i ja probati slijedeće godine.
Na vrh
Triša View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar
ZLATNI DONATOR

Pridružen: 04 Siječanj 2008
Lokacija: Rijeka
Status: Offline
Bodovi: 19699
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Triša Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 20 Travanj 2009 u 18:07
Ako se bude penjala kao tvoja, i bude kolko tolko rodna ja ću sigurno biti tvoj kupac.
RIJEKA

"NEVERA S KVARNERA" odabrala "otok"
Na vrh
malena0404 View Drop Down
Novo sjeme
Novo sjeme
Avatar

Pridružen: 22 Travanj 2009
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 2
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje malena0404 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 22 Travanj 2009 u 14:06
upravo sam se registrirala na forumu i želim vas obavjestiti da sam ovog trena pokušala naručiti jagode u Štefanecu ali su mi nažalost rekli kako više nema i da sačekam do godine-na proljeće. Pozdrav svima.
Na vrh
jagoda View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 15 Veljača 2009
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 5241
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje jagoda Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 23 Travanj 2009 u 03:22
evo i mojih jagodica,procvjetale jesu ,ali još se ne penju,valjda će uskoro...
 
sutra je novi dan
Na vrh
Genius M View Drop Down
Novo sjeme
Novo sjeme
Avatar

Pridružen: 23 Travanj 2009
Lokacija: Yugoslavia
Status: Offline
Bodovi: 2
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Genius M Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 23 Travanj 2009 u 14:33
Malena, jagodice su ti divne!!!! Ali molim te otkri nam koliko su stare, i pokušaj da smanjiš sliku, jer ju je teško otvoriti.
Hvala unapred Big%20smile
Na vrh
Fermina-Daza View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar

Pridružen: 21 Travanj 2008
Status: Offline
Bodovi: 1594
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Fermina-Daza Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 23 Travanj 2009 u 23:28
Originalno poslano od člana malena_38 malena_38 napisao:

Poštovani hvala na komentiranju slika,stavila sam takve slike jer su slikane s digitalnim fotoaparatom velike rezulucije.


Nema veze kakav je fotić ni rezolucija.Slike se mogu i moraju smanjiti za na forum.
Jesi li se ti registrirala da bi otvorila trgovinu na forumu?Wink
Ne znam što o tome misli administrator.ShockedAngry
Sadržaji o kojima pišem su informativnog karaktera.Za korištenje mojih savjeta i recepata pitajte svog liječnika ili ljekarnika.
Na vrh
malena0404 View Drop Down
Novo sjeme
Novo sjeme
Avatar

Pridružen: 22 Travanj 2009
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 2
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje malena0404 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 24 Travanj 2009 u 07:46
smile64hvala na obavjesti, ali budući da nisam sama željela naručiti jagodice, moram se dogovoriti sa susjedama, jer mora se priznati, razlika je 9 kn i 30 kn po sadnici. Ako se dogovorimo nazvat ćemo.
Na vrh
teta View Drop Down
Novo sjeme
Novo sjeme
Avatar

Pridružen: 14 Travanj 2009
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 9
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje teta Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 24 Travanj 2009 u 11:10
ajme meni kolike slike ,ali nije bitno jagode izgledaju super.Ja sam ipak odustala ove godine od penjacica,ali na godinu cu ih sigurno kupiti jer do godine cu se preseliti u kucu pa cu imati vise mjesta za njih.Za  sada cu se zadovoljiti ovim domacim mjesecarkicama koje imam.Pozdrav svima
Na vrh
teta View Drop Down
Novo sjeme
Novo sjeme
Avatar

Pridružen: 14 Travanj 2009
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 9
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje teta Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 27 Travanj 2009 u 13:24
evo moje jagodice domace daj boze da bude jagoda kolikoo i cvijeta


