Početna stranica Početna stranica > Vrt - Forum o vrtovima > Moj vrt u slikama
  Aktivne teme Aktivne teme RSS Feed - Moj kamenjar i vrt
  Pomoć Pomoć  Pretraga foruma   Događanja   Registracija Registracija  Prijava Prijava


Moj kamenjar i vrt

 Odgovori Odgovori Stranica  <1 5556575859 70>
Korisnik
Poruka
kontesaa View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 15 Listopad 2007
Lokacija: Zagorje
Status: Offline
Bodovi: 6195
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje kontesaa Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 06 Rujan 2011 u 14:25
skoro sam propustila nove slčice, a jako volim zaviriti u tvoj vrt Horti Thumbs%20Up
echinacee i rudbeckie su predivne i mislim da one nikoga i ne ostave ravnodušnim, a vidim da dijelimo istu ljubav, travice LOL baš me danas jedna stipa lijepo zamolila da ju povedem sa sobom i morala sam Wink
ne znam da li to samo tako izgleda na slikama, ali kaj ova budleja ima bijeli obrub po listovima? smile181
kod tebe je stvarno obilje boja i vrsta i uživala sam Thumbs%20Up
Čuda se događaju samo onima koji u njih vjeruju :)

Zagorski bregi
Na vrh
Sponzorirani linkovi


Na vrh
Monny View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar

Pridružen: 22 Siječanj 2011
Status: Offline
Bodovi: 1028
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Monny Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 06 Rujan 2011 u 15:04
Travice su neodoljive
Na vrh
Horti View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar

Pridružen: 22 Studeni 2008
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 1187
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Horti Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 07 Rujan 2011 u 07:04
Veseli me što ima sve više ljubitelja trava po forumu, one to stvarno zaslužuju.
Kontesa, nije te oko prevarilo, stvarno ima šatirano lišće.
Na vrh
FLORAMYE View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar
DONATOR

Pridružen: 14 Siječanj 2011
Lokacija: Slavonija
Status: Offline
Bodovi: 1321
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje FLORAMYE Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 07 Rujan 2011 u 22:58

Prekrasne trave i prekrasno cvijeće!

StarStarStarStarStar

Na vrh
waterlily View Drop Down
Mladi grm
Mladi grm
Avatar

Pridružen: 06 Kolovoz 2009
Status: Offline
Bodovi: 709
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje waterlily Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 08 Rujan 2011 u 07:12
Horti prekrasno je sve!smile79
Moram ti samo reći da su sve tvoje biljčice preživjele vrućine, posebno sam se iznenadila kad sam vidla da je iz one trave narastao luciferko!!!! A Rudbeckia ona žuto smećkasta mi je bila iznenađenje godine. Dugo dugo je bila niska, nisam znala jel to cvijet ili nije, a kad je krenula, svi su je htjeli pipati. smile213
Želja i ljubav su krila za velika djela
Na vrh
Horti View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar

Pridružen: 22 Studeni 2008
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 1187
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Horti Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 08 Rujan 2011 u 13:21
Ma super waterlily! Baš me veseli što čujem da su se biljčice uspjele prilagoditi novim uvjetima i uljepšavaju život novoj gazdarici. Ak budeš još nešto trebala, javi. Nije mi teško pakirati za nekog tko voli  biljke i brine o njima. 
Na vrh
Horti View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar

Pridružen: 22 Studeni 2008
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 1187
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Horti Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 08 Rujan 2011 u 13:23
Floramye, hvala na posjeti i pohvali
Na vrh
Lantana View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 31 Listopad 2008
Lokacija: Bol
Status: Offline
Bodovi: 6857
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Lantana Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 08 Rujan 2011 u 23:41
Draga Horti, evo ja prošetala po tvom prekrasnom vrtu, i trave i cvijeće oduševljavaju svojom bujnošću Clap. Veliki pozdrav ti šaljem smile78
život je more
Na vrh
Free View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 18 Travanj 2010
Lokacija: Međimurje
Status: Offline
Bodovi: 5914
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Free Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 05 Studeni 2011 u 11:52
Dva dana, s pauzama skačem po svom vrtu i neizmjerno uživam!!!! Pa sam sada navratila i u tvoj !!!!    Da uživam još više!!! Jako mi je lijepo vidjeti tvoje biljkice koje su se udomačile kod mene ali kad vidim kolike su im mame, samo uzdahnem...jer sljedeće godine će i moje tako narasti!!!
Šetajući tvojim vrtom, odlučila sam napraviti natpisne pločice za  biljčice jer sam u tvom vrtu našla sve nazive za biljke koje nisam znala imenovati, a i ono kaj je bilo na identifikaciji sada je pomoću tvog vrta identificirano!!

