Početna stranica Početna stranica > Hobistika - Forum za hobi > Decoupage tehnika – salvetna tehnika > Swap i natječaji
  Aktivne teme Aktivne teme RSS Feed - No.2 Proljetni swap 2010.
  Pomoć Pomoć  Pretraga foruma   Događanja   Registracija Registracija  Prijava Prijava


No.2 Proljetni swap 2010.

 Odgovori Odgovori Stranica  <1 45678 14>
Korisnik
Poruka
anđelka View Drop Down
Trajnica
Trajnica
Avatar

Pridružen: 03 Prosinac 2008
Status: Offline
Bodovi: 2526
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje anđelka Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 01 Travanj 2010 u 21:00

cure, super ste ovo odradile, još da imam ideju za swap.......a ha i pozdrav mojoj swap partnerici! Viš ti to kak se karte poslože! Prošli mjesec sam Slavicu nominirala za rad mjeseca a sad je dobijem za swap partnericu! Super! smile105smile213

ANĐELKA
Na vrh
Sponzorirani linkovi


Na vrh
anastazija View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar

Pridružen: 15 Ožujak 2009
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 1422
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje anastazija Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 01 Travanj 2010 u 21:14
ja sam sad tek pogledala filmić. ajme što ste mi (kako vi to tamo kažete) smišne!smile219
Na vrh
monna-1 View Drop Down
Trajnica
Trajnica
Avatar

Pridružen: 18 Travanj 2008
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 2598
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje monna-1 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 01 Travanj 2010 u 21:41

Iiiiiii, baš se veselim! još malo pa gotov moj poklončić! smile92

Proljeće, nadam se da će ti se svidjeti!
"Friends are Flowers in the Garden of Life"
cvjetnavila.blogspot
Na vrh
file View Drop Down
Mladi grm
Mladi grm
Avatar

Pridružen: 29 Rujan 2009
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 668
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje file Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 01 Travanj 2010 u 22:16

smile227kakav film a koje dobre glumice,mislim da ste zaslužile oskara ali neznam di naći taj smajlić pa vam evosmile99

 smile79ovo je za moju partnericu
Na vrh
more View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar

Pridružen: 20 Ožujak 2009
Status: Offline
Bodovi: 1118
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje more Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 01 Travanj 2010 u 22:25
Rose šta se buniš  SmileWink Ispalo je baš dobro Big%20smile
 
Ljudi, hvalaaaaa svima na lipim ričima!
 
Anastazija moja, vidim ja da ti nije lako sa Izzy i Kami Tongue
Na vrh
maslacak7 View Drop Down
*Moderator Foruma
*Moderator Foruma
Avatar
DONATOR

Pridružen: 03 Ožujak 2009
Lokacija: Betina
Status: Offline
Bodovi: 2828
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje maslacak7 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 01 Travanj 2010 u 23:50
wow!!  sad ste mi tako slatke kad sam vas gledala..  kartice su super, filmić je odličansmile55.. trebale bi češće snimati filmiće Tongue.
pozdrav mojoj partnerici smile78i sad slijedi smišljanje swapa...
Na vrh
maredelmare View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar

Pridružen: 22 Prosinac 2009
Status: Offline
Bodovi: 1310
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje maredelmare Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 02 Travanj 2010 u 01:00
I ja pozdravljam svoju partnericu..kiss, kiss!!!
more, pohvale, rosi, tebi, barčici i piciginašima, a posebno pohvala za kartice-naravno, puno je lakše gledat, nego obavit   
Pusti ko listak neka te mota taj ludi polet, vihor lud. Leti ko lišće što vir ga vije, za let si dušo stvorena.

Na vrh
maredelmare View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar

Pridružen: 22 Prosinac 2009
Status: Offline
Bodovi: 1310
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje maredelmare Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 02 Travanj 2010 u 01:10
Kad smo već kod kartica s imenima, pošto sam ja maher za komojuter , pa i forum može mi netko reći di su galerije od tinajan, antun007, rose2 i sandrazg???
Ja to ne mogu nać...il promašim. Kartice su me sad podsjetile na to.
Ma čisto da upoznam svit.
Jel to naša ružica promjenila friz?!
Pusti ko listak neka te mota taj ludi polet, vihor lud. Leti ko lišće što vir ga vije, za let si dušo stvorena.

Na vrh
sandrazg View Drop Down
Već proklijao
Već proklijao
Avatar

Pridružen: 07 Studeni 2009
Status: Offline
Bodovi: 192
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje sandrazg Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 02 Travanj 2010 u 08:46
ovdje ti je moja

http://www.cvijet.info/forum/forum_posts.asp?TID=4108
Na vrh
sandrazg View Drop Down
Već proklijao
Već proklijao
Avatar

Pridružen: 07 Studeni 2009
Status: Offline
Bodovi: 192
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje sandrazg Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 02 Travanj 2010 u 08:48
primaverasmile219
Na vrh
antun007 View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar

Pridružen: 31 Listopad 2008
Status: Offline
Bodovi: 1709
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje antun007 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 02 Travanj 2010 u 08:54
Ja nemam galeriju, nisam baš za decouppage tehniku, početnik sam, pozdrav
Zašto volim kaktuse?Nikom ne daju da ih ljube.
Na vrh
Kiki-ko? View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 10 Veljača 2010
Status: Offline
Bodovi: 6667
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Kiki-ko? Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 02 Travanj 2010 u 09:18
Moreeeee!Evo me!Sretna sam!Lalalala smile213
Da imam rep mahala bi s njim
Na vrh
proljeće View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 29 Veljača 2008
Status: Offline
Bodovi: 7005
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje proljeće Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 02 Travanj 2010 u 10:11
Originalno poslano od člana monna-1 monna-1 napisao:

Iiiiiii, baš se veselim! još malo pa gotov moj poklončić! smile92

Proljeće, nadam se da će ti se svidjeti!
 
