Početna stranica Početna stranica > Vrt - Forum o vrtovima > Moj vrt > Moj povrtnjak
  Aktivne teme Aktivne teme RSS Feed - wiz povrtnjak u malom
  Pomoć Pomoć  Pretraga foruma   Događanja   Registracija Registracija  Prijava Prijava


wiz povrtnjak u malom

 Odgovori Odgovori Stranica  <1 45678 68>
Korisnik
Poruka
 Ocjena: Ocjena teme: 1 Glasova, Približno 5,00  Tema Pretraga Tema Pretraga  Opcije teme Opcije teme
wizardica View Drop Down
Trajnica
Trajnica
Avatar

Pridružen: 21 Ožujak 2011
Lokacija: od vamo...tamo
Status: Offline
Bodovi: 2140
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje wizardica Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 23 Studeni 2012 u 21:33
 ..perunike, obožavam ih
 
Lažna prijateljica: Zlo koje vam tapše po ramenu
Na vrh
Sponzorirani linkovi


Na vrh
Fiki View Drop Down
Trajnica
Trajnica


Pridružen: 11 Prosinac 2011
Lokacija: .
Status: Offline
Bodovi: 2792
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Fiki Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 23 Studeni 2012 u 21:35

Praviš li kupinovu rakiju? ja jesam svake godine i super mi bude!
Na vrh
Fiki View Drop Down
Trajnica
Trajnica


Pridružen: 11 Prosinac 2011
Lokacija: .
Status: Offline
Bodovi: 2792
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Fiki Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 23 Studeni 2012 u 21:36
kAK su ti lijepe perunike?oćeš li sutra u   vrt sijeti bob?



 ..perunike, obožavam ih [IMG">http://oi46.tinypic.com/1qo8y8.jpg" />[/QUOTE]
Na vrh
wizardica View Drop Down
Trajnica
Trajnica
Avatar

Pridružen: 21 Ožujak 2011
Lokacija: od vamo...tamo
Status: Offline
Bodovi: 2140
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje wizardica Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 23 Studeni 2012 u 21:37
 od ove lila radim sirup i latice za čaj, jaaako miriše na starinsku ružu
Lažna prijateljica: Zlo koje vam tapše po ramenu
Na vrh
wizardica View Drop Down
Trajnica
Trajnica
Avatar

Pridružen: 21 Ožujak 2011
Lokacija: od vamo...tamo
Status: Offline
Bodovi: 2140
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje wizardica Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 23 Studeni 2012 u 21:40
Originalno poslano od člana Fiki Fiki napisao:

Praviš li kupinovu rakiju? ja jesam svake godine i super mi bude!
...e, vidiš, nemam kotao, il ima neka druga solucija za rakiju od ruža..
Lažna prijateljica: Zlo koje vam tapše po ramenu
Na vrh
wizardica View Drop Down
Trajnica
Trajnica
Avatar

Pridružen: 21 Ožujak 2011
Lokacija: od vamo...tamo
Status: Offline
Bodovi: 2140
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje wizardica Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 23 Studeni 2012 u 21:41
Fiki, nemogu sutra, tek možda za vikend, moj grunt je 20 km udaljen od mene, a imam brdo obaveza..
Lažna prijateljica: Zlo koje vam tapše po ramenu
Na vrh
wizardica View Drop Down
Trajnica
Trajnica
Avatar

Pridružen: 21 Ožujak 2011
Lokacija: od vamo...tamo
Status: Offline
Bodovi: 2140
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje wizardica Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 23 Studeni 2012 u 21:45
Lažna prijateljica: Zlo koje vam tapše po ramenu
Na vrh
monstera View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 24 Kolovoz 2011
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 11895
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje monstera Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 23 Studeni 2012 u 21:52



Wiz, ovu ću ti doći ukrasti! Šalim se.....
Zemlja nije ni moja, ni tvoja, posuđena je svima nama, da dođemo, da se tu sretnemo i odemo bez povratka.
Na vrh
wizardica View Drop Down
Trajnica
Trajnica
Avatar

Pridružen: 21 Ožujak 2011
Lokacija: od vamo...tamo
Status: Offline
Bodovi: 2140
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje wizardica Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 23 Studeni 2012 u 21:54
  
Lažna prijateljica: Zlo koje vam tapše po ramenu
Na vrh
wizardica View Drop Down
Trajnica
Trajnica
Avatar

Pridružen: 21 Ožujak 2011
Lokacija: od vamo...tamo
Status: Offline
Bodovi: 2140
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje wizardica Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 23 Studeni 2012 u 21:55
Originalno poslano od člana monstera monstera napisao:




Wiz, ovu ću ti doći ukrasti! Šalim se.....
 
 
...more, more, sam daj, al onda kad niko od brda susjeda nebu vidio, hahaha
 
 
Lažna prijateljica: Zlo koje vam tapše po ramenu
Na vrh
monstera View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 24 Kolovoz 2011
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 11895
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje monstera Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 23 Studeni 2012 u 21:55
Ufffff koje ljepote!
Zemlja nije ni moja, ni tvoja, posuđena je svima nama, da dođemo, da se tu sretnemo i odemo bez povratka.
Na vrh
monstera View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 24 Kolovoz 2011
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 11895
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje monstera Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 23 Studeni 2012 u 21:59
Eeee da ne tražim sad onaj post gdje spominješ neku jako mirisnu ružu za čaj, jel to ta? Imam i ja dvije ljepotice posađene ove godine, najmirisnije starinske ruže na svijetu od kojih se radi skupocjeno ružino ulje. Točnije radi se o dvije vrste damašćanki koje se uzgajaju u Bugarskoj i Turskoj u velikim nasadima..
Zemlja nije ni moja, ni tvoja, posuđena je svima nama, da dođemo, da se tu sretnemo i odemo bez povratka.
Na vrh
wizardica View Drop Down
Trajnica
Trajnica
Avatar

