Početna stranica Početna stranica > Vrt - Forum o vrtovima > Moj vrt u slikama
  Aktivne teme Aktivne teme RSS Feed - moje dvorišče
  Pomoć Pomoć  Pretraga foruma   Događanja   Registracija Registracija  Prijava Prijava


moje dvorišče

 Odgovori Odgovori Stranica  <1 5657585960 89>
Korisnik
Poruka
shasha View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 25 Ožujak 2007
Status: Offline
Bodovi: 11064
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje shasha Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 27 Srpanj 2009 u 20:07
Evo malo slikica od neki dan
 
Suncokreti se "vole" sa eucaliptusom
 
 
 
 
Šefini suncokretići
 
iste a drugačije trublje
 
 
silvekina ljepotica će cvasti
 
 
dočekala sam se čuvarkuća sa bijelim cvijetom
 
 
 
aj kad sam kod bijelog...
 
 
 
 
hibi mi je mutirao u  tri boje
 
 
 
 
delphinium bu cvao opet
 
 
abutilček još...
 
 
 
Na vrh
Sponzorirani linkovi


Na vrh
shasha View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 25 Ožujak 2007
Status: Offline
Bodovi: 11064
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje shasha Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 27 Srpanj 2009 u 20:13
i par ružica
 
Kat.rea,od ove bi ja stablašicu radila.Vidiš kako je lijepa,visoka i ravna grana.Kad ocvate,očistim je od lišća i trnja ,odozdo,i vrh odrežem.Dobro bi bilo da se sjetim kupiti voćarski vosak i premažem granu njime da mi mlade grane ne niču po"budućem stablu".Tako bi samo na vrhu razvila mlade grane.
 
 
ovakav joj je cvijet izbliza
 
 
 
Skoro sam zaboravila  ovu staviti
 
 
i za kraj,moj novi član.Poklon od MM za imendan
 
Na vrh
bergenia View Drop Down
Trajnica
Trajnica
Avatar
DONATOR

Pridružen: 17 Veljača 2008
Status: Offline
Bodovi: 2776
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje bergenia Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 27 Srpanj 2009 u 21:45
E vidim ja da si ti već treća koja dobiva ovaj sukulent!
Flavia (ona si ga je kupila), ja ga dobila o d svekrve i sad ti!
Mora da je sad u modi i mi koji ga imamo smo in! Razmeš, ne!
Na vrh
stefkaja View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar

Pridružen: 14 Travanj 2009
Status: Offline
Bodovi: 3563
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje stefkaja Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 27 Srpanj 2009 u 22:10
Prekrasno, sve cvijeće je odlično
Na vrh
bromelija View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar
No.3 Najljepše orhideje2014

Pridružen: 09 Svibanj 2009
Lokacija: .
Status: Offline
Bodovi: 3292
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje bromelija Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 27 Srpanj 2009 u 22:26
kod tebe stalno lijepo i rascvijetano

sviđa mi se tvoj novi sukulent, a albuliton je prekrasa i cijelo vrijeme cvijeta baš je zakon, nabavila ti i žutog velikog smile57

begonije su i dalje preslatke a sviđa mi se i onaj puni suncokretsmile78

Na vrh
SilveK View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar

Pridružen: 16 Veljača 2008
Lokacija: .
Status: Offline
Bodovi: 4014
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje SilveK Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 27 Srpanj 2009 u 22:27
Sobni javor je stvarno velik i prekrasan! Ma koji mu to doping daješ, da i ja dam svojima Clap
Na vrh
rose View Drop Down
*Moderator Foruma
*Moderator Foruma
Avatar
Moderatorica

Pridružen: 16 Listopad 2008
Status: Offline
Bodovi: 5598
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje rose Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 27 Srpanj 2009 u 22:53
koja divataaaaasmile76
Na vrh
shasha View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 25 Ožujak 2007
Status: Offline
Bodovi: 11064
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje shasha Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 28 Srpanj 2009 u 00:27
Bromelija,taj žuti sam prošle goine od Silvek dobila.Malecki,tek ga je zapelcala,Nekako je zimu preživio i kad sam ga u proljeće presadila počeo je rasti ko lud.Silvek,niš mu ne dajem,tu je na terasi stalno,valjda mu društvo godi,sram ga od mog abutilćeka,kad on raste mora i tvojWink
Bergenia,baš sam sad sa susjedom pričala o tom kaktusu.Prošle godine sam se"riješila"gotovo svih kaktusa(ostale mi 2agave),neki su u Istri a neke sam susjedi dala.U subotu mi MM donese tog"vražička" sa komentarom:nešto sam primjetio da u zadnje vrijeme imaš sve manje kaktusa pa evo jednog da zbirku povećaš.Siroće nije ni skužio da ih uopće nemamLOL
Na vrh
proljeće View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 29 Veljača 2008
Status: Offline
Bodovi: 7005
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje proljeće Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 28 Srpanj 2009 u 09:14
Kako se zove onaj cvijet od Silvek??? Je li to sobni javor???
 
Prekrasan je, uostalom sve ti je lijepo...
I ono sa bijelim cvjetovima, da li je to begonija ili ???
 
