Početna stranica Početna stranica > Vrt - Forum o vrtovima > Moj vrt u slikama
  Aktivne teme Aktivne teme RSS Feed - Vrtna bajka
  Pomoć Pomoć  Pretraga foruma   Događanja   Registracija Registracija  Prijava Prijava


Vrtna bajka

 Odgovori Odgovori Stranica  <1 5758596061 69>
Korisnik
Poruka
toni View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 03 Veljača 2008
Lokacija: Babotok
Status: Offline
Bodovi: 13567
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje toni Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 21 Veljača 2010 u 19:23
lijepo cvijecesmile78
toni

o Babotok,moj Babotok
Na vrh
Sponzorirani linkovi


Na vrh
OTOK View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar
Kreator Cvijet.info enciklopedije

Pridružen: 26 Rujan 2008
Status: Offline
Bodovi: 13777
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje OTOK Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 21 Veljača 2010 u 19:23
Krasni su jaglaci, još ovako lijepo smješteni Clap
Na vrh
Lantana View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 31 Listopad 2008
Lokacija: Bol
Status: Offline
Bodovi: 6857
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Lantana Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 21 Veljača 2010 u 21:47
Jaglaci su krasni, ali tako su mi super u tim pitarima Clap 
život je more
Na vrh
gioiaa View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 03 Travanj 2008
Lokacija: .
Status: Offline
Bodovi: 16587
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje gioiaa Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 22 Veljača 2010 u 11:22
preslatki jaglaci
Na vrh
niho View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 08 Siječanj 2009
Status: Offline
Bodovi: 9297
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje niho Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 22 Veljača 2010 u 11:30
Draga Štafice stvarno nemam rijeći -jaglaci su prekrasni a za amarilis da ne pričam---------legendoooooooo
** Svaki miris novog cvijeta uljepša mi dan.**
Na vrh
primorka View Drop Down
Mladi grm
Mladi grm
Avatar

Pridružen: 22 Ožujak 2007
Status: Offline
Bodovi: 769
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje primorka Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 22 Veljača 2010 u 12:02
Prekrasno!
Boje su vau, a na azaleju sam pomalo i ljubomorna.
Tko ima "zašto" zbog kojeg živi, može se nositi s gotovo bilo kojim "kako"
Na vrh
Retriver Sara View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 06 Lipanj 2009
Lokacija: Zagreb
Status: Offline
Bodovi: 8979
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Retriver Sara Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 22 Veljača 2010 u 13:16
Prava cvjetna rapsodija u svoj svojoj raskoši boja. Predivan amarilis.
Na vrh
kat.rea View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 06 Studeni 2008
Status: Offline
Bodovi: 5433
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje kat.rea Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 22 Veljača 2010 u 21:20

Evo i mene, zavirih u tvoju kućnu bajku...... klivia ti je prekrasna i baš je posebna, crvena sa bijelim u sredini smile71. Moja je narandžasta ili joj to falilo svjetla u nastajanju cvijeta, neznam, ali drugačija je. Amarilisi su prekrasni, moji su još u kutiji...... moram ih sutra pregledati i posaditi barem dio...... Jaglaci su isto prekrasnih boja, ali i kolica u koja su posađeni su posebna. Da ne zaboravim azaleju, vidim da se tvoja dobro drži i dugo cvate, super, sada bar znam koga ću pitati za savjet, jer meni ju do sada nije uspijevalo održati.

Na vrh
maslacak7 View Drop Down
*Moderator Foruma
*Moderator Foruma
Avatar
DONATOR

Pridružen: 03 Ožujak 2009
Lokacija: Betina
Status: Offline
Bodovi: 2828
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje maslacak7 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 22 Veljača 2010 u 22:16
 i ja sam došetala...na ovim kolicima s jaglacima zoveš na proljeće... prekrasno ti je to šarenilo... a amarilis fantazija....  svaka ti čast na uljepšavanju svojim slikicama ove tmurne dane...
Na vrh
Mari,5510 View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 30 Srpanj 2009
Lokacija: Hrvatska
Status: Offline
Bodovi: 12480
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Mari,5510 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 23 Veljača 2010 u 00:27
doći ću ja u Petr....ec po malo cvijeća
vidim ima kod tebe za izvoz
a one klivije tjeraju i mladice sa strane
Na vrh
Anaida View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 22 Travanj 2007
Lokacija: Hr
Status: Offline
Bodovi: 7297
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Anaida Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 23 Veljača 2010 u 07:53
Štefice, predivno mi je šarenilo tvojeg hodnika!
"Više nego iz tvojih usana neka govori ljubav iz nježnosti tvojih ruku, iz srdačnosti tvojega smiješka i iz pažnje tvojega srca."
P.Bosmans
Na vrh
Štefica View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar

Pridružen: 19 Srpanj 2008
Status: Offline
Bodovi: 1800
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Štefica Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 23 Veljača 2010 u 09:42
Od srca svima hvala što ste prošetale i prošetali mojim vrtom tj.kućom .

