Početna stranica Početna stranica > Ostalo - Sve i svašta o biljkama i cvijeću > Dnevnik radova
  Aktivne teme Aktivne teme RSS Feed - mikicin dnevnik
  Pomoć Pomoć  Pretraga foruma   Događanja   Registracija Registracija  Prijava Prijava


mikicin dnevnik

 Odgovori Odgovori Stranica  <1 45678 11>
Korisnik
Poruka
SilveK View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar

Pridružen: 16 Veljača 2008
Lokacija: .
Status: Offline
Bodovi: 4014
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje SilveK Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 18 Studeni 2008 u 17:40
Već je i bilo vrijeme da čujemo što je novo, lijepo što si se vratila da to podijeliš s nama. A ako što uspije od bungevilije, lijepo se preporučam, pa makar ju morala svake zime nositi nutra, prekrasan cvijetEmbarrassed
Na vrh
Sponzorirani linkovi


Na vrh
Mikica View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar

Pridružen: 25 Siječanj 2008
Status: Offline
Bodovi: 3024
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Mikica Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 18 Studeni 2008 u 17:56
Može,nema frke.
Na vrh
Mikica View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar

Pridružen: 25 Siječanj 2008
Status: Offline
Bodovi: 3024
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Mikica Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 17 Siječanj 2009 u 16:25
Evo konačno sam bila malo u vrtu.Čisto mi je neugodno reći da sam kosila,grabljala,kopala i još malo sadila lovor višnju a ono u Zagrebu i kontinentu snijeg.Pričala sam sa mpk dok sam bila vani i ona mi je rekla da je "tamo gore" u Zg. zima a ja do tri i pol vani kosim i guštam,kao da živim na nakoj drugoj planeti.Sva sam sretna da sam malo počela raditi.Isto sam tako razbacala i malo gnoja a zemlja krasnaaaaa.Naprosto nisam mogla odoliti,došla mi susjeda,tipkamo se kasnije.
Na vrh
hoya View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 26 Rujan 2008
Lokacija: rijeka
Status: Offline
Bodovi: 6573
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje hoya Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 17 Siječanj 2009 u 17:24
I ja sam bila u vrtu cijelo jutro, a onda ušla u kuću... Pucala mi glava od sinusa. Ovo zubato sunce me prevarilo. Meni bi bolje bilo ja je i kod nas i snijeg i led da se još malo strpim. Kad me mami ...
Prijateljstvo nije velika stvar,nego milion malih stvari. E. HABERT
Na vrh
Mikica View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar

Pridružen: 25 Siječanj 2008
Status: Offline
Bodovi: 3024
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Mikica Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 17 Siječanj 2009 u 17:30
Ma i meni nos "curi" ali vrt je jači.Kod nas su najavili kišu za sutra tj. još za noćas pa stvarno treba malo staviti gnoja na vrt pa da to sve finu upije.Ma bit će to super!!!
Da zaboravila sam,obrezala sam i papmasicu jer su rekli da će drugi tjedan doći ona američka hladnoća (malo blaža) pa da mi se na smrzne.
Na vrh
hoya View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 26 Rujan 2008
Lokacija: rijeka
Status: Offline
Bodovi: 6573
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje hoya Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 17 Siječanj 2009 u 19:09

I kod nas su najavili kišu. Kod tebe će pasti 3 minute prije smile92

Ako na tvojim slikama vidim Učku ( čini mi se da je, jer kažeš da u vrtu imaš ćuke) tu smo negdje blizu !
Prijateljstvo nije velika stvar,nego milion malih stvari. E. HABERT
Na vrh
Triša View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar
ZLATNI DONATOR

Pridružen: 04 Siječanj 2008
Lokacija: Rijeka
Status: Offline
Bodovi: 19699
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Triša Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 17 Siječanj 2009 u 19:24
Mikice ja isto već naveliko radim u dvorištu, a sada u Splitu mislim kako je tek njima - tu cvatu ruže kao da je proljeće, kadifice cvatu, ostići, margeritice - toplo - moji su na južnoj strani po danu nema potrebe grijati.
RIJEKA

"NEVERA S KVARNERA" odabrala "otok"
Na vrh
Mikica View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar

Pridružen: 25 Siječanj 2008
Status: Offline
Bodovi: 3024
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Mikica Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 18 Siječanj 2009 u 06:55
Pa hoya napiši gdje si točno,ja sam u Spinčićima a ti?
Na vrh
gioiaa View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 03 Travanj 2008
Lokacija: .
Status: Offline
Bodovi: 16587
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje gioiaa Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 18 Siječanj 2009 u 09:32
zavidim vam sto mozete raditi u vrtu
Na vrh
hoya View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 26 Rujan 2008
Lokacija: rijeka
Status: Offline
Bodovi: 6573
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje hoya Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 18 Siječanj 2009 u 09:53
Triša, oni sada imaju svega, a ljeti sve sunce sprži, a u to vrijeme gio i svi u unutrašnjosti imaju vrt iz snova. Mi smo negdje u sredini. To je dobro jer uvijek ima netko od nas sličicu za uveseljavanje. smile64
 
Mikice - ja sam ti kraj crkve na Srdočima! Skoro se možemo vidjeti!smile213
Prijateljstvo nije velika stvar,nego milion malih stvari. E. HABERT
Na vrh
Mikica View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar

