Početna stranica Početna stranica > Vrt - Forum o vrtovima > Moj vrt u slikama
  Aktivne teme Aktivne teme RSS Feed - Slavujev vrt
  Pomoć Pomoć  Pretraga foruma   Događanja   Registracija Registracija  Prijava Prijava


Slavujev vrt

 Odgovori Odgovori Stranica  <1 5758596061 282>
Korisnik
Poruka
 Ocjena: Ocjena teme: 5 Glasova, Približno 5,00  Tema Pretraga Tema Pretraga  Opcije teme Opcije teme
Jaca123 View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar

Pridružen: 23 Travanj 2012
Lokacija: križevci
Status: Offline
Bodovi: 1482
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Jaca123 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 22 Lipanj 2013 u 00:34
Ova slika je zaslužila da se ponovi,Clap
Na vrh
Sponzorirani linkovi


Na vrh
miska View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 10 Travanj 2013
Lokacija: Kvarner
Status: Offline
Bodovi: 8574
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje miska Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 22 Lipanj 2013 u 11:07
smile73predivno!!!!
Na vrh
SlavujVk View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar
Najljepši vrt - Ljeto 2013

Pridružen: 13 Studeni 2012
Lokacija: Slavonija
Status: Offline
Bodovi: 5466
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje SlavujVk Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 22 Lipanj 2013 u 23:06
Arim i Gikica, dobro mi došle susjede.
Miro, ono je kraljevski ljiljan.
Glikica je bila oko podne kada je temperatura na suncu bila preko 40 pa je zato ljiljan imao čudan miris, kao da zagriješ parfem.

Na vrh
SlavujVk View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar
Najljepši vrt - Ljeto 2013

Pridružen: 13 Studeni 2012
Lokacija: Slavonija
Status: Offline
Bodovi: 5466
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje SlavujVk Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 22 Lipanj 2013 u 23:14
Originalno poslano od člana Lantana Lantana napisao:

Lavanda je prekrasna, plavi se kao more, sve je u morskim tonovima, plavo, žuto i bijelo. Clap
Bijeli ljiljan mi ovdje zovemo Cvit Sv Ante i kad on procvjeta znači je da može početi sezona kupanja za djecu. Njegov miris je toliko jak da ga ja ne mogu držati u kuću, uglavnom ga nosimo na groblje i u crkvu.

Lantana dobro mi došla.
Danas sam teška srca orezala lavandu,
jedva sam je otela pčelama, cijeli roj je došao na terasu gdje sam ju vezala u snopove.
ove godine je ima jako puno, puna košara.

Na slici nisu Antunovi nego kraljevski ljiljani.
Antunovi kod nas procvjetaju za Svetog Antu a kraljevski malo kasnije i jako se razlikuju po mirisu.
Ove godine će jako brzo uvenuti jer je sunce prejako.
Na vrh
SlavujVk View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar
Najljepši vrt - Ljeto 2013

Pridružen: 13 Studeni 2012
Lokacija: Slavonija
Status: Offline
Bodovi: 5466
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje SlavujVk Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 22 Lipanj 2013 u 23:17
Jaca

miska

          hvala
Na vrh
moon View Drop Down
administrator
administrator
Avatar

Pridružen: 06 Listopad 2010
Lokacija: Kvarner,Croatia
Status: Offline
Bodovi: 10501
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje moon Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 22 Lipanj 2013 u 23:20
Pravi je užitak prošetati tvojim vrtom kroz koji nas vodiš tvojim divnim slikama. Sva sreća da znaš tako dobro fotkati , jer bio bi grijeh ne doživjeti tvoj vrt na pravi način.
Lavanda ti je prekrasna. Ja ću svoju brati tek za kji dan, jer je u moje krajeve sunce ove godine malo kasnije došlo, ali zato sad prži. Gotovo da je i lavanda spremna za berbu. Na stabljici su se već počele nazirati tri boje, pa kad budu malo jače izražene i lavanda će u snopiće poći.

