Početna stranica Početna stranica > Drveće, živice, palme ruže i bonsa -Forum o drveću > Grmlje
  Aktivne teme Aktivne teme RSS Feed - Kamelija - Camellia
  Pomoć Pomoć  Pretraga foruma   Događanja   Registracija Registracija  Prijava Prijava


Kamelija - Camellia

 Odgovori Odgovori Stranica  <1 45678 35>
Korisnik
Poruka
adenium View Drop Down
Već proklijao
Već proklijao
Avatar

Pridružen: 25 Veljača 2009
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 203
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje adenium Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 31 Ožujak 2009 u 16:39


     O B A V J E S T!!!!!!!

Svim ljubiteljima Camelia koji ju žele,a nisu bili u mogućnosti kupiti ju.
Iz povjerljivih izvora dobila sam informaciju da će ih biti u Plodinama (Rijeka) 6.4. u ponedjeljak po akcijskoj cijeni od 50,00 kn
Na vrh
Sponzorirani linkovi


Na vrh
OTOK View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar
Kreator Cvijet.info enciklopedije

Pridružen: 26 Rujan 2008
Status: Offline
Bodovi: 13777
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje OTOK Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 03 Travanj 2009 u 09:33
Moja mala kamelija je procvjetala, ali joj cvjetovi brzo otpadaju još onako lijepi, svježi - zašto?
Na vrh
Triša View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar
ZLATNI DONATOR

Pridružen: 04 Siječanj 2008
Lokacija: Rijeka
Status: Offline
Bodovi: 19699
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Triša Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 03 Travanj 2009 u 09:54
Originalno poslano od člana adenium adenium napisao:



     O B A V J E S T!!!!!!!

Svim ljubiteljima Camelia koji ju žele,a nisu bili u mogućnosti kupiti ju.
Iz povjerljivih izvora dobila sam informaciju da će ih biti u Plodinama (Rijeka) 6.4. u ponedjeljak po akcijskoj cijeni od 50,00 kn
 
Super, jedva čekam 6.4. odmah ranom zorom po kameliju, možda i dvije.
RIJEKA

"NEVERA S KVARNERA" odabrala "otok"
Na vrh
vanja View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar

Pridružen: 19 Svibanj 2008
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 4968
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje vanja Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 03 Travanj 2009 u 10:56
Otok i meni se to događa, prvi cvit koji otpao mislila sam da sam nebrigom otkinula, kad jutros vidim i novi cvit mi je otpao a želila sam ga pokazivati iz dana u dan kako se otvara sada od toga ništa. Uzrok neznam, možda je biljka premlada da to sve do kraja podnese.
Na vrh
smrcko View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar
Najljepši ljubimac u vrtu 2018

Pridružen: 17 Lipanj 2008
Lokacija: Teška planina
Status: Offline
Bodovi: 18305
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje smrcko Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 06 Travanj 2009 u 21:04
Zna li netko jesu došle te kamelije u Plodine? Ja bila u 9.30 u Plod., ali kamelijama ni traga. Bile su prošli tjedan oko 100kn i nisu mi se svidjele
(bilo otpalih pupova ).

Triška si ti šta našla??Shocked
Ne nasljeđujemo Zemlju od naših predaka, posuđujemo je od naše djece.
Na vrh
lana2 View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar
DONATOR

Pridružen: 21 Ožujak 2007
Status: Offline
Bodovi: 4717
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje lana2 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 06 Travanj 2009 u 21:23

MM će me se odreći, ali sam je kriv. Lijepo sam mu rekla da ću ga čekati u autu dok utrči po neku sitnicu u trgovinu, inzistirao je da idem s njim. Zato nije ni riječ rekao kad sam zgrabila ovu ljepoticu večeras u Osk u Plodinama po 49,90 knTongue, nisam mogla odoljeti. Našla je ona već svoj kutak na mojoj lođi.

