Početna stranica Početna stranica > Vrt - Forum o vrtovima > Moj vrt u slikama
  Aktivne teme Aktivne teme RSS Feed - Cvijet do cvijeta,Korjenkova hacijenda
  Pomoć Pomoć  Pretraga foruma   Događanja   Registracija Registracija  Prijava Prijava


Cvijet do cvijeta,Korjenkova hacijenda

 Odgovori Odgovori Stranica  <1 5556575859 203>
Korisnik
Poruka
 Ocjena: Ocjena teme: 1 Glasova, Približno 5,00  Tema Pretraga Tema Pretraga  Opcije teme Opcije teme
korijenko View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 27 Kolovoz 2008
Lokacija: Hrvatska
Status: Offline
Bodovi: 6701
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje korijenko Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 15 Listopad 2009 u 09:32
Evo jedne kišne slike slikano sa skoda ispod ulaznih stepenica, na zidu od sestrine kuće (spojene su nam kuće) je polica koju voli Triša, tu moja sestra drži svoje kaktuse a krasi moj ulaz baš super ha... Ispod mi je cikasica.... Nihooo, vidi kolika mi je prava ljepotica....
 
 
Pup do pupa,do ruže ruža, uberi što priroda ti pruža

(zgora Opatije)
Na vrh
Sponzorirani linkovi


Na vrh
Lilly View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar

Pridružen: 09 Veljača 2009
Status: Offline
Bodovi: 1503
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Lilly Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 15 Listopad 2009 u 09:47
Prekrasno je kod tebe. Baš mi je drago da su dvije koprivice preživjele,a žao što ostale nisu. Bit će ih još!!!!
Na vrh
korijenko View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 27 Kolovoz 2008
Lokacija: Hrvatska
Status: Offline
Bodovi: 6701
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje korijenko Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 15 Listopad 2009 u 09:50
Sunčane slike sa šterne..... cure idemo na kavu.....
Slike su stare cca 10 dana i još se je popodne tu kafetarilo, jastuci su već spremljeni i sad samo povremeno sjednem da odmorim, tata je obrezao brajdu iznad tako da je više sunca a i srušili smo i pola ogromne stare smokve ispred (cijela će fasovatWink). Imamo  još jednu skroz na kraju haciende tako da ću ovu zguštom piliti jer sam se načistila lišća i blata ispod nje. Smokva je samo veliki nered i blato....
 
 
 
Vrt krug - u međuvremenu asteri su već ocvali, noćne frajle sam počupala, kamenje doposložila.....sprema se zimski san
 
Pup do pupa,do ruže ruža, uberi što priroda ti pruža

(zgora Opatije)
Na vrh
korijenko View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 27 Kolovoz 2008
Lokacija: Hrvatska
Status: Offline
Bodovi: 6701
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje korijenko Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 15 Listopad 2009 u 09:53
I već standardno - aranžman sa kredence u blagovaoni
 
Pup do pupa,do ruže ruža, uberi što priroda ti pruža

(zgora Opatije)
Na vrh
Flavia View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar

Pridružen: 15 Veljača 2009
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 3344
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Flavia Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 15 Listopad 2009 u 09:55
Jako lijepo Korijenko! Ove tvoje Campanule Isophylla su stvarno predivne...nisam do sada niti znala da ima visećih zvončića! Stvarno dekorativno izgledaju! ....pohvale i za sestrine kaktusiće, a i za tvoje biljkice, a naročito za lijepu cikasicu! :AA:%20-%20kh%20-%20kh:wave:%20-%20Wave%20-%20phpbb3
Na vrh
Retriver Sara View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 06 Lipanj 2009
Lokacija: Zagreb
Status: Offline
Bodovi: 8979
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Retriver Sara Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 15 Listopad 2009 u 11:00
Prekrasno je sve Korijenko, a najviše mi se sviđa pogled na zid sestrine kuće s onom fenomenalnom policom, tako originalnom da bi je trebalo patentirate za takve namjene i prostore. I ona udubina u zidu s teglom je fantastičan spoj biljke i materijala od kojeg je napravljen zid. Još samo da mogu prepoznati biljku...
Reci, jesi li ispod zemlje u onom vrtnom otoku stavila najlon ili pljeviš svaki dan kad je tako uredno i čisto?
korjenkova hacijendaClapClapClap
Na vrh
niho View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 08 Siječanj 2009
Status: Offline
Bodovi: 9297
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje niho Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 15 Listopad 2009 u 11:08
Originalno poslano od člana korijenko korijenko napisao:

