Početna stranica Početna stranica > Vrt - Forum o vrtovima > Moj vrt u slikama
  Aktivne teme Aktivne teme RSS Feed - Hoya - moje dvorište
  Pomoć Pomoć  Pretraga foruma   Događanja   Registracija Registracija  Prijava Prijava


Hoya - moje dvorište

 Odgovori Odgovori Stranica  <1 5556575859 272>
Korisnik
Poruka
baka View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 14 Rujan 2008
Status: Offline
Bodovi: 14388
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje baka Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 08 Srpanj 2009 u 10:17
Originalno poslano od člana hoya hoya napisao:

Ovo je pozdrav Mikici - jedna, ali vrijedna:
 
A kako se zove ova ljepota?
Na vrh
Sponzorirani linkovi


Na vrh
OTOK View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar
Kreator Cvijet.info enciklopedije

Pridružen: 26 Rujan 2008
Status: Offline
Bodovi: 13777
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje OTOK Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 08 Srpanj 2009 u 10:19
Krasne biljčice Hoya, i nove i stare.

Kupine velike i sočne. Neki dan sam gledala ove naše divlje, sve se posušilo, nije bilo kiše, ne možeš ni jednu ubrati.
Na vrh
korijenko View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 27 Kolovoz 2008
Lokacija: Hrvatska
Status: Offline
Bodovi: 6701
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje korijenko Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 08 Srpanj 2009 u 10:20
Hoya ni moji plavi ne cvatu ove godine, neki dan sam im dodala gnojiva od koprive, ne znan ako će bit ča možda je već kasno da potjeraju na cvat ove godine, ča je bilo bilo je...... Lani mi je imao 3 cvijeta
Pup do pupa,do ruže ruža, uberi što priroda ti pruža

(zgora Opatije)
Na vrh
salomon View Drop Down
Pustio korijenje
Pustio korijenje
Avatar

Pridružen: 19 Veljača 2008
Status: Offline
Bodovi: 496
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje salomon Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 08 Srpanj 2009 u 10:31
Wow!!! Koji Adam!!! Moj je malo siroče ove godine..Confused 
Neke dane si golub...a neke kip...
Na vrh
hoya View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 26 Rujan 2008
Lokacija: rijeka
Status: Offline
Bodovi: 6573
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje hoya Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 08 Srpanj 2009 u 10:39

bako, smutilo me ovo novo stavljanje sličica na galeriju. Tamo sam napislala pa sam mislila da sam svugdje. To je cleoma - paukovo oko, a ja sam vam davala klijance kad ste bile kod mene!

Korijenko, rekli su da neće cvasti ako nije uska vaza. U tri godine moja se vaza prekrcala i ja kažem kolegici nemoj slučajno vaditi iz uske vaze. Ona stavi u veliku vazu i on procvate. Moj ništa.
 
Salomon, moj ti adam ima 5, 6 godina, stalno crkava, nikako da skroz crkne ili da bude lijep i uglađen gospodin. Dugo mi je tinjao ove godine - sad je odjednom buknuo!
 
Prijateljstvo nije velika stvar,nego milion malih stvari. E. HABERT
Na vrh
bromelija View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar
No.3 Najljepše orhideje2014

Pridružen: 09 Svibanj 2009
Lokacija: .
Status: Offline
Bodovi: 3292
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje bromelija Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 08 Srpanj 2009 u 11:10
prekrasan adam, kako može crkavati kad je ovako lijep i  bujan

smile57
Na vrh
nata07 View Drop Down
Mladi grm
Mladi grm
Avatar

Pridružen: 07 Svibanj 2007
Status: Offline
Bodovi: 904
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje nata07 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 08 Srpanj 2009 u 11:24
jel to jedan adam u tegli ili ipak dva?? baš je super! moj je još bebač sa jednim starim i jednim novim listom ali mi je malog tegli! jel on mora imati puno prostora ili ??
ako vas nitko ne voli, cvijeće će vam sigurno uzvratiti
Na vrh
hoya View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 26 Rujan 2008
Lokacija: rijeka
Status: Offline
Bodovi: 6573
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje hoya Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 08 Srpanj 2009 u 11:26
Ovdje su tri lukovice.
Jednom sam dobila lukovicu i ubila ju zaljevanjem. Pokušala sam spasiti tu lukovicu i iz nje su mi izrasle tri. Njih već par godina spašavam - šta ću kad volim zaljevati ...
Prijateljstvo nije velika stvar,nego milion malih stvari. E. HABERT
Na vrh
Triša View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar
ZLATNI DONATOR

Pridružen: 04 Siječanj 2008
Lokacija: Rijeka
Status: Offline
Bodovi: 19699
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Triša Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 08 Srpanj 2009 u 19:56
E pa ne moraš se mučiti, jer ti kiša svaki dan zaljeva. Hej bila danas u Viškovu i na Škurinjama.
Agapantusi mrak, ali cijena 117,00 kn - ma oni su poludili. A onaj bijeli cvijet veličine nogometne lopte - stvarno predivan, ali nedam te novce nikako.
Zato sam bila na Škurinjam pa sam si kupila bijeli balončić i kćeri nekoliko plavih za balkon - eto bar nešto.
RIJEKA

