Početna stranica Početna stranica > Vrt - Forum o vrtovima > Moj vrt u slikama
  Aktivne teme Aktivne teme RSS Feed - Moj mali vrt - moja dva kvadrata
  Pomoć Pomoć  Pretraga foruma   Događanja   Registracija Registracija  Prijava Prijava


Moj mali vrt - moja dva kvadrata

 Odgovori Odgovori Stranica  <1 5657585960 176>
Korisnik
Poruka
 Ocjena: Ocjena teme: 1 Glasova, Približno 5,00  Tema Pretraga Tema Pretraga  Opcije teme Opcije teme
mali kaktus View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar
DONATOR

Pridružen: 10 Ožujak 2010
Lokacija: Međimurje
Status: Offline
Bodovi: 9133
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje mali kaktus Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 04 Ožujak 2013 u 16:32
Sve tip-top.....kad sam vidjela kako si posložila sukulente,ja samoj sebi rekla  ajojjjjjj,i ja sam kao i Kamenjar već razmišljala o bijeloj boji,ali......uh,previše je već toga......
Nigder lepše kak je vu Međimurju
kam se zglednem ružice mi cvetaju.
Na vrh
Sponzorirani linkovi


Na vrh
Camellia View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 23 Siječanj 2012
Lokacija: Dugo selo
Status: Offline
Bodovi: 6620
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Camellia Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 04 Ožujak 2013 u 16:47
Ovo su najljepše slike za početak sezone!!!Ti znaš da sam posebno slaba na tvoje cvjetne aranžmane u bijelim teglicama,ali ovaj put si me dotukla.Jednostavno si me ostavila bez teksta.
Na vrh
Retriver Sara View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 06 Lipanj 2009
Lokacija: Zagreb
Status: Offline
Bodovi: 8979
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Retriver Sara Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 04 Ožujak 2013 u 19:15
...prelijepoSmile
...ja volim brege zelene, na njima kleti drvene, ja volim Zagorje moje, najlepše na svijetu...

zagreb
Na vrh
aralija View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 19 Svibanj 2012
Status: Offline
Bodovi: 7070
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje aralija Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 04 Ožujak 2013 u 21:12
Originalno poslano od člana dadinica dadinica napisao:

Auh! (moj jedini trenutni komentar)
A moja baka bi rekla: " Pa ovo je pravi auzlog!"
(to je bio njen naziv za "izlog")
 
Draga moja daleko od auzloga ali lijepo je za uši . hvala ovaj put  bakici i pozdrav njoj od mene ( rado se sijećam moje bake po maminoj strani jer tatinu mamu nisam niti upoznala nije dočekala moje rođenje)smile78
Mogli bismo postojati i bez njihove ljepote, ali bi vrijednost našeg života bila neizmjerno umanjena
Na vrh
aralija View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 19 Svibanj 2012
Status: Offline
Bodovi: 7070
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje aralija Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 04 Ožujak 2013 u 21:18
Originalno poslano od člana natalija natalija napisao:

prekrasno izgledaju tvoji balkoni, tj. ograde balkona smile71
sukulenti su ti u tip - top formi, prva zima je odlično prošla

vidim da "trošiš" puno bijele boje, posude sprejaš ili pituraš?
 
Jesu , jesu u top formi ako su preživili ovu noć, nisam ih pokrila a ujutro leda na staklima auta, nadam se da ih je ograda od balkona zaštitila, šteta će se vidjeti za koji dan, a večeras sam ih pokrila , pa što bog da, samo se nadam da su poprilično odrasli pa će se izborit za život.
Au koliko bijele boje, punooo auto laka u spreju
 
Mogli bismo postojati i bez njihove ljepote, ali bi vrijednost našeg života bila neizmjerno umanjena
Na vrh
aralija View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 19 Svibanj 2012
Status: Offline
Bodovi: 7070
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje aralija Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 04 Ožujak 2013 u 21:27
Originalno poslano od člana belica belica napisao:

Wow kakva raskoš boja ! Da me sada vidiš, smijala bi  mi se LOL. Razvukao mi se osmijeh preko cijelog lica na te silne cvijetiće i sunce. I kod nas je konačno jučer bio divan dan, odmah sam zdušno kopala, presađivala i uživala.
Kako ti natalija kaže, sukulenti ti izgledaju odlično zaista . Bravo !
Belice draga svima sunce razvuče osmjeh preko cijelog lica , glavno je zdravlje pa vidim da i ti uživaš u svemu iako je motika zamorna ali veseli ,
Mogli bismo postojati i bez njihove ljepote, ali bi vrijednost našeg života bila neizmjerno umanjena
Na vrh
Glikica View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 31 Svibanj 2012
Status: Offline
Bodovi: 6512
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Glikica Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 04 Ožujak 2013 u 21:33
Stvarno prekrasno !
...i kad poželiš se ravnice, dođi u Vinkovce...
Na vrh
aralija View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 19 Svibanj 2012
Status: Offline
Bodovi: 7070
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje aralija Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 04 Ožujak 2013 u 21:34
Originalno poslano od člana kamenjar kamenjar napisao:

predivno slozeno,uredno ,bijela boja fenomenalna ..neznam jesam li ti rekla,al svaki put kad dođem k tebi pomislim,al samo pomislim ..pa bas je lijepa ova bijela boja mogla bi i ....i tu stanem,jer ne zelim nastavit dalje razmisljat ,kad bi samo naglas izrekal svoju misao ,postojala bi mogucnost da je i sprovedem ..zato uvjek samo se divim tvojim teglicama i urednosti .zaista je predivno poslozeno sve u tonu 
 
Kamenjar  preslagivanja će još biti kad ostatak stigne vani, ali za pomisao na tvoje jednoobrazne teglice trebalo bi cijelo bogadstvo koliko toga imaš, zato draga misli pozitivno i idi dalje "MOJE JE NAJBOLJE"Wink 
Mogli bismo postojati i bez njihove ljepote, ali bi vrijednost našeg života bila neizmjerno umanjena
Na vrh
aralija View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 19 Svibanj 2012
Status: Offline
Bodovi: 7070
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje aralija Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 04 Ožujak 2013 u 21:40
Originalno poslano od člana mali kaktus mali kaktus napisao:

Sve tip-top.....kad sam vidjela kako si posložila sukulente,ja samoj sebi rekla  ajojjjjjj,i ja sam kao i Kamenjar već razmišljala o bijeloj boji,ali......uh,previše je već toga......
 
MK kako tip top....? ma vi sa foruma za mene ste profi a ja se tek učim. Uh kad vidim koliko toga imate a ja, što ja ? pokušavam ići u korak s vama a da li mi uspjeva upitno??????Shocked
Mogli bismo postojati i bez njihove ljepote, ali bi vrijednost našeg života bila neizmjerno umanjena
Na vrh
aralija View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 19 Svibanj 2012
Status: Offline
Bodovi: 7070
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje aralija Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 04 Ožujak 2013 u 21:45
Originalno poslano od člana Camellia Camellia napisao:

Ovo su najljepše slike za početak sezone!!!Ti znaš da sam posebno slaba na tvoje cvjetne aranžmane u bijelim teglicama,ali ovaj put si me dotukla.Jednostavno si me ostavila bez teksta.
Ej draga, a da pokažeš svoje  u svojim unikatnim teglicama koje su nastale u zimskim večerima,  to će biti doživljaj.smile79
Mogli bismo postojati i bez njihove ljepote, ali bi vrijednost našeg života bila neizmjerno umanjena
Na vrh
aralija View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 19 Svibanj 2012
Status: Offline
Bodovi: 7070
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje aralija Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 04 Ožujak 2013 u 21:47
Originalno poslano od člana Retriver Sara Retriver Sara napisao:

...prelijepoSmile
 
Hvala koka, Clap
Mogli bismo postojati i bez njihove ljepote, ali bi vrijednost našeg života bila neizmjerno umanjena
Na vrh
aralija View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 19 Svibanj 2012
Status: Offline
Bodovi: 7070
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje aralija Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 04 Ožujak 2013 u 21:48
Originalno poslano od člana Glikica Glikica napisao:

Stvarno prekrasno !
 
Daleko od toga ali godi , Hvala draga Wink
Mogli bismo postojati i bez njihove ljepote, ali bi vrijednost našeg života bila neizmjerno umanjena
Na vrh
ajama View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 30 Siječanj 2012
Lokacija: slavonija,
Status: Offline
Bodovi: 5957
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje ajama Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 05 Ožujak 2013 u 08:37
aralija da znaš da ti zavidim na tako lijepom vremenu i biljkama koje su vani.kod nas jutros -2 i mraz zabijelio kao snijeg
-poslije igre i kralj i pijun idu u istu kutiju-
Na vrh
tikvić View Drop Down
Trajnica
Trajnica
Avatar

Pridružen: 08 Travanj 2010
Status: Offline
Bodovi: 2349
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje tikvić Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 05 Ožujak 2013 u 13:11
 Prekrasno..... stvarno  prekrasno!!!!
Na vrh
dmirce12 View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar

Pridružen: 12 Siječanj 2011
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 3162
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje dmirce12 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 05 Ožujak 2013 u 17:10
pravi mali raj za krasulesmile120
Na vrh
bucka123 View Drop Down
Mladi grm
Mladi grm
Avatar