 
Na vrh
nata07 View Drop Down
Mladi grm
Mladi grm
Avatar

Pridružen: 07 Svibanj 2007
Status: Offline
Bodovi: 904
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje nata07 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 27 Travanj 2009 u 13:47
i ja sam ih kupila u Štefancu ali se još nisu počele penjati !!??!! valjda hoće! i da moram usvojiti tehniku stavljanja slika na forum
 
smile42
ako vas nitko ne voli, cvijeće će vam sigurno uzvratiti
Na vrh
Matematika View Drop Down
Novo sjeme
Novo sjeme
Avatar

Pridružen: 29 Travanj 2009
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 1
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Matematika Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 29 Travanj 2009 u 18:06
Ja sam kupila jagode penjačice prije mjesec dana. Izgledale su grozno pri kupnji. Posadili i danas već izgledaju kao normalne jagode, zelene se listovi, ali se još ne penju. Puni smo nade i obavijestit ćemo vas o napretku.
Na vrh
arim View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar

Pridružen: 16 Ožujak 2009
Lokacija: Vinkovci
Status: Offline
Bodovi: 1377
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje arim Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 05 Svibanj 2009 u 01:17
Koliko sam primjetila na slikama one se ne penju same već su selotejpom zaljepljene tj,podignute.
Na vrh
BubaSanja View Drop Down
Nedavno posijan
Nedavno posijan
Avatar

Pridružen: 17 Srpanj 2007
Status: Offline
Bodovi: 43
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje BubaSanja Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 05 Svibanj 2009 u 20:56
Čula sam jučer neki podatak od čovjeka koji ima svakakvih jagoda da ove penjačice daju uroda 10 dkg po sadnici. Nekako mi se to činilo premalo, pa to je svega par jagoda!!!!!

Ima li tko da je čuo štogod o tome?  Ermm   Ne bi li one trebale davati uroda mjesecima?
Na vrh
Mamaa View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar

Pridružen: 07 Veljača 2009
Status: Offline
Bodovi: 4461
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Mamaa Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 05 Svibanj 2009 u 21:59
buba sanja, ako malo prosurfaš temu primjetiti češ da sam pitanje o urodu nekoliko puta postavila "stručnjaku" za iste- odgovor na to pitanje nikad nisam dobila, iako smo svi višestruko zatrpani samoreklamom za prodaju istihAngry
Kako odgojiti dva mala bića u pristojne muškarce?
Na vrh
BubaSanja View Drop Down
Nedavno posijan
Nedavno posijan
Avatar

Pridružen: 17 Srpanj 2007
Status: Offline
Bodovi: 43
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje BubaSanja Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 07 Svibanj 2009 u 23:14
Danas sam kupila 5 sadnica jagoda penjačica (barem su mi rekli da su penjačice LOL ) spremnih za sadnju. Cijena jedne je 12 kn, kupila sam ih u Botincu (ZG) malo prije nego cesta ulazi u kanal.
Posadila sam ih u vrt pa kako bude.

I kaj: danas dođem doma i dočeka me listić od HP da mi je stigla pošiljka iz Šibenika. Mislim da ju neću podići jer sam ljuta na njih budući da je prošlo mjesec dana od narudžbe i umjesto 159 kn po kojima ih prodaju cijena je 203 kn kad se doda trošak slanja što nisu nigdje naveli.

Na vrh
jagoda View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 15 Veljača 2009
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 5241
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje jagoda Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 08 Svibanj 2009 u 02:05
Evo prvog ploda moje jagode,ali još penjanje nije započelo....
sutra je novi dan
Na vrh
jagoda View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 15 Veljača 2009
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 5241
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje jagoda Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 08 Svibanj 2009 u 02:12
Za usporedbu sa penjačicama evo obične vrtne jagode koja se već crveni....
sutra je novi dan
Na vrh
 Odgovori Odgovori Stranica  <1 45678 15>
  Prosljedi temu   

Pređi na drugi forum Forumska ovlaštenja View Drop Down

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.15
Copyright ©2001-2013 Web Wiz Ltd.

Stranica je generirana u 0,171 sekundi.