Početna stranica Početna stranica > Hobistika - Forum za hobi > Decoupage tehnika – salvetna tehnika > Decoupage galerija radova
  Aktivne teme Aktivne teme RSS Feed - hoću i ja...
  Pomoć Pomoć  Pretraga foruma   Događanja   Registracija Registracija  Prijava Prijava


hoću i ja...

 Odgovori Odgovori Stranica  <1 45678 25>
Korisnik
Poruka
malena malena View Drop Down
Mladi grm
Mladi grm
Avatar

Pridružen: 21 Ožujak 2009
Lokacija: Bosnia Hercegovina
Status: Offline
Bodovi: 519
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje malena malena Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 18 Svibanj 2009 u 23:29

ove podmetače i kutijicu sam radila nekad ranije, malo je peglano (sa salvetnim ljepilom koje ja imam to i nije baš išlo tako lako), a malo ljepljeno. mislim da je to prvi crno-bijeli rad

 
Na vrh
Sponzorirani linkovi


Na vrh
anđelka View Drop Down
Trajnica
Trajnica
Avatar

Pridružen: 03 Prosinac 2008
Status: Offline
Bodovi: 2526
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje anđelka Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 19 Svibanj 2009 u 07:09
 
Jako dobro. Bravo!
ANĐELKA
Na vrh
goga-osijek View Drop Down
Mladi grm
Mladi grm
Avatar

Pridružen: 18 Travanj 2009
Status: Offline
Bodovi: 683
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje goga-osijek Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 19 Svibanj 2009 u 07:45
vidi ti nje...baila se na crno-bijelu proizvodnju...jako zgodno!
LJUBAV NE POKAZUJEMO TAKO DA LJUBLJENU OSOBU GLEDAMO U OČI, NEGO DA ZAJEDNO S NJOM GLEDAMO U ISTOM SMJERU. Antoine de Saint Exupery
Na vrh
KARMEN View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar

Pridružen: 24 Travanj 2009
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 1443
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje KARMEN Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 19 Svibanj 2009 u 08:51
Ja volim crno - bijelo - to je uvijek elegantno. Sve pohvale. Bravo
Na vrh
sanjam View Drop Down
Mladi grm
Mladi grm
Avatar

Pridružen: 18 Listopad 2008
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 510
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje sanjam Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 19 Svibanj 2009 u 09:31
Originalno poslano od člana malena malena malena malena napisao:

Originalno poslano od člana piramida piramida napisao:

Ova crno bijela kutija je odlična,baš je nekako elegantna,kak je rekla Anastazija.
Nisam skužila za ovu kutiju sa suncokretima,zašto je neupotrebljiva?
 
ne može se zatvoriti sad kako je nanešeno dva sloja boje i laka.... kutijica je limena, pa sad razmišljam da skinem sloj koji bi trebao biti ispod poklopca, a to mi i  nije baš neko rješenje jer je pitanje kako će izgledati poslije....
zna li iko kako da radim dalje, jer sad izbjegavam kutije sa takvim poklopcem, a onda to značajno sužava izbor....
 
Crno - bijela kombinacija mi je super, a ove limene kutije nemoj izbjegavati, ja sam ih uradila nekoliko na sljedeći način: prije nego počnem bojati rub koji ide ispod poklopca zalijepim ljepilom, nakon bojanja ga odlijepim, kutija se može fino zatvoriti a kada je poklopac na njoj to se i ne vidi da nije obojano. Poslije skidanja ljepila dobiješ idealno ravnu crtu bojanog i neobojanog.
Na vrh
saara View Drop Down
Mladi grm
Mladi grm
Avatar

Pridružen: 17 Siječanj 2009
Status: Offline
Bodovi: 900
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje saara Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 19 Svibanj 2009 u 12:35
Prekrasni radovi u vas. Jako lijepo
Na vrh
kaća43 View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar

Pridružen: 26 Lipanj 2008
Status: Offline
Bodovi: 3004
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje kaća43 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 19 Svibanj 2009 u 12:37
prekrasna crno-bijela kombinacija...smile55
Na vrh
malena malena View Drop Down
Mladi grm
Mladi grm
Avatar