Pridružen: 13 Siječanj 2012
Status: Offline
Bodovi: 664
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje bucka123 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 08 Ožujak 2013 u 22:16

Nisam nekoliko dana pratila cif, a ono kod tebe cijela raskoš. Uistinu ne znam što bih izdvojila, ali sve mi je prelijepo, ma malo reći... ma baš si me obradovala. (moj muž me gleda i ništa mu nije jasno čemu se smješkam)

Juče sam bila u trgovini Kik, vjerojatno je ima i kod vas jer imate mnogo više trgovačkih centara. Uglavnom ja tamo kupujem limene tegle, ali zapele su mi za oko i lijepe, bijele porculanske zdjelice i odmah sam se sjetila tebe. A sada kada sam vidjela tu ljepotu tvojih sukulenata u tim teglicama mislim da ću te početi kopirati.

P.S. Bez obzira što je veče, uljepšala sa mi dan draga aralija.

Nemoj hodati ispred mene,možda te neću moći pratiti. Nemoj hodati iza mene, možda te neću znati voditi.Samo hodaj pokraj mene i budi mi prijatelj.    
Na vrh
Lantana View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 31 Listopad 2008
Lokacija: Bol
Status: Offline
Bodovi: 6857
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Lantana Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 08 Ožujak 2013 u 22:51
Uvijek me iznova oduševe tvoji pitari, a bome i ono u njima. Već si prava kolekcionarka sukulenata. Clap
život je more
Na vrh
aralija View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 19 Svibanj 2012
Status: Offline
Bodovi: 7070
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje aralija Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 09 Ožujak 2013 u 19:26
Originalno poslano od člana ajama ajama napisao:

aralija da znaš da ti zavidim na tako lijepom vremenu i biljkama koje su vani.kod nas jutros -2 i mraz zabijelio kao snijeg
 
Draga eto od 5 do danas vrijeme se je promjenilo , red kiše. red juga, red sunca, pa opet red po red svačega naikako da se ustabili, ove godine kiše ko u priči ne sjećam se kad je tako bilo a kad zasuši nećemo vidjeti kap mjesecimaCry
Mogli bismo postojati i bez njihove ljepote, ali bi vrijednost našeg života bila neizmjerno umanjena
Na vrh
Leona31 View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar

Pridružen: 23 Prosinac 2012
Status: Offline
Bodovi: 3106
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Leona31 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 09 Ožujak 2013 u 19:33
Aralija,uvek isto odusevljenje kad vidim tvoje cvece,ali ove bele tegle-saksije-lonce..LOLne znam vise kako da ih nazovem bogami stanem i prevrcem strane tamo-vamo i gleeeedam a one postrojene kao vojnici...mnogo ti je lepo i na ovoj polici ...odusevljena sam to sam vec rekla nekoliko puta...LOLLOL bas sam dosadna..ali kad je nesto lepooooosmile120
Na vrh
aralija View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 19 Svibanj 2012
Status: Offline
Bodovi: 7070
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje aralija Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 09 Ožujak 2013 u 19:34
Originalno poslano od člana bucka123 bucka123 napisao:


Nisam nekoliko dana pratila cif, a ono kod tebe cijela raskoš. Uistinu ne znam što bih izdvojila, ali sve mi je prelijepo, ma malo reći... ma baš si me obradovala. (moj muž me gleda i ništa mu nije jasno čemu se smješkam)

Juče sam bila u trgovini Kik, vjerojatno je ima i kod vas jer imate mnogo više trgovačkih centara. Uglavnom ja tamo kupujem limene tegle, ali zapele su mi za oko i lijepe, bijele porculanske zdjelice i odmah sam se sjetila tebe. A sada kada sam vidjela tu ljepotu tvojih sukulenata u tim teglicama mislim da ću te početi kopirati.

P.S. Bez obzira što je veče, uljepšala sa mi dan draga aralija.

 
Samo draga kopiraj , ma i nije to neki skup sport, kupiš na rasprodaji ili probušiš koju zdjelicu koja više nije u kompletu jer se ostalo razbilo pa eto skupi se lijepi broj, a ja bome bušim sve i svašta od zdjela za salatu do zdjelica za voćne kašiceLOL
Mogli bismo postojati i bez njihove ljepote, ali bi vrijednost našeg života bila neizmjerno umanjena
Na vrh
 Odgovori Odgovori Stranica  <1 5657585960 176>
  Prosljedi temu   

Pređi na drugi forum Forumska ovlaštenja View Drop Down

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.15
Copyright ©2001-2013 Web Wiz Ltd.

Stranica je generirana u 0,281 sekundi.