"NEVERA S KVARNERA" odabrala "otok"
Na vrh
hoya View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 26 Rujan 2008
Lokacija: rijeka
Status: Offline
Bodovi: 6573
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje hoya Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 08 Srpanj 2009 u 21:58
Jesi ipak donjela ponešto! Ja sam obečala samoj sebi da neću ništa pa sam kupila 4 mini ruže i onaj sivi grmić. Samoooo maloooo ....
Prijateljstvo nije velika stvar,nego milion malih stvari. E. HABERT
Na vrh
shasha View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 25 Ožujak 2007
Status: Offline
Bodovi: 11064
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje shasha Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 08 Srpanj 2009 u 21:59
Adam je strašansmile89i kupineeeeesmile107
Na vrh
hoya View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 26 Rujan 2008
Lokacija: rijeka
Status: Offline
Bodovi: 6573
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje hoya Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 08 Srpanj 2009 u 22:09
Shasha, a ja tužna zbog adama. Vidjela sam jednog velikog preko 2 m i dok moj ne bude takav neću biti mirna. Šalim se, lijep mi je ovakav, samo bi trebao biti nešto jači za svoje godine!
 
Do ove godine su mi se sušile grane i plodvi kupina. Dok nisam negdje čula da se zimi trebaju 2 puta prskati sa crvenim uljem.
Ove godine su i velike i zdrave.
Prijateljstvo nije velika stvar,nego milion malih stvari. E. HABERT
Na vrh
bergenia View Drop Down
Trajnica
Trajnica
Avatar
DONATOR

Pridružen: 17 Veljača 2008
Status: Offline
Bodovi: 2776
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje bergenia Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 08 Srpanj 2009 u 22:19
smile98Gdje li je samo taj rasadnik na Viškovu?
hm, hm....117,00 kn nije malo... ali kako kaže triša (iako ga nije kupila) preskočit će ručak!
Meni ne bi bilo loše da preskočim i nekoliko ručkova i večera!
Eto prilike..............
 
Na vrh
hoya View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 26 Rujan 2008
Lokacija: rijeka
Status: Offline
Bodovi: 6573
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje hoya Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 08 Srpanj 2009 u 22:23

Ako želiš bergenija uzet ćemo jednog većeg pa ćemo podijelit sa Trišom.

Prijateljstvo nije velika stvar,nego milion malih stvari. E. HABERT
Na vrh
kaća43 View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar

Pridružen: 26 Lipanj 2008
Status: Offline
Bodovi: 3004
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje kaća43 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 08 Srpanj 2009 u 22:39
adam ti je predivan..a sta ti nije,sve mi je kod tebe preljeposmile57smile169
Na vrh
hoya View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 26 Rujan 2008
Lokacija: rijeka
Status: Offline
Bodovi: 6573
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje hoya Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 08 Srpanj 2009 u 22:51
Kaćo, hvala ti.
 
Evo od silnog cvata prvi plod, a mislim da će ih biti još desetak (prerano sam se žalila):
Prijateljstvo nije velika stvar,nego milion malih stvari. E. HABERT
Na vrh
shasha View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 25 Ožujak 2007
Status: Offline
Bodovi: 11064
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje shasha Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 08 Srpanj 2009 u 22:57
Hoya,jel bi ja svoj nar trebala prihraniti nečim ili pošpricati(nije bolestan no šta ja znam)Mislim da ni nebude ove godine cvaoErmm
Prekrasan je ovaj tvojsmile71
Na vrh
hoya View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 26 Rujan 2008
Lokacija: rijeka
Status: Offline
Bodovi: 6573
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje hoya Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 08 Srpanj 2009 u 23:06
Shasha, pokušavam brojati godine od kad ga imam. Nekih 5 godina. Nisam ga nikada ničim poljevala, svako proljeće bacim oko njega komposta, a jedino sam ga lani dosta podrezala ispod da bude stabalce, a ne grm. Sve godine sam ga gledala kao ukras zbog prekrasne boje listova. Već sam se pomirila da neće nikada na njemu sazoriti plod - i onda evo!
Prijateljstvo nije velika stvar,nego milion malih stvari. E. HABERT
Na vrh
shasha View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 25 Ožujak 2007
Status: Offline
Bodovi: 11064
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje shasha Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 08 Srpanj 2009 u 23:13
Znači strpljenja...toga nemamLOL
Ma od prošle goine mi je na"ignor" pa neka tako i ostane,možda bude šta od njega.
Na vrh
smrcko View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar
Najljepši ljubimac u vrtu 2018

Pridružen: 17 Lipanj 2008
Lokacija: Teška planina
Status: Offline
Bodovi: 18305
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje smrcko Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 08 Srpanj 2009 u 23:53
Baš ti je cakani ta šipak izgleda kao kraljević
Ne nasljeđujemo Zemlju od naših predaka, posuđujemo je od naše djece.
Na vrh
 Odgovori Odgovori Stranica  <1 5556575859 272>
  Prosljedi temu   

Pređi na drugi forum Forumska ovlaštenja View Drop Down

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.15
Copyright ©2001-2013 Web Wiz Ltd.

Stranica je generirana u 0,234 sekundi.