Pridružen: 21 Ožujak 2009
Lokacija: Bosnia Hercegovina
Status: Offline
Bodovi: 519
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje malena malena Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 19 Svibanj 2009 u 13:12
hvala, hvala smile58, baš me obraduju vaši komentari
Na vrh
malena malena View Drop Down
Mladi grm
Mladi grm
Avatar

Pridružen: 21 Ožujak 2009
Lokacija: Bosnia Hercegovina
Status: Offline
Bodovi: 519
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje malena malena Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 19 Svibanj 2009 u 13:15
Originalno poslano od člana sanjam sanjam napisao:

Originalno poslano od člana malena malena malena malena napisao:

Originalno poslano od člana piramida piramida napisao:

Ova crno bijela kutija je odlična,baš je nekako elegantna,kak je rekla Anastazija.
Nisam skužila za ovu kutiju sa suncokretima,zašto je neupotrebljiva?
 
ne može se zatvoriti sad kako je nanešeno dva sloja boje i laka.... kutijica je limena, pa sad razmišljam da skinem sloj koji bi trebao biti ispod poklopca, a to mi i  nije baš neko rješenje jer je pitanje kako će izgledati poslije....
zna li iko kako da radim dalje, jer sad izbjegavam kutije sa takvim poklopcem, a onda to značajno sužava izbor....
 
Crno - bijela kombinacija mi je super, a ove limene kutije nemoj izbjegavati, ja sam ih uradila nekoliko na sljedeći način: prije nego počnem bojati rub koji ide ispod poklopca zalijepim ljepilom, nakon bojanja ga odlijepim, kutija se može fino zatvoriti a kada je poklopac na njoj to se i ne vidi da nije obojano. Poslije skidanja ljepila dobiješ idealno ravnu crtu bojanog i neobojanog.
 
sanjam hvala na ideji... ono što mene zeza je to što to nisu uvijek kupljene jednobojne limene kutije. sad baš jednu radim u kojoj su bile neke čokoladice i zeleno-zlatna je... već sam zalijepila zidarsku traku, ali je poslije neću moći pokloniti nikom jer će mi uvijek djelovati nedovršeno
Na vrh
hippy View Drop Down
Trajnica
Trajnica
Avatar

Pridružen: 18 Lipanj 2008
Status: Offline
Bodovi: 0
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje hippy Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 19 Svibanj 2009 u 14:11
Originalno poslano od člana malena malena malena malena napisao:

 
sanjam hvala na ideji... ono što mene zeza je to što to nisu uvijek kupljene jednobojne limene kutije. sad baš jednu radim u kojoj su bile neke čokoladice i zeleno-zlatna je... već sam zalijepila zidarsku traku, ali je poslije neću moći pokloniti nikom jer će mi uvijek djelovati nedovršeno


Malena, ja to riješavam drugačije...
U potpunosti se slažem sa tobom da takva kutija izleda nedovršeno....i zato, ja prvo stavim pic traku koja je široka kao dubina poklopca. Gotovu kutijcu prelakiram i tek onda skinem pic taku.

Kad se sasvim osuši...lagano zaljepim, ali samo gornjim rubom uz neobrađeni rub kutijice i pošpricam akrilnom bojom ( u spreju )koja mi paše uz ostale boje.
Taj sloj je jako tanak i kutijica će se moći zatvarati poklopcem.
JEDINO je bitno da se taj lak tj. boju u spreju jako dobro osuši...kao se ne bi gulila pri stavljanu poklopca.....

Na vrh
malena malena View Drop Down
Mladi grm
Mladi grm
Avatar

Pridružen: 21 Ožujak 2009
Lokacija: Bosnia Hercegovina
Status: Offline
Bodovi: 519
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje malena malena Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 19 Svibanj 2009 u 14:21
Originalno poslano od člana hippy hippy napisao:



Malena, ja to riješavam drugačije...
U potpunosti se slažem sa tobom da takva kutija izleda nedovršeno....i zato, ja prvo stavim pic traku koja je široka kao dubina poklopca. Gotovu kutijcu prelakiram i tek onda skinem pic taku.

