Početna stranica Početna stranica > Vrt - Forum o vrtovima > Moj vrt u slikama
  Aktivne teme Aktivne teme RSS Feed - Zagorje zeleno ....
  Pomoć Pomoć  Pretraga foruma   Događanja   Registracija Registracija  Prijava Prijava


Zagorje zeleno ....

 Odgovori Odgovori Stranica  <1 5455565758 94>
Korisnik
Poruka
 Ocjena: Ocjena teme: 3 Glasova, Približno 3,00  Tema Pretraga Tema Pretraga  Opcije teme Opcije teme
gute Fee View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar
ZLATNI DONATOR

Pridružen: 23 Lipanj 2010
Lokacija: tu i tam
Status: Offline
Bodovi: 7699
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje gute Fee Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 10 Kolovoz 2013 u 23:26
Jaca123  &  Carol

Vec imam puno kutijica i na sve pisem kako se sto zove ! Bez brige ! Veseliti cu se kad cu vam moci poslati sjeme !

                                        smile79
Na vrh
Sponzorirani linkovi


Na vrh
Karli View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar
2. Najljepši vrt - Zima 2013/14

Pridružen: 22 Lipanj 2013
Lokacija: Gospić
Status: Offline
Bodovi: 1352
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Karli Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 11 Kolovoz 2013 u 11:46

Koliko ove pčelice uživaju, toliko sam ja uživala šetnjom tvojim vrtom. A pokloni su za pet, uživajte u njima. Pozdrav iz vruće Like.
"Tuga gleda unatrag, briga gleda oko sebe, a vjera gleda gore"
Na vrh
milica7 View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 20 Listopad 2010
Lokacija: Slavonija
Status: Offline
Bodovi: 10300
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje milica7 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 11 Kolovoz 2013 u 12:49
Ova boja sljeza je prelijepa....


Sretni su ljudi kojima i mali cvijetak čini veselje....
Na vrh
klaudija8 View Drop Down
Mladi grm
Mladi grm
Avatar

Pridružen: 03 Ožujak 2013
Lokacija: Hercegovina
Status: Offline
Bodovi: 848
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje klaudija8 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 12 Kolovoz 2013 u 00:21
Draga, prosetala sam kroz tvoje Zagorje zeleno I predivno je kod tebe - preprekrasnosmile57
Na vrh
gute Fee View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar
ZLATNI DONATOR

Pridružen: 23 Lipanj 2010
Lokacija: tu i tam
Status: Offline
Bodovi: 7699
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje gute Fee Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 12 Kolovoz 2013 u 00:28
Draga Karli , stvarno je lijepo sve te vrijedne pcelice promatrati kako neumorno skupljaju pelud !
Ali da te utjesim , nase Zagorje je takodjer vruce i ako ja mislim da kroz tvoju predivnu Liku
stalno puse friski povjetarac a pogotovo jos kad zapjeva "Narodni dar" !    Wink
Na vrh
gute Fee View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar
ZLATNI DONATOR

Pridružen: 23 Lipanj 2010
Lokacija: tu i tam
Status: Offline
Bodovi: 7699
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje gute Fee Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 12 Kolovoz 2013 u 00:30
Milice , draga , kad bude kavica , donesti cu ja tebi od nnjega sjemena ! Moze ?  Clap
Na vrh
gute Fee View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar
ZLATNI DONATOR

Pridružen: 23 Lipanj 2010
Lokacija: tu i tam
Status: Offline
Bodovi: 7699
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje gute Fee Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 12 Kolovoz 2013 u 00:31
    @  Klaudija8

     lijepo je sada kad sve cvijeta a jesi li vidjela kako nas zna zatrpati snijeg ?   Wink
Na vrh
gute Fee View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar
ZLATNI DONATOR

Pridružen: 23 Lipanj 2010
Lokacija: tu i tam
Status: Offline
Bodovi: 7699
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje gute Fee Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 12 Kolovoz 2013 u 00:34
Posijala sam nekoliko sjemena sikavice (badelj) ili kako ju ja zovem
Mariendistel :

                         
Na vrh
gute Fee View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar
ZLATNI DONATOR

Pridružen: 23 Lipanj 2010
Lokacija: tu i tam
Status: Offline
Bodovi: 7699
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje gute Fee Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 12 Kolovoz 2013 u 00:38
Ovu slikicu vam poklanjam za laku noc :
                                                               
Zagorsko nebo u oci najavljenog nevremena , koje je bilo slabije nego prognoza , na srecu !

                  
Na vrh
tikvić View Drop Down
Trajnica
Trajnica
Avatar

Pridružen: 08 Travanj 2010
Status: Offline
Bodovi: 2349
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje tikvić Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 12 Kolovoz 2013 u 07:19
Draga Gute, tvoj vrt je svakim danom sve bujniji i ljepši. Iako je sve lijepo  na svoj način, posebno moram pohvaliti crvenog močvarka. Drago mi je, da se prognoze nisu obistinile i da je olujno nevrijeme zaobišlo tvoj vrt .
Pozz iz još uvijek vrele Hercegovine!
Na vrh
Leona31 View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar

Pridružen: 23 Prosinac 2012
Status: Offline
Bodovi: 3106
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Leona31 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 12 Kolovoz 2013 u 08:15
Gute,jutarnja kafa mi je tako prijala uz setnju kroz tvoju cvetnu raskos,kod tebe kao da nema suse ili dobro natapas...Big smile
sto je ovo ...tako mi je nezno lepo i podseca me na ....ne mogu se setimLOL