A jako bi nas razveselila ako....prošećeš fotičem i napraviš samo po jednu panoramku, kamenjara, pa gornjeg djela vrta s klematisima ali i jednu sa stazice prema vrtu!!

Ajde mila, dugo nisi bila u svom vrtiću!!!!   Kapni mi te tri male kapi sličica!!
A MORAM vidjeti koliko ti je još ostalo slobodnog prostora za sađenje jer  je došlo vrijeme da moj crvenolisni grmić i kompanija presele k tebi  !!!smile78
Međimurje - Marijin cvetjak med dve vode



Na vrh
Free View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 18 Travanj 2010
Lokacija: Međimurje
Status: Offline
Bodovi: 5914
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Free Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 06 Studeni 2011 u 11:10
  Stern%20Smile    Ništa sljik?????   Ajjooojjj!!!

Ajde mila, Thumbs%20Up
Međimurje - Marijin cvetjak med dve vode



Na vrh
gioiaa View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 03 Travanj 2008
Lokacija: .
Status: Offline
Bodovi: 16587
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje gioiaa Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 06 Studeni 2011 u 11:21
Horti ti nas stvarno mucis...ajde barem jednu sliku
Na vrh
Free View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 18 Travanj 2010
Lokacija: Međimurje
Status: Offline
Bodovi: 5914
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Free Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 23 Studeni 2011 u 14:18

Samo sam svratila na kratko,Wink da provjerim stanje tvog vrta!! smile71 I ispada da je vrt jako krasan (morala sam gledati stare slićice, neznam zašto???), samo nam nećeš dati "Novije" sličice!!smile220

Pa daj bar jednu, makar kroz prozor!!
Međimurje - Marijin cvetjak med dve vode



Na vrh
monstera View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 24 Kolovoz 2011
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 11895
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje monstera Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 01 Siječanj 2012 u 18:34
Sretnu i veselu cijelu Novu godinu ti želim!
Zemlja nije ni moja, ni tvoja, posuđena je svima nama, da dođemo, da se tu sretnemo i odemo bez povratka.
Na vrh
gioiaa View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 03 Travanj 2008
Lokacija: .
Status: Offline
Bodovi: 16587
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje gioiaa Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 04 Siječanj 2012 u 08:47
Sretnu i veselu 2012.

Na vrh
jagoda View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 15 Veljača 2009
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 5241
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje jagoda Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 05 Siječanj 2012 u 04:30
SRETNA I VESELA NEKA TI JE NOVA 2012. GODINA, DRAGA HORTI...
sutra je novi dan
Na vrh
Lovro View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar

Pridružen: 18 Rujan 2010
Lokacija: Varaždin
Status: Offline
Bodovi: 4174
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Lovro Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 07 Siječanj 2012 u 12:12
Počastila sam se, ponovnom,prekrasnom šetnjom ovim vrtom od prve stranice!
Žal mi kaj ne postoji neki copy paste, pa da takav prekrasan vrt gledam kroz svoj prozor!

sve najbolje!
Varaždin, stari moj grad!
Na vrh
Free View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 18 Travanj 2010
Lokacija: Međimurje
Status: Offline
Bodovi: 5914
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Free Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 08 Siječanj 2012 u 18:53
U novoj 2012. uz puno sreće, zdravlja, veselja i kopanja, želim da ti se i prstići zalijepe za fotić, pa ti vidi kako ćeš sa ovim željama!!! smile149
Međimurje - Marijin cvetjak med dve vode



Na vrh
sarajka View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar

Pridružen: 28 Siječanj 2010
Status: Offline
Bodovi: 3644
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje sarajka Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 10 Siječanj 2012 u 23:50
Napokon da ušetam i u tvoj vrt.lijepo,raznovrsno,rasvjetano,a travkice susmile227
Na vrh
Horti View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar

Pridružen: 22 Studeni 2008
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 1187
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Horti Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 11 Siječanj 2012 u 09:59
Hvala vam svima na lijepim željama i posjeti smile79
Na vrh
milica7 View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 20 Listopad 2010
Lokacija: Slavonija
Status: Offline
Bodovi: 10300
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje milica7 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 13 Siječanj 2012 u 12:04
Horti, sandučić  ti je pun, nemam gdje s porukom.....
Sretni su ljudi kojima i mali cvijetak čini veselje....
Na vrh
 Odgovori Odgovori Stranica  <1 5556575859 70>
  Prosljedi temu   

Pređi na drugi forum Forumska ovlaštenja View Drop Down

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.15
Copyright ©2001-2013 Web Wiz Ltd.

Stranica je generirana u 0,234 sekundi.