Na vrh
smrcko View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar
Najljepši ljubimac u vrtu 2018

Pridružen: 17 Lipanj 2008
Lokacija: Teška planina
Status: Offline
Bodovi: 18305
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje smrcko Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 06 Travanj 2009 u 21:38
Je li netko kupio kameliju u riječkim Plodinama?Tongue
Ne nasljeđujemo Zemlju od naših predaka, posuđujemo je od naše djece.
Na vrh
Triša View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar
ZLATNI DONATOR

Pridružen: 04 Siječanj 2008
Lokacija: Rijeka
Status: Offline
Bodovi: 19699
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Triša Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 06 Travanj 2009 u 21:43
Evo baš sam se već pohvalila, mm uletio u Plodine u Kostreni i iznenadio me jer po njegovom "stalno kukam za tom kamelijom" i kupio mi. Cijena isti kao kod Lane, a i kamelija je ista. Evo je:
 
 
 
RIJEKA

"NEVERA S KVARNERA" odabrala "otok"
Na vrh
smrcko View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar
Najljepši ljubimac u vrtu 2018

Pridružen: 17 Lipanj 2008
Lokacija: Teška planina
Status: Offline
Bodovi: 18305
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje smrcko Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 06 Travanj 2009 u 21:46
Ja sam bila na Viškovu. U koliko sati si to kupila Triša?
Ne nasljeđujemo Zemlju od naših predaka, posuđujemo je od naše djece.
Na vrh
lana2 View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar
DONATOR

Pridružen: 21 Ožujak 2007
Status: Offline
Bodovi: 4717
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje lana2 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 06 Travanj 2009 u 21:47
Jupiii Triša, baš sam sretna da smo se tako lijepo ponovile.
Na vrh
Triša View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar
ZLATNI DONATOR

Pridružen: 04 Siječanj 2008
Lokacija: Rijeka
Status: Offline
Bodovi: 19699
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Triša Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 06 Travanj 2009 u 21:54
Originalno poslano od člana smrcko smrcko napisao:

Ja sam bila na Viškovu. U koliko sati si to kupila Triša?
 
Bilo je točno 18, ne znam za druge Plodine, ali u Kostreni ih je bilo još 4-5 kad sam ovu odabrala.
RIJEKA

"NEVERA S KVARNERA" odabrala "otok"
Na vrh
smrcko View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar
Najljepši ljubimac u vrtu 2018

Pridružen: 17 Lipanj 2008
Lokacija: Teška planina
Status: Offline
Bodovi: 18305
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje smrcko Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 06 Travanj 2009 u 21:59
Onda su došle popodne. Trgovci pojma nemaju što prodaju. Rekli su mi da ne znaju ni da su trebale doći, da ovi iz staklenika dovezu i ostave, da one nemaju ništa s tim????Confused
Ne nasljeđujemo Zemlju od naših predaka, posuđujemo je od naše djece.
Na vrh
Duda-Lave View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar

Pridružen: 27 Srpanj 2008
Status: Offline
Bodovi: 3007
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Duda-Lave Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 06 Travanj 2009 u 22:05
super baš ste sretnice..kod mene MM nesmije pisnut jer mu samo spomenem njegovu kladionicu..kaže se svaki bedak ima svoju radost tako ja cvijeće a on poklanjanje love kladionici(govorim mu da je pola tih utakmica lažirano ..a on nediraj mi u Hajduka ma nebi oni nikad...)ma da..
Na vrh
lana2 View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar
DONATOR

Pridružen: 21 Ožujak 2007
Status: Offline
Bodovi: 4717
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje lana2 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 07 Travanj 2009 u 08:06
Originalno poslano od člana smrcko smrcko napisao:

Onda su došle popodne. Trgovci pojma nemaju što prodaju. Rekli su mi da ne znaju ni da su trebale doći, da ovi iz staklenika dovezu i ostave, da one nemaju ništa s tim????Confused


Slično je bilo i kad sam ja došla na blagajnu. Blagajnica je vrtila kameliju tražeći "bar kod" kojeg nije uopće bilo ni na jednoj. Kad sam konačno rekla da je to kamelija i koja joj je cijena, sva sretna je rekla "a to je to imam upisano ime, ali ne znam što je".Shocked
Na vrh
Triša View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar
ZLATNI DONATOR

Pridružen: 04 Siječanj 2008
Lokacija: Rijeka
Status: Offline
Bodovi: 19699
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Triša Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 07 Travanj 2009 u 10:25
Na mojoj je bila cijena 89,00 - pa sam dva puta provjeravala, jer je na onoj pločici zabodenoj u u jednu biljku pisalo 49,99, a ja pitala za svaki slučaj.
 
