Početna stranica Početna stranica > Ostalo - Sve i svašta o biljkama i cvijeću > Oglasi
  Aktivne teme Aktivne teme RSS Feed - POTRAŽNJA cvijeća, biljaka, sjemena i sl.
  Pomoć Pomoć  Pretraga foruma   Događanja   Registracija Registracija  Prijava Prijava


POTRAŽNJA cvijeća, biljaka, sjemena i sl.

 Odgovori Odgovori Stranica  <1 45678 82>
Korisnik
Poruka
branka202 View Drop Down
Novo sjeme
Novo sjeme
Avatar

Pridružen: 09 Rujan 2008
Status: Offline
Bodovi: 5
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje branka202 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 08 Lipanj 2011 u 11:38
Pozdrav, evo i ovdje postavljam pitanje (malo mi treba da se snadjem po forumima, pa tek sad pronađoh oglase Embarrassed):
 
Tražim (kupujem) sjeme mini-maćuhica, jer po vrtnim centrima u Zgb gdje god sam pitala imaju samo "obične" (velike) maćuhice, a moja kćer i ja baš želimo posijati na balkonu malecke mini-maćuhice Big%20smile..... 
 
Ako netko ima (ili će uskoro imati, ili zna tko-gdje- bi mogao imati....) molim nek mi se javi, hvala!
Na vrh
Sponzorirani linkovi


Na vrh
Lado View Drop Down
Novo sjeme
Novo sjeme
Avatar

Pridružen: 08 Lipanj 2011
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 2
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Lado Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 12 Lipanj 2011 u 00:07
Pozdrav svima, evo i mene ovdje. Molila bih ako ima koja dobra dušica za poklonit,prodat ili što već grančicu oleandera žute boje da mi se javi.
Na vrh
sanjalica4 View Drop Down
Pustio korijenje
Pustio korijenje
Avatar

Pridružen: 30 Lipanj 2010
Status: Offline
Bodovi: 257
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje sanjalica4 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 12 Lipanj 2011 u 21:33
kupila bi reznice ili manje biljke pustinjske ruze. pokusala sam iz sjemena uzgojit ali cim pruze 2 listica uvenu.smile43
Na vrh
sanjalica4 View Drop Down
Pustio korijenje
Pustio korijenje
Avatar

Pridružen: 30 Lipanj 2010
Status: Offline
Bodovi: 257
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje sanjalica4 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 13 Lipanj 2011 u 06:13
kupujem mlade biljke pustinjske ruze- Adenium obesum jer svi pokusaju uzgoja iz sjemena su neslavno propali. smile85
Na vrh
Iva_03 View Drop Down
Novo sjeme
Novo sjeme


Pridružen: 13 Lipanj 2011
Status: Offline
Bodovi: 1
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Iva_03 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 13 Lipanj 2011 u 13:53
Pozdrav.Zanima me dali netko ima sadnice DURANTE i TIBUĆINE ili znate gdje se mogu nabaviti?
Na vrh
kikica_1 View Drop Down
Novo sjeme
Novo sjeme


Pridružen: 17 Lipanj 2011
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 1
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje kikica_1 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 17 Lipanj 2011 u 14:52
Originalno poslano od člana SILVIJA VIDRA SILVIJA VIDRA napisao:

Ima li tko da je za razmjenu afričkih ljubičica?


pozdrav,

ja sam zainteresirana za razmjenu :)
Na vrh
floramia View Drop Down
Novo sjeme
Novo sjeme


Pridružen: 10 Srpanj 2011
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 2
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje floramia Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 10 Srpanj 2011 u 00:13
Bok ljudi, veselim se ovom webu, nova sam ovdje i tražim anđeoske trube, krem boje, narančaste ili rozne ili dvobojne. Sjemenke ili manji komad grane koju mogu zapelcati. Plaćam poštarinu svakako. Koprivnica.

Ako netko ima dobru volju molim da mi se javi na moj mail: helko@net.hr
Na vrh
martina1306 View Drop Down
Već proklijao
Već proklijao


Pridružen: 29 Kolovoz 2009
Status: Offline
Bodovi: 189
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje martina1306 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 12 Srpanj 2011 u 09:16
Trazim , primam na poklon ili kupujem sjeme ili reznicu mocvarnog hibiskusa (onog s velikim cvjetovima) i andeoske trublje
 
ako netko ima nek mi se javi dogovorit ce mo se
Na vrh
dadacvjetić View Drop Down
Pustio korijenje
Pustio korijenje
Avatar

Pridružen: 23 Srpanj 2011
Status: Offline
Bodovi: 362
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje dadacvjetić Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 23 Srpanj 2011 u 23:03
martina 1306- ja ti imam močvarni creni hibiskus i žute dature to ti mogu dati reznice i korjenčiće samo neka procvatu.
Na vrh
dadacvjetić View Drop Down
Pustio korijenje
Pustio korijenje
Avatar