I meni samoj gledanje vašeg cvijeća daje malo vedrine u ovim sivim danima

Niho,kaj nisi primjetila svoje malo picmoljće koje kod mene ipak po malo napreduje ?
Kat.rea,moja je klivia isto narančasta,možda se na slici čini da je crvena, ali nije.Mislim da sam i nju morala staviti na hladnije kada je cvala jer bi joj tada cvijet duže trajao.Što se tiče azaleje samo pitaj šta te zanima mada nema neke mudrosti u vezi njezinog uzgoja .Skužila sam da joj preko zime paše hladnije mjesto,a preko ljeta čemo vidjet ,valjda joj bude dobro negdje vani,u hladu .
Mari,aaahaaaa,klivija tjera nekakve mladice.Ak te zanima samo reci .
Na vrh
korijenko View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 27 Kolovoz 2008
Lokacija: Hrvatska
Status: Offline
Bodovi: 6701
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje korijenko Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 23 Veljača 2010 u 12:13
I ja sam si kupila takav "vatreni" amarilis. Pupoljak mu je još mali ali kad vidim kako je tvoj krasan već sam nestrpljiva da se i moj pretvori u takvog "labuda".
Kombinacija jaglaca u kolicima smile71
Pup do pupa,do ruže ruža, uberi što priroda ti pruža

(zgora Opatije)
Na vrh
alisa View Drop Down
Trajnica
Trajnica
Avatar

Pridružen: 07 Prosinac 2007
Lokacija: Sarajevo
Status: Offline
Bodovi: 2545
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje alisa Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 23 Veljača 2010 u 12:35
Štefice predivne boje!Imam i ja crveni amarilis,ali još nije procvjetao.Čuvala sam ga u podrumu  i tek sam se sjetila da je tamo,prije par dana.Sad je u stubištu,valjda procvijeta..I jaglaci su lijepi..
Na vrh
bromelija View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar
No.3 Najljepše orhideje2014

Pridružen: 09 Svibanj 2009
Lokacija: .
Status: Offline
Bodovi: 3292
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje bromelija Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 23 Veljača 2010 u 13:47
smile227predivno cvijeće..posebno amarilis i klivija....a tek jaglaci u kolicima...preljepo
Na vrh
hoya View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 26 Rujan 2008
Lokacija: rijeka
Status: Offline
Bodovi: 6573
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje hoya Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 23 Veljača 2010 u 14:58
Klivija, amarilisi i bijeli i crveni - baš su pravo osvježenje. Tako lijepi cvijetovi!
Na vrh
minimode View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar

Pridružen: 23 Siječanj 2009
Status: Offline
Bodovi: 1418
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje minimode Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 23 Veljača 2010 u 16:09
jaglaci u voim bojama i u kolima su fantastični, a amarilis wow!
«Ljudi se doživljavaju previše ozbiljno. To je nasljedni grijeh. Da su se pećinski ljudi više smijali, vjerovatno bi svjetska povijest drugačije izgledala.»
O. Wilde
Na vrh
smrcko View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar
Najljepši ljubimac u vrtu 2018

Pridružen: 17 Lipanj 2008
Lokacija: Teška planina
Status: Offline
Bodovi: 18305
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje smrcko Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 23 Veljača 2010 u 23:33
Prekrasno cvijeće i jako mi se sviđaju dekoracije uz cvijećesmile99
Na vrh
stefkaja View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar

Pridružen: 14 Travanj 2009
Status: Offline
Bodovi: 3563
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje stefkaja Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 24 Veljača 2010 u 07:04
Predivno cvijeće, jaglaci su super..
Na vrh
proljeće View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 29 Veljača 2008
Status: Offline
Bodovi: 7005
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje proljeće Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 18 Ožujak 2010 u 10:20
Nisam dugo bila ali sam zato cijelo jutro uživala kod tebe.
Uopće nemam komentara, samo se divim tvome cvijeću.
 
Drago mi je da imaš ovako puno lijepog i zdravog cvijeća gdje sam se opustila i uživala, kad veće moje neće.
 
Sve ti je lijepo, ali u zadnje vrijeme patim na azalee ( mojoj su svi listovi i cvjetovi otpali, ima samo grane) pa mi reci kako ti svoju održavaš?
 
Na vrh
 Odgovori Odgovori Stranica  <1 5758596061 69>
  Prosljedi temu   

Pređi na drugi forum Forumska ovlaštenja View Drop Down

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.15
Copyright ©2001-2013 Web Wiz Ltd.

Stranica je generirana u 0,234 sekundi.