Početna stranica Početna stranica > Ostalo - Sve i svašta o biljkama i cvijeću > Oglasi
  Aktivne teme Aktivne teme RSS Feed - POKLANJAM, nudim,darujem, dijelim cvijeće
  Pomoć Pomoć  Pretraga foruma   Događanja   Registracija Registracija  Prijava Prijava


POKLANJAM, nudim,darujem, dijelim cvijeće

 Odgovori Odgovori Stranica  <1 45678 15>
Korisnik
Poruka
lorica10 View Drop Down
Mladi grm
Mladi grm
Avatar

Pridružen: 21 Svibanj 2011
Status: Offline
Bodovi: 740
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje lorica10 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 18 Kolovoz 2011 u 14:45
pun pogodak cvijetićljubac, kako ću ga samo u jesen posaditi... veselim se...
Na vrh
Sponzorirani linkovi


Na vrh
lodeco View Drop Down
Novo sjeme
Novo sjeme
Avatar

Pridružen: 18 Kolovoz 2011
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 17
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje lodeco Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 18 Kolovoz 2011 u 15:12
Originalno poslano od člana bebolina bebolina napisao:

[QUOTE=sanjalica4]kupila bi reznice ili manje biljke pustinjske ruze. pokusala sam iz sjemena uzgojit ali cim pruze 2 listica uvenu.smile43
Misliš na ovu ili???




ako nekoe treba taj cvjetic nek se javi u mene ga ima hrpa :)
pozdrav
Na vrh
nada123 View Drop Down
Novo sjeme
Novo sjeme
Avatar

Pridružen: 03 Svibanj 2011
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 28
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje nada123 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 23 Kolovoz 2011 u 22:13
Clapbok ledeco može koji cvijetić meni baš mi je krasan nikad nisam imala tako nešto pliz 
Na vrh
lodeco View Drop Down
Novo sjeme
Novo sjeme
Avatar

Pridružen: 18 Kolovoz 2011
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 17
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje lodeco Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 24 Kolovoz 2011 u 08:23
naravno,posalji poruku pa se dogovorimo :)
Na vrh
monstera View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 24 Kolovoz 2011
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 11895
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje monstera Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 31 Kolovoz 2011 u 11:05
gospina trava ispričavam se sa zakašnjenjem što sam još jedna tuka u nizu koja upada na tvoju temu ja sam još u fazi upoznavanja s kompjuterom,pa si nismo još na ,ti,
Na vrh
bebolina View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 24 Srpanj 2011
Lokacija: Selendra b.b.
Status: Offline
Bodovi: 12672
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje bebolina Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 01 Rujan 2011 u 16:48

Trebam sjeme močvarnog hibiskusa roza boje, u zamjenu za sjeme bijelog

Dođu tako vremena, kada pamet zašuti, budala progovara, a fukara se obogati.   I. Andrić
Na vrh
Lovro View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar

Pridružen: 18 Rujan 2010
Lokacija: Varaždin
Status: Offline
Bodovi: 4174
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Lovro Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 01 Rujan 2011 u 21:42
Bebolina, ja imam svjetlo rozog!
Nemogu ti 100% obećati, jer za sad nisam uspjela "upecati"sjeme, no imam te u vidu!
Otpadne još žuto!Cry
Varaždin, stari moj grad!
Na vrh
bebolina View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 24 Srpanj 2011
Lokacija: Selendra b.b.
Status: Offline
Bodovi: 12672
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje bebolina Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 01 Rujan 2011 u 23:41
Originalno poslano od člana LOVRO LOVRO napisao:

Bebolina, ja imam svjetlo rozog!
Nemogu ti 100% obećati, jer za sad nisam uspjela "upecati"sjeme, no imam te u vidu!
Otpadne još žuto!Cry
Ne moraš mi obećati 100%, bitna je dobra volja koju si pokazala, tako da ćeš sjeme bijeloga dobiti, bez obzira na sve.
I da, ne očajavaj zbog toga što ti požuti i otpadne, tako je bilo i kod meneEmbarrassed sve dok ga nisam počela redovito prihranjivat. Jednostavno biljčica nije imala snage za sav taj napor i sve je usmjeravala na cvijet.
Dođu tako vremena, kada pamet zašuti, budala progovara, a fukara se obogati.   I. Andrić
Na vrh
gospina trava View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 11 Svibanj 2010
Status: Offline
Bodovi: 5954
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje gospina trava Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 06 Rujan 2011 u 08:02
Originalno poslano od člana monstera monstera napisao:

gospina trava ispričavam se sa zakašnjenjem što sam još jedna tuka u nizu koja upada na tvoju temu [IMG]smileys/emot4.gif" align="middle" /> ja sam još u fazi upoznavanja s kompjuterom,pa si nismo još na ,ti, [IMG]smileys/emot76.gif" align="middle" />


ma ne, kaj se ispričavaš, to je tema od svih nas. Jedino ti tu još vlada društveno vlasništvo, zato ga iskoristi
Na vrh
monstera View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 24 Kolovoz 2011
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 11895
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje monstera Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 06 Rujan 2011 u 11:55
ok,onda hvala.
Na vrh
irisica View Drop Down
Već proklijao
Već proklijao
Avatar