Pridružen: 23 Srpanj 2011
Status: Offline
Bodovi: 362
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje dadacvjetić Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 23 Srpanj 2011 u 23:29
ako netko ima vodeniku papigu lijepo molim jednu reznicu
živi svaki dan ko da ti je posljednji.
Na vrh
bebolina View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 24 Srpanj 2011
Lokacija: Selendra b.b.
Status: Offline
Bodovi: 12672
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje bebolina Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 24 Srpanj 2011 u 19:27
Originalno poslano od člana dadacvjetić dadacvjetić napisao:

martina 1306- ja ti imam močvarni creni hibiskus i žute dature to ti mogu dati reznice i korjenčiće samo neka procvatu.
Dobar dan svima na ovom predivnom topicu. Već dugo tražim sjeme crvenog, močvarnog hibiskusa, pa bih ovim putem lijepo molila za koju sjemenku.
Ja imam bijelog, pa čim bude sjemena, javim se s ponudom
 
Na vrh
dadacvjetić View Drop Down
Pustio korijenje
Pustio korijenje
Avatar

Pridružen: 23 Srpanj 2011
Status: Offline
Bodovi: 362
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje dadacvjetić Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 24 Srpanj 2011 u 20:25
bebolina čuvaj sjeme ja ću tebi crveni
Na vrh
bebolina View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 24 Srpanj 2011
Lokacija: Selendra b.b.
Status: Offline
Bodovi: 12672
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje bebolina Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 24 Srpanj 2011 u 20:57
JeeeeeeeThumbs%20Up
 
Čim bude sjemena, javim Vam.
Na vrh
bebolina View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 24 Srpanj 2011
Lokacija: Selendra b.b.
Status: Offline
Bodovi: 12672
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje bebolina Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 24 Srpanj 2011 u 21:17
Gdje pronaći ova bijela srdašca?

Na vrh
natalija View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 15 Prosinac 2007
Lokacija: zadar
Status: Offline
Bodovi: 5452
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje natalija Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 24 Srpanj 2011 u 21:51
 na jesen ih bude u prodaji, kad su u ponudi i lukovice koje cvjetaju u proljeće- tulipani i slično

ili ih možeš naručiti preko dekore (rasadnik u istri, ima svoju web stranicu)

i ja ih vrebam već jedno vrijeme, ali par puta sam naišla samo na već suhe gomolje u prodaji
Na vrh
bebolina View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 24 Srpanj 2011
Lokacija: Selendra b.b.
Status: Offline
Bodovi: 12672
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje bebolina Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 24 Srpanj 2011 u 22:08
@natalijaEmbarrassed
Hvala ti do nebaSmile
Na vrh
ciklama82 View Drop Down
Novo sjeme
Novo sjeme


Pridružen: 28 Srpanj 2011
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 4
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje ciklama82 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 28 Srpanj 2011 u 14:15
drage forumašice,

u potrazi sam za macinom travom,dali nekoa od vas možda ima sjeme ili čitavu biljku?Tražila sam već duže vrijeme u apotekama i na raznim drugim mjestima ali bezuspješno:-*



Bilo bi mi drago da se javi neko ko ima
Na vrh
bebolina View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 24 Srpanj 2011
Lokacija: Selendra b.b.
Status: Offline
Bodovi: 12672
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje bebolina Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 29 Srpanj 2011 u 15:38
Originalno poslano od člana sanjalica4 sanjalica4 napisao:

kupila bi reznice ili manje biljke pustinjske ruze. pokusala sam iz sjemena uzgojit ali cim pruze 2 listica uvenu.smile43
Misliš na ovu ili???

 

Dođu tako vremena, kada pamet zašuti, budala progovara, a fukara se obogati.   I. Andrić
Na vrh
White View Drop Down
Već proklijao
Već proklijao
Avatar

Pridružen: 23 Veljača 2009
Status: Offline
Bodovi: 207
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje White Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 29 Srpanj 2011 u 17:24
molim ako netko ima pampas trave bijele ili roza da mi udjeli malo
Na vrh
administrator View Drop Down
administrator
administrator
Avatar
tata-mata foruma ©

Pridružen: 28 Siječanj 2007
Lokacija: Zlatna dolina
Status: Offline
Bodovi: 6910
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje administrator Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 31 Srpanj 2011 u 15:50
Ima li netko mozda Judino drvo - Cercis siliquastrum?? sjeme ili sadnicu viska?
Na vrh
 Odgovori Odgovori Stranica  <1 45678 82>
  Prosljedi temu   

Pređi na drugi forum Forumska ovlaštenja View Drop Down

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.15
Copyright ©2001-2013 Web Wiz Ltd.

Stranica je generirana u 0,262 sekundi.