Kad se sasvim osuši...lagano zaljepim, ali samo gornjim rubom uz neobrađeni rub kutijice i pošpricam akrilnom bojom ( u spreju )koja mi paše uz ostale boje.
Taj sloj je jako tanak i kutijica će se moći zatvarati poklopcem.
JEDINO je bitno da se taj lak tj. boju u spreju jako dobro osuši...kao se ne bi gulila pri stavljanu poklopca.....

 
hvala draga na pomoći, probat ću tako Thumbs%20Up
Na vrh
malena malena View Drop Down
Mladi grm
Mladi grm
Avatar

Pridružen: 21 Ožujak 2009
Lokacija: Bosnia Hercegovina
Status: Offline
Bodovi: 519
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje malena malena Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 19 Svibanj 2009 u 14:23
može li neko od moderatora prebaciti par zadnjih postova u temu "trikovi i savjeti"? znam da sam trebala staviti pitanja tamo, jer vjerujem da još teta ima sličan problem
Na vrh
lilian View Drop Down
Pustio korijenje
Pustio korijenje
Avatar

Pridružen: 21 Siječanj 2009
Status: Offline
Bodovi: 398
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje lilian Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 19 Svibanj 2009 u 18:51
radovi su preeeeeeelepismile55
Na vrh
tinaV View Drop Down
Upravo klijam
Upravo klijam
Avatar

Pridružen: 06 Svibanj 2009
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 101
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje tinaV Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 19 Svibanj 2009 u 21:57
dala si mi divne ideje sa crno-bijelom kombinacijom jer ih moja kćer obožava
prekrasne su kutijice
Na vrh
malena malena View Drop Down
Mladi grm
Mladi grm
Avatar

Pridružen: 21 Ožujak 2009
Lokacija: Bosnia Hercegovina
Status: Offline
Bodovi: 519
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje malena malena Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 19 Svibanj 2009 u 22:12
Originalno poslano od člana tinaV tinaV napisao:

dala si mi divne ideje sa crno-bijelom kombinacijom jer ih moja kćer obožava
prekrasne su kutijice
 
baš mi je drago, i ja često baš na ovim stranicama dobijem inspiraciju Smile
Na vrh
dori-st View Drop Down
Mladi grm
Mladi grm
Avatar

Pridružen: 30 Prosinac 2008
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 689
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje dori-st Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 19 Svibanj 2009 u 22:56
Odlični radovi, crno bijelo uvijek pali............I uredno napravljeno. Bravo.
Na vrh
more View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar

Pridružen: 20 Ožujak 2009
Status: Offline
Bodovi: 1118
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje more Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 20 Svibanj 2009 u 00:14

odlični radovi! pogotovo crno-bijela kutija! oduševljena sam smile79

Na vrh
mnataša1 View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar

Pridružen: 02 Svibanj 2009
Status: Offline
Bodovi: 1427
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje mnataša1 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 20 Svibanj 2009 u 07:12
majstorica crno bijelih kombinacija...imaš oko i stila za to...bravo
Djeca su rođena sa krilima, a učitelji im pomažu poletjeti.
Na vrh
malena malena View Drop Down
Mladi grm
Mladi grm
Avatar

Pridružen: 21 Ožujak 2009
Lokacija: Bosnia Hercegovina
Status: Offline
Bodovi: 519
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje malena malena Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 20 Svibanj 2009 u 14:35
hvala puno na komplimentima smile64
Na vrh
malena malena View Drop Down
Mladi grm
Mladi grm
Avatar

Pridružen: 21 Ožujak 2009
Lokacija: Bosnia Hercegovina
Status: Offline
Bodovi: 519
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje malena malena Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 05 Lipanj 2009 u 19:39

ovo sam radila po narudžbi

ovako je to izgledalo nekad

 
 
a ovako sad
Na vrh
 Odgovori Odgovori Stranica  <1 45678 25>
  Prosljedi temu   

Pređi na drugi forum Forumska ovlaštenja View Drop Down

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.15
Copyright ©2001-2013 Web Wiz Ltd.

Stranica je generirana u 0,219 sekundi.