Početna stranica Početna stranica > Vrt - Forum o vrtovima > Moj vrt u slikama
  Aktivne teme Aktivne teme RSS Feed - Kaktusi i ostale biljke
  Pomoć Pomoć  Pretraga foruma   Događanja   Registracija Registracija  Prijava Prijava


Kaktusi i ostale biljke

 Odgovori Odgovori Stranica  <1 5556575859 77>
Korisnik
Poruka
 Ocjena: Ocjena teme: 1 Glasova, Približno 5,00  Tema Pretraga Tema Pretraga  Opcije teme Opcije teme
kamenjar View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar

Pridružen: 10 Svibanj 2011
Lokacija: Vir
Status: Offline
Bodovi: 3340
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje kamenjar Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 17 Listopad 2012 u 14:29
ova mini pelagonija je neumorna


umijesala se i crvena u bijelu ruseliju


bugica


dipladenija


tradescantije

pas je jedino živo biće koje te voli više od samoga sebe ...



Vir
Na vrh
Sponzorirani linkovi


Na vrh
kamenjar View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar

Pridružen: 10 Svibanj 2011
Lokacija: Vir
Status: Offline
Bodovi: 3340
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje kamenjar Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 17 Listopad 2012 u 14:32
bijela margarita puna pupova


stolisnik


krizantena


ostic


iris (zaboravila kako se zove)


ljetni cempres

pas je jedino živo biće koje te voli više od samoga sebe ...



Vir
Na vrh
kamenjar View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar

Pridružen: 10 Svibanj 2011
Lokacija: Vir
Status: Offline
Bodovi: 3340
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje kamenjar Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 17 Listopad 2012 u 14:37


treci pokusaj da mi ostane ova ajuga


ovo cu molit za ID jeli to sarenolisna mirta


a ovo?




sirotica


iberis


dragoljubi


vodena palma


nju sam smjestila u vrt

pas je jedino živo biće koje te voli više od samoga sebe ...



Vir
Na vrh
aralija View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 19 Svibanj 2012
Status: Offline
Bodovi: 7070
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje aralija Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 17 Listopad 2012 u 15:10

Previše toga lijepo da bi se pojedinačno komentiralo pa zato jedan velikismile55

Mogli bismo postojati i bez njihove ljepote, ali bi vrijednost našeg života bila neizmjerno umanjena
Na vrh
11111 View Drop Down
Trajnica
Trajnica
Avatar

Pridružen: 12 Ožujak 2012
Status: Offline
Bodovi: 2457
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje 11111 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 17 Listopad 2012 u 16:03
dobro kaže aralija za sve

kaktuse si sklonila u zatvoreno....misliš li ih vaditi opet vani??? ...velik je to posao...ali vrijedi... moram to ponovno doći viditi uživo
što roditelji izdišu to djeca udišu ...oni su naša slika..naše najdraže i najljepše cvijeće....pozzz od Ruže
Na vrh
kamenjar View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar

Pridružen: 10 Svibanj 2011
Lokacija: Vir
Status: Offline
Bodovi: 3340
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje kamenjar Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 17 Listopad 2012 u 17:07
hvala drage moje..ruzo nemam vremena aerobik radit s kaktusima ,uplasila me kisa i unijela sam ih,necu ih vise van...kako im je tako im je...dođi samo dođi vidit ih uzivo
pas je jedino živo biće koje te voli više od samoga sebe ...



Vir
Na vrh
Glikica View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 31 Svibanj 2012
Status: Offline
Bodovi: 6512
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Glikica Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 17 Listopad 2012 u 18:47
Uz dužno poštovanje svim tvojim biljkama, ja sam se ipak najviše zadržala gledajući kako si lijepo pospremila kaktuse, a bome ih imaš pozamašan broj. Divim se kako zdravi i jedri, nakon zimskog odmora bit će bujanja na proljeće.
...i kad poželiš se ravnice, dođi u Vinkovce...
Na vrh
Camellia View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 23 Siječanj 2012
Lokacija: Dugo selo
Status: Offline
Bodovi: 6620
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Camellia Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 17 Listopad 2012 u 20:09
Potpisujem araliju,previše toga je lijepo pa ne znam što bi posebno izdvojila.Ipak moram pohvaliti ono na što sam slaba,a to su svi tvoji lijepi sukulenti i kaktusi složeni kao za izložbu.Kad sam počela skupljati sukulente,ti si mi bila u mislima sa onim brojem 280,ako sam dobro zapamtila proljetni broj teglica.Tada sam mislila da mi je nekoliko sukulenata dovoljno.Prešla sam 100 i stalno mislim kako ti izlaziš na kraj sa svima.Svakako,moj naklon.
Na vrh
hoya View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 26 Rujan 2008
Lokacija: rijeka
Status: Offline
Bodovi: 6573
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje hoya Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 18 Listopad 2012 u 06:54
Prošetala sam tvojim vrtom, tražila sam Tima Smile. Baš je simpa!
Pamtim tvoju kuću opasanu teglicama sa sukulentima. Sad vidim da je polako "oblačiš" sa punim policama.
Znam da nisu zahtjevne biljke, ali za ovoliki broj treba jako puno vremena.
Jesi li ih u kolicima unašala u zaklon od kiše ?
Prijateljstvo nije velika stvar,nego milion malih stvari. E. HABERT
Na vrh
kamenjar View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar

Pridružen: 10 Svibanj 2011
Lokacija: Vir
Status: Offline
Bodovi: 3340
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje kamenjar Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 25 Listopad 2012 u 18:01
hvala glikice,i meni su najdrazi  kaktusi i sukulenti
camelija ocito si me zamijenila jer ni ja sama ne znam kolko teglica imam,nisam ih brojala :)
horti nema slika bez tima,a posto mi sukulenti prezimljavaju na katu sve unosim teglu po teglu tj po 2-3 odjednom,traje to,zato ih ne iznosim sad do proljeca
procvjeala mi liguarija
 
moj maneken pozira ,ne moze bez njega
 
 
pas je jedino živo biće koje te voli više od samoga sebe ...



Vir
Na vrh
aralija View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 19 Svibanj 2012
Status: Offline
Bodovi: 7070
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje aralija Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 25 Listopad 2012 u 18:35

Vidim da maneken još uvijek pozira na suncu iako su tvoji kaktusi i sukulenti sklonjeni okoliš je za divljenje. PozzzThumbs%20Up

Mogli bismo postojati i bez njihove ljepote, ali bi vrijednost našeg života bila neizmjerno umanjena
Na vrh
Monna View Drop Down
Trajnica
Trajnica
Avatar
3. Najljepši vrt - Proljeće 2014

Pridružen: 13 Travanj 2008
Lokacija: Pozega
Status: Offline
Bodovi: 2376
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Monna Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 25 Listopad 2012 u 18:43
jako lijepo uredjena okucnica....bravoClap
pozdrav iz Zlatne doline
Na vrh
mali kaktus View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar
DONATOR

Pridružen: 10 Ožujak 2010
Lokacija: Međimurje
Status: Offline
Bodovi: 9133
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje mali kaktus Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 25 Listopad 2012 u 19:03
Sad sam tek vidjela da si pospremila kaktuse i sukulente,nakupilo se toga,ali svi su prelijepi.Ti ne možeš zakorjenit ajugu,a ja je se ne mogu riješit.Tim ko menekensmile78
Nigder lepše kak je vu Međimurju
kam se zglednem ružice mi cvetaju.
Na vrh
moon View Drop Down
administrator
administrator
Avatar

Pridružen: 06 Listopad 2010
Lokacija: Kvarner,Croatia
Status: Offline
Bodovi: 10501
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje moon Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 25 Listopad 2012 u 23:00
Bodljići su na sigurnom, a cvjetnice su divne. Onaj poklon od natalijinog tate je baš lijep. Tim baš gušta
Na vrh
belica View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar

Pridružen: 14 Ožujak 2012
Lokacija: Zagreb
Status: Offline
Bodovi: 2763
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje belica Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 26 Listopad 2012 u 06:26
pa ja sam skoro propustila ove tvoje divne slike draga, mogu ti samo reći da gledajući kako ti je sve rascvijetano nemogu vjerovati koliko je lijepo i da zima kuca na vrata. Ona druga biljčica s naranđastim cvijetom što si pitala što je, meni liči na nar ili možda ukrasni šipak- jesi sadila to ?


belica,zagreb
Na vrh
Mira K View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar
ZLATNI DONATOR

Pridružen: 16 Rujan 2009
Lokacija: Rijeka
Status: Offline
Bodovi: 5574
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Mira K Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 29 Listopad 2012 u 20:26
Rijeka

Na vrh
kamenjar View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar

Pridružen: 10 Svibanj 2011
Lokacija: Vir
Status: Offline
Bodovi: 3340
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje kamenjar Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 06 Studeni 2012 u 15:30


ovo mi je prekrasno kao luster






procvala mi vodena palma

pas je jedino živo biće koje te voli više od samoga sebe ...



Vir
Na vrh
kamenjar View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar

Pridružen: 10 Svibanj 2011
Lokacija: Vir
Status: Offline
Bodovi: 3340
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje kamenjar Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 06 Studeni 2012 u 15:39


cvijet ananas salvije








pas je jedino živo biće koje te voli više od samoga sebe ...



Vir
Na vrh
kamenjar View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar

Pridružen: 10 Svibanj 2011
Lokacija: Vir
Status: Offline
Bodovi: 3340
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje kamenjar Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 06 Studeni 2012 u 15:45






ovo sam dobila pod nazivom akant..zna li neko nesto o njemu?


pas je jedino živo biće koje te voli više od samoga sebe ...



Vir
Na vrh
kamenjar View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar

Pridružen: 10 Svibanj 2011
Lokacija: Vir
Status: Offline
Bodovi: 3340
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje kamenjar Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 06 Studeni 2012 u 15:51
u kasno ljeto sam grancicu krompirka posadila u vrt ,podario mi cvjetic prelijepe boje ,dosta tamniji nego u tegli



pas je jedino živo biće koje te voli više od samoga sebe ...



Vir
Na vrh
 Odgovori Odgovori Stranica  <1 5556575859 77>
  Prosljedi temu   

Pređi na drugi forum Forumska ovlaštenja View Drop Down

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.15
Copyright ©2001-2013 Web Wiz Ltd.

Stranica je generirana u 0,250 sekundi.