Evo jedne kišne slike slikano sa skoda ispod ulaznih stepenica, na zidu od sestrine kuće (spojene su nam kuće) je polica koju voli Triša, tu moja sestra drži svoje kaktuse a krasi moj ulaz baš super ha... Ispod mi je cikasica.... Nihooo, vidi kolika mi je prava ljepotica....
 
 
- ma nema šta predivno od zida i njegove polica što ukrašava i tvoju kući LOLLOLLOL(kako iskorištavaš sestrino)LOLLOLLOL.ali Cikasica je fenomenalna. I kako god se okrenem da vidim ima li išta ljepše od moje nema bome -------------LOLLOLLOLLOLopet moja najljepšasmile213
** Svaki miris novog cvijeta uljepša mi dan.**
Na vrh
smrcko View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar
Najljepši ljubimac u vrtu 2018

Pridružen: 17 Lipanj 2008
Lokacija: Teška planina
Status: Offline
Bodovi: 18305
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje smrcko Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 15 Listopad 2009 u 11:15
Kao i uvijek sve prekrasno. Kampanula viseća boli glava. Imam je i ja u vrtu, nisam ni znala. Mislila sam da je obična, a ona se sva izdužilaShocked

Sve je uredno, muti mi se od reda. Dođe ti da joj bar malo srušiš nešto da napraviš neredWink

Prekrasnosmile99
Ne nasljeđujemo Zemlju od naših predaka, posuđujemo je od naše djece.
Na vrh
baka View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 14 Rujan 2008
Status: Offline
Bodovi: 14388
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje baka Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 15 Listopad 2009 u 11:23
Imaaa neštooo što nas vežeee (pjevam!WinkLOL) A to je Nihina kopriva! Pa zbilja je prekrasna. Ja sam odrezala komad i poslala Maslačku7 i vidim i njoj buja.  Vidi se da Niho daje od srca!Big%20smile
 
Inače Korijenko... a što reći za tvoj vrt, škod ili kako to već zovete.Cvijeće, biljke, ma sve za deset a ne za pet.
A polica za kaktuse jeThumbs%20Up
 
Mi smo danas zatvorili sezonu i spremili stol i stolice. Ove je godine dugo bilo toplo ali više neće sigurno.
Na vrh
korijenko View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 27 Kolovoz 2008
Lokacija: Hrvatska
Status: Offline
Bodovi: 6701
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje korijenko Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 15 Listopad 2009 u 11:31
Originalno poslano od člana Retriver Sara Retriver Sara napisao:

Prekrasno je sve Korijenko, a najviše mi se sviđa pogled na zid sestrine kuće s onom fenomenalnom policom, tako originalnom da bi je trebalo patentirate za takve namjene i prostore. I ona udubina u zidu s teglom je fantastičan spoj biljke i materijala od kojeg je napravljen zid. Još samo da mogu prepoznati biljku...
Reci, jesi li ispod zemlje u onom vrtnom otoku stavila najlon ili pljeviš svaki dan kad je tako uredno i čisto?
korjenkova hacijendaClapClapClap
 