Duda - to je moja isprika uvijek, pa i naši muevi imaju svoja zdovoljstva, ja ih imam puno, ne mogu reći, ali ovo je ovisnost na koju trošim i užiiiiiivvaaaam.
RIJEKA

"NEVERA S KVARNERA" odabrala "otok"
Na vrh
rose View Drop Down
*Moderator Foruma
*Moderator Foruma
Avatar
Moderatorica

Pridružen: 16 Listopad 2008
Status: Offline
Bodovi: 5598
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje rose Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 07 Travanj 2009 u 10:56
kamelia je zbilja prekrasna,žao mi je sto je ja nemam
Na vrh
smrcko View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar
Najljepši ljubimac u vrtu 2018

Pridružen: 17 Lipanj 2008
Lokacija: Teška planina
Status: Offline
Bodovi: 18305
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje smrcko Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 07 Travanj 2009 u 23:48
Tek sada znam pravi odgovor u vezi kamelija. Išla sam čak u rasadnik koji isporučuje cvijeće Plodinama. Žena kaže da oni ne šalju ponedeljkom robu, isključivo srijedom. To niti nije došlo jučer, nego je stara zaliha od 90 kn od prošlog tjedna koju nisu uspjeli prodati. Zato je na Triškinoj i pisalo 90 kn, te su snižene na 50kn da ne propadnu. Tako da juče u Plodinama na Viškovu nije ni bilo kamelija( izuzev kaže cvjećarka ako nisu čuvali zalihu za juče, što sumnjam). Ja sam prošli tjedan vidjela te po 90kn, ali mi se nisu svidjele po izgledu. Čekala sam jučerašnji dan kao lavica i na kraju ništa. Jutros sam opet trgovce pitala znaju li išta o tim kamelijama, kao da rade na Marsu, pojma nemaju što prodaju. U stakleniku kažu da više neće dobijati kamelije za ovu godinu.Cry
Ne nasljeđujemo Zemlju od naših predaka, posuđujemo je od naše djece.
Na vrh
smrcko View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar
Najljepši ljubimac u vrtu 2018

Pridružen: 17 Lipanj 2008
Lokacija: Teška planina
Status: Offline
Bodovi: 18305
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje smrcko Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 08 Travanj 2009 u 00:58
Danas me naljutilo što sam našla jaja od hrušta na zemlji. Najviše ih je bilo na zemlji od kamelije. I postoji mogućnost da mi je napao kaktus, nestaje zemlja iz pitara. Jednom sam imala okršaj s njim. Mora se izvaditi sva zemlja i pregledati između korijena da nema jaja. To vam je veliki debeli crv, jede zemlju i korijen. Zemlja postupno nestaje ,a biljka propada. Jaje snese neki insekt . Možda popaprim zemlju.Confused
Ne nasljeđujemo Zemlju od naših predaka, posuđujemo je od naše djece.
Na vrh
jagoda View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 15 Veljača 2009
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 5241
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje jagoda Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 08 Travanj 2009 u 22:31
Drage moje danas su Plodine (Tuš) imale kamelije po 49.90kn.Ja sam išla u kupovinu i naletila na akciju i naravno kupila još jednu za mene i jednu za prijateljicu.To je stvarno povoljno i isplati se.Imali su samo crvene a ljudi odnosno žene kupovali su ko ludi.Smrčko vidim da si i ti bila u potrazi ali jučer nisu imali,nego su ih danas dobili.Imaš lijepu crvenu kameliju samo je čuvaj od sunca jer one ne vole sunce.smile113
sutra je novi dan
Na vrh
smrcko View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar
Najljepši ljubimac u vrtu 2018

Pridružen: 17 Lipanj 2008
Lokacija: Teška planina
Status: Offline
Bodovi: 18305
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje smrcko Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 08 Travanj 2009 u 22:40
Ne moguće ih je uhvatiti, pogotovo što trgovci nemaju pojma što prodaju.
To je garant prodano danas. Kako uloviti di je ta prodaja i kada? Niti nemam auto svaki tren, suprug odlazi na posao dalje. Danas sam bila 50 km od Rijeke cijeli dan, nebi ni mogla ići u potragu. A dobro nije bilo suđeno.Confused

Čuvat ću je stalno je gledam. Ali izgleda da mi je hrušt napao zemlju od kamelija. Moram prakopati korijenje, to baš nije dobro u vrijeme cvjetanja.Cry
Ne nasljeđujemo Zemlju od naših predaka, posuđujemo je od naše djece.
Na vrh
 Odgovori Odgovori Stranica  <1 45678 35>
  Prosljedi temu   

Pređi na drugi forum Forumska ovlaštenja View Drop Down

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.15
Copyright ©2001-2013 Web Wiz Ltd.

Stranica je generirana u 0,203 sekundi.