Početna stranica Početna stranica > Hobistika - Forum za hobi > Decoupage tehnika – salvetna tehnika > Decoupage galerija radova
  Aktivne teme Aktivne teme RSS Feed - proljeće - trenutak inspiracije
  Pomoć Pomoć  Pretraga foruma   Događanja   Registracija Registracija  Prijava Prijava


proljeće - trenutak inspiracije

 Odgovori Odgovori Stranica  <1 5657585960 81>
Korisnik
Poruka
miki View Drop Down
Upravo klijam
Upravo klijam
Avatar

Pridružen: 30 Lipanj 2009
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 20
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje miki Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 22 Srpanj 2009 u 18:08
Imaš prekrasne satove! Jako mi se sviđaju! Smile
Na vrh
Sponzorirani linkovi


Na vrh
dada28 View Drop Down
Trajnica
Trajnica
Avatar

Pridružen: 06 Lipanj 2007
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 2265
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje dada28 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 22 Srpanj 2009 u 21:25
Predivno! Gdje kupiš brojčanik?
Sometimes you want to go where everybody knows your name and they're always glad you came..
Na vrh
rose View Drop Down
*Moderator Foruma
*Moderator Foruma
Avatar
Moderatorica

Pridružen: 16 Listopad 2008
Status: Offline
Bodovi: 5598
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje rose Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 22 Srpanj 2009 u 22:04
fantazija!smile89
Na vrh
malena malena View Drop Down
Mladi grm
Mladi grm
Avatar

Pridružen: 21 Ožujak 2009
Lokacija: Bosnia Hercegovina
Status: Offline
Bodovi: 519
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje malena malena Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 22 Srpanj 2009 u 22:25
joj draga, pa ja previdjeh ovaj novi sat....... znaš koja mi je prva riječ pala na pamet kad sam ga vidjela? prozračan! baš mi je tako vedar, lijep, baš to prozračan
Na vrh
proljeće View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 29 Veljača 2008
Status: Offline
Bodovi: 7005
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje proljeće Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 23 Srpanj 2009 u 09:22
MIKI jako sam sretna da ti se moji satovi sviđaju!!!
I meni se tvoj nakit sviđa.
 
Dada, počev od brojčanika pa nadalje sve ideje su išle iz glave.
Brojeve sam jednostavno u Wordu napisala, odabrala veličinu, isprintala, izrezala i zalijepila...i to je brojčanik na moj način.
 
Konačno Rose!!!
Nedostajala si mi!!!
Nadam se da sada ostaješ sa nama jedno izvijesno vrijeme.Wink
 
Malena i meni je prozračnost bila misao vodilja. Izgleda da ću ih morati više napraviti u tom stilu, jer su mi se mnogi zapalili za njega...
Na vrh
mnataša1 View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar

Pridružen: 02 Svibanj 2009
Status: Offline
Bodovi: 1427
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje mnataša1 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 24 Srpanj 2009 u 11:47
cvjetni sat je tako cvjetno prekrasan...

Djeca su rođena sa krilima, a učitelji im pomažu poletjeti.
Na vrh
KARMEN View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar

Pridružen: 24 Travanj 2009
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 1443
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje KARMEN Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 24 Srpanj 2009 u 14:04
Baš mi je žao što nisam vidjela ovaj cvjetni sat u stvarnosti. I ovako je prelijep ali baš me zanima kako ti izgleda iz bliza. Sve pohvale drago proljeće
Na vrh
dada28 View Drop Down
Trajnica
Trajnica
Avatar

Pridružen: 06 Lipanj 2007
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 2265
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje dada28 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 24 Srpanj 2009 u 14:19
Tko o čemu, ja o brojčaniku...na kakav papir si ga isprintala?
Sometimes you want to go where everybody knows your name and they're always glad you came..
Na vrh
proljeće View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 29 Veljača 2008
Status: Offline
Bodovi: 7005
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje proljeće Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 24 Srpanj 2009 u 14:21
Nataša i Karmen smile78
Karmen uživo su ga vidjele izzy i primavera, a primaverin komentar ti je mislim stranicu ispred.
 
A kada je ona napisala da je lijep onda vjeruj da je zaista lijep.Wink
Na vrh
proljeće View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 29 Veljača 2008
Status: Offline
Bodovi: 7005
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje proljeće Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 24 Srpanj 2009 u 14:23
Originalno poslano od člana dada28 dada28 napisao:

Tko o čemu, ja o brojčaniku...na kakav papir si ga isprintala?
 
Dada tu nema nikakve mudrosti!!!
 
Ušla u Word, napisala brojeve izabrala veličinu i jednostavno isprintala na ovaj normalni papir A4. A kada sam ga izrezala samo na sekundu potopila u vodu i odmah sušila na paprinatom ručniku i išla lijepiti...samo se pripremi malo teže se lijepi, pogotovo ako ih želiš imati uredno.Smile
 
Ako nisam bila dovoljno jasna slobodno pitaj, tu samWink
Na vrh
kaća43 View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar

Pridružen: 26 Lipanj 2008
Status: Offline
Bodovi: 3004
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje kaća43 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 24 Srpanj 2009 u 14:50
draga ja ovde neman sto dodat,potpisujem sve komplimente o tvom liku i djelusmile211smile55
Na vrh
proljeće View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 29 Veljača 2008
Status: Offline
Bodovi: 7005
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje proljeće Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 24 Srpanj 2009 u 14:53
Originalno poslano od člana kaća43 kaća43 napisao:

draga ja ovde neman sto dodat,potpisujem sve komplimente o tvom liku i djelusmile211smile55
Draga ne trebaš komplimentirati moj lik!!!
 
