Početna stranica Početna stranica > Vrt - Forum o vrtovima > Moj vrt u slikama
  Aktivne teme Aktivne teme RSS Feed - Moj vrt seoski
  Pomoć Pomoć  Pretraga foruma   Događanja   Registracija Registracija  Prijava Prijava


Moj vrt seoski

 Odgovori Odgovori Stranica  <1 5758596061 66>
Korisnik
Poruka
 Ocjena: Ocjena teme: 1 Glasova, Približno 5,00  Tema Pretraga Tema Pretraga  Opcije teme Opcije teme
mali gogo View Drop Down
Mladi grm
Mladi grm
Avatar

Pridružen: 20 Veljača 2008
Lokacija: .
Status: Offline
Bodovi: 780
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje mali gogo Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 22 Srpanj 2011 u 08:39
Hvala svima!
 
Tija tebi posebno hvala jer si mi skratila traženje hidroizolacijskih materijala. Planirao sam napravit izolaciju, tak da si mi puno pomogla. Kao da mi čitaš misli, hehe.
Slavonijo, zemljo plemenita, vele ti si lipo uzorita. Okićena zelenim gorama, obaljana četirim vodama, na priliku zemaljskoga raja.
Na vrh
Sponzorirani linkovi


Na vrh
Tija View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru


Pridružen: 04 Prosinac 2008
Lokacija: nooooo
Status: Offline
Bodovi: 6510
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Tija Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 22 Srpanj 2011 u 08:47
Ljubice ja ti zadnje vrijeme "čitam misli" strahota jedna. Srećom da mi je brzo rođendan pa bude valjda i neko mene pročitao.
 
Pa znaš bila bi šteta bazenčić ne napraviti kako treba pa da ti sav trud ode u vjetar.  
Na vrh
Tija View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru


Pridružen: 04 Prosinac 2008
Lokacija: nooooo
Status: Offline
Bodovi: 6510
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Tija Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 22 Srpanj 2011 u 11:34
Gle najbliže tebi http://www.termocommerce.hr/kontakt/osijek ako nemaju Murexina imaju nešto slično a isto tako kvalitetno.
Na vrh
blue sky View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar

Pridružen: 19 Svibanj 2011
Status: Offline
Bodovi: 3013
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje blue sky Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 22 Srpanj 2011 u 23:06
čekamo nastavak radova
Na vrh
tomica View Drop Down
Mladi grm
Mladi grm
Avatar

Pridružen: 22 Listopad 2009
Lokacija: Mostar
Status: Offline
Bodovi: 939
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje tomica Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 17 Kolovoz 2011 u 11:55
A tebe traže...........
Na vrh
mali gogo View Drop Down
Mladi grm
Mladi grm
Avatar

Pridružen: 20 Veljača 2008
Lokacija: .
Status: Offline
Bodovi: 780
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje mali gogo Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 19 Kolovoz 2011 u 10:41
Evo mene opet nakon godišnjeg... uskoro i nove fotke!
Slavonijo, zemljo plemenita, vele ti si lipo uzorita. Okićena zelenim gorama, obaljana četirim vodama, na priliku zemaljskoga raja.
Na vrh
milica7 View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 20 Listopad 2010
Lokacija: Slavonija
Status: Offline
Bodovi: 10300
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje milica7 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 19 Kolovoz 2011 u 12:55
Čekamo sličice......
Water%20Effect%20Scraps%20and%20Graphics
Sretni su ljudi kojima i mali cvijetak čini veselje....
Na vrh
Monny View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar

Pridružen: 22 Siječanj 2011
Status: Offline
Bodovi: 1028
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Monny Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 19 Kolovoz 2011 u 14:22
gogo sve je superiska ;) od prve do posljednje stranice a vjerujem da ce tek ostale oduzimati dah posebno sa novim projektom koji sa ostalima zeljno iscekujem smile120
Na vrh
mali gogo View Drop Down
Mladi grm
Mladi grm
Avatar

Pridružen: 20 Veljača 2008
Lokacija: .
Status: Offline
Bodovi: 780
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje mali gogo Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 23 Kolovoz 2011 u 09:32
Evo malo novih fotografija iz mog vrta.
 
Najprije da vidite kako napreduju radovi na vrtnom akvariju:
 
 
 
 
Moje "zeleno more" je i dalje savršeno osvježenje u ovim vrućim danima:
 
 
Brugmansiju su mi slabo polijevali dok sam bio na godišnjem pa je odbacila dosta listova Confused. No svejeno me je obradovala cvatnjom i prekrasnim mirisom.
 
 
 
Nažalost, zbog velike suše u sedmom mjesecu, jesen nam je stigla malo prerano. Biljke su pri kraju ovogodišnjeg ciklusa života i smrti.
 
 
 
 
 
 
Slavonijo, zemljo plemenita, vele ti si lipo uzorita. Okićena zelenim gorama, obaljana četirim vodama, na priliku zemaljskoga raja.
Na vrh
Tija View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru


Pridružen: 04 Prosinac 2008
Lokacija: nooooo
Status: Offline
Bodovi: 6510
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Tija Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 23 Kolovoz 2011 u 15:50
Ljubice ja ti jedva čekam da ti završiš te radove, pa da vidim krajnji rezultat.
 