Nije isto covek u pustinji
i pustinja u coveku
Na vrh
Mari,5510 View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 30 Srpanj 2009
Lokacija: Hrvatska
Status: Offline
Bodovi: 12480
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Mari,5510 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 12 Kolovoz 2013 u 10:42
lijepo je kod tebeBig smile sve cvatesmile78sigurno ulažeš puno trudasmile162
prekrasni zalasci sunca, ali sigurna sam da je ugodno i po noći
Na vrh
gute Fee View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar
ZLATNI DONATOR

Pridružen: 23 Lipanj 2010
Lokacija: tu i tam
Status: Offline
Bodovi: 7699
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje gute Fee Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 13 Kolovoz 2013 u 00:06
Originalno poslano od člana tikvić tikvić napisao:

Draga Gute, tvoj vrt je svakim danom sve bujniji i ljepši. Iako je sve lijepo  na svoj način, posebno moram pohvaliti crvenog močvarka. Drago mi je, da se prognoze nisu obistinile i da je olujno nevrijeme zaobišlo tvoj vrt .
Pozz iz još uvijek vrele Hercegovine!


Draga moja Tikvic , crvena ljepotica je dar za rodjendan od Anabistrice ! Mazit' cu ga i pazit' kao
oko u glavi ! 
Na vrh
gute Fee View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar
ZLATNI DONATOR

Pridružen: 23 Lipanj 2010
Lokacija: tu i tam
Status: Offline
Bodovi: 7699
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje gute Fee Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 13 Kolovoz 2013 u 00:09
Originalno poslano od člana Leona31 Leona31 napisao:

Gute,jutarnja kafa mi je tako prijala uz setnju kroz tvoju cvetnu raskos,kod tebe kao da nema suse ili dobro natapas...Big smile
sto je ovo ...tako mi je nezno lepo i podseca me na ....ne mogu se setimLOL



Draga moja Leona to ti je vrtna gloksinija ili pak na latinskom Incarvillea Delavayl !
Ove godine mi je dala vrlo malo sjemena ali ja cu ti odvojiti i poslati , jedino , ti mi moras na PP poslati svoju adresu !

Na vrh
gute Fee View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar
ZLATNI DONATOR

Pridružen: 23 Lipanj 2010
Lokacija: tu i tam
Status: Offline
Bodovi: 7699
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje gute Fee Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 13 Kolovoz 2013 u 00:11
Originalno poslano od člana Mari,5510 Mari,5510 napisao:

lijepo je kod tebeBig smile sve cvatesmile78sigurno ulažeš puno trudasmile162
prekrasni zalasci sunca, ali sigurna sam da je ugodno i po noći


Imas pravo ! Draga Mari , zalijevam ili rano u jutro ili pak na vecer kad se zemlja malo ohladi !
Sad pak imam problema s koljenom pa ne mogu onako pljeviti kako bi ja to htjela !
Uvijek nesto novo , ali to je tebi sigurno poznato ! Wink
Na vrh
milica7 View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 20 Listopad 2010
Lokacija: Slavonija
Status: Offline
Bodovi: 10300
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje milica7 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 13 Kolovoz 2013 u 08:40
Originalno poslano od člana gute Fee gute Fee napisao:

Milice , draga , kad bude kavica , donesti cu ja tebi od nnjega sjemena ! Moze ?  Clap


Draga moja, hvala ti što si skupila sjeme od toga lijepoga sljeza samo što sam ja dosta daleko  da bih došla na kavicu.....smile71
Sretni su ljudi kojima i mali cvijetak čini veselje....
Na vrh
kamenjar View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar

Pridružen: 10 Svibanj 2011
Lokacija: Vir
Status: Offline
Bodovi: 3340
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje kamenjar Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 13 Kolovoz 2013 u 08:51
i mene je odusevio plavi hibiskus ,predivan je ..ali i sve ostalo ti je predivno
pas je jedino živo biće koje te voli više od samoga sebe ...



Vir
Na vrh
Smail View Drop Down
Trajnica
Trajnica
Avatar

Pridružen: 24 Kolovoz 2010
Lokacija: Dugo Selo
Status: Offline
Bodovi: 2345
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Smail Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 13 Kolovoz 2013 u 09:37
Draga gute Fee u lijepom kraju lijepo cvijeće, ove tvoje panoramske slikice me oduševljavaju, sam Bog se odmara u ovom predivnom Zagorju. Divno je vidjeti da imaš toliko novog cvijeća i da ti dobro napreduje. Datura je sigurno već procvala do kraja, prekrasna boja.smile79
Zadržite samo vesele prijatelje.
Na vrh
dadinica View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 24 Travanj 2012
Lokacija: Baranja
Status: Offline
Bodovi: 5177
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje dadinica Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 13 Kolovoz 2013 u 10:06
Draga Gute, hajde pusti tu travu da živi koji dan, a ti odmaraj koljeno da ti što prije prođe!
Izvali se i uživaj, 
Pozdravi iz Baranje!
Na vrh
klaudija8 View Drop Down
Mladi grm
Mladi grm
Avatar

Pridružen: 03 Ožujak 2013
Lokacija: Hercegovina
Status: Offline
Bodovi: 848
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje klaudija8 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 14 Kolovoz 2013 u 10:22
Jesam vidjela sam snijeg kod tebe zimi i morala sam otici proceprkati da ti nadem sliku od lani 2012 kada smo bili okovani snijegom 20tak dana a nanosi od vjetra na mjestima su bili veci od 2 metra. bilo je apsolutno opsadno stanje i tada mi je uginuo veliki broj biljaka, jer su minusi potrajali dugo i bili veliki.
evo da vidis kako to izgleda kada snijeg pada u Hercegovini SmileHug
Na vrh
 Odgovori Odgovori Stranica  <1 5455565758 94>
  Prosljedi temu   

Pređi na drugi forum Forumska ovlaštenja View Drop Down

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.15
Copyright ©2001-2013 Web Wiz Ltd.

Stranica je generirana u 0,313 sekundi.