Početna stranica Početna stranica > Vrt - Forum o vrtovima > Moj vrt u slikama
  Aktivne teme Aktivne teme RSS Feed - Kontesin vrt
  Pomoć Pomoć  Pretraga foruma   Događanja   Registracija Registracija  Prijava Prijava


Kontesin vrt

 Odgovori Odgovori Stranica  <1 5758596061 104>
Korisnik
Poruka
kontesaa View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 15 Listopad 2007
Lokacija: Zagorje
Status: Offline
Bodovi: 6195
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje kontesaa Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 17 Lipanj 2010 u 22:26
Hoya...ma odlična je zemlja..ilovača uglavnom smile42i na par mjesta po gruntu je crnica....nećemo reći da je planinska klima, ali je debelo kontinentalna sa pola metra snijega u trećem mjesecu LOL ljudi pa ovo vam se širi kao korov...porušilo mi ogradu i skoro pogušilo ruže smile42
Čuda se događaju samo onima koji u njih vjeruju :)

Zagorski bregi
Na vrh
Sponzorirani linkovi


Na vrh
Retriver Sara View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 06 Lipanj 2009
Lokacija: Zagreb
Status: Offline
Bodovi: 8979
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Retriver Sara Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 18 Lipanj 2010 u 13:18
meni su te žute pupaljke tak lijepe i dekorativne i oduševljena sam sa njima. Super ih je vidjeti ovak puno na hrpi. Posadila sam ih nekoliko u Senju i u žardinjerama ispred zgrade i krasno napreduju.
Ne mogi si zamisliti da su tako invazivne...jel ih treba porezati kad ocvatu?
lijepi pozdrav
Na vrh
kontesaa View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 15 Listopad 2007
Lokacija: Zagorje
Status: Offline
Bodovi: 6195
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje kontesaa Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 18 Lipanj 2010 u 14:24
Saro one ti ništa ne traže...vidjet ćeš kako se brzo šire, a ja ih znam cvaknuti kada su već gotove sa cvatnjom, ali nije obavezno Smile
Čuda se događaju samo onima koji u njih vjeruju :)

Zagorski bregi
Na vrh
Anastazija_ View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar
1. Najljepši vrt - Proljeće 2014

Pridružen: 09 Lipanj 2010
Lokacija: Zagreb
Status: Offline
Bodovi: 6004
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Anastazija_ Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 18 Lipanj 2010 u 15:28
Konti,kak je timijan tak lepi? Moj je iznutra suh i gol,u čemu fulam,kaj ti svom delaš?
Na vrh
kontesaa View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 15 Listopad 2007
Lokacija: Zagorje
Status: Offline
Bodovi: 6195
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje kontesaa Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 18 Lipanj 2010 u 15:51
Anastazija ništa mu ne delam možda je zato takav LOL šalim se LOL
pogledat ću kakav je moj iznutra...ovo su mu vrhovi Smile
Čuda se događaju samo onima koji u njih vjeruju :)

Zagorski bregi
Na vrh
Anastazija_ View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar
1. Najljepši vrt - Proljeće 2014

Pridružen: 09 Lipanj 2010
Lokacija: Zagreb
Status: Offline
Bodovi: 6004
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Anastazija_ Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 18 Lipanj 2010 u 15:55
Jer ga kad režeš i koliko?
Na vrh
anči39 View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar

Pridružen: 05 Ožujak 2010
Status: Offline
Bodovi: 3042
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje anči39 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 18 Lipanj 2010 u 21:35

Žuta raskoš Tongue

"pravi prijatelj je ona osoba koja te drži za ruke i dodiruje tvoje srce!"
Na vrh
mali kaktus View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar
DONATOR

Pridružen: 10 Ožujak 2010
Lokacija: Međimurje
Status: Offline
Bodovi: 9133
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje mali kaktus Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 18 Lipanj 2010 u 21:43
Kak veli Anči žuta raskošClap
Na vrh
Inox View Drop Down
Mladi grm
Mladi grm