Bez obzira na sušu to ti se na tvojim fotkama nekako ne vidi.....fotke su ti prekrasne
Na vrh
bergenia View Drop Down
Trajnica
Trajnica
Avatar
DONATOR

Pridružen: 17 Veljača 2008
Status: Offline
Bodovi: 2776
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje bergenia Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 24 Kolovoz 2011 u 12:59
Srpanj je zaista bio topao (početak i sredina ali ne i kraj srpnja)
Toplije i sada u osmom.................ali nema beda ovaj vrt je poseban!
S nestrpljenjem čekam daljnji tok radova...............
P.S. Gomphrene rastu u cvjetaju (sjećaš se onemoje/tvojeEmbarrassed)
Na vrh
bina View Drop Down
Već proklijao
Već proklijao
Avatar

Pridružen: 09 Lipanj 2010
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 164
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje bina Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 25 Kolovoz 2011 u 11:10
Mali Gogo za projekt, a na vrtu se ne primjeti da je suša, fotke su izuzetne
Uz cvijeće i život je ljepši
Na vrh
Silvestra View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm


Pridružen: 02 Ožujak 2011
Status: Offline
Bodovi: 1661
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Silvestra Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 27 Kolovoz 2011 u 14:02
Gogo prekrasna zamisao oko fontane i ribica ...jako mi se sviđa.smile141i ne mogu da ne primjetim pošto sam prošla sve tvoje stranice da Ti nisi mali Gogo nego Gogo sa velikim srcem i puno ljubavi za ljude i prirodu....vidjela sam peseka i jako lijepo osmišljen svaki kutak u Tvome vrtu odnosno okućnici...a pošto puno radim na istim tim stvarima znam da to nije jednostavan posao ako se uistinu ne radi sa puno ljubavi i naravno znanja i uloženog truda...pa što reči nego samo tako dalje...a ono što sam pročitala oko devastiranja vrta i vikendice nemam što za reči ...nego da je zlih ljudi uvjek bilo i nažalost bit će ih i dalje ...ali oni ne mogu toliko polomiti koliko Ti možeš stvoriti i to je naj bitnije .
Na vrh
gioiaa View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 03 Travanj 2008
Lokacija: .
Status: Offline
Bodovi: 16587
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje gioiaa Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 27 Kolovoz 2011 u 16:40
jedva cekam da zavrsis vrtni akvarijum
Na vrh
Lovro View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar

Pridružen: 18 Rujan 2010
Lokacija: Varaždin
Status: Offline
Bodovi: 4174
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Lovro Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 27 Kolovoz 2011 u 16:51
mmmmm....polje suncokreta....
ne znam dal sam kaj tak lijepo skoro vidjela!
najrađe bi zaronila u njega!
Varaždin, stari moj grad!
Na vrh
Monny View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar

Pridružen: 22 Siječanj 2011
Status: Offline
Bodovi: 1028
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Monny Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 28 Kolovoz 2011 u 01:26
gogo - umjetnik ;) ja sam jako nestrpljiva i zarko iscekujem taj akvarijum, sretno do kraja ;))
Na vrh
mali gogo View Drop Down
Mladi grm
Mladi grm
Avatar

Pridružen: 20 Veljača 2008
Lokacija: .
Status: Offline
Bodovi: 780
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje mali gogo Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 19 Rujan 2011 u 11:28
Vrućina i suša nam ne daju živjet, tako da nema ništa nova u vrtu.
 
No et ipak je suša iznjedrila nešto zanimljivo: zbog niskog vodostaja iz Drave su izronile ruševine turskog mosta kod Osijeka.
 
Za fotografije slijedi link dolje:
Slavonijo, zemljo plemenita, vele ti si lipo uzorita. Okićena zelenim gorama, obaljana četirim vodama, na priliku zemaljskoga raja.
Na vrh
dadacvjetić View Drop Down
Pustio korijenje
Pustio korijenje
Avatar

Pridružen: 23 Srpanj 2011
Status: Offline
Bodovi: 362
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje dadacvjetić Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 19 Rujan 2011 u 12:08
Ma ovo izgleda savršeno, skidam kapu
živi svaki dan ko da ti je posljednji.
Na vrh
mali gogo View Drop Down
Mladi grm
Mladi grm
Avatar

Pridružen: 20 Veljača 2008
Lokacija: .
Status: Offline
Bodovi: 780
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje mali gogo Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 26 Rujan 2011 u 09:16

Dozreli plodovi, vrijeme je berbe. Najvažnija stvar koju sam radio  ovaj vikend jest berba i prerada grožđa:

 
Pun gepek grožđa, zadnja sjedišta i međuprostori između sjedišta također. Gdje god je bilo slobodnog mjesta stavio sam vreću.
Auto je jedva dopuzao do kuće pod tolikim teretom. Cijelim putem pratio me roj pčela, osa i drugih akrapa koji su se pokušavali osladiti mojim trudom.
 
 
Uz okuse moje smokve, s nostalgijom se prisjećam ljetovanja; svih onih primorskih okusa, mirisa i predivnih morskih pejzaža na otoku Krku.
 
 
Naravno uživam i u voljenim pejzažima mog vrta, u najdražoj mi ravnici:
 
 
 
A dio vremena posvetio sam pripremama za nastavak izgradnje fontane:
 
 
Slavonijo, zemljo plemenita, vele ti si lipo uzorita. Okićena zelenim gorama, obaljana četirim vodama, na priliku zemaljskoga raja.
Na vrh
gioiaa View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 03 Travanj 2008
Lokacija: .
Status: Offline
Bodovi: 16587
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje gioiaa Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 26 Rujan 2011 u 09:39

grozdje je tako primamljivo
Na vrh
 Odgovori Odgovori Stranica  <1 5758596061 66>
  Prosljedi temu   

Pređi na drugi forum Forumska ovlaštenja View Drop Down

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.15
Copyright ©2001-2013 Web Wiz Ltd.

Stranica je generirana u 0,203 sekundi.