Monna tako se veselim što ćemo biti partnerice, jer imamo više dodirnih točaka, i ja se nadam de će se tebi svidjeti moj poklon. U svakom slučaju ćeš ga iskoristiti!!!smile166
 
 
Na vrh
proljeće View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 29 Veljača 2008
Status: Offline
Bodovi: 7005
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje proljeće Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 02 Travanj 2010 u 10:12
Originalno poslano od člana anastazija anastazija napisao:

Originalno poslano od člana Izzy Izzy napisao:

Anastazija, vještice jedna, zar nisi ništa naučila iz prošlog swapa? Žena nije ILUVIA (kako sam je ja javno krstila) već LLUVIA! Ccccc.... smile42
joj našla se koja će me .... i ti i kami ste jedne obične provokatoriceBig%20smile
zadnjih dana nisam sigurna ni za sebe kako se zovem, ali znam da dok vi razbijate glavu što raditi za swap, moj swap uradak je completed 60%. eto vam sadsmile102

A da se slučajno ne zoveš Supermenka???? Ili Spidermenka???smile96

 

 

Na vrh
anastazija View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar

Pridružen: 15 Ožujak 2009
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 1422
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje anastazija Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 02 Travanj 2010 u 10:21
OGLAS: traži se ozbiljan i besporočan moderator/ica koji će suzbijati i sankcionirati neozbiljno ponašanje i provokacije upućene u mom smijeru od strane pojedinih članica ovoga foruma kao i ozbiljno zastranjivanje s teme koja je, da još jednom ponovimo, proljetni swap!
smile156smile96smile102
Na vrh
more View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar

Pridružen: 20 Ožujak 2009
Status: Offline
Bodovi: 1118
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje more Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 02 Travanj 2010 u 13:25
Kiki smile219
 
Maredelmare, ovo ti je galerija od rose2 http://www.svijetbiljaka.com/forum/forum_posts.asp?TID=3832 
Rose nam je prominila friz. Dobro da me upozorila na to inače je ne bi prepoznala u gradu Smile
Na vrh
Slavica 08 View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar

Pridružen: 05 Siječanj 2010
Status: Offline
Bodovi: 1317
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Slavica 08 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 02 Travanj 2010 u 13:28

Ja sam imala sreću pri izvlačenju,baš mi je drago da sam dobila Anđelku,adrese smo razmjenila a i radove ćemo ali o tom-potom,ne žuri nam se a vi gore prestanite se prepirati,Anđelka i je nećemo,mi sesmile81

Na vrh
kami View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm


Pridružen: 23 Rujan 2009
Status: Offline
Bodovi: 1033
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje kami Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 03 Travanj 2010 u 08:31
Pojma nemam di da čestitam svima pa evo ovdje Embarrassed
Sretan i blagoslovljen Uskrs svima vama Big%20smile
Fino se napapajte i zabavite sa svojim obiteljima i prijateljima ovih dana.
Lijepo proljetno vrijeme i druženje želi vam Marija


A svim swapicama želim puno inspiracije i motivacije za radove svojim parovima Smile
@antun007: tebi isto sretno s izradom, možeš izabrati koju god tehniku želiš za svoj rad, ne rade svi samo decoupage Wink
Na vrh
rosa2 View Drop Down
Trajnica
Trajnica
Avatar

Pridružen: 29 Srpanj 2009
Status: Offline
Bodovi: 2168
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje rosa2 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 03 Travanj 2010 u 10:14
Kao prvo cure cestitam vam na super obavljenom poslu evo to je vec moj drugi swap i jako ga se veselim ,a drugo ma da ste neznam kako mjesale karte nebi pogodile ovakav parLOLLOLkakav ste pogodile ,partnerice saljem ti lijepe pozdraveWink
cvijet za cvijet=buket
Na vrh
Primavera View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar

Pridružen: 07 Lipanj 2009
Status: Offline
Bodovi: 1915
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Primavera Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 06 Travanj 2010 u 13:28
Originalno poslano od člana sandrazg sandrazg napisao:

primaverasmile219

Woohoo....hi Sandra, sudeći po tvom nicku, bit će ovo "purgerska" razmjena Wink
 
...drago More i Rose, dvije morske ljepotice naše, super ste odradile izvlačenje, bolju scenografiju nismo mogli poželjeti Seashell...filmić je predobar, a kartice...što reć' savršene Tongue
moja adresa u globalnom selu: http://www.primaveraidea.com
Na vrh
 Odgovori Odgovori Stranica  <1 45678 14>
  Prosljedi temu   

Pređi na drugi forum Forumska ovlaštenja View Drop Down

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.15
Copyright ©2001-2013 Web Wiz Ltd.

Stranica je generirana u 0,219 sekundi.