Sara, nemam pojma zašto je ta udubina ostala u zidu ali ostavili su je dok ne naprave fasadu i u prizemlju, tu sestra svake godine stavi nešto viseće, ove godine je tamjan samo sam ga ja pokratila da bude gore gušći a ispod njega je šimšir u vazi koji uskoro seli u vrtić kraj kamelije, s jedne strane već je jedna kugla pa ću ovu staviti i sa druge strane.
Slika od vrt-krug je par dana nakon preštihavanja i preuređenja pa nema drača ali moram ti priznati da dosta vremena provedem tu i zato sam ga rasparcelirala da mogu bolje malčirati.
Drago mi je da ti se sviđa kod mene.... 
Pup do pupa,do ruže ruža, uberi što priroda ti pruža

(zgora Opatije)
Na vrh
korijenko View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 27 Kolovoz 2008
Lokacija: Hrvatska
Status: Offline
Bodovi: 6701
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje korijenko Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 15 Listopad 2009 u 11:40
Originalno poslano od člana baka baka napisao:

Imaaa neštooo što nas vežeee (pjevam!WinkLOL) A to je Nihina kopriva! Pa zbilja je prekrasna. Ja sam odrezala komad i poslala Maslačku7 i vidim i njoj buja.  Vidi se da Niho daje od srca!Big%20smile
 
Inače Korijenko... a što reći za tvoj vrt, škod ili kako to već zovete.Cvijeće, biljke, ma sve za deset a ne za pet.
A polica za kaktuse jeThumbs%20Up
 
Mi smo danas zatvorili sezonu i spremili stol i stolice. Ove je godine dugo bilo toplo ali više neće sigurno.
 
Bako ja ne znam ča je meni. Danas ujutro mi je na skodu bilo +3 a meni spremanje biljki ni na kraj pameti. Valjda će mi izdržat od vikenda i samo da ne bude kiše... U garaži mi je opsajdno stanje.... imam doma zidari pa je garaža puna vreći cementa i drugog građ. materijala tako da dok ne završimo zidanje nemam biljke ni kamo spremit .... ja samo pratin situaciju i mislim ćemo lahko....Wink
Pup do pupa,do ruže ruža, uberi što priroda ti pruža

(zgora Opatije)
Na vrh
korijenko View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 27 Kolovoz 2008
Lokacija: Hrvatska
Status: Offline
Bodovi: 6701
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje korijenko Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 15 Listopad 2009 u 11:49
Originalno poslano od člana smrcko smrcko napisao:

Kao i uvijek sve prekrasno. Kampanula viseća boli glava. Imam je i ja u vrtu, nisam ni znala. Mislila sam da je obična, a ona se sva izdužilaShocked

Sve je uredno, muti mi se od reda. Dođe ti da joj bar malo srušiš nešto da napraviš neredWink

Prekrasnosmile99
 
Dobro si me nasmijala LOL. Trebala biš sad doć kod mene, pred kućom hrpe pjeska, mješalica, alat, u garaži cement...... sve blatno i pocapkano. Popravljamo jedan veli kameni zid koji je toliko star da se je počel rušit. Nismo ga mogli spasit samo da ga popravimo i pofugiramo pa da ostanu kameni nego su ga zašalovali i zbetonirali, kasnije još špric i bit će OK ali blata ko u priči....Confused
 
Hvala za smajliće   
Ovaj mi je tako super...      
Pup do pupa,do ruže ruža, uberi što priroda ti pruža

(zgora Opatije)
Na vrh
smrcko View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar
Najljepši ljubimac u vrtu 2018

Pridružen: 17 Lipanj 2008
Lokacija: Teška planina
Status: Offline
Bodovi: 18305
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje smrcko Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 15 Listopad 2009 u 11:52
Thumbs%20UpUživaj u smajlićimaSmile

Znači kasnije će biti još urednije , ufffsmiley1626.gif

Ma šalim se ja obožavam urednost i red, mene bi trebalo ponekadsmiley1720.gif
Ne nasljeđujemo Zemlju od naših predaka, posuđujemo je od naše djece.
Na vrh
korijenko View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 27 Kolovoz 2008
Lokacija: Hrvatska
Status: Offline
Bodovi: 6701
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje korijenko Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 15 Listopad 2009 u 11:57
Nihoooo, tvoja cikas-miss je najljepša  ma  nema joj konkurencije, ma niti one od Otok....Wink
 