Pridružen: 13 Prosinac 2009
Lokacija: VG
Status: Offline
Bodovi: 538
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Inox Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 18 Lipanj 2010 u 22:25
Originalno poslano od člana Retriver Sara Retriver Sara napisao:



Nakon malo kupanja u Meksičkom zaljevu pa malo feniranja, svratih  na Kontesin breg i gde mi se najviše zažutilo pred očima, znal sam da sam v njezinom vrtu. Baš je sve če-če, jedino bu frke radi crnih, masnih fleka koje ostaju iza mene. Da mi je sad jedan red bull!smile222
Samo je misao apsolutno slobodna, sve su ostale slobode manje ili više ograničene.
Na vrh
minimode View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar

Pridružen: 23 Siječanj 2009
Status: Offline
Bodovi: 1418
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje minimode Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 19 Lipanj 2010 u 10:49
evo i mene konti u tvom vrteku, zadnjih par starnica me je gledao-treptao neki veliki dlakavac, čini mi se da se udomaćioLOL tu kod tebe??
Hej, vrt je zablistao, doslovno ova žuta boja je predivna...sve cviječke su cakun-pakung osim one hostice što su je puževi papali, vjeruj mi nije to ništa - da vidiš tek moje-totalka....
Reci mi koje su to tri gracije u teglama na onoj sličici? pozzz
«Ljudi se doživljavaju previše ozbiljno. To je nasljedni grijeh. Da su se pećinski ljudi više smijali, vjerovatno bi svjetska povijest drugačije izgledala.»
O. Wilde
Na vrh
Mari,5510 View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 30 Srpanj 2009
Lokacija: Hrvatska
Status: Offline
Bodovi: 12480
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Mari,5510 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 21 Lipanj 2010 u 00:29
ovo žuto cveće ti je super

sine sretan ti ROĐENDAN
Na vrh
kontesaa View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 15 Listopad 2007
Lokacija: Zagorje
Status: Offline
Bodovi: 6195
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje kontesaa Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 21 Lipanj 2010 u 14:47
mari, hvala ti :)

anastazija, provjerila sam timijan, nije baš bujan po granama i nisam ga šišala ni na jesen ni na proljeće, ali jesam godinu prije..

minica ono su ti anđeoske trube...tj brugmansie Wink jedna ima pup LOL a ovaj čupko će mi na kraju postati zaštitni znak LOL

inox buš prao te crne fleke LOL

vikend prošao prebrzo, čak me ovaj vikend nije puno kiša prala, jedino malo vjetar LOL slikala u trku i doma skužim da su sve mutljave...no kaj bumo sad LOL

ovo je krvava ruža...naziv je dobila po ovim crvenim flekicama koje liče na kapi krvi...nije osobita ljepotica, ali je simpa


procvala je i druga tritoma...ova je prošlogodišnje flore


stolisnik


mutni ljiljani LOL


jel to žednjak neki? cvatee simpa, a ujedno je i skrovište mravima pa čim ga krenem čupkati, napad je neupitan




od mora plavih jednogodišnjih kokotića...jedan je bijeli iako tu nije bilo bijelih


jako volim gailardie, ali se patim sa sijanjem...nije baš uvijek uspješno


graničica


i za kraj čuvar kuće LOL


i malo pravih čuvara...čekam da narastu pa da ih uklopim u novu ideju Wink


hmm od doma ću staviti ostatak čuvarkuća...nisam ih prenijela Embarrassed

rudbeckie će sad cvasti cijelooo ljeto Smile


dosta mutljavih slika LOL


Čuda se događaju samo onima koji u njih vjeruju :)

Zagorski bregi
Na vrh
Anaida View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 22 Travanj 2007
Lokacija: Hr
Status: Offline
Bodovi: 7297
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Anaida Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 21 Lipanj 2010 u 15:23
Mutljave slikice naše slavljenice - znam ja, to se malo hik-hik popilo pa se ruke tresu sada!! Tongue
"Više nego iz tvojih usana neka govori ljubav iz nježnosti tvojih ruku, iz srdačnosti tvojega smiješka i iz pažnje tvojega srca."
P.Bosmans
Na vrh
Medvjed34 View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar

Pridružen: 13 Travanj 2010
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 1640
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Medvjed34 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 21 Lipanj 2010 u 18:21
Konte, slike iake mutne i pijane lepo zgledaju i daju do znanja da je neko bil vredan za vikend. kak se drži paprat? nadam se da se vidimo ovih dana pa da pokupim tu sirorticu, ak mi ju već nisu otele Goga i Bigmama
Živi svaki dan kao da ti je prvi
Na vrh
gioiaa View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 03 Travanj 2008
Lokacija: .
Status: Offline
Bodovi: 16587
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje gioiaa Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 21 Lipanj 2010 u 18:49


stolisnik mi se svidja i u toj boji ,gailardie sam sejala prvi put o.g. i nadam se da ce mi cvetati
Na vrh
Inox View Drop Down
Mladi grm
Mladi grm


Pridružen: 13 Prosinac 2009
Lokacija: VG
Status: Offline
Bodovi: 538
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Inox Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 21 Lipanj 2010 u 19:51
smile73Ja sam mislil da bu tu neki "švedski stol", a kad evo, teraju čoveka da čisti nekakve skupocjene fleke. Kaj nije više nafta crno zlato. Uzevši u obzir Tvoj ročkas, zamolit ću BP da Ti to, čas posla, riješi.
Samo je misao apsolutno slobodna, sve su ostale slobode manje ili više ograničene.
Na vrh
Medvjed34 View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar

Pridružen: 13 Travanj 2010
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 1640
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Medvjed34 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 21 Lipanj 2010 u 20:24
SRETAN TI ROĐENDAN KONTEEEEEE!!!
Živi svaki dan kao da ti je prvi
Na vrh
Anastazija_ View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar
1. Najljepši vrt - Proljeće 2014

Pridružen: 09 Lipanj 2010
Lokacija: Zagreb
Status: Offline
Bodovi: 6004
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Anastazija_ Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 21 Lipanj 2010 u 22:21
Hvala konti za timijan i sretan rođendan još jednom !
Na vrh
Cimicifuga View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar
Najljepši vrt 2017

Pridružen: 11 Studeni 2009
Lokacija: Velika Gorica
Status: Offline
Bodovi: 5167
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Cimicifuga Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 21 Lipanj 2010 u 23:44
A jadni Floki se očito negdje izgubio u tvom lijepom, bujnom cvijeću...
Baš ti lijepo vrt napreduje... svakim danom... sve više... i više...
Na vrh
kontesaa View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 15 Listopad 2007
Lokacija: Zagorje
Status: Offline
Bodovi: 6195
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje kontesaa Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 22 Lipanj 2010 u 18:50
e dragi gosti hvala vam jos jednom na cestitkama Smile
anaida, sorry, nisi tocno odgovoril na nagradno pitanje zasto su slike mutne Tongue ovako ti ispadnu slike kada hoces nesto napraviti na brzaka i trckaras po vrtu LOL bio je to vikend prije rockasa LOL
nakon puno vjernih godina, danas sam se morala oprostiti od svog dedoviksa (kompjutera) i otisao je u vjecna lovista...sreca da mi je  polovica velikodusno ustupila svoj laptop i da moji susjedi nisu tako skrti pa mi daju da maznem malo wirelessa jer moj modem nema pojma tko je ovaj laptop pa ne sljaka LOL
medo ..paprat nosim sutra na kavu Smile
cimi...samo da znaš da me tvoja - moja muškatna kadulja oduševila smile219
Čuda se događaju samo onima koji u njih vjeruju :)

Zagorski bregi
Na vrh
 Odgovori Odgovori Stranica  <1 5758596061 104>
  Prosljedi temu   

Pređi na drugi forum Forumska ovlaštenja View Drop Down

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.15
Copyright ©2001-2013 Web Wiz Ltd.

Stranica je generirana u 0,422 sekundi.