Prekrasna je!!!
Na vrh
Anaida View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 22 Travanj 2007
Lokacija: Hr
Status: Offline
Bodovi: 7297
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Anaida Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 28 Srpanj 2009 u 10:30
Uživancija u tvojoj okućnici nikad ne jenjava!
"Više nego iz tvojih usana neka govori ljubav iz nježnosti tvojih ruku, iz srdačnosti tvojega smiješka i iz pažnje tvojega srca."
P.Bosmans
Na vrh
hoya View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 26 Rujan 2008
Lokacija: rijeka
Status: Offline
Bodovi: 6573
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje hoya Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 28 Srpanj 2009 u 11:09
Dok sam šetala imala sam par pitanja i došla do kraja i zapamtila samo jedno: kat.rea ima veliku begoniju i njoj sam se hvalila kako sam nekada imala "kraljevsku begoniju" sa ogromnim cvijetom.  Izgledala je bogato baš kao ova tvoja bijela. Jesu li joj veliki cvijeetovi ili me slika vara?
 
Shasha, ova ista, ali drugačija trublja - zaljubila sam se u boju. Hoćeš li misliti na mene ako bude sjemena?
Rijetko pitam, ali ovaj puta si me bacila na koljena.
Prijateljstvo nije velika stvar,nego milion malih stvari. E. HABERT
Na vrh
shasha View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 25 Ožujak 2007
Status: Offline
Bodovi: 11064
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje shasha Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 28 Srpanj 2009 u 11:35
Hoya,ta begonia ima baš velik cvijet.Ova dolje rozna ima upola manji cvijet a njen je onako"normalne" veličine.
Za trublju te pišem,naravna da ću ti dati.Ne znam baš za sjeme jer nikada sakupljala sjeme od njih nisam no na jesen ću je ionako porezati pa ću ti grane dati.To sam od Kat.ree dobila u proljeće jednu grančicu i vidi kako je narasla.Da sam je van,u zemlju,posadila bila bi barem 2x veća.
Proljećeeee,znam ja da si ti već u mislima na godišnjem,no čitaj šta piše kod slika:mad4::wink:
Na vrh
proljeće View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 29 Veljača 2008
Status: Offline
Bodovi: 7005
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje proljeće Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 28 Srpanj 2009 u 22:39

Čitala sam ispod slike :

-silvekina ljepotica će cvasti

-aj kad sam kod bijelog...
 
Meni ovo ne sliči na naziv cvijeća!!!
 
Ili stvarno ne znam čitati ili trebam drugu dioptriju ili me ti zezaš!!!LOL
Na vrh
shasha View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 25 Ožujak 2007
Status: Offline
Bodovi: 11064
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje shasha Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 29 Srpanj 2009 u 00:06
Ok,pa Silvek je odmah ispod pisala za sobni javor a begonu sa mislila da svi znate a i ,Hoya ,čini mi se,ju je "imenovala"LOLsmile79smile77
Na vrh
Željka23 View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar

Pridružen: 07 Travanj 2009
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 1567
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Željka23 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 29 Srpanj 2009 u 10:03
smile227
koje cvijeće ...
Na vrh
gioiaa View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 03 Travanj 2008
Lokacija: .
Status: Offline
Bodovi: 16587
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje gioiaa Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 29 Srpanj 2009 u 22:23

nisam iznenadjena ovakvom lepotom,u tvom vrtu se uvek ima sta videti
Na vrh
stefkaja View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar

Pridružen: 14 Travanj 2009
Status: Offline
Bodovi: 3563
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje stefkaja Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 29 Srpanj 2009 u 22:42
prekrasno cvijećeThumbs%20Up
Na vrh
shasha View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 25 Ožujak 2007
Status: Offline
Bodovi: 11064
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje shasha Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 29 Srpanj 2009 u 22:58
Hvala,curicesmile78A tebi Stefkajasmile73za 500-tu poruku
Na vrh
kat.rea View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 06 Studeni 2008
Status: Offline
Bodovi: 5433
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje kat.rea Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 29 Srpanj 2009 u 23:21
Originalno poslano od člana shasha shasha napisao:

iste a drugačije trublje
 
 
 
hibi mi je mutirao u  tri boje
 
 
1. Koja si ti čarobnica, na jednom stablu imaš žutu i roza trublju LOL.
2. Jel to onaj mali krumpirku što si ga nedavno kupila za 5 kuna?
3. A hibi je baš slatki takav trojfelac Clap.
Na vrh
shasha View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 25 Ožujak 2007
Status: Offline
Bodovi: 11064
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje shasha Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 29 Srpanj 2009 u 23:25
Ovo bi bil,tzv.jasmin,krumpirko ima plavi cvijet.
Te "čudnovate trublje"su tvoje,kaj se sad čudiš kad mi"divljaju".Kak si ih odgojila takve jesuLOL
Na vrh
 Odgovori Odgovori Stranica  <1 5657585960 89>
  Prosljedi temu   

Pređi na drugi forum Forumska ovlaštenja View Drop Down

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.15
Copyright ©2001-2013 Web Wiz Ltd.

Stranica je generirana u 0,344 sekundi.