Pridružen: 21 Ožujak 2011
Lokacija: od vamo...tamo
Status: Offline
Bodovi: 2140
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje wizardica Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 23 Studeni 2012 u 22:01
Originalno poslano od člana monstera monstera napisao:

Ufffff koje ljepote!
 
gledala sam jučer tvoj vrtek do 4 ujutro, i svašta mi se dopalo, naročito crveni kozjak, ja imam bijeli, tvoj ćešnjak, luk sjemenjak i kukuruz, ja bi čenđ ...smile58
Lažna prijateljica: Zlo koje vam tapše po ramenu
Na vrh
wizardica View Drop Down
Trajnica
Trajnica
Avatar

Pridružen: 21 Ožujak 2011
Lokacija: od vamo...tamo
Status: Offline
Bodovi: 2140
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje wizardica Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 23 Studeni 2012 u 22:02
Originalno poslano od člana monstera monstera napisao:

Eeee da ne tražim sad onaj post gdje spominješ neku jako mirisnu ružu za čaj, jel to ta? Imam i ja dvije ljepotice posađene ove godine, najmirisnije starinske ruže na svijetu od kojih se radi skupocjeno ružino ulje. Točnije radi se o dvije vrste damašćanki koje se uzgajaju u Bugarskoj i Turskoj u velikim nasadima..
..daklem, ti si sretnica, a reci jel se da pelcati, jako sam zaluđena baš tom damašćanskom--
Lažna prijateljica: Zlo koje vam tapše po ramenu
Na vrh
Carol View Drop Down
Trajnica
Trajnica
Avatar
1. Najljepši vrt - Zima 2013/14

Pridružen: 14 Lipanj 2011
Lokacija: Zagorski breg
Status: Offline
Bodovi: 2208
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Carol Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 23 Studeni 2012 u 22:02
wiz, grunt ti je lepom mestu, krasan pogled, dal je to mozda podsljemenska zona? Ima tu svega, vockica, povrtnjak bas i nije u malom, predivnih ruzica - zuta mi se svidja, a i ona bijelo-plava perunika je prekrasna.
Vu plavem trnaci mi hiža stoji

od zelenih veja je videti ni..
Na vrh
wizardica View Drop Down
Trajnica
Trajnica
Avatar

Pridružen: 21 Ožujak 2011
Lokacija: od vamo...tamo
Status: Offline
Bodovi: 2140
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje wizardica Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 23 Studeni 2012 u 22:05
 
 jabuke su doslovno rodile na tone, grane su pucale i doticale tlo koliko su bile krcate plodom
Lažna prijateljica: Zlo koje vam tapše po ramenu
Na vrh
wizardica View Drop Down
Trajnica
Trajnica
Avatar

Pridružen: 21 Ožujak 2011
Lokacija: od vamo...tamo
Status: Offline
Bodovi: 2140
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje wizardica Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 23 Studeni 2012 u 22:08
..Carol, hvala ti na posjeti, i na lijepim riječima,drago mi je da ti se sviđa:) grunt spada pod žumberačko gorjeSmile
Lažna prijateljica: Zlo koje vam tapše po ramenu
Na vrh
monstera View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 24 Kolovoz 2011
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 11895
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje monstera Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 23 Studeni 2012 u 22:11
Ovako nešto može za čenđ,a nešto nemam dovoljno....Crveni kozjak sam ovog proljeća dobila od mamine susjede, ne znam koliko će ga biti, ali pogledam još pa ti javim. Bijelog kozjaka imam i previše,češnjak je već posađen,tako da njega nemam zasada, što ne znači da ga neće biti, samo neka bude bolja sezona nego ova. Ove godine mi je češnjak bio koma....slabo je urodio s obzirom kako je jako puno bilo prethodnih godina. Luka sjemenjaka imam brdo, oćeš domaći, holandski žuti i ako se ne varam ima još neka mješavina plavog ( ljubičastog ) mađarskog sa holandskim i još jedan domaći onaj svjetloljubičasti i bijeli oba duguljasti, za kukuruz ne znam na koji misliš? Kokičar mi je bio užasno loš i čeka da ga podijelim kokošima,a onaj donmaći osmoredac, njega je bilo malo, ali ima ga sigurno nešto kod moje mame, također imam neki crveni ukrasni kukuruz ,samo ga ove godine nisam uopće sijala.
Zemlja nije ni moja, ni tvoja, posuđena je svima nama, da dođemo, da se tu sretnemo i odemo bez povratka.
Na vrh
wizardica View Drop Down
Trajnica
Trajnica
Avatar

Pridružen: 21 Ožujak 2011
Lokacija: od vamo...tamo
Status: Offline
Bodovi: 2140
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje wizardica Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 23 Studeni 2012 u 22:11
  
Lažna prijateljica: Zlo koje vam tapše po ramenu
Na vrh
monstera View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 24 Kolovoz 2011
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 11895
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje monstera Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 23 Studeni 2012 u 22:13
Daj dobaci koju jabuku!   
Zemlja nije ni moja, ni tvoja, posuđena je svima nama, da dođemo, da se tu sretnemo i odemo bez povratka.
Na vrh
 Odgovori Odgovori Stranica  <1 45678 68>
  Prosljedi temu   

Pređi na drugi forum Forumska ovlaštenja View Drop Down

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.15
Copyright ©2001-2013 Web Wiz Ltd.

Stranica je generirana u 0,250 sekundi.