Eventualno možeš ostaviti komentar na moja djela, ali ni to  ne moraš, to je samo tvoja dobra volja...LOLLOLLOLLOLLOLLOLLOL
Na vrh
kaća43 View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar

Pridružen: 26 Lipanj 2008
Status: Offline
Bodovi: 3004
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje kaća43 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 24 Srpanj 2009 u 14:57
Originalno poslano od člana proljeće proljeće napisao:

Originalno poslano od člana kaća43 kaća43 napisao:

draga ja ovde neman sto dodat,potpisujem sve komplimente o tvom liku i djelusmile211smile55
Draga ne trebaš komplimentirati moj lik!!!
 
Eventualno možeš ostaviti komentar na moja djela, ali ni to  ne moraš, to je samo tvoja dobra volja...LOLLOLLOLLOLLOLLOLLOL

da te nebi poslusala,"kako ti kupus?"smile61
Na vrh
cleopatra View Drop Down
Pustio korijenje
Pustio korijenje
Avatar

Pridružen: 18 Rujan 2008
Status: Offline
Bodovi: 320
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje cleopatra Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 25 Srpanj 2009 u 05:28
Draga, gledam malo tvoje radove i moram reć divim im se, jer stvarno su predivnismile94. .i malo ti zavidim jer ja sam u posljednje vrijeme totalno bez inspiracije. .
Na vrh
proljeće View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 29 Veljača 2008
Status: Offline
Bodovi: 7005
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje proljeće Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 27 Srpanj 2009 u 08:15
Originalno poslano od člana cleopatra cleopatra napisao:

Draga, gledam malo tvoje radove i moram reć divim im se, jer stvarno su predivnismile94. .i malo ti zavidim jer ja sam u posljednje vrijeme totalno bez inspiracije. .
 
 
Cleopatra drago mi je da ti se moji radovi sviđaju, znaš da mi je to ogroman kompliment!!!
 
Kako da tebe motiviramo da počneš i ti opet stvarati prekrasne radove???Smile
Na vrh
OTOK View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar
Kreator Cvijet.info enciklopedije

Pridružen: 26 Rujan 2008
Status: Offline
Bodovi: 13777
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje OTOK Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 27 Srpanj 2009 u 16:46
Ej Proljeće, ti si očito shvatila koliko je sati!
 
Krasni su ti satovi, i morski i cvjetni Thumbs%20Up
Na vrh
cleopatra View Drop Down
Pustio korijenje
Pustio korijenje
Avatar

Pridružen: 18 Rujan 2008
Status: Offline
Bodovi: 320
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje cleopatra Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 27 Srpanj 2009 u 18:16
Originalno poslano od člana proljeće proljeće napisao:

Originalno poslano od člana cleopatra cleopatra napisao:

Draga, gledam malo tvoje radove i moram reć divim im se, jer stvarno su predivnismile94. .i malo ti zavidim jer ja sam u posljednje vrijeme totalno bez inspiracije. .
 
 
Cleopatra drago mi je da ti se moji radovi sviđaju, znaš da mi je to ogroman kompliment!!!
 
Kako da tebe motiviramo da počneš i ti opet stvarati prekrasne radove???Smile
Joj draga moja i ja bih se rado motivirala ali samo mi nekako neide u zadnje vrijeme. .Confused
Na vrh
nada-m View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar

Pridružen: 01 Travanj 2009
Status: Offline
Bodovi: 1087
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje nada-m Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 27 Srpanj 2009 u 19:59
Vidim da te osim proljeća u nadimku inspirira i more , i cvijeće, pa lavanda i grožđe pa dobijem dojam jedne tople osobe sa osjećajem za lijepo i romantično.Skoro sam zaboravila lijepe satove i teglice za cvijeće sa početka stranice. Odlično
Na vrh
proljeće View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 29 Veljača 2008
Status: Offline
Bodovi: 7005
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje proljeće Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 27 Srpanj 2009 u 20:33
Nada hvala ti na komplimentima za moje radove.
 
Meni su to zaista komplimenti jer ti si pravi umjetnik. Stoga mi je neizmjerno drago da tako misliš.
  
A što se tiče ovoga da sam topla osoba hvala ti i na tome, mišljenja sam da se to ne može glumiti niti naučiti biti???? S time se čovjek rodi!!!
 
 
Hvala ti još jednom !!!
 
Velika pusaaaa
Na vrh
piramida View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar

Pridružen: 06 Ožujak 2009
Status: Offline
Bodovi: 1060
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje piramida Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 28 Srpanj 2009 u 15:31
Nadam se da pripremaš nekaj morskog da uživamo i mislimo na tebe dok te nema mi koji se ne racljamo u moru nego,doma u lavoru...čekamo,inačesmile232
Na vrh
 Odgovori Odgovori Stranica  <1 5657585960 81>
  Prosljedi temu   

Pređi na drugi forum Forumska ovlaštenja View Drop Down

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.15
Copyright ©2001-2013 Web Wiz Ltd.

Stranica je generirana u 0,344 sekundi.