Tvoja mala oda najduljem danu u godini mi se jako svidjela.
Na vrh
Leona31 View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar

Pridružen: 23 Prosinac 2012
Status: Offline
Bodovi: 3106
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Leona31 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 23 Lipanj 2013 u 08:50
smile120
Nije isto covek u pustinji
i pustinja u coveku
Na vrh
aralija View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 19 Svibanj 2012
Status: Offline
Bodovi: 7070
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje aralija Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 23 Lipanj 2013 u 16:03
Ovdje se uvijek osjećam kao u botaničkom vrtu gdje profić objašnjava biljčicu po biljčicu, ljubav i znanje ukomponirano u cjelinu i to je za mene neprocjenjivo. BRAVO i dubok naklonClap
Mogli bismo postojati i bez njihove ljepote, ali bi vrijednost našeg života bila neizmjerno umanjena
Na vrh
SlavujVk View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar
Najljepši vrt - Ljeto 2013

Pridružen: 13 Studeni 2012
Lokacija: Slavonija
Status: Offline
Bodovi: 5466
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje SlavujVk Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 23 Lipanj 2013 u 22:59















Na vrh
dadinica View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 24 Travanj 2012
Lokacija: Baranja
Status: Offline
Bodovi: 5177
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje dadinica Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 23 Lipanj 2013 u 23:20
Ova prva slika.... uhvaćen trenutak života... možeš s njom u neki časopis.
Žega ubija, a tvoj vrt blješti cvijetom ivančice.

Pozdravi iz Baranje!
Na vrh
blue sky View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar

Pridružen: 19 Svibanj 2011
Status: Offline
Bodovi: 3013
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje blue sky Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 23 Lipanj 2013 u 23:22
neponovljiva ljepota kraljevskog ljiljanasmile76 a fotke su osobito ove zadnje nešto prepreeeedobrosmile55
Na vrh
Andina View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar
Najljepši vrt pod kišom 2014

Pridružen: 31 Srpanj 2011
Lokacija: Zagreb
Status: Offline
Bodovi: 3306
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Andina Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 24 Lipanj 2013 u 01:22
Često navratim pogledati tvoj vrt, pa evo da se napokon i oglasim. Dakle, svaki puta se vraćam nekoliko stranica unazad da "utvrdim gradivo", a onda pregledavam nove postove. Zahvaljujem ti na savjetima koje nam daješ. Vjerojatno ima onih kojima to ne treba, no meni su oni itekako korisni. O cvijeću ne mogu puno govoriti jer za to nisam kompetentna, mogu samo uzdisati od ljepote i reći: Hvala što ovu ljepotu i svoje iskustvo dijeliš s nama.
“Cvijeće su riječi koje čak i malo dijete može razumjeti”.
Artur C. Coxe (američki svećenik i pjesnik)
Na vrh
SlavujVk View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar
Najljepši vrt - Ljeto 2013

Pridružen: 13 Studeni 2012
Lokacija: Slavonija
Status: Offline
Bodovi: 5466
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje SlavujVk Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 24 Lipanj 2013 u 07:09
Originalno poslano od člana moon moon napisao:

Pravi je užitak prošetati tvojim vrtom kroz koji nas vodiš tvojim divnim slikama. Sva sreća da znaš tako dobro fotkati , jer bio bi grijeh ne doživjeti tvoj vrt na pravi način.
Lavanda ti je prekrasna. Ja ću svoju brati tek za kji dan, jer je u moje krajeve sunce ove godine malo kasnije došlo, ali zato sad prži. Gotovo da je i lavanda spremna za berbu. Na stabljici su se već počele nazirati tri boje, pa kad budu malo jače izražene i lavanda će u snopiće poći.

Tvoja mala oda najduljem danu u godini mi se jako svidjela.

zvjezdoznanko, hvala!
posebno mi je drago da ti se svidjela,kako si ju lijepo nazvala, moja mala oda o najduljem danu u godini.
Na vrh
SlavujVk View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar
Najljepši vrt - Ljeto 2013

Pridružen: 13 Studeni 2012
Lokacija: Slavonija
Status: Offline
Bodovi: 5466
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje SlavujVk Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 24 Lipanj 2013 u 07:15
Leona
Na vrh
Monna View Drop Down
Trajnica
Trajnica
Avatar
3. Najljepši vrt - Proljeće 2014

Pridružen: 13 Travanj 2008
Lokacija: Pozega
Status: Offline
Bodovi: 2376
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Monna Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 24 Lipanj 2013 u 07:43
evo i ja malosmile200
pozdrav iz Zlatne doline
Na vrh
SlavujVk View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar
Najljepši vrt - Ljeto 2013

Pridružen: 13 Studeni 2012
Lokacija: Slavonija
Status: Offline
Bodovi: 5466
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje SlavujVk Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 24 Lipanj 2013 u 07:48
Originalno poslano od člana aralija aralija napisao:

Ovdje se uvijek osjećam kao u botaničkom vrtu gdje profić objašnjava biljčicu po biljčicu, ljubav i znanje ukomponirano u cjelinu i to je za mene neprocjenjivo. BRAVO i dubok naklonClap
aralija hvala.
možda samnom nešto nije u redu ali u zadnje vrijeme mi svakodnevnica donosi puno čudne i negativne energije, puno događaja me iznenadi i razočara.
smeta mi neiskrenost, tužni događaji, uništavanje prirode koja nam se osvećuje i to ne zato što je   osvetoljubiva nego što smo je mi sami na to natjerali svojom pohlepom i što se sve pretvorilo u "meni treba".
drago mi je kada me posjete iskrene osobe kao što si ti, kada za porukom koju napišu ostane trag pozitivne energije koju jako dobro osjetimo i ja i moje cvijeće.

sretna sam što sam jutos kod tebe na terasi vidjela da još postoje ljudi koji osjete tajanstvenost noći punog mjeseca, što si svojim prelijepim slikama taj osjećaj podjelila s nama.
ja sam tu noć osjetila kao da sam bila tamo....i uživala!
Na vrh
SlavujVk View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar
Najljepši vrt - Ljeto 2013

Pridružen: 13 Studeni 2012
Lokacija: Slavonija
Status: Offline
Bodovi: 5466
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje SlavujVk Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 24 Lipanj 2013 u 07:54
Originalno poslano od člana dadinica dadinica napisao:

Ova prva slika.... uhvaćen trenutak života... možeš s njom u neki časopis.
Žega ubija, a tvoj vrt blješti cvijetom ivančice.


dadinice draga, hvala,
ovaj kukac, kojem bih voljela znati ime, mi je najdraži posjetitelj u vrtu.
stalno je u pokretu i trebalo mi je dugo da ga "ulovim" u ovakvom položaju.
najzanimljivije mi je što svoje dugačko rilo,dok leti, smota u spiralu.
Na vrh
SlavujVk View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar
Najljepši vrt - Ljeto 2013

Pridružen: 13 Studeni 2012
Lokacija: Slavonija
Status: Offline
Bodovi: 5466
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje SlavujVk Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 24 Lipanj 2013 u 07:59
draga blu,hvala
očekivala sam te među ljiljanima i taj cvijet povezujem stobom
Na vrh
SlavujVk View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar
Najljepši vrt - Ljeto 2013

Pridružen: 13 Studeni 2012
Lokacija: Slavonija
Status: Offline
Bodovi: 5466
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje SlavujVk Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 24 Lipanj 2013 u 08:21
Originalno poslano od člana Andina Andina napisao:

Često navratim pogledati tvoj vrt, pa evo da se napokon i oglasim. Dakle, svaki puta se vraćam nekoliko stranica unazad da "utvrdim gradivo", a onda pregledavam nove postove. Zahvaljujem ti na savjetima koje nam daješ. Vjerojatno ima onih kojima to ne treba, no meni su oni itekako korisni. O cvijeću ne mogu puno govoriti jer za to nisam kompetentna, mogu samo uzdisati od ljepote i reći: Hvala što ovu ljepotu i svoje iskustvo dijeliš s nama.
Andina,dobro mi došla.
Hvala ti na "podršci" zbog mojih savjeta iako mi nije važno što netko napiše ili misli.
Ja sam zamislila da moja tema bude baš takva kakva je,i sretna sam što sam to uspjela.
U riječi koje pišem i slike koje stavljam sam utkala puno sati svog života i puno truda i ljubavi.
I....sve mi se vratilo....sedmerostruko!
Sve na ovoj temi je samo moja želja da prenesem ljepotu u kojoj uživam i podjelim mir koji nalazim na stazicama u svom vrtu
Drago mi je ako sam u tome uspjela i ako sam nekoga potakla da stvori takav vrt.
I još uvijek prelistavam knjige o cvijeću, donosim iz knjižnice svaku novu koja se pojavi, gledam "vrtlaricu" i i uživam u svakoj drugoj emisij o prirodi.
Na vrh
SlavujVk View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar
Najljepši vrt - Ljeto 2013

Pridružen: 13 Studeni 2012
Lokacija: Slavonija
Status: Offline
Bodovi: 5466
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje SlavujVk Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 24 Lipanj 2013 u 08:22
Monna
Na vrh
 Odgovori Odgovori Stranica  <1 5758596061 282>
  Prosljedi temu   

Pređi na drugi forum Forumska ovlaštenja View Drop Down

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.15
Copyright ©2001-2013 Web Wiz Ltd.

Stranica je generirana u 0,438 sekundi.