Početna stranica Početna stranica > Hobistika - Forum za hobi > Decoupage tehnika – salvetna tehnika > Swap i natječaji
  Aktivne teme Aktivne teme RSS Feed - No.1 Božićni swap 2009.
  Pomoć Pomoć  Pretraga foruma   Događanja   Registracija Registracija  Prijava Prijava


No.1 Božićni swap 2009.

 Odgovori Odgovori Stranica  <1 45678 18>
Korisnik
Poruka
ElzaBuba View Drop Down
Mladi grm
Mladi grm


Pridružen: 19 Kolovoz 2009
Status: Offline
Bodovi: 576
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje ElzaBuba Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 22 Studeni 2009 u 18:23
Video kao da si studirala kameru!
lako ti je nas oduševiti, sve fotograf do fotografa.
Na vrh
Sponzorirani linkovi


Na vrh
mare-nostrum View Drop Down
Trajnica
Trajnica
Avatar

Pridružen: 05 Rujan 2009
Status: Offline
Bodovi: 2829
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje mare-nostrum Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 22 Studeni 2009 u 18:35
Jel me neko tražio??? tu se spominje moje ime ....Anđelka kako sam krenula sa slikanjem postajem ti oštra konkurencija smile96.A čini mi se da nam se i Elza pridružuje krupnim koracimasmile96
Baš se veselim svemu ovom smile164
Na vrh
Izzy View Drop Down
Trajnica
Trajnica
Avatar

Pridružen: 08 Veljača 2009
Status: Offline
Bodovi: 2446
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Izzy Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 22 Studeni 2009 u 19:20
Cure, stvarno ste me nasmijale! Sad bih bez problema spamala ovu temu, ali ne smijemo, morat ću sve prebacivati u brbljaonicu! smile181
Extraordinary in the mundane.
Moj blog

Na vrh
kaća43 View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar

Pridružen: 26 Lipanj 2008
Status: Offline
Bodovi: 3004
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje kaća43 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 22 Studeni 2009 u 20:56
frida,fridasmile79
izzy bravo za tebe,cestitke na uspijesno obavljenom "poslu"
ajde kome smeta malo spamanja,kad nas ovako dobro zabaviteLOL
Na vrh
OTOK View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar
Kreator Cvijet.info enciklopedije

Pridružen: 26 Rujan 2008
Status: Offline
Bodovi: 13777
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje OTOK Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 22 Studeni 2009 u 21:04
Primavera, pa kad već imamo jednako godina, neka budemo i par.

Pozdrav, generacijo Thumbs%20Up
Na vrh
Ivana-Mia View Drop Down
administrator
administrator
Avatar

Pridružen: 30 Studeni 2008
Status: Offline
Bodovi: 1278
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Ivana-Mia Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 23 Studeni 2009 u 08:53
Originalno poslano od člana OTOK OTOK napisao:

Ni ja ne sumnjam u pošteno izvlačenje, samo znam dok ne dovršim to što sam počela raditi, neću pogledati tko je moj par, jer će me onda mučiti da li sam pogodila ukus te osobe. Zato sam odlučila da večeras dovršim ono što sam zamislila, a tko bude par, bit će.
 
Odlična ideja!
Na vrh
OTOK View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar
Kreator Cvijet.info enciklopedije

Pridružen: 26 Rujan 2008
Status: Offline
Bodovi: 13777
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje OTOK Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 23 Studeni 2009 u 09:51
Kako sam rekla, tako sam i napravila, dovršila sam ono što sam zamislila, čak sam ispekla (ma ne, ne radi so o kolačima, ali ipak se peče)
Na vrh
Primavera View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar

Pridružen: 07 Lipanj 2009
Status: Offline
Bodovi: 1915
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Primavera Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 23 Studeni 2009 u 13:31
Draga moja Izzy, nisam bila baš u toku jer me nije bilo 2 dana u Zg, pa tek sada uživam u cijeloj ovoj priči...nasmijala si me svojim super videom...normalno da ti ja nikako ne bi mogla stati u jedan red ...odradila si odličan posao, a na nama je sad da si damo truda i probamo razveseliti svoga para... mada mi je bilo posve svejedno tko će mi biti par iz ovog dragog društvanca, ipak sam fest radosna da me "zapala" baš moja generacija i još k tome s mooooora.... no, dosta priče i haj'mo raditi....hmmm, to kao da sam već negdje čula Thinking
moja adresa u globalnom selu: http://www.primaveraidea.com
Na vrh
Primavera View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar

Pridružen: 07 Lipanj 2009
Status: Offline
Bodovi: 1915
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Primavera Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 23 Studeni 2009 u 13:37
Originalno poslano od člana OTOK OTOK napisao:

Primavera, pa kad već imamo jednako godina, neka budemo i par.

Pozdrav, generacijo Thumbs%20Up
 
 
...pozdrav i tebi generacijo Megaphone....nadam se da me čuješ tamo na onom prekrasnom otoku Wink skoro mi dodje da ti osobno donesem swapić kad bude gotov Smile ...nadam se samo da ću pogoditi tvoj ukus i ne darivati te nečim što već imaš, npr. poput onih kineskih tagetesa Wink
moja adresa u globalnom selu: http://www.primaveraidea.com
Na vrh
OTOK View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar
Kreator Cvijet.info enciklopedije

Pridružen: 26 Rujan 2008
Status: Offline
Bodovi: 13777
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje OTOK Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 23 Studeni 2009 u 13:41
Primavera, sad sam se baš od srca nasmijala, vidim da pratiš razgovor uz kavu
Na vrh
frida View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar

Pridružen: 17 Rujan 2007
Lokacija: .
Status: Offline
Bodovi: 3399
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje frida Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 23 Studeni 2009 u 14:44
Originalno poslano od člana kaća43 kaća43 napisao:

frida,fridasmile79
izzy bravo za tebe,cestitke na uspijesno obavljenom "poslu"
ajde kome smeta malo spamanja,kad nas ovako dobro zabaviteLOL


 Tu sam! Tu sam! Juhuuuu!

 Šalji adresu na pp! Ja cu tebi svoju....
Na vrh
proljeće View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 29 Veljača 2008
Status: Offline
Bodovi: 7005
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje proljeće Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 23 Studeni 2009 u 15:17
Ljudi moji da li je itko išta čuo o dugokosoj u posljednje vrijeme???
 
Dugoooookooooosaaaaa   javi se!!!!
Na vrh
andrea01 View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 29 Svibanj 2007
Status: Offline
Bodovi: 5238
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje andrea01 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 23 Studeni 2009 u 22:39
Originalno poslano od člana proljeće proljeće napisao:

Ljudi moji da li je itko išta čuo o dugokosoj u posljednje vrijeme???
 
Dugoooookooooosaaaaa   javi se!!!!

Malo slabije u zadnje vrijeme čujeeeeeeeeeeee!!!

Upoznata je sa svime i došla bu se javiti!!!

P.S. Ona je već gotova sa svojim radom!!! Zajedno smo tražile inspiraciju prošli tjedan po Sanoboru!!!
Na vrh
dugokosa View Drop Down
Mladi grm
Mladi grm
Avatar

Pridružen: 07 Svibanj 2008
Status: Offline
Bodovi: 886
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje dugokosa Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 24 Studeni 2009 u 00:36
andrea dobila buš ti smile42

proljeće tu sam malo sam prelijena.... ali ono do kraja
sutra je novi dan
Na vrh
proljeće View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 29 Veljača 2008
Status: Offline
Bodovi: 7005
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje proljeće Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 24 Studeni 2009 u 08:25
Originalno poslano od člana dugokosa dugokosa napisao:

andrea dobila buš ti smile42

proljeće tu sam malo sam prelijena.... ali ono do kraja
Uh, pao mi je kamen sa srca...već sam se bila zabrinula gdje si.
Znači ti si spremna???
 
I ja sam LOLLOLLOL
Sada samo moramo dogovoriti primopredaju...Smile
Na vrh
Izzy View Drop Down
Trajnica
Trajnica
Avatar

Pridružen: 08 Veljača 2009
Status: Offline
Bodovi: 2446
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Izzy Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 24 Studeni 2009 u 09:00
Vas dvije imate talačku krizu? Mislim, zvuči tako... Primopredaja, jesi spremna i tako to... LOL
Extraordinary in the mundane.
Moj blog

Na vrh
Mikica74 View Drop Down
Upravo klijam
Upravo klijam


Pridružen: 31 Listopad 2009
Status: Offline
Bodovi: 143
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Mikica74 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 24 Studeni 2009 u 10:55
kako sam mogla da propustim ovu temu..tek sam danas videla o cemu se radi i jako mi se svidelo..videla sam rok i da je kasno za prijavljivanje ali  ako slucajno jos postoji šansa za prijavu evo ja se prijavljujem..pozdrav svima
Na vrh
dugokosa View Drop Down
Mladi grm
Mladi grm
Avatar

Pridružen: 07 Svibanj 2008
Status: Offline
Bodovi: 886
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje dugokosa Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 24 Studeni 2009 u 13:02
Ma Izzy da talačku već imam i nikotinsku sad sam predugo na kompu
sutra je novi dan
Na vrh
Izzy View Drop Down
Trajnica
Trajnica
Avatar

Pridružen: 08 Veljača 2009
Status: Offline
Bodovi: 2446
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Izzy Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 24 Studeni 2009 u 13:11
Originalno poslano od člana Mikica74 Mikica74 napisao:

kako sam mogla da propustim ovu temu..tek sam danas videla o cemu se radi i jako mi se svidelo..videla sam rok i da je kasno za prijavljivanje ali  ako slucajno jos postoji šansa za prijavu evo ja se prijavljujem..pozdrav svima


Mikica, oprostit ćemo ti jer si nova! Smile Ovako, iako su parovi već izvučeni možemo pitati cure da li bi te "primile" u svoj par tako da tvorite onda trokut! To bi bilo najbolje rješenje...

CUREEEEEEEEEE, ako bi netko želio da se naša talentirana Mikica (halo, jeste vidjeli njene savršene kutije?!?!) pridruži vašem paru u razmjeni molim neka hitno digne kist u zrak ovdje! Tko prvi - njegovo! Star

Princip bi onda bio A » B » C » A iliti  A šalje poklon  B koji svoj poklon šalje C, a C šalje A da se zatvori krug!


Extraordinary in the mundane.
Moj blog

Na vrh
rose View Drop Down
*Moderator Foruma
*Moderator Foruma
Avatar
Moderatorica

Pridružen: 16 Listopad 2008
Status: Offline
Bodovi: 5598
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje rose Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 24 Studeni 2009 u 13:33
ja sam dobrovoljka
Na vrh
 Odgovori Odgovori Stranica  <1 45678 18>
  Prosljedi temu   

Pređi na drugi forum Forumska ovlaštenja View Drop Down

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.15
Copyright ©2001-2013 Web Wiz Ltd.

Stranica je generirana u 0,154 sekundi.