Čuj ja sam malo počela tebe kopirat, da slikam malo i kod komšija....
Pup do pupa,do ruže ruža, uberi što priroda ti pruža

(zgora Opatije)
Na vrh
niho View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 08 Siječanj 2009
Status: Offline
Bodovi: 9297
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje niho Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 15 Listopad 2009 u 12:10
Originalno poslano od člana korijenko korijenko napisao:

Nihoooo, tvoja cikas-miss je najljepša  ma  nema joj konkurencije, ma niti one od Otok....Wink
 
Čuj ja sam malo počela tebe kopirat, da slikam malo i kod komšija....


----------- Primijetila sam ja da tu nešto ne štima kod tebe ali nisam htijela otkriti- I ne dirajte mi Cikasicu. Šta vi znate šta valja. Kakva Otok  ono nije ni vidjelo Cikasicesmile39- A tvoja je zaćerala . smile39. A moja preinceza  evo je u kući ja njoj i naložila a vaše se mrznu vaniLOLLOLLOL
** Svaki miris novog cvijeta uljepša mi dan.**
Na vrh
niho View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 08 Siječanj 2009
Status: Offline
Bodovi: 9297
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje niho Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 15 Listopad 2009 u 12:13
Originalno poslano od člana korijenko korijenko napisao:

Posebno lijepe i ove godine jako raskošne "nevestice" Campanula Isophylla. Otkrila sam da ih ima i naša makedonka Lavin


 Ima li ova biljka pelcer ili sijeme -KOrijenkooooosmile107------i od kuda tebi ono onoliko cvijeće ja tebi nisam dala tolikosmile232-sad otimaš i komšijama LOLLOLLOLLOLLOLLOLLOL- A žara je fenomenalna samo je čuvaj da se ne smrzne joj korijen i ako bi spalo sa nej lista ili se izdužila možeš je na proljeće ošišati i još veći grm će bitiWink
 
** Svaki miris novog cvijeta uljepša mi dan.**
Na vrh
stefkaja View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar

Pridružen: 14 Travanj 2009
Status: Offline
Bodovi: 3563
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje stefkaja Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 15 Listopad 2009 u 12:36
Jako mi se sve sviđa, predivno je uređeno..sve ti je za 10
Na vrh
niho View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 08 Siječanj 2009
Status: Offline
Bodovi: 9297
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje niho Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 15 Listopad 2009 u 14:00
Korijenkoooooooooosmile107jesi ti sestri ono izbušila dimnjak da bi stavila svoje cvijeće koji si ti mahersmile232
** Svaki miris novog cvijeta uljepša mi dan.**
Na vrh
korijenko View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 27 Kolovoz 2008
Lokacija: Hrvatska
Status: Offline
Bodovi: 6701
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje korijenko Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 15 Listopad 2009 u 14:28
E Niho nisam bušila dimnjak, on je odmah do rupe ali to bi mogla  biti nova moda - fensi-šmensi Wink za sljedeću godinu....
 
Stefkaja hvala na posjeti....Hug
Pup do pupa,do ruže ruža, uberi što priroda ti pruža

(zgora Opatije)
Na vrh
rose View Drop Down
*Moderator Foruma
*Moderator Foruma
Avatar
Moderatorica

Pridružen: 16 Listopad 2008
Status: Offline
Bodovi: 5598
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje rose Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 15 Listopad 2009 u 14:37
korjenko sve ti je za desetku!
Na vrh
 Odgovori Odgovori Stranica  <1 5556575859 203>
  Prosljedi temu   

Pređi na drugi forum Forumska ovlaštenja View Drop Down

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.15
Copyright ©2001-2013 Web Wiz Ltd.

Stranica je generirana u 0,344 sekundi.