Pridružen: 12 Siječanj 2010
Status: Offline
Bodovi: 76
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje irisica Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 09 Rujan 2011 u 09:39
Ja imam sjeme crvenog hibija pa ako si još uvijek zainteresirana javi.
Na vrh
Božikovine View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 28 Travanj 2008
Status: Offline
Bodovi: 13142
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Božikovine Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 09 Rujan 2011 u 21:36
Na vrh
monstera View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 24 Kolovoz 2011
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 11895
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje monstera Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 09 Rujan 2011 u 21:47
Ja je imam,susjeda me u čudu gledala,kad sam joj rekla što je to,samo sam joj dala krivi recept,kao " to ti je jako dobar lijek za želudac"
Na vrh
dadacvjetić View Drop Down
Pustio korijenje
Pustio korijenje
Avatar

Pridružen: 23 Srpanj 2011
Status: Offline
Bodovi: 362
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje dadacvjetić Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 10 Rujan 2011 u 20:58
Božičkovinu ako imaš molim te za koju sjemenku bamije, plizzzzz.
Na vrh
osbourne View Drop Down
Pustio korijenje
Pustio korijenje
Avatar

Pridružen: 17 Siječanj 2008
Status: Offline
Bodovi: 336
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje osbourne Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 14 Rujan 2011 u 10:05
pozdrav ljudi, moj organski vrt dao mi je nekog sjemena viška, nema puno jer sam student i ne stignem koliko bi želio, ali ponešto za pokloniti imam:

mahune zelene visoke

kukuruz šećerac

tomatillo rajčica

kadifa grmolika

novac naravno ne tražim, volio bih mijenjati ako imate neko povrće iz eko uzgoja (sjeme)

Wink
Na vrh
antonija View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 29 Travanj 2010
Lokacija: župa dubrovačka
Status: Offline
Bodovi: 5001
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje antonija Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 14 Rujan 2011 u 11:07
ja bi volila imati mahune visoke ako su to one koje se penju. od sjemena ja osobno nemam ništa ali ima moj tata. kupus raštiku i pomadore domaće starinske, budu jako velike i mesnate. kožica im je jako tanka i ne mogu puno stati.
jučer je samo san,a sutra samo vizija: no ako danas živiš dobro, svako jučer postaje san o sreći, a svako sutra vizija nade. Stoga se pobrini za danas.

Na vrh
lorica10 View Drop Down
Mladi grm
Mladi grm
Avatar

Pridružen: 21 Svibanj 2011
Status: Offline
Bodovi: 740
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje lorica10 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 26 Rujan 2011 u 19:05
poklanjam lukovice ovog amarilisa





i još poklanjam rizome svjetlo plave perunike,
sjeme cinija,
sjeme naranđastih visokih kadifa,
 rizom naranđaste graničice,
mladi ukorjenjeni crveni kalanchoe
ukorjenjeni mladi bijeli jednostruki oleander.
Ruka koja daje uvijek je iznad one koja prima.

Na vrh
lodeco View Drop Down
Novo sjeme
Novo sjeme
Avatar

Pridružen: 18 Kolovoz 2011
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 17
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje lodeco Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 26 Rujan 2011 u 19:43
pozdrav lorice,moze meni koja lukovica amarilisa?
Na vrh
bebolina View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 24 Srpanj 2011
Lokacija: Selendra b.b.
Status: Offline
Bodovi: 12672
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje bebolina Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 26 Rujan 2011 u 19:46
Originalno poslano od člana lorica10 lorica10 napisao:

poklanjam lukovice ovog amarilisa





i još poklanjam rizome svjetlo plave perunike,
sjeme cinija,
sjeme naranđastih visokih kadifa,
 rizom naranđaste graničice,
mladi ukorjenjeni crveni kalanchoe
ukorjenjeni mladi bijeli jednostruki oleander.
Ja bi jednu lukovicu ovog ljepotanaEmbarrassed
Dođu tako vremena, kada pamet zašuti, budala progovara, a fukara se obogati.   I. Andrić
Na vrh
lorica10 View Drop Down
Mladi grm
Mladi grm
Avatar

Pridružen: 21 Svibanj 2011
Status: Offline
Bodovi: 740
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje lorica10 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 26 Rujan 2011 u 20:13
naravno bebolinaSmile
Ruka koja daje uvijek je iznad one koja prima.

Na vrh
 Odgovori Odgovori Stranica  <1 45678 15>
  Prosljedi temu   

Pređi na drugi forum Forumska ovlaštenja View Drop Down

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.15
Copyright ©2001-2013 Web Wiz Ltd.

Stranica je generirana u 0,234 sekundi.