Pridružen: 25 Siječanj 2008
Status: Offline
Bodovi: 3024
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Mikica Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 08 Ožujak 2009 u 14:25
Konačnoda napišem šta sam radila.Probudila se ja i evo što sam danas napravila.Lijepo sam pošpricala voćke sa crvenim uljem,pa sam onda obrezala kupine i uz put lijepo posadila maline koje sam dobila od Korijenko.Tada sam napravila malo kanalića i frknula bob i grašak u zemlju.Posadila sam i one aronije koje sam onomad kupila....
Sijala sam ja i dio onog sjemenja koje mi je SilveK poslala,pa još neke koje mi je dala Korijenko.P a ljudi moji "ubila"  se ja od sijanja,sađenja,kopanja itd.Ostaje mi sada da kupim nekoliko većih teglica koje trebam za kale koje sam kupila u Buzetu i krasne su lilaste boje,pa još neke sam lukovice kupila i moram ih posatiti,možda baš odem sada u vrt opet.Ajde tipkamo se.
Na vrh
gioiaa View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 03 Travanj 2008
Lokacija: .
Status: Offline
Bodovi: 16587
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje gioiaa Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 08 Ožujak 2009 u 15:27
Mikice posalji malo sunca pa da i ja pocnem sa radom
Na vrh
Mikica View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar

Pridružen: 25 Siječanj 2008
Status: Offline
Bodovi: 3024
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Mikica Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 08 Ožujak 2009 u 19:49
Ma vjeruj da bih ti poslala malo tog sunca jer sam na terasi sijala cvijeće u kratkim rukavima.
Na vrh
Triša View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar
ZLATNI DONATOR

Pridružen: 04 Siječanj 2008
Lokacija: Rijeka
Status: Offline
Bodovi: 19699
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Triša Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 09 Ožujak 2009 u 19:43
D jučer smo i mi bili u kratkim rukavima, ali kod tebe je danas možda i snijeg pao.
RIJEKA

"NEVERA S KVARNERA" odabrala "otok"
Na vrh
Mikica View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar

Pridružen: 25 Siječanj 2008
Status: Offline
Bodovi: 3024
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Mikica Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 10 Ožujak 2009 u 08:02
Imaš pravo,nije jučer baš padao snijeg ali je dobrano napadala grašica,no maćuhice mi se još drže.
Na vrh
Mikica View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar

Pridružen: 25 Siječanj 2008
Status: Offline
Bodovi: 3024
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Mikica Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 14 Ožujak 2009 u 07:27
Evo opet krasan dan koji treba iskoristiti.Već sam jučer bila u vrtu i orezala lavandu,još neku malu zelenu ogradicu,posijala mrkvu i korabicu,naravno i salatu sam stavila,malo pograbila i to je to.Nisam mogla puno jer sam radila prije podne.Danas neću napraviti gotovo ništa jer moram sa mm u kupovinu.Jedino mislim kupiti zemlje da počnem presađivati moje presadnice i ostalo cvijeće koje je u verandi i čeka da ga stavim van.Mislila sam da mogu staviti van dature a možda i hibiskus i bugenviliju.Vidjet ću još jer ne bi trebala temperatura biti niska.Tipkamo se navečer kada zbrojim šta sam sve kupila.
Na vrh
Mikica View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar

Pridružen: 25 Siječanj 2008
Status: Offline
Bodovi: 3024
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Mikica Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 23 Ožujak 2009 u 18:35
Čitam malo šta sam napisala i opet se nadam da ovo zahlađenje koje najavljuju za sutra bude zadnje ove sezone.Malo sam poslije posla išla čeprkati po vrtu i uspjela zasijati blitvu,salatu i rotkvice.Lijepo su mi niknuli visoki suncokreti ali ih planiram ova dva dana staviti unutra.Opet ništa od mog iznošenja cvijeća van.
Ma ustvari muči me jedan problem oko nekog puta koji trebam dobiti pa o tome ovisi i izgled mog cvijetnjaka.Ako dobijem put a trebala bih, tada na jedan dio terena dođe garaža ili parking plac.Tako bi se malo promijenio raspored moga cvijeća.Joj izludit ću jer je administracija spora,ustvari jaaaaako spora!
U subotu mi je mm pomogao ispiliti neka stara stabla pa sada to treba sve popaliti.Mislili smo u nedjelju ali je bilabura.Možda sutra ako ne bude puhalo i padalo ujutro.
Na vrh
Triša View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar
ZLATNI DONATOR

Pridružen: 04 Siječanj 2008
Lokacija: Rijeka
Status: Offline
Bodovi: 19699
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Triša Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 23 Ožujak 2009 u 18:53
Ja isto mislim da će nam konačno doći proljeće, pa ćemo od drugog tjedna navaliti, ma sve ćemo mi stići, ajde držim fige da se taj put riješ u tvoju korist.
RIJEKA

"NEVERA S KVARNERA" odabrala "otok"
Na vrh
Mikica View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar

Pridružen: 25 Siječanj 2008
Status: Offline
Bodovi: 3024
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Mikica Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 23 Ožujak 2009 u 20:27
I ja se nadam.smile143
Na vrh
gioiaa View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 03 Travanj 2008
Lokacija: .
Status: Offline
Bodovi: 16587
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje gioiaa Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 23 Ožujak 2009 u 20:44
ma ne brini ,od nedelje 20 stepeni
Na vrh
 Odgovori Odgovori Stranica  <1 45678 11>
  Prosljedi temu   

Pređi na drugi forum Forumska ovlaštenja View Drop Down

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.15
Copyright ©2001-2013 Web Wiz Ltd.

Stranica je